Hondenopvang in Amersfoort

Ontvang gepersonaliseerde aanbiedingen van oppassen in de buurt

Aron, Hondenopvang in Amersfoort

Aron

4,9 (29)

Amersfoort · 3,3 km

Agenda bijgewerkt

Trustworthy pet care for your furry friend

Looking for someone to watch over your furry friend while you're out and about? Look no further! I have a spacious appartment on a perfect location in Amersfoort, surrounded by parks and lakes, ideal for leisurely walks. With my love for animals and a cozy home environment, your pet will feel right at ease. Dogs have been my constant companions since childhood, shaping my love and understanding of these incredible creatures. Growing up with a loyal canine friend by my side, I've accumulated over 15 years of firsthand experience in their care. Plus, having cared for the pets of friends, I understand the importance of trust and reliability when it comes to looking after your beloved companions. Rest assured, your pet will be treated with the same love and attention as if they were my own. Feel free to reach out—I'm flexible and open to negotiations to ensure the best fit for you and your pet

Aron is a great sitter. It was our puppy’s first time staying with someone else, so he was quite stressed, but Aron handled the situation with great care and patience, making Leo feel more comfortable. Thanks so much! :feet:

7 vaste gasten

vanaf€ 39per dag

Familie van Gent, Hondenopvang in Amersfoort

Familie van Gent

4,9 (27)

Amersfoort · 2,3 km

Agenda bijgewerkt

Actieve familie past graag op uw hond.

Ons gezin is gek op honden. Wij wonen met z’n vieren, dus er is bijna altijd wel iemand thuis. Zelf hebben wij een Leonberger van 7 jaar. Donna is rustig en sociaal en vindt het leuk als er andere honden komen. Wij vinden het fijn om uw hond te verzorgen zodat u lekker op vakantie kunt of een weekendje weg! Vlakbij ons huis is een groot park voor de uitlaatrondes tussendoor. Onze tuin is omheind. Wij kijken er naar uit u en uw hond te ontmoeten, zodat we er lekker op uit kunnen. Uiteraard houden we rekening met uw wensen in en gewoontes. Wij kijken uit naar een kennismaking

Onze labrador heeft weer een erg leuke tijd gehad bij de familie.

12 vaste gasten

vanaf€ 16per dag

Melanie, Hondenopvang in Amersfoort

Melanie

5,0 (19)

Amersfoort · 1,0 km

Hoog maar gezellig en droog in Amersfoort

We (Melanie en Mathieu) zijn dol op honden en andere dieren. Ik ben opgegroeid met honden. In de familie hebben we altijd honden gehad. Ook hebben we met regelmaat op honden van vrienden, buren en familie gepast. Ons surrogaat hondje (tam zindelijk konijn) is helaas onlangs overleden. We zouden het leuk vinden als we af en toe weer een diertje in ons gezelschap hebben. We staan er voor open om op meer dan 1 hond te passen, zolang de honden uit hetzelfde gezin komen. Echter staat in het boekingssysteem steeds 1 plekje open, stuur mij dus even een berichtje als je voor meerdere honden zou willen boeken. We wonen 3 hoog tegen het centrum van Amersfoort aan. Het appartement is 120 m2. Dus voldoende bewegingsvrijheid voor de hond. We vinden alle honden leuk. Helaas hebben we geen lift. Dus omdat we 3 hoog wonen zijn kleine en middel grote hondjes het makkelijkste voor deze locatie, in verband met ze optillen. Mocht je grotere hond voor de tijd dat hij/zij hier verblijft kunnen traplopen dan is die uiteraard ook welkom (graag zelfs)! Ons appartementencomplex beschikt over een zeer grote privé tuin gelegen aan de achterkant van de woning. We wonen vlakbij 2 parken en een natuurgebied. Het is voor ons geen probleem om de hond mee te nemen in de auto. Ook kan de hond gezellig mee naar werk, familiebezoek of andere uitjes, mocht dat wenselijk zijn. Je hond is gegarandeerd van voldoende aandacht en voldoende wandelen. Brengen en ophalen op afspraak, waarbij we vrij flexibel zijn. Vanaf vrijdag na werktijd en ophalen maandag in de loop van de dag of avond heeft de voorkeur. We passen dus voornamelijk in de weekenden op. Soms werkt een van ons vanuit huis en kan er dan ook opgepast worden. Stuur een berichtje om te overleggen voor andere mogelijkheden. Ook kan het zijn dat de kalender soms wat achterloopt, dus stuur gerust een berichtje om naar de mogelijkheid te vragen. De hond mag op de bank en mag op de slaapkamer slapen in een mandje. Liever niet op bed. De balkons zijn voorzien van een omheining zodat deze ook veilig zijn voor kleine dieren. Eventueel andere kleine dieren zijn ook welkom. We zullen dan even overleggen welk tarief hiervoor wordt gerekend. We hebben veel ervaring met konijnen, vogels en cavia's. Liever geen katten ;) Stuur bij vragen gerust een berichtje!

