Cat Sitting in Bennekom

Get personalised offers from sitters near you

Gea, Cat Sitting in Bennekom

Gea

5.0 (38)

Veenendaal · 8.7 km

Calendar updated
Dog boarding
Doggy daycare
+1

Wij (actief 55+ koppel) passen graag op uw hond

Beiden hebben we veel ervaring met honden. Het grootste deel van ons leven hebben wij zelf honden gehad. Tot ons grote verdriet is onze laatste lieve labrador in mei 2022 overleden. Na lang dubben hebben we besloten zelf geen nieuwe hond te willen, omdat we regelmatig een paar dagen van huis zijn. Dat neemt niet weg dat we de gezelligheid van een hond erg missen. We passen daarom sinds december 2022 regelmatig via Petbnb op (altijd hele leuke) honden. We willen graag anderen uit de brand helpen en een fijn, rustig, veilig plekje bieden aan uw hond. Dat kan een dagje, maar ook meerdere dagen. Eventueel willen we ook een aantal dagen bij u thuis op uw hond passen, zodat deze in zijn of haar eigen omgeving kan blijven. Doordat we allebei parttime werken, zijn we meestal van vrijdag t/m maandag de hele dag beschikbaar voor oppas/logeren. Als uw hond een aantal uren per dag alleen kan zijn (max 5 uur), is hij vaak ook op andere dagen in de week welkom! We houden van wandelen en het bos is op 10 minuten loopafstand. Daarnaast zijn er op 10 minuten rij-afstand losloopgebieden in het bos en op de Ginkelse Heide. Als uw hond bij ons komt logeren, zullen wij daar (uiteraard in overleg met u) dan ook vaak samen met uw hond te vinden zijn. Zoals aangegeven hebben we veel ervaring met honden en één van ons heeft in een ver verleden zelfs hondengehoorzaamheidscursussen gegeven. Voor het opassen/logeren maken we graag kennis met u en uw hond. Bij oppassen op locatie rekenen we bij meer 30 km reisafstand 0,23 cent per km (ook voor kennismaking bij u thuis). We hebben er enorm veel zin in om op uw hond te passen!

Dankjewel dat jullie Madiba zo liefdevol hebben opgevangen op zijn eerste oppasdag bij jullie. Jullie hebben veel aandacht en zorg besteed aan hem en dat was te zien, hij was helemaal relaxed en uitgerust 😀 ik hoop nog vaker Madiba bij jullie te mogen brengen!

8 repeat guests

from€50

Nancy, Cat Sitting in Bennekom

Nancy

5.0 (9)

Wageningen · 2.1 km

Doggy daycare
Dog boarding
+3

Loving Pet Care from a Responsible Animal Lover

I am a responsible and caring animal lover with hands-on experience looking after both dogs and cats for friends and family. I genuinely enjoy spending time with pets and always treat them with patience, kindness, and respect. When caring for your pet, I make sure they feel safe, comfortable, and loved. I am happy to play with them, keep them company indoors, prepare their meals on time, and ensure they always have fresh and clean water. For dogs that need regular exercise, I can arrange appropriate walking schedules based on their energy level, daily routine, and your specific instructions. I pay close attention to each pet’s habits and behavior and will always communicate with you to make sure their needs are fully met. Your pet’s well-being and happiness are my top priorities. I really look forward to meeting you and your pet! :)

I left my 4 month old puppy with Nancy. She took care of him very nice and Simba likes her equally. We will definitely going to get her service also in future.

