Reviews

5.0 • 5 reviews
Esther
Dog Boarding | 25-02-24

Verified Stay
Al bij de kennismaking was Elmo niet weg te slaan bij Sabien. Het viel ons op dat ze heel rustig in de omgang was met hem. Nadat we hem na onze vakantie hebben opgehaald, maakt Elmo ook een relaxte indruk, dus volgens ons heeft hij het daar heel goed gehad. Wat fijn was ook, was dat Sabien flexibel was en oplossingsgericht toen bleek dat we de hondenriem per ongeluk niet hadden achtergelaten. Kortom: dik tevreden.
Elmo, Medium Labradoodle
Male, 1 year 9 months
Jennifer
Dog Boarding | 24-09-23

Verified Stay
5 sterren voor Sabien! Ik ben haar super dankbaar dat ik last minute nog gebruik kon maken van haar als oppas. Lilo is een hondje met een rugzakje en Sabien is daar super mee omgegaan, ze is snel gewend geraakt en heeft het naar haar zin gehad. Sabien heeft zelfs geregeld dat ze een paar dagen thuis kon werken zodat Lilo niet alleen was. Ik heb dagelijks een kleine update gekregen, dat deed mij erg goed! Lilo gaat zeker nog een keer terug!
Lilo, Small Keeshond
Female, 4 years 1

Response from Sabien

Wat lief dankjewel Jennifer! En Lilo mag altijd weer langskomen!

Laila
Dog Boarding | 16-08-23

Verified Stay
Heel lief voor onze hond gezorgd. Reageert snel en houdt zich aan afspraken.
Bo, English Bulldog
Female, 7 years 8 months

About me

15 years experience

Gek op honden :)

Vroeger bij mijn ouders thuis heb ik altijd honden gehad en sinds ik in. Rotterdam woon op mezelf mis ik het vaak om met de honden te wandelen of ze thuis gezellig om me heen te hebben. Ik heb een hond gehad met een trauma die het lastig vond om mensen te vertrouwen. Ik heb toen veel puppy cursussen gedaan en behendigheidscursussen toen ze wat ouder was. Toen heb ik veel geleerd over hoe je om moet gaan met honden. Boven alles vind ik honden ontzettend leuk en zou ik elke hond met veel liefde uitlaten en overspoelen met aandacht :)

Additional skills
Has experience with difficult dogs

Sabien's availability

Available Unavailable
Calendar updated: More than a week ago
Cancellation policy:

Sabien looks after

  • Small (0-10 kg)
  • Medium (11-25 kg)
  • Large (26-45 kg)
  • X-large (> 45 kg)
  • Cats
Additional preferences
Will care for puppies (<12 months)
Will care for adult dogs (1-8 years)
Will care for senior dogs (8+ years)
No males that are not neutered
No females that are not spayed
No females that are on heat
Breeds Sabien has experience with:
Border Collie Ā· Small Keeshond Ā· Medium Labradoodle Ā· Labrador Retriever Ā· Spanish Water Dog
Breeds Sabien doesn't look after:
Akita Inu Ā· American Staffordshire Terrier Ā· American Bulldog Ā· Anatolian Shepherd Ā· Dogo Argentino Ā· Bandog Ā· Boerboel Ā· Bull Terrier Ā· Bullmastiff Ā· Cane Corso Ā· Perro De Presa Canario Ā· Fila Brasileiro Ā· Caucasian Shepherd Dog Ā· Rottweiler Ā· Staffordshire Bull Terrier Ā· Tosa Ā· South Russian Ovcharka

Sabien on Petbnb

Passed assessment
Calendar updated: More than a week ago

Sabien's home

Apartment
No outdoor space
No smoking household
Has no children
Has no cats
Has no caged pets
Has no dogs

When your dog stays in Sabien's home

Dogs allowed on furniture
Dogs not allowed on bed
Potty breaks every 2 - 4 hours

Map

All stays booked on Petbnb are covered by our premium insurance, 24/7 support and frequent sitter updates Learn more