Dog Boarding in Hoenderloo

Get personalised offers from sitters near you

Arcaniek, Dog Boarding in Hoenderloo

Arcaniek

5.0 (16)

Apeldoorn · 9.9 km

Ik hou van dieren, ze krijgen de beste zorg hier

Vanaf kleins af aan, was ik al opgegroeid met honden . Sinds ik op mezelf woon en dat was al heel jong heb ik honden gehad,en zorg voor ze alsof het mijn kinderen zijn. Ze krijgen altijd alles wat ze nodig hebben en heel veel liefde te geven. Op dit moment voor het eerst geen dieren meer heb ook bewust voor dit gekozen nu,het is nog maar pas,dat ik geen dieren meer heb nu..wel altijd gehad. Mijn laatste lieve hond Goldy die ik nog had is nog maar pas overleden ze was 13jaar,5mnd.oud en ligt nu begraven bij haar lieve moeder Lady bij de dierenbegraafplaats die 3 jaar eerder ook overleden is. Met 12 jaar,6mnd oud. Samen bij elkaar weer🐕‍🦺🐕🐾 Heb ook heel vaak op anderen zn huisdieren opgepast. Dit is nu wat ik ook wil gaan blijven doen, dan kan ik anderen ook helpen op deze manier en heb ik nog steeds honden in mijn leven en doe ik ook iets wat ik ook heel leuk vindt om te doen. Ik heb heel veel tijd,die ik nu goed probeer te benutten. Ik hou van wandelen en naar het bos gaan met de hond(en) en ze vinden het altijd geweldig lekker eruit,vooral in de lente/zomertijden. Liefs Arcaniek. Met een gerust hart achterlaten bij mij dat is 1 ding wat zeker is.

Lief en zorgzaam voor onze hond. Allemaal verwennerijen heeft ze in een speciaal ingerichte kamer klaar liggen. Daarbij is ze super flexibel om afspraken te maken, gewoon top!

4 repeat guests

from€50per night

Ina, Dog Boarding in Hoenderloo

Ina

5.0 (2)

Beekbergen · 6.7 km

Calendar updated

Huisdierenparadijs in Beekbergen

Hallo! Mijn naam is Ina. Ik ben al mijn hele leven een echte dierenliefhebber en heb ruim 12 jaar ervaring met het verzorgen van honden. Ik ben met pensioen en woon in Beekbergen, op een prachtige, rustige plek op Parc Spelderholt. We zitten hier midden in het groen, met mooie wandelroutes door het bos direct in de omgeving. Daarnaast heb ik een ruime tuin waar uw hond heerlijk naar buiten kan. Uw hond is bij mij welkom voor een paar uurtjes opvang, een dagje, een fijne wandeling of om te komen logeren wanneer u wat langer weg bent. Natuurlijk krijgt uw hond bij mij de aandacht en verzorging die hij gewend is. Voordat ik op een hond pas, vind ik het fijn om u en uw hond eerst even te ontmoeten. Zo kunnen we rustig kennismaken en kijken of er een goede klik is. De koffie staat natuurlijk klaar! Lijkt dit u een fijne plek voor uw hond? Stuur mij gerust een berichtje. Hartelijke groet, Ina

Wat zijn mijn man en ik blij dat we met Ina in contact zijn gekomen. Onze lieve Trejo heeft een heerlijke tijd gehad... we kregen veel leuke foto's en filmpjes en leuke verslagjes. Hierdoor konden wij ook echt genieten van onze vakantie. Ina we houden contact 😍

from€25per night

marjolein, Dog Boarding in Hoenderloo

marjolein

5.0 (18)

Apeldoorn · 12.8 km

Comfortabel, gezellig en zorgzame oppas-plek!