3 repeat guests

from€15

Paige & Wesley, Cat Sitting in Bennekom

Paige & Wesley

5.0 (8)

Ede · 4.6 km

Calendar updatedDoggy daycare
Dog boarding
+2

Dierenliefhebbers zonder eigen huisdieren🐾

Hoi! Wij zijn Wesley en Paige en zijn echte dierenliefhebbers. Van huis uit beiden opgegroeid met hondjes en hebben af en toe een logeerhondje in huis. Wij hebben geen kinderen en geen eigen huidieren. Wel een paard, maar die ligt doorgaans niet bij ons op de bank. We hebben heel veel liefde en knuffels te geven en mocht de hond gewend zijn om een klein stukje in de auto te rijden, gaan we zeker naar het bos en/ of de hei voor de wandelingen! Zo niet, geen probleem, dan houden we het lekker bij wandelen in het park en spelen in de afgesloten tuin♥️

Onze cockerspaniël Molly begint van enthousiasme al te piepen als we de straat inrijden van Page en Wesly, ze kan niet wachten om de auto uit te springen en naar binnen te rennen. We zijn heel blij en tevreden met zo’n fijn oppasadres. We laten ons hondje dan ook met een gerust hart achter. Eunice en Peter.

2 repeat guests

from€15

Joyce, Cat Sitting in Bennekom

Joyce

5.0 (1)

Wageningen · 4.0 km

Calendar updatedDrop-in visitsHouse sitting
+3

huisdierenoppas :)

Haiii! Ik ben Joyce (21 jaar), en ik hou heel veel van dieren en heb dan ook eigenlijk heel mijn leven katten verzorgd! Op dit moment heb ik zelf 2 katers, Dobbel is 2 jaar oud en Timmy is net 1! Zij wonen echter bij mijn ouders en ik ben net het huis uit gegaan en op kamers gaan wonen dus dat is erg jammer.... Ik vind het heel leuk om lekker met de poesjes te spelen en/of te knuffelen :). Thuis heb ik ook nog 3 leuke zijdehoentjes (kipjes) in de tuin! Daarnaast vind ik de honden van mijn zus en haar man leuk:) Dat zijn tollers, met hondjes lopen lijkt me erg leuk, en lelker samen spelen. Ik vind het alleen niet zo prettig als honden heel veel springen en happen. Ik ben door deweeks in Wageningen woonachtig in een flat op de 5e verdieping, ik heb daar een eigen kamer en we hebben een grotere gezamenlijke woonkamer en keuken. In de omgeving is genoeg natuur. In het weekend en wanneer ik vrij heb, ben ik Harderwijk. Ik update mijn kalender niet zo vaak, dus als je interesse hebt kun je mij gewoon berichten! Graag tot snel :) -Joyce

Joyce heeft overal prima voor gezorgd. Mijn poezen zijn relaxed. Huisje ziet er keurig uit en dat is een compliment waard met 4 langharige poezen in huis. :smiling_face_with_3_hearts: Ik ga Joyce volgende keer zeker weer vragen als ik een poezen oppas nodig heb.

from€15

Floris, Cat Sitting in Bennekom

Floris

5.0 (4)