Goede opvang, Vesta heeft het naar zin.

8 vaste gasten

vanaf€ 38per dag

Laura, Hondenopvang in Amersfoort

Laura

5,0 (8)

Amersfoort · 2,2 km

Agenda bijgewerkt

Vertrouwde, energieke en enthousiaste hondenvriend

Jarenlang opgegroeid met 4 chihauhua's, energieke wandelaar die geduldig en begripvol is. Het lijkt me leuk om jou en jouw allerbeste vriend(in) te leren kennen. Ik weet als geen ander hoe belangrijk een hond voor iemand is en mijn ideale bezigheid is dan ook lekker wandelen en tijd spenderen met dieren. Ik ben regelmatig doordeweeks beschikbaar en bijna altijd in het weekend. Ik ben verder flexibel qua uitlaat en oppas tijden dit kunnen we altijd samen overleggen. Ik woon in de buurt van een park, ben zelf gek op wandelen en bewegen alhoewel onze hond daar niet zo van is, wellicht wil jou hond gezellig mee?

Heel goede ervaring met Laura en Jelle. We zagen twee blije honden terug aan het einde van de dag (en tussendoor kregen we lieve foto’s van hen). Doen we zeker nog eens!

2 vaste gasten

vanaf€ 35per dag

Fieke, Hondenopvang in Amersfoort

Fieke

5,0 (2)

Leusden · 3,9 km

Hond gezocht!

Hoi, Wij zijn Pieter en Fieke en zijn erg fan van honden! Ik (Fieke) heb als kind altijd met een labrador in huis gewoond maar samen hebben we tot nu toe nog niet de stap durven zetten om een eigen hond te kopen. We hebben wel af en toe een oppashond gehad voor bijv. een weekendje. We zijn erg actief en houden van buiten zijn én we houden ook erg van knuffelen met uw hond :) We zouden het erg leuk vinden om met uw hond in de buurt te wandelen n hem een fijne dag/wandeling te bezorgen. Tot ziens!

Fieke en Pieter vinden het altijd gezellig om op mijn lieve harige vriend Milan te passen. Milan moet altijd even wennen aan nieuwe situaties (dat ik dan wegga en hem achter laat) maar nu gaat dat hartstikke goed 😊

2 vaste gasten

vanaf€ 15per dag

Laura, Hondenopvang in Amersfoort

Laura

5,0 (2)

Amersfoort · 5,3 km

Liefdevolle hondenuitlaat & oppas aan het park!

Zoek je een betrouwbare oppas of uitlaatservice voor jouw trouwe viervoeter? Iemand die écht de tijd heeft en waar je hond wordt overladen met liefde? Dan ben je bij ons aan het juiste adres! Wie zijn wij? Wij zijn een gezellig gezin met 2 kinderen die ontzettende dierenvrienden zijn. Bij ons is een hond geen 'klusje', maar een gezellig gezinslid. Er is altijd wel iemand in voor een knuffel, een kriebel achter de oren of een leuk spelletje. Onze beschikbaarheid: Doordeweeks: soms op woensdag Weekenden: Volledig beschikbaar voor uitlaten, dagopvang of gezellige logeerpartijtjes. Wat bieden wij? -Een fantastisch park voor de deur! Ideaal voor lange, veilige wandelingen en om heerlijk te snuffelen en te rennen. -Lekker wandelen en actieve uitlaatmomenten. -Een warme, veilige thuisomgeving met een flinke dosis aandacht. Spelen en socialiseren in een echt gezinsleven. Of het nu gaat om een vaste middagwandeling of een gezellig weekendje logeren: jouw hond krijgt bij ons gegarandeerd een kwispelende staart! Interesse?Stuur gerust een berichtje om kennis te maken. We kijken er nu al naar uit om jouw hond te ontmoeten!