Wij bieden een rustige, veilige en gezellige thuisbasis voor jouw viervoeter(s). Zelf hebben we geen hond door werk, reizen en een onregelmatige agenda. Oppassen via Petbnb is voor ons de ideale manier om toch te zorgen, knuffelen en wandelen met hondjes. Het zakcentje dat we ermee verdienen, gaat direct naar de spaarpot van de kinderen die het oppassen dan ook met veel plezier én serieus oppakken. De kinderen (9, 11 & 12) hebben ervaring met verschillende (vriendelijke) hondenrassen, zorgen graag voor de beagles van hun tante en hondjes van vrienden, en passen al geruime tijd via Petbnb op. Ze kunnen zelfstandig wandelen naar het nabijgelegen uitlaatveld, parken en andere hondvriendelijke plekken in de buurt. Daarom is het belangrijk dat de hondjes goed met kinderen overweg kunnen. Grote of sterke (jacht)honden zijn voor ons minder geschikt. We wonen in een ruim huis met een grote tuin en volop uitlaatmogelijkheden in de buurt, zoals ‘De Parken’. De honden krijgen hier een liefdevolle en zorgzame omgeving waar ze zich écht thuis voelen. In de tuin kunnen ze vrij spelen en rennen – wel aangelijnd, omdat we geen hek hebben (ons huis is een rijksmonument). Voor loslopen gaan we graag naar het omheinde hondenuitlaatpark om de hoek, waar ze hun energie kwijt kunnen en nieuwe vriendjes maken. Bij ons thuis hebben ze een eigen plekje in de keuken en als de kinderen uit school zijn, gaan ze graag wandelen, of samen chillen op de bank in de woonkamer. Ik (Marjolein) werk vanuit huis, dus de hondjes zijn overdag niet alleen. Rond lunchtijd maken we een lange wandeling en de kinderen worden lopend van en naar school gebracht. Daarom is het fijn als je je hondje ’s ochtends iets voor 08.00 uur brengt (of om 08.45 uur, als ik terug ben van de schoolrun). Omdat ik flexibel werk heb vanuit huis, kunnen we vaak op korte termijn bijspringen, of het nu gaat om een weekendje weg of een paar dagen oppas. Een vaste oppasdag past echter minder goed bij ons, vanwege de wisselende agenda’s en reisverplichtingen. Twee weken van tevoren lukt plannen meestal goed en we denken graag met je mee. In huis heeft elk hondje een eigen plekje in de ruime keuken, waar ze los mogen rondlopen en zich echt onderdeel voelen van het gezin. Of ze nu lekker willen zonnen in de tuin, spelen met de kinderen of rustig binnen relaxen: we zorgen voor een fijne tijd. Bij ons krijgt jouw hond alle aandacht en zorg die het verdient. We kijken ernaar uit om jouw viervoeter te verwelkomen. Kennismaken voor een dagje is bij een online match voor ons niet gelijk nodig, maar is in overleg wel in te plannen Lieve groet, Marjolein (46), Yvette (11), Olivier (12), Lucas (9) …en Papa Kay, die we stiekem willen overtuigen dat een hondje toch écht gezellig is, maar niet verder vertellen, hoor! Hij kijkt mee vanaf de zijlijn.

Aardige oppas die zonder problemen op onze hond heeft gepast. Reageert snel. Ze heeft hem zelfs verwend op een rondje hardlopen wat hij fantastisch vindt. 5 sterren

6 repeat guests

from€40per night

barend, Dog Boarding in Hoenderloo

barend

5.0 (3)

Arnhem · 13.4 km

dierenvriend !

Dierenoppas met een Groot Hart voor Dieren ❤️🐾 Hallo! Mijn naam is Barend, en ik ben een beginnende dierenoppas en word vrolijk voor alles wat vier poten heeft. Al van jongs af aan voel ik me verbonden met dieren, en ik droom er dan ook van om in de toekomst zelf een hond te hebben, mijn kat moest eens weten 🤭. Tot die tijd wil ik zoveel mogelijk ervaring opdoen door goed voor andermans dieren te zorgen. Mijn dagen dat ik kan is het beste het weekend.. Zaterdag en eventueel zondag. Doordeweeks na 5 uur. Op dit moment heb ik zelf een lieve kat thuis. Haar naam is moon en is 8 jaar oud. Ze is niet meteen dol op andere dieren, maar met wat geduld en ruimte went ze langzaam aan nieuwe geuren en gezelschap. Ik vind het heerlijk om met dieren bezig te zijn. Of het nu gaat om wandelen, spelen, knuffelen of gewoon gezelschap houden. Met veel aandacht, zorg en respect voor het karakter van elk dier, zorg ik ervoor dat jouw huisdier zich veilig en geliefd voelt. Ben jij op zoek naar iemand die écht om jouw dier geeft? Stuur me gerust een berichtje! 🐶🐱