Wageningen · 3.0 km

Calendar updatedDoggy daycare
Dog boarding
+3

Betrouwbare oppas met hart voor dieren!🍀💚

🐾 Over mij (*FOR ENGLISH SEE BELOW*) Hoi! Ik ben Floris, een grote dierenvriend van alle soorten en maten. Elke keer als ik dieren zie, gaat mijn aandacht daar vanzelf naartoe. Het liefst ben ik altijd omringd door dieren en zorg ik ervoor dat ze zich veilig en op hun gemak voelen. Mijn ervaring met dieren bestaat uit stage lopen in een dierentuin, waaronder een periode als dierenverzorger. Ook werkte ik ruim een half jaar als vrijwilligers bij de Dierenambulance. Bovendien heb ik ~1,5 jaar gewerkt voor het diervoedings bedrijf Edgard & Cooper. Ook verzorgde ik katten voor het grootste deel van de afgelopen paar jaar. Daarnaast heb ik 2,5 jaar in de Afrikaanse jungle het gedrag van bonobo’s en chimpansees onderzocht — een ervaring die mijn fascinatie voor dieren verder benadrukt. Momenteel volg ik de master Forest & Nature Conservation aan Wageningen University, waar ik me bezighoud met ecologie en diergedrag. Of het nu gaat om een gezellige wandeling, speeltijd, of gewoon wat extra aandacht en liefde, ik zorg graag goed voor jouw hond of kat alsof het mijn eigen dier is. 🐶🐱 Bijkomend voordeel bij mij is dat ik als student altijd een pauze tussen 11h30 en 14h00 heb, dus er is altijd veel tijd om uw hond uit te laten tussen de middag. Op dit moment ben ik niet beschikbaar voor extra weekend oppassen. ***************** 🐾 About Me Hi! I’m Floris, and I am facinated by all animals of all kinds and sizes. Whenever I see animals, they instantly have my full attention. I love being surrounded by them and making sure they feel safe and cared for. My experience with animals consists of completing internships at zoos, including one as an animal caretaker. I have also worked as a volunteer at the Animal Ambulance for over half a year. On top of that, I have worked for the pet food company Edgard & Cooper for ~1,5 years. And I took care of cats for most of the last few years. I have also spent 2.5 years in the African jungle studying the behavior of bonobos and chimpanzees, an experience that exemplefies my fascination with animals even more. I’m currently doing a Master’s in Forest & Nature Conservation at Wageningen University, where I focus on ecology and animal behavior. Whether it’s going for a nice walk, playtime, or simply giving your pet some extra love and attention — I’ll take care of your dog or cat as if they were my own. 🐶🐱

Floris heeft goed gezorgd voor onze Billy. Elke dag kattenbak verschoond, Billy geborsteld, aandacht en eten gegeven. Betrouwbaar en komt zijn afspraken na!

from€12

Margo, Cat Sitting in Bennekom

Margo

Wageningen · 1.2 km

Dog boarding
Doggy daycare
+3

Liefde voor dieren & ben flexibel met last-minutes

Ik heb vaak en veel op hondjes gepast en ook veel katten om me heen gehad. Soms heb ik weken op mensen hun huizen gepast met honden of katten en heb ik de dieren echt goed leren kennen, dat vind ik het allerleukste, een connectie met een dier opbouwen. Ik weet ook goed wat er gezond of ongezond is voor de dieren en zal dus met extra zorg met ze omgaan. Ik zal ze zo veel mogelijk meenemen in alle activiteiten die ik onderneem. Ik heb echt geen voorkeuren voor type/ras dier; ik vind ze allemaal op hun eigen manier schattig of leuk, en dat gaat vooral om het karakter van een dier.

1 repeat guest

from€15

Ilia, Cat Sitting in Bennekom

Ilia

Wageningen · 1.2 km

Calendar updated
Dog boarding
Doggy daycare
+3

Ik ben dol op dieren! Ek ik kan goed ermee omgaan

Ik heb al mijn heel leven dieren rond me -- we hadden altijd twee katten en een hond (een langharige teckel, maar ik kan ook goed omgaan met grotere honden). Mijn hond is onlangs dood dus zou ik het heel fijn vinden om te 'pet sitten'. Het liefst kom ik eens langs om de dieren te verzorgen, want bij mij zijn er kippen die vrij lopen. Ik ben heel geduldig en zorg zeer goed voor dieren. Ik kan makkelijk voelen wanneer een dier iets fijn en minder fijn vind, wat volgens mij heel belangrijk is voor deze job. En ik verzorg ze zeer graag! Ik heb nog geen ervaring met dieren oppassen, maar ik ben zeker dat ik er goed in zal zijn. Ik ben beschikbaar een groot deel van de week, maar niet op zaterdagen. Ik pas graag op enig soort honden of katten, maar liefst geen te wilde honden, want ik ben wel klein en zal moeite hebben om een sterke, wilde hond vast te houden aan een lijn, bvb.

from€7

Etoile, Cat Sitting in Bennekom

Etoile

Ede · 5.3 km

House sittingDog walking
+1

Your Furry Friend's Trusting Sitter

Hello there! Are you in need of a reliable and compassionate pet sitter? Look no further ! My name is Etoile and I am excited to care for your beloved furry companions when you are busy with other things. With numerous years of experience in growing up with all kinds of pets and pet sitting for neighbors, I discovered that I have a natural understanding for animal’s needs and behaviors. I treat every pet as a sentient being, having their own language and emotions. I care about their comfort and happiness. Message me if you need care for your pet on your behalf. I’m flexible to make schedules currently.