Fijn en gezellige oppas, heel adequaat reagerend. zeer tevreden en Toby ook.

vanaf€ 30per dag

Anna, Hondenopvang in Amersfoort

Anna

5,0 (6)

Amersfoort · 5,6 km

Ik vind het Leuk om een oppas te zijn

Hoi hoi, ik wil graag een oppas worden niet alleen om het geld maar omdat ik het leuk vind om dieren te verzorgen. Ik heb zelf een hondje genaamd Teddy en een dochter van 12, zij vind het ook heel erg leuk om op hondjes te letten en ze heeft ook vooral zin om wat centjes te verdienen. Als ik al gezegd heb heb ik een hondje. Het is een een mooie zwarte jochie van 2 jaar, het is een pomeriaan. Zelf heet ik Anna als je meer wilt weten dan kunt u me of Appen of een mailtje sturen :)

Anna is an amazing dog sitter! I felt so comfortable leaving my little dog, Max, with her. She is such a kind person with a big heart, and I could see that she genuinely cared about all of Max’s needs. She sent us photos, kept us updated, and was always available if we had any questions, which gave us real peace of mind while we were away. It was clear that Max was happy, well cared for, and receiving lots of love and attention. We are so grateful to Anna and will definitely leave Maxi with her again. I highly recommend her to anyone looking for a caring, trustworthy, and reliable dog sitter!

1 vaste gast

vanaf€ 30per dag

Peter, Hondenopvang in Amersfoort

Peter

4,9 (8)

Amersfoort · 2,8 km

Agenda bijgewerkt

Ervaren Hondenliefhebber!

Vroeger ben ik al opgegroeid met honden en heb daar goede herinneringen aan. Wij hadden een Duitse Dog, Bastaard, Dalmatier, Bouvier, Rottweiler en Engelse Buldog. Zelf heb ik 2 honden gehad, een Mechelse Herder en een Boxer. Momenteel ben ik werkzaam in de zorg met onregelmatige diensten. Het is moeilijk om weer een hond aan te schaffen hierdoor. Maar het gemis van een hond is groot, en dat is de reden dat ik graag op honden wil passen. Ik kan uw hond duidelijkheid en liefde bieden en uw hond is bij mij in goede handen. Met mijn honden heb ik ook met veel plezier cursussen gedaan.

dank je wel Peter! heel fijne oppas voor onze golden retriever!

1 vaste gast

vanaf€ 30per dag

Sjoerd, Hondenopvang in Amersfoort

Sjoerd

5,0 (8)

Amersfoort · 5,5 km

Betrouwbare oppas voor honden!

Zoek je een betrouwbare en ervaren oppas voor je hond? Met veel liefde en ervaring bied ik oppasdiensten aan voor alle soorten honden, ook grote honden en werkhonden. Of je nu wilt dat ik bij jou thuis kom of dat je hond bij mij logeert, ik zorg graag voor uw hond. Ik heb ervaring met verschillende soorten (werk)honden en zorg ervoor dat je hond zich veilig en gelukkig voelt, met voldoende speeltijd, aandacht en beweging. Je kunt ervoor kiezen om je hond thuis te laten, zodat hij in zijn vertrouwde omgeving blijft, of hij kan bij ons komen logeren. Als je hond bij ons binnen verblijft, moet hij kunnen omgaan met katten en kinderen. Voor honden die toch graag buiten slapen, bieden we een comfortabele plek onder de veranda in de tuin. Mijn gepensioneerde (werk)hond vond dit ook heerlijk! Neem gerust contact met me op voor meer informatie of om een kennismakingsgesprek in te plannen. Are you looking for a reliable and experienced dog sitter? With a lot of love and experience, I offer dog sitting services for all types of dogs. Whether you want me to come to your home or have your dog stay with me, I am happy to take care of your dog. I have experience with various types of (working) dogs and ensure that your dog feels safe and happy, with plenty of playtime, attention, and exercise. You can choose to leave your dog at home, so they remain in their familiar environment, or they can stay with us. Please note: if your dog stays with us indoors, they must be good with cats and children. For dogs that enjoy sleeping outside, we offer a comfortable spot under the porch in the garden. My retired (working) dog loved this too! Feel free to contact me for more information or to schedule a meet and greet.

