Reviews

5.0 • 13 reviews
Sander
Dog Boarding | 06-07-26

Verified Stay
Wegens een familieweekend in de buurt voor het eerst gekozen voor een hondenoppas. Omdat we ver weg wonen, geen live kennismaking gehad. Bij aankomst werden wij, maar vooral ons hondje Unox, hartelijk verwelkomd door Arcaniek. Ons - soms eenkennige - hondje was gelijk van haar gecharmeerd en van alle mooie hondenspulletjes en snuffelde naar behoeven. We hebben een prettig gesprek gehad waarbij Arcaniek goed meedacht. Met een gerust hart vervolgden we onze weg en kregen al gauw een leuke foto van onze eigenwijze viervoeter in een mandje. We vonden het leuk om foto's en filmpjes en updates te ontvangen, waaruit duidelijk werd dat ons hondje helemaal in de watten is gelegd. Bij het ophalen kreeg Unox nog een speeltje en koekjes mee. Wij zijn heel blij dat ons hondje zo'n fijn weekend heeft gehad, bedankt Arcaniek!
Unox, Miniature Smooth Haired Dachsund
Female, 13 years 2 months

Response from Arcaniek

Wat een ontzettend lief en mooi bericht, dank je wel! ā£ļø Ik vond het ook supergezellig dat Unox er was. Ze is echt een schat van een hond 🐶 en ook superslim! Heel erg bedankt dat ik op haar mocht oppassen. 🄰"

BĆ©-Jan
Dog Boarding | 27-06-26

Verified Stay
Goede communicatie en lief voor Mo geweest
Mo, Dachshund
Male, 3 years 6 months

Response from Arcaniek

Mo is ook heel lief geweest,een grappige lieve hondjeā£ļø Bedankt dat ik mocht oppassen.

Astrid
Dog Boarding | 03-06-26

Verified Stay
Ik kon met een gerust hart mijn hond achterlaten tijdens mijn vakantie. Regelmatig kreeg ik leuke foto’s of filmpjes van Bailey. Heel erg waardevol.
Bailey , Mixed Breed
Male, 5 years 1

Response from Arcaniek

Dankjewel,heb het weer graag gedaan,Ik vondt het ook heel leuk en gezellig met Bailey ,hij is echt een schatje 🄰

About me

25 years experience

Ik hou van dieren, ze krijgen de beste zorg hier

Vanaf kleins af aan, was ik al opgegroeid met honden .
Sinds ik op mezelf woon en dat was al heel jong heb ik honden gehad,en zorg voor ze alsof het mijn kinderen zijn.
Ze krijgen altijd alles wat ze nodig hebben en heel veel liefde te geven.
Op dit moment voor het eerst geen dieren meer heb ook bewust voor dit gekozen nu,het is nog maar pas,dat ik geen dieren meer heb nu..wel altijd gehad.
Mijn laatste lieve hond Goldy die ik nog had is nog maar pas overleden ze was 13jaar,5mnd.oud en ligt nu begraven bij haar lieve moeder Lady bij de dierenbegraafplaats die 3 jaar eerder ook overleden is. Met 12 jaar,6mnd oud. Samen bij elkaar weeršŸ•ā€šŸ¦ŗšŸ•šŸ¾

Heb ook heel vaak op anderen zn huisdieren opgepast.
Dit is nu wat ik ook wil gaan blijven doen, dan kan ik anderen ook helpen op deze manier en heb ik nog steeds honden in mijn leven en doe ik ook iets wat ik ook heel leuk vindt om te doen.
Ik heb heel veel tijd,die ik nu goed probeer te benutten.
Ik hou van wandelen en naar het bos gaan met de hond(en) en ze vinden het altijd geweldig lekker eruit,vooral in de lente/zomertijden.


Liefs Arcaniek.

Met een gerust hart achterlaten bij mij dat is 1 ding wat zeker is.

Additional skills
Can administer injected medication
Can administer oral medication
Has experience with difficult dogs

Arcaniek 's availability

Available Unavailable
Calendar updated: 1 week ago
Cancellation policy:

Arcaniek looks after

  • Small (0-10 kg)
  • Medium (11-25 kg)
  • Large (26-45 kg)
  • X-large (> 45 kg)
  • Cats
Additional preferences
Will care for puppies (<12 months)
Will care for adult dogs (1-8 years)
Will care for senior dogs (8+ years)
Will host males that are not neutered
Will host females that are not spayed
Will host females that are on heat
Breeds Arcaniek has experience with:
Mixed Breed · Maltese · Small Münsterländer · English Cocker Spaniel · American Staffordshire Terrier · French Bulldog · German Shepherd · Dachshund · Miniature Smooth Haired Dachsund · Golden Retriever

Arcaniek on Petbnb

Passed assessment
Calendar updated: 1 week ago

Arcaniek 's home

Apartment
No outdoor space
No smoking household
Has no children
Has no cats
Has no caged pets
Has no dogs

When your dog stays in Arcaniek 's home

Dogs allowed on furniture
Dogs allowed on bed
Potty breaks every 2 - 4 hours
Book up to 6 months in advance

Map

All stays booked on Petbnb are covered by our premium insurance, 24/7 support and frequent sitter updates Learn more