from€20

Nazanin, Cat Sitting in Bennekom

Nazanin

Arnhem · 13.3 km

Doggy daycare
Dog boarding
+2

Veilige en liefdevolle zorg voor uw huisdier

Ik ben een betrouwbare, zorgzame en geduldige dierenoppas die het welzijn van ieder dier vooropstelt. Ik neem de tijd om elk huisdier te leren kennen en pas mijn zorg aan op zijn of haar behoeften. Ik zorg ervoor dat dieren op tijd eten en drinken krijgen, voldoende beweging hebben en zich veilig en op hun gemak voelen . Daarnaast volg ik de instructies van de eigenaar zorgvuldig op en houd ik hen indien gewenst op de hoogte. Met veel liefde , aandacht en verantwoordelijkheidsgevoel zorg ik ervoor dat elk huisdier de beste verzorging krijgt, ook wanneer de eigenaar afwezig is.

Testimonial

Wij hebben ons hondje een week bij deze lieve dame achtergelaten en zijn ontzettend tevreden. Ze heeft super goed voor ons hondje gezorgd, hield ons op de hoogte en gaf veel liefde en aandacht. Zeker een aanrader!

from€15

xiangyu, Cat Sitting in Bennekom

xiangyu

Wageningen · 2.1 km

Doggy daycare
Dog boarding
+3

Loving Pet Sitter&Animal Science Student at WUR

Hello! My name is Mou, and I am currently doing a Master’s degree in Animal Sciences at Wageningen University and Research. My passion for animals inspired me to choose this field of study, and I have gained professional knowledge in pet nutrition, feed formulation, and animal behavior. Although I do not keep a pet permanently, I have one and a half year of experience in pet sitting here in the Netherlands, including cats and dogs. During this time, I have cared for different breeds including Golden Retrievers, Labradors, and especially a Shih Tzu named Cola, whom I looked after for around six months. Cola was full of energy (you cannot imagine how such a small dog can be so energetic!), so I walked him three times a day, went jogging together, and visited the dog park twice a week. Since he was not neutered, I was always very attentive to him and other dogs played with him. I live in a student studio in Wageningen, right next to a big forest and only 300 m away from a pet park. Pets in my care will have plenty of space and opportunities for outdoor activities. As I spend most of my time studying from home, I have lots of time to give dogs and cats the love, attention, and exercise they need.

from€10

Elize, Cat Sitting in Bennekom

Elize

Ede · 4.9 km

Dog boarding
Doggy daycare
+3

Een dag vol aandacht in een studentenhuis!

Thuis ben ik altijd opgegroeid met honden, we hebben momenteel twee Jack Russels. Ik ben dol op knuffelen maar kan goed inschatten wanneer een beestje een grens stelt. Zelf heb ik ook veel ervaring met paarden dus ik ben niet zo snel onder de indruk van gek gedrag. Bij mij zouden ze lekker mee gaan wandelen op de heide en knuffelen op de bank. In Ede woon ik in een rustig studentenhuis met een kleine achtertuin. De honden zouden lekker beneden kunnen liggen op hun matje of naast mij op de bank terwijl ik nog wat weg lees voor de universiteit, win win situatie:)

from€10

Dominique, Cat Sitting in Bennekom

Dominique

5.0 (1)

