Beoordelingen

Willy
28-07-2025
Onze Labradoodle Gijsje is helemaal dol op Fenna. De wandelingen met Fenna zijn een feestje voor Gijsje. Fenna doet onderweg leuke spelletjes met Gijsje en leert haar trucjes. Niet alleen Gijsje, maar ook wij zijn erg blij met Fenna!

Over mij

Minder dan 1 jaar ervaring

Vader en dochter, combi speels en verantwoordelijk

Vader en dochter gaan samen op pad. Dochter een grote dierenvriend Rijdt al bijna 4 jaar paard en is altijd erg goed met onze konijnen, maar het liefste is zij lekker actief met pups en jonge honden. We kunnen door de buurt een mooie ronde maken, of met jullie huisdier naar het hondenbos. Een auto is beschikbaar.
Wij hebben ervaring met een Labradoodle pup en meerdere vrienden met een hond. In de vakanties hebben we een ruime beschikbaarheid, buiten de vakanties om zal dit voornamelijk in de weekenden zijn, of begin van de avond. Kies je voor ons, dan krijg je er 2 voor de prijs van 1. We komen graag langs om kennis te maken met jullie en de vrolijke viervoeter.
Groeten Fenna en Joost

Joost's beschikbaarheid

Beschikbaar Niet beschikbaar
Kalender bijgewerkt: minder dan een week geleden
Annuleringsregeling:

Joost past op

  • Klein (0-10 kg)
  • Middel (11-25 kg)
  • Groot (26-45 kg)
  • Reus (> 45 kg)
  • Katten
Overige voorkeuren
Past op puppies (tot 1 jaar)
Past op volwassen honden (1-8 jaar)
Geen oudere honden (8+ jaar)
Rassen waarmee Joost ervaring heeft:
Kortharige dwergteckel Ā· Labradoodle - standaard Ā· Labradoodle - Medium Ā· Siberische husky Ā· Teckel
Rassen waar Joost niet op past:
Boxer Ā· Dobermann Ā· Pittbull Terrier Ā· Rottweiler

Joost op Petbnb

Oppas training voltooid
Kalender bijgewerkt: minder dan een week geleden

Kaart

Alle boekingen via Petbnb zijn inclusief verzekering voor de oppas, dekking via ongevallen garantiefonds en 24/7 klantenservice. Meer weten