Noa heeft het weer fantastisch gehad! Blije hond, blije baas 😊

3 vaste gasten

vanaf€ 21per dag

Yvet, Hondenopvang in Amersfoort

Yvet

4,9 (28)

Woudenberg · 8,7 km

Agenda bijgewerkt

welkom bij ons in: gezellige en bosrijke omgeving

Hoi ik ben Yvet, zoek jij een oppas voor je hond of kat en anderen dieren. Samen met mijn man,zoontje en onze lieve kater Quick en onze poes zoëy. Wonen wij tussen amersfoort en Utrecht. We hebben thuis beide altijd honden gehad en mijn ouders hebben er nog steeds eentje die regelmatig hier over de vloer komt en zo nu en dan blijft logeren. We zouden graag zo nu en dan op een lieve rustige hond willen passen die wel overweg kan met onze rustige kat en onze schattige kitten. We vinden het leuk om wandelingen te gaan maken en genieten van zijn aanwezigheid. We zijn beschikbaar op aanvraag . Fijn voor als je even een dagje weg wilt of weekendje bijvoorbeeld maar je de hond niet mee mag nemen. Maar als je met spoed of onverwachts doordeweeks een oppas nodig hebt mag je zeker contact opnemen. Een dagje proef op bezoek komen of blijven slapen kan natuurlijk ook. voor katten en andere huisdieren, kom ik zelf even bij je langs om ze te verzorgen.

Erg tevreden; op hele korte termijn konden we al kennismaken en was er ruimte om op te starten passen! Heel vriendelijk, lief voor onze Moos en ook superleuk om halverwege de dag even een update te krijgen! Voor herhaling vatbaar dus!

10 vaste gasten

vanaf€ 20per dag

Larissa, Hondenopvang in Amersfoort

Larissa

5,0 (1)

Baarn · 8,1 km

A sitter to take care of your little one!

Hi, I am Larissa! I am from Brazil and living in Baarn. I live in a ground floor appartment with a backyard, lovely neighbourhood and green area around. I have over 10 years of experience of dogsitter, from puppies to seniors. I have a adorable Jack Russell Terrier, his name is Russel and he is 1 year and 10 months old. He loves playing and walking. So if you dog is looking for a friend, he found the perfect guy to play and spend the energy! We love long walks, play at the dog park, and also chilling at home! I will keep you updated during your dog time with us.

Tommie is met veel plezier een dagje bij Larissa en Russell geweest. Prettig in het contact en stuurde regelmatig een update met foto. Heel fijn!

vanaf€ 18per dag

sandra, Hondenopvang in Amersfoort

sandra

5,0 (4)

Woudenberg · 9,1 km

Agenda bijgewerkt

Ik zal zorgdragen voor een fijne omgeving.

Honden hebben eigenlijk altijd bij mijn leven gehoord. Door de jaren heen heb ik drie honden gehad: een lieve labrador die 14 jaar is geworden, een energieke Jack Russell die maar liefst 16 jaar is geworden en een Mechelse herder. Inmiddels heb ik zo’n 30 jaar ervaring met honden en weet ik hoe verschillend iedere hond kan zijn, met zijn eigen karakter, gewoontes en behoeften. Nu ik zelf geen hond meer heb, lijkt het me ontzettend leuk om mijn huis en aandacht te delen met de hond van iemand anders. Als jouw hond bij mij verblijft, vind ik het vooral belangrijk dat hij zich veilig, welkom en op zijn gemak voelt. Natuurlijk krijgt hij de aandacht en verzorging die hij gewend is, en gezelligheid hoort daar wat mij betreft ook bij. Ik werk onregelmatig, waardoor mijn beschikbaarheid soms wisselt en ik dit op Petbnb niet altijd goed vooruit kan aangeven. Stuur me daarom gerust een berichtje om te overleggen. Vaak kunnen we samen wel iets vinden dat past. Ik hoop dat mijn huis voor jouw hond een vertrouwd tweede plekje kan worden, waar jij hem met een goed gevoel kunt achterlaten.