Wageningen · 3.1 km

Calendar updatedDog walkingDrop-in visits
+1

Dierenvriend en werkende op een zorgboerderij

Ik ben een echte hondenliefhebber. Honden maken mij blij en ik heb zelf altijd met veel plezier honden in huis gehad en ik ben een loyale oppasadres. Op dit moment woon ik weer tijdelijk bij mijn moeder, waardoor ik zelf even geen hond kan hebben of in huis kan nemen. Daarom lijkt het me ontzettend leuk om mijn liefde voor honden op een andere manier te delen en baasjes te helpen. Daarnaast werk ik al 8 jaar op een zorgboerderij met vee. Ik heb dus veel ervaring met dieren en vind het heerlijk om met ze bezig te zijn. Ik ben gek op dieren en vind het belangrijk dat ze zich veilig, vertrouwd en geliefd voelen. Ik zorg met liefde voor jouw hond alsof het mijn eigen hond is! Lijkt het je fijn om kennis te maken of zoek je iemand voor een wandeling, een paar uurtjes oppassen of langere tijd? Stuur me gerust een berichtje. Ik denk graag met je mee! 🐶💕

Super enthousiaste meid. Komt gemaakte afspraken na. En is lief en duidelijk voor de honden. Helemaal top.

from€13

Elske, Cat Sitting in Bennekom

Elske

5.0 (1)

Renkum · 4.4 km

Dog walkingDoggy daycare
+3

Met de roedel het bos in of de heide op

Mijn naam is Elske en heb twee hondjes en pas regelmatig op andere honden. Als pleegopvang en standaard oppas voor verschillende honden heb ik ruime ervaring met verschillende rassen. Samen met mijn twee kleine hondjes, en af en toe een grote hond, wandelen we dagelijks in het bos of op de heide. Helaas is er nu nog een hondje over. Ik kan daarom makkelijk een extra hond erbij mee nemen. Ben erg flexibel en meestal beschikbaar om er een hond bij te nemen. Op dit moment werk ik geregeld thuis. Ik ben onderzoeker diergedrag geweest, dierenarts assistent en doe nu m.n. coaching met mijn honden en paard. Zie www.dehelendekrachtvandieren.nl. We maken graag eerst kennis om te kijken of het klikt, mijn hondjes hebben daarin ook een zegje en mening. Voor logeren vraag ik altijd een proefnachtje, zodat we kunnen uittesten hoe het gaat. Bij alle verzoeken spreken we eerst af op neutraal terrein. Dan doen we een rondje samen en komen als roedel thuis bij mij. Bij brengen neem ik de hond mee vanuit de auto of bij de ingang van de tuin. Hierdoor zijn ze minder geneigd om te blijven zoeken bij de poort naar de baas. Ik vind het fijn als er persoonlijke spulletjes mee worden gebracht zodat de hond zijn eigen geur bij zich heeft (mandje, kleedje, oud t-shirt, knuffel). Alle hondjes moeten gevaccineerd en ontvlooid zijn. Dat zijn mijn hondjes ook. Ik heb een klein huisje maar ook een buitenplaats waardoor ze de ruimte hebben om langs elkaar te gaan en een eigen plek in te nemen. Ik ben ook beschikbaar om te helpen met trekken aan de riem en angst in de auto. Veel van mijn oppashondjes hebben (helaas) een tragisch verleden. Ik hoop ze positieve en leuke avonturen, en weerbaarheid/veerkracht te laten ervaren, deels door mijn eigen manier van omgang met ze en met hulp van mijn hondjes.

Helaas klikten onze honden niet helemaal met elkaar, vrij belangrijk detail voor als hij uit logeren gaat of dagje uit. Maar als persoon vind ik Elske een heel fijn mens met de goede energie. Echt heel jammer

from€20

Ana, Cat Sitting in Bennekom

Ana

Wageningen · 4.1 km

New sitterDoggy daycare
Dog boarding
+3

Caring dog sitter in Wageningen

Hello! I’m Ana and I’ve always lived surrounded by dogs. As the carer of your dog, I’ll take time to get to know his/her personality, the type of activities he/she enjoys and how to best take care all of her/his needs. I understand that dogs are part of the family and I treat them as such. If you choose that they stay at my place, I like close to the dile and many green areas, so there is plenty of space for walks as well. I’m happy to accommodate my services so your needs, so feel free to reach out in case of any questions or doubts.