Hele goede ervaring. Barend heeft een dag op onze herder/huskey Luna opgepast. fijne, snelle en heldere communicatie. Fijn in contact met mens en dier. Ik ervaarde dat Luna in goede handen was. We ontvingen een update halverwegen de dag en haalde een zeer tevreden blije hond op aan het einde. Aanrader!! Thanks Barend!

from€35per night

Polina, Dog Boarding in Hoenderloo

Polina

5.0 (13)

Apeldoorn · 12.4 km

4 years experience of babysitting dogs and cats.

Hello! My name is Polina. I am 27 years old, I am a big animal lover,thus during the days that I work from home and during my free time I do pet sitting. I love to take care of animals and I truly enjoy spending my time with them! I have 4 years of experience in babysitting dogs: going for walks, feeding,giving medication and having a playtime to ensure the dog feels comfortable and happy. Also, among these years, I had a chance to babysit cats when people leave for holidays. I want to expand my experience in petsitting,that’s why I’m offering my services to people who need someone to take care of their pets!:)

Polina is very friendly and took great care of my Yorkshire Terrier. Would recommend!

7 repeat guests

from€40per night

Maarten, Dog Boarding in Hoenderloo

Maarten

5.0 (1)

Apeldoorn · 12.2 km

Boaz wil af en toe een speelmaatje

Hallo, Mijn border terrier Boaz heeft een grote behoefte om met andere honden te spelen. Daarom zou ik graag regelmatig op een hond met soortgelijke behoefte passen. Bij voorkeur middelgrote honden met een speels en sociaal karakter. ik heb zelf twintig jaar diverse honden gehad waaronder Labrador, Berner senner, spaanse waterhond. ik werk zelf fulltime en kan daardoor alleen in de weekenden, avonduren en vakantie periodes oppassen. ik heb zelf een appartement maar ga heel veel met de honden naar het Bos of een leuk hondenveld waar ze lekker kunnen ravotten. Het zou ook leuk zijn om regelmatig zijn speelmaatje over de vloer te krijgen.

Goeie communicatie en heeft heel goed gezorgd voor mijn hond. Kortom ik ben zeer tevreden!😊

1 repeat guest

from€25per night

Carli, Dog Boarding in Hoenderloo

Carli

5.0 (11)

Apeldoorn · 14.0 km

Goede Pootjes bij een Zuid-Afrikaanse Familie

Hallo! Wij zijn een hecht gezin uit Zuid-Afrika. We hebben onlangs een van onze teckels verloren aan een ziekte en onze andere teckel, Luna, is soms alleen. We zouden graag andere hondjes oppassen om haar de kans te geven om te socialiseren. We houden van wandelingen, picknicks in het park, braai (zoals we in het Afrikaans zeggen 😝) en filmavonden waarbij we allemaal knuffelen op de bank (waar je puppy natuurlijk ook welkom is). Onze kinderen zijn 1 en 4 jaar oud en uw pup moet inderdaad met kinderen getraind zijn. Wij staan ​​ook open voor speciale verzoeken. Kontak ons!

Saar is afgelopen weekend voor het eerst bij Carli en haar gezin geweest. Ze heeft het geweldig gehad, voelde zich al snel op haar gemak. Carli stuurde ons regelmatig een berichtje of foto. Dit was erg fijn. Ze zijn een liefdevol gezin en hebben goed voor onze Saar gezorgd.

3 repeat guests

from€37per night

Sjoerd, Dog Boarding in Hoenderloo

Sjoerd

5.0 (1)

Apeldoorn · 12.9 km

Calendar updated

Rustig huis, veel aandacht en jarenlange ervaring!