Brengen, ontvangst, ophalen, communicatie was allemaal top. De momenten dat ik er niet was kreeg ik updates van activiteiten en ook vragen/overleg over wel of niet dingen doen of geven. Erg prettige oppas. Aanrader.

vanaf€ 20per dag

Priscilla, Hondenopvang in Amersfoort

Priscilla

5,0 (25)

Nijkerk · 9,6 km

Ervaren huisdierenoppas

Ik zal me even voorstellen ik ben Priscilla en woon samen met mijn man en twee dochters in Nijkerk. In het dagelijkse leven werk ik in een dierenartsenpraktijk en ben ik dierenartsassistente. Gaat u een dagje weg, een weekendje weg of op vakantie en zoekt u iemand die op uw huisdier kan passen? Na ons eerste contact via de website, maak ik graag kennis met u en uw huisdier(en). Tijdens dit gesprek kunnen we kijken of er van beide kanten een klik is. Is alles naar wens dan geef ik u een formulier of we vullen samen het formulier in waarop ik al uw wensen van u en uw huisdier noteer voor een onbezorgde vakantie. Heeft u een huisdier wat dagelijks medicatie nodig heeft? Ook dit is geen probleem!

Wij hadden op korte termijn een plekje nodig voor de dagopvang en bij Priscilla was een plekje vrij gekomen. Heel erg fijn. Bij terugkomst kwam een vrolijke hond ons tegemoet en aan de foto's was ook te zien dat Noa een gezellige dag heeft gehad. Tot een volgende keer!

3 vaste gasten

vanaf€ 30per dag

Jenna, Hondenopvang in Amersfoort

Jenna

Austerlitz · 9,9 km

liefdevol en zorgzaam

Ik ben een echte dierenliefhebber en vind het heerlijk om mijn liefde en aandacht met dieren te delen. Van jongs af aan ben ik opgegroeid met dieren; zo heb ik altijd drie Bouviers gehad, en ook katten en vogels maakten deel uit van mijn dagelijkse leven. Hierdoor weet ik hoe belangrijk aandacht, geduld en liefde zijn voor elk dier. Ik ben graag buiten en wil meer gaan wandelen, daarom lijkt het mij extra leuk om dat samen met een hond te doen. Of het nu gaat om een lange wandeling, spelen of gewoon lekker samen zijn, ik zorg ervoor dat jouw hond zich op zijn of haar gemak voelt en het naar zijn of haar zin heeft. Zelf heb ik twee katten. Indien nodig kunnen zij apart gehouden worden van de hond. Daarnaast beschik ik over een dakterras, waardoor de hond ook buiten het wandelen om even naar buiten kan.

vanaf€ 25per dag

Sahar, Hondenopvang in Amersfoort

Sahar

5,0 (2)

Amersfoort · 0,5 km

Zeer ervaren (koppige Frenchie opgevoed ;))

Ik sta bekend als een mega hondenvriend. Helaas moet ik mijn maatje missen en hoop ik op deze manier toch nog een maatje te vinden. Al is het voor een wandeling of om op te passen. Jouw hond is bij mij in goede handen. Ik weet van aanpakken en opvoeden, heb de eerste 3 jaren van een Frenchie (reu) meegemaakt. Ik woon in Amersfoort in het winkelcentrum, heb een bovenverdieping van ongeveer 75 m2 en een balkon van 8m2. Vandaar dat ik de keus maak niet op grotere honden te passen. Jouw hondje zal enorm verwend worden met aandacht, wandelingen en knuffels. Hij of zij mag op de bank, mits op een eigen kleed. Ik pas niet op honden die de neiging hebben om dingen te slopen. Stuur mij gerust een berichtje om kennis te maken of te overleggen (ben niet strikt op hoeveel kilo jouw hond weegt, het gaat mij er vooral om dat hij/zij alle bewegingsvrijheid heeft en makkelijk op te tillen is wat betreft mijn trap).

Sahar is een lieve vrouw die een dag super goed en zorgzaam voor onze pup Noeka heeft gezorgd. Ze heeft Noeka zelfs geleerd high fives te geven. Van harte aanbevolen!!!

vanaf€ 30per dag

Eva, Hondenopvang in Amersfoort

Eva

5,0 (5)

Zeist · 11,8 km

Agenda bijgewerkt

ervaren met honden, wandel graag, zorgzaam

Vanaf mijn jeugd ervaren met honden en ook zelf recent nog vele jaren met plezier hond gehad. Zowel groten als kleine honden trek ik graag mee op, zowel om mee te wandelen en te spelen, als zorg voor te dragen. De hond kan blijven logeren. Ook mijn echtgenoot heeft veel met honden op en we zouden het liefst weer zelf een hond willen. Vanaf zijn vroege jeugd is hij opgegroeid met een hond. Het oppassen kan ook op een vaste dag van de week zijn of meerdere dagen in de week (incl. logeren). Neem gerust contact op om kennis te maken.