from€12

Lauryn, Cat Sitting in Bennekom

Lauryn

Ede · 5.6 km

Dog walkingDrop-in visits
+1

Student who misses her Cats:)

I grew up with two cats at home, Tinker and Tiger, and my grandparents have always had dogs. So I had the best of both worlds. I would always walk the dogs for my grandparents (a border collie called Flyte and a jack russell/terrier called Baggins) and play with them, my cats on the other hand were just great company and very affectionate. I am studying here so my schedule changes regularly however I am available on weekends, and most evenings during the week. I have no real preference towards any breed of dog or cat, I just would prefer a well trained dog.

1 repeat guest

from€9

Shishi, Cat Sitting in Bennekom

Shishi

5.0 (4)

Arnhem · 12.4 km

Dog boarding
Doggy daycare
+3

Mijn grootste interesse is spelen met xiaoli

Mijn naam is Shishi en Ik heb een Beagle genaamd Xiaoli, met wie ik een diepe band heb opgebouwd. Voor mij voelt ze echt als mijn kind. Het verzorgen van een hond is niet eenvoudig: ze moet worden gesocialiseerd, haar voeding moet zorgvuldig worden gecontroleerd, en ze heeft dagelijks beweging nodig. Beagles hebben veel energie en een sterke drang om overal aan te snuffelen. Daarom neem ik Xiaoli elke dag mee voor een run, meestal meer dan 10 kilometer. Xiaoli had vroeger last van verlatingsangst, maar na veel inspanningen kan ze nu zonder problemen alleen thuis blijven. Ze heeft echter nog steeds veel beweging nodig. Ik laat haar graag vrij rondrennen, vooral als ik op de fiets ben. Ze rent altijd veilig aan de rechterkant van mijn fiets mee. Soms zit ze ook in het fietskarretje als we samen op pad gaan. Elke week gaan we minimaal twee keer naar het hondenpark. Ik geniet ervan om de honden te zien spelen en achter elkaar aan te rennen. In het weekend verkennen we vaak nieuwe bossen. Het meest bezoeken we Velp, waar ik momenteel ook bezig ben met het trainen van Xiaoli in tracking. Haar Beagle-neus is ontzettend scherp, en het is prachtig om haar te zien werken. Mijn auto is uitgerust met speciale veiligheidsgordels voor de honden op de achterbank. Xiaoli houdt van blaffen, wat typisch is voor Beagles. Hoewel het luid kan zijn, klinkt het voor mij als een grappig geblaf, een beetje zoals een ezel. Ik neem maximaal twee honden per dag aan, zodat ik elke hond de aandacht kan geven die ze verdient. Honden zijn immers honden, en het kan soms uitdagend zijn om meerdere honden bij elkaar te hebben. Daarom plan ik altijd een kennismaking voordat een hond bij mij blijft, zodat we kunnen zien of alles goed verloopt. Xiaoli is goed getraind en komt thuis direct tot rust. Haar uithoudingsvermogen en gehoorzaamheid zijn het resultaat van onze dagelijkse hardloopsessies en trekspelletjes. Ik werk momenteel als zelfstandige. Ik werk de helft van de tijd vanuit huis en de andere helft in mijn magazijn. Mijn dag begint altijd met een wandeling met mijn hond Xiaoli. Rond 11 of 12 uur waarna ik Xiaoli meeneem naar mijn werkplek waar ik een magazijn heb waar ik werk tot ongeveer 15:00 uur. Tijdens mijn werktijd neem ik ook een pauze om de honden uit te laten. Daar heb ik ook een speelruimte ingericht voor de honden, zodat ze lekker kunnen spelen terwijl ik werk. Rond 16:00 uur ben ik weer thuis, waarna ik opnieuw met de honden ga wandelen.Ik heb momenteel zeven à acht vaste klanten, allemaal ontzettend lieve honden. Ik hou echt van hen en ik weet zeker dat ze altijd plezier hebben bij mij. Ik houd de baasjes regelmatig op de hoogte van de activiteiten van hun honden, zoals uitlaten, eten en spelen. Over voeding ben ik erg kieskeurig. Ik geef geen bewerkte producten zoals supermarktvoer of ingeblikt voedsel. In plaats daarvan kies ik voor verse ingrediënten of gedroogd vlees. Xiaoli is niet kieskeurig en eet vrijwel alles, maar ik zorg er altijd voor dat haar voeding gezond is. Het boek ‘Forever Dog’ heeft me enorm geïnspireerd en aangemoedigd om honden de beste zorg en voeding te bieden. Soms neem ik de honden mee op uitstapjes, zoals autoritten, boottochten, boswandelingen en zelfs treinreizen. Een van mijn mooiste herinneringen is onze reis naar de Oostenrijkse Alpen. Waar ik ook naartoe ga, ik neem Xiaoli graag mee. Vorig jaar tijdens een boswandeling rende Xiaoli het struikgewas in. Plotseling zag ik haar stilzitten, wat erg ongebruikelijk was. Toen ik dichterbij kwam, zag ik bijen op haar rug. Ik besefte meteen dat dit een noodsituatie was, omdat een allergische reactie levensbedreigend kon zijn. Ik tilde Xiaoli onmiddellijk op en rende naar de dichtstbijzijnde dierenkliniek. Hoewel ze slechts 10 kilo weegt, was het dragen van haar tijdens het rennen zwaar. De dierenarts gaf haar snel een injectie tegen de allergische reactie en vertelde me dat mijn snelle reactie haar leven had gered. Toch was ik enorm geschrokken en emotioneel. Ik kan me geen leven zonder haar voorstellen. Voor honden die blijven overnachten, wil ik benadrukken dat ik geen honden accepteer met ernstige verlatingsangst. Als je hond mogelijk blijft overnachten, bied ik een gratis proefperiode aan waarbij de hond enkele uren bij mij kan blijven. Dit geeft mij de kans om te beoordelen of het een goede match is. Verder accepteer ik geen honden die niet buiten kunnen plassen, ernstig onvriendelijke honden, of honden die extreem veel blaffen. Hoewel ik persoonlijk geen problemen heb met blaffende honden, kunnen mijn buren dat wel hebben.We willen ze niet storen, dus helaas kunnen we geen honden ontvangen die binnenshuis graag blaffen. Als je op zoek bent naar een zorgzame hondenoppas, neem dan gerust contact met me op. We kunnen een kennismaking regelen, zodat we kunnen zien of jouw hond zich prettig voelt bij mij en Xiaoli.