Ik ben Sjoerd, hondenliefhebber uit Apeldoorn. Elf jaar lang was mijn golden retriever het middelpunt van mijn huis. Vier maanden geleden heb ik helaas afscheid van haar moeten nemen, en ik merk hoeveel liefde en aandacht ik nog te geven heb. Ik weet als geen ander hoe belangrijk het is dat een hond zich meteen thuis voelt. Rust, een vast ritme en veel aandacht staan bij mij voorop. Er is altijd iemand thuis, dus jouw hond is nooit alleen en krijgt alle liefde, knuffels en aandacht die hij of zij verdient. Bij mij logeert je hond in een rustig huishouden zonder kleine kinderen. Ik ga graag meerdere keren per dag naar buiten en pas het tempo aan op wat jouw hond aankan, van lange wandelingen tot rustig rondom het huis. Ook aan oudere honden is gedacht. Twee jaar geleden heb ik een speciaal vloerzeil over de houten vloer gelegd, zodat mijn eigen seniorenhond met artrose overal extra grip had. Ideaal dus voor honden die wat stijver zijn of moeite hebben met gladde vloeren. Van mijn eigen hond heb ik nog alles in huis: riemen, knuffels, snoepjes, ballen, kussens en handdoeken. Alles is uiteraard gewassen en helemaal schoon, en ik vind het juist heel fijn om dit met jouw hond te mogen delen. Zo voelt het meteen als logeren bij familie. Heeft je hond extra aandacht nodig? Graag zelfs. Is je hond juist wat meer op zichzelf? Ook geen enkel probleem, die is net zo welkom. En een hond met veel energie neem ik graag mee naar buiten voor een flinke wandeling, een stuk rennen of gewoon lekker snuffelen. Ik houd je graag op de hoogte met foto's en een kort berichtje, zodat je met een gerust hart weg kunt. Overleg over voeding, medicatie of vaste gewoontes is altijd mogelijk.

Mijn labrador Charlie heeft het super fijn bij Sjoerd gehad! Een lieve oppas waar heel goed voor je hond gezorgd wordt 😊

from€30per night

Iris, Dog Boarding in Hoenderloo

Iris

5.0 (2)

Apeldoorn · 11.3 km

Calendar updated

Ervaren hondenverzorger

Zelf heb ik 13 jaar lang een eigen hond gehad (border terriër), die helaas een aantal jaren geleden ingeslapen moest worden. Ik heb altijd met plezier voor hem gezorgd en het gemis van een hond is er nu zeker. Dit jaar ben ik gaan samenwonen met mijn vriend en zouden graag een hondje in huis nemen. Alleen is dat op dit moment met zijn tweeën en allebei een fulltime baan niet haalbaar, wel werk ik veel thuis en is er daardoor genoeg tijd voor een oppashond! Wij wonen in een huis met een ruime tuin waar de hond genoeg bewegingsvrijheid heeft zowel binnen als buiten!

Heel leuk stel waarbij de hond zich prima op zijn gemak voelt.

1 repeat guest

from€30per night

Sing, Dog Boarding in Hoenderloo

Sing

5.0 (4)

Beekbergen · 9.4 km

Kleinschalige dag-logeeropvang in een bosomgeving

Liefdevolle, kleinschalige dag- en logeeropvang in een rustige, groene omgeving 🌿 Mijn naam is Sing, 23 jaar. Honden zijn een groot onderdeel van mijn dagelijks leven. Ik run mijn eigen hondenuitlaatservice Midas Moves, waardoor ik ervaring heb met verschillende honden, rassen en karakters. Ik weet hoe belangrijk het is dat een hond zich veilig, ontspannen en begrepen voelt. Samen met mijn vriend woon ik op een rustige locatie, omringd door natuur. We hebben een ruime, volledig omheinde tuin waar honden vrij kunnen spelen en zelf naar binnen en buiten kunnen lopen. Binnen is het huiselijk en mogen honden gewoon onderdeel zijn van het gezin — geen kennels, maar een warme plek met aandacht en rust. Tijdens het verblijf loopt jouw hond, indien passend, mee met de groepswandelingen van mijn uitlaatservice. Dit zorgt voor voldoende beweging, sociale interactie en een fijne dagstructuur. In het weekend of wanneer een groep niet passend is, zorg ik voor individuele wandelingen afgestemd op jouw hond. Ik kies bewust voor kleinschalige opvang en neem maximaal één oppasadres tegelijk aan. Zo kan ik alle aandacht geven en echt inspelen op de behoeften van jouw hond. Mijn doel is simpel: dat jouw hond zich hier net zo fijn voelt als thuis 🐾❤️ Stuur gerust een berichtje voor een kennismaking