Eva & Paul were very nice and our dog Hudson had a wonderful stay at their home. Thanks and look forward to her visitinf again!

2 vaste gasten

vanaf€ 20per dag

Jorgen, Hondenopvang in Amersfoort

Jorgen

5,0 (3)

Soest · 7,7 km

Betrouwbaar en energiek, een uur uitlaten

Ik ben getrouwd en heb vier kinderen. Naast werk en het gezinsleven vind ik het passen op honden heel erg ontspannend en is dit in mijn leven een onderdeel dat voor balans zorgt. Het omgaan, verzorgen en bewegen met een hond geeft mij de ontspanning en energie die ik kan gebruiken naast de andere bezigheden in het leven. Zelf sport ik ook tweemaal per week, waardoor ik energiek genoeg ben om met de hond te bewegen, lang buiten te zijn om ook aan de behoefte van de hond te kunnen voldoen. Ik wandel dan ook graag wel een uur met een hond, 30 minuten vind ik te kort. Een hond is voor mij een zeer fijn gezelschap.

Geweldig fijn! Super welkom onthaal en fijne communicatie :pray_tone1:

1 vaste gast

vanaf€ 25per dag

Anita, Hondenopvang in Amersfoort

Anita

5,0 (2)

Driebergen-Rijsenburg · 13,1 km

Hondenliefhebbend gezin: actief en zorgzaam!

Hallo, wij zijn een gezin met 4 kinderen (van 7 tot 12 jaar) en houden allemaal van honden. We hebben helaas te weinig tijd voor een eigen hond, maar willen via deze weg toch graag af en toe op een hond passen, samen uitlaten en lekker knuffelen. We houden van buiten zijn en wonen vlak bij het bos in Driebergen, met veel mooie uitlaatroutes. We hebben dus niet zelf een hond (gehad), maar in de loop der jaren wel veel ervaring opgedaan met honden en inmiddels twee keer 10 dagen oppassen via Petbnb. Daarnaast bijvoorbeeld bij familie of vrienden met honden en een keer in een vakantiehuisje met een hond erbij. De kinderen zijn erg enthousiast en helpen graag mee met verzorgen, uitlaten en (buiten) spelen. Oppassen op onze Petbnb logeerhonden was heel gezellig en is ons erg goed bevallen! We geven de voorkeur aan kleine of middelgrote honden, maar het belangrijkste is dat ze kindvriendelijk zijn en niet heel waaks of agressief. Energiek is geen probleem, dat zijn we zelf ook :). Wij zijn beschikbaar voor alle Petbnb activiteiten, maar het liefst passen we een week op, bijvoorbeeld tijdens jouw vakantie. We willen graag een paar keer per jaar oppassen. Onze kalender staat gewoon helemaal open, maar dat betekent wel dat we soms helaas nee moeten zeggen als we toch andere verplichtingen hebben of er teveel aanvragen zijn. Stuur ons gewoon een berichtje en dan kijken we wat er mogelijk is. We zijn heel benieuwd naar jouw hond, we horen graag van je! Groetjes van Anita, Erik, Marijn, Eva, Arend en Lieke

Niet alleen wij hebben genoten van onze vakantie, maar Ollie heeft zelf ook een weekje vakantie gehad. Alle aandacht voor Ollie, er is lekker met hem gewandeld en veel gespeeld met de kinderen. Dagelijks werden we voorzien van updates en leuke foto's en filmpjes.

1 vaste gast

vanaf€ 14per dag

Monique, Hondenopvang in Amersfoort

Monique

5,0 (8)

Driebergen-Rijsenburg · 13,3 km

Nature and dog lover understand them well.

I live with dogs since I was little, so i know how to make them happy comfortable, rest and also play as they need. Give them attention, petting, sleeping together in the bed or leave them in their bed are also an option. Whatever makes them comfortable. I used to have golden retriever, american cocker spaniel and now i have my shipoo (shitsu pooodle) at home. I prefer medium to small dog for easier to handle at the same time with my dog. Every dogs has their own character and habits, tell me about yours then I can treat them well with love.