She took great care of our dog Oscar!!

1 repeat guest

from€15

Georgina, Cat Sitting in Bennekom

Georgina

Ede · 2.8 km

New sitterDog walkingDrop-in visits
+1

My passion for pets

I’ve had both dogs and cats as pets my entire life, and for the past 4 years I have also been pet sitting. I care deeply for animals and have a passion for taking care of them and helping people out whenever I can. I currently have a lot of flexibility and free time on my hands and I would love to use it to do something helpful, productive, and fun! I believe there is beauty in any animal of any age, size or, personality and I hope I have the privilege of getting to know your furry friend!

from€10

Yuqi, Cat Sitting in Bennekom

Yuqi

Wageningen · 3.8 km

New sitterDoggy daycare
Dog boarding
+3

Vet student & animal lover

Hi! I'm Yuqi, an animal science student with a background in veterinary medicine. I have hands-on experience working at a veterinary clinic, where I learned to handle animals of all temperaments with patience and care. I've also volunteered at animal shelters, giving love and attention to pets of all kinds. Your pet will be in safe, knowledgeable hands. I know how to spot when something's off, keep them calm, and make sure they feel right at home. Whether it's a cuddle on the couch, a fun walk, or just some quiet company, I've got them covered. I treat every pet as if they were my own. 🐾