Nika heeft een topdag gehad! Heerlijk gerend en gezwommen in het bos.

from€47per night

Showing results 1 - 10 of 10

4.80

Average Rating

Sitters in Hoenderloo have 10 reviews, averaging 4.80 stars

Why choose Dog Boarding in Hoenderloo?

Looking for reliable dog boarding in Hoenderloo? We understand how important it is to find a trustworthy place where your dog can stay overnight. Dog boarding hotels and kennels aren't always available, and they're often far away, overcrowded, or simply not the right fit for your furry friend.

Fortunately, Petbnb makes finding a local pet sitter easy and stress-free. Our sitters go through a strict verification process, and they show photos of their home environment in their profile, so you get a better impression of where your pet will be cared for. Each sitter is individually reviewed by our Trust & Safety team and has reviews from other pet owners on their profile. Most importantly, you can trust that your pet will be cared for as lovingly as at home.

The advantage of booking a Petbnb sitter for dog boarding in Hoenderloo is that your pet is cared for in an environment similar to home and receives a lot of personal attention. Additionally, our friendly sitters are very flexible and are happy to follow all your instructions and your pet's routine. This is especially important for pets who feel a bit uneasy when they're away from home for the first time. A routine and familiar environment (such as a private home) help make the pet care experience positive.

Additionally, you can go on vacation worry-free, as bookings at Petbnb are covered by our premium insurance, and our customer support is available 24/7 for you and the sitter. This means peace of mind for you and the sitter throughout the entire booking.

Do you love pets and have space and time? Then consider becoming a pet sitter in Hoenderloo and offer dog boarding. We offer 24/7 customer support, insurance, and flexibility. You can choose when and how much pet care you offer. Applying is easy, and we're always looking for new sitters to join the Petbnb community.

How much does Dog Boarding cost in Hoenderloo?

The average price for dog boarding in Hoenderloo is €33 per night. With the Petbnb discount, you can pay as little as €27 per night.

ServicePetAvg. price
Dog SittingDog€17 / night
DaycareDog€27 / day
BoardingDog€34 / night
House Sitting€40 / night
Dog WalkingDog€18 / walk
Drop-in Visit€19 / visit
Cat SittingCat€16 / night
Puppy CareDog€17 / night
Senior Dog CareDog€17 / night

Frequently asked questions about Dog Boarding in Hoenderloo

How much does dog boarding cost in Hoenderloo?
The average price for dog boarding in Hoenderloo is €33 per night. With Petbnb's multi-day discount, prices can go as low as €27 per night. Prices vary depending on the sitter's experience, location, and the services they offer.
What is included in dog boarding?
Dog boarding on Petbnb means your dog stays overnight at the sitter's home. This includes sleeping arrangements, feeding (you provide the food), walks, playtime, and plenty of personal attention. Many sitters also send daily photo updates.
How do I choose the right dog boarding sitter?
Look at the sitter's reviews, photos of their home, and their experience. You can also schedule a free meet-and-greet to see if your dog is comfortable. Check their profile for details about their living situation, other pets, and house rules.
Is my dog insured during the stay?
Yes, all bookings made through Petbnb are automatically covered by our premium insurance, Our 24/7 customer support is also available throughout the booking.
How do I book dog boarding on Petbnb?
Search for sitters in Hoenderloo, compare profiles and reviews, and book a free meet-and-greet. Once you're satisfied, you can book securely online. Payment is handled through Petbnb for your protection.