Paco is voor het eerst uit logeren geweest. En wat heeft Monique hem goed aangevoeld. Paco is erg eenkennig en niet gewend bij vreemden maar Monique en lieve dolfie hebben hem helemaal thuis laten voelen. Langzaam werd Paco steeds vertrouwder. Elke dag kreeg ik filmpjes en fotos en zag ik dat het steeds beter ging. Paco zal zeker terug komen logeren bij Monique en Dolfie (als monique onze knuffelbeer en stuiterbal nog wilt :sweat_smile:)

2 vaste gasten

vanaf€ 18per dag

ieleke, Hondenopvang in Amersfoort

ieleke

5,0 (11)

Eemnes · 13,6 km

Home away from home for your furry baby

I am Ieleke, full time mom for my teenage son and Hummer, an 8 years old male black-lab. I love animals I treat them as my own pet, that is because I always have dogs in my life. I would look after them and make sure they are happy, I don't like to see animals unhappy or stressed. You can leave your furry babies with me without feeling guilty of leaving them behind. My own dog Hummer is a cool, easy-going male lab and NOT neutered (gecastrateerd) so if your dog is female I would like them to be sterilesed and for a big size male dog I would like them to be gecastrateerd as well (some non neutered gets along well with Hummer too) If they are small breeds, it is fine.

Saartje heeft een heerlijke week gehad bij Ieleke en haar gezin. Ook heel leuk dat het zo goed ging met Hummer, de labrador van het gezin. Wij zijn heel blij dat we Ieleke hebben gevonden!

6 vaste gasten

vanaf€ 30per dag

Resultaten 1–20 van 24

4,94

Gemiddelde beoordeling

Oppassen in Amersfoort kregen 587 beoordelingen, met gemiddeld 4,94 sterren

Waarom Hondenopvang kiezen in Amersfoort?

Zoek je hondenopvang in Amersfoort? We weten hoe uitdagend het kan zijn om goede dagopvang te vinden voor je hond als je werkt of boodschappen moet doen. Traditionele opvangfaciliteiten zijn niet altijd handig en bieden misschien niet de persoonlijke aandacht die je hond verdient.

Petbnb maakt het makkelijk om zonder stress een lokale dierenoppas te vinden. Onze oppassen doorlopen een streng verificatieproces en tonen foto's van hun woonomgeving in hun profiel, zodat je ziet waar je huisdier wordt verzorgd. Ons Trust & Safety-team beoordeelt iedere oppas afzonderlijk en in elk profiel staan beoordelingen van andere baasjes. Zo weet je dat je huisdier net zo liefdevol wordt verzorgd als thuis.

Boek je via Petbnb hondenopvang in Amersfoort, dan krijgt je huisdier persoonlijke zorg die past bij zijn routine en behoeften. Onze oppassen zijn flexibel, volgen je instructies en spreken vooraf met je af waar en hoe de zorg plaatsvindt. Zo weet je precies wat je tijdens de boeking kunt verwachten.

Daarnaast kun je zorgeloos op vakantie, omdat boekingen bij Petbnb gedekt zijn door onze premiumverzekering en onze klantenservice 24/7 beschikbaar is voor jou en de oppas. Dat geeft jou en de oppas een gerust gevoel tijdens de hele boeking.

Hou je van dieren en heb je ruimte en tijd? Word dan dierenoppas in Amersfoort en bied hondenopvang aan. Petbnb biedt 24/7-klantenservice, verzekering en flexibiliteit. Je bepaalt zelf wanneer en hoeveel opvang je aanbiedt. Aanmelden is eenvoudig en we zoeken altijd nieuwe oppassen voor de Petbnb-community.

Wat kost Hondenopvang in Amersfoort?

De gemiddelde prijs voor hondenopvang in Amersfoort is €26 per dag. Met de Petbnb-korting betaal je vanaf €21 per dag.

ServiceDierGem. prijs
HondenoppasHond€18 / nacht
DagopvangHond€25 / dag
Logeren bij oppasHond€31 / nacht
Oppas aan huis€38 / nacht
UitlaatserviceHond€17 / wandeling
Huisbezoek€17 / bezoek
KattenoppasKat