from€10

Catharina, Cat Sitting in Bennekom

Catharina

Veenendaal · 10.1 km

Dog walkingDrop-in visits

Enthousiaste oppas

Ervaring met honden, katten, konijnen en cavia's. Medicatie geven is ook geen probleem. Wandelen van de honden kan in de wijk maar ik rijd ook graag naar het bos voor een grote ronde. Ik ben verantwoordelijk, verzorgend en dol op dieren! Ik stuur je graag foto's met een update tijdens het oppassen of de wandeling. Zelf heb ik een vrolijke, gecastreerde reu van bijna 3 jaar. Hij kan met vrijwel alle honden, alleen grote intacte reuen vindt hij soms nogal spannend dus dat is een minder goede match voor oppas thuis of wandelingen. Ik ben wisselend beschikbaar maar stuur gerust een bericht.

from€11

Emmie, Cat Sitting in Bennekom

Emmie

Ede · 5.3 km

Cats onlyDrop-in visits

Hondenknuffelaar zoekt viervoetige vriendjes!

Hoi hondenbaasjes! Mijn naam is Emmie en ik ben gek op honden. Thuis ben ik opgegroeid met twee labradoodles, Jessy en Pebbles. Drie jaar geleden ben ik samen gaan wonen met mijn vriend en verhuisd naar Ede. Sindsdien mis ik hun vrolijke gekwispel enorm! Daarom lijkt het me superleuk om op jullie lieve hond(en) te passen! Of het nu gaat om een lange wandeling, een speeluurtje in het park of gewoon knuffelen op de bank, ik zorg ervoor dat jouw hond zich helemaal op zijn gemak voelt. Mijn aanpak? Lekker veel aandacht en spelen! Ik pas me aan aan de behoeften van jouw hond en zorg ervoor dat hij of zij niets tekortkomt. Zelf zou ik in de toekomst weer een hond willen, maar nu past dat nog niet in ons leven. Zoek jij een oppas voor je hond? Stuur me dan een berichtje, ik kijk ernaar uit om je hond(en) te ontmoeten!

from€11

Showing results 1 - 20 of 25

5.00

Average Rating

Sitters in Bennekom have 50 reviews, averaging 5.00 stars

Why choose Cat Sitting in Bennekom?

We at Petbnb are pet lovers ourselves, and we understand how stressful it can be to find someone to care for your pet when you're away. Pet care services aren't always available, and they're often far away, crowded, or simply not suitable for your pet.

Fortunately, Petbnb makes finding a local pet sitter easy and stress-free. Our sitters go through a strict verification process, and they show photos of their home environment in their profile, so you get a better impression of where your pet will be cared for. Each sitter is individually reviewed by our Trust & Safety team and has reviews from other pet owners on their profile. Most importantly, you can trust that your pet will be cared for as lovingly as at home.

The advantage of booking a Petbnb sitter for cat sitting in Bennekom is that your pet is cared for in an environment similar to home and receives a lot of personal attention. Additionally, our friendly sitters are very flexible and are happy to follow all your instructions and your pet's routine. This is especially important for pets who feel a bit uneasy when they're away from home for the first time. A routine and familiar environment (such as a private home) help make the pet care experience positive.

Additionally, you can go on vacation worry-free, as bookings at Petbnb are covered by our premium insurance, and our customer support is available 24/7 for you and the sitter. This means peace of mind for you and the sitter throughout the entire booking.

Do you love pets and have space and time? Then consider becoming a pet sitter in Bennekom and offer cat sitting. We offer 24/7 customer support, insurance, and flexibility. You can choose when and how much pet care you offer. Applying is easy, and we're always looking for new sitters to join the Petbnb community.

How much does Cat Sitting cost in Bennekom?

ServicePetAvg. price
Dog SittingDog€14 / night
DaycareDog€23 / day
BoardingDog€29 / night
House Sitting€39 / night
Dog WalkingDog€12 / walk
Drop-in Visit€13 / visit
Cat SittingCat€12 / night
Puppy CareDog€12 / night
Senior Dog CareDog€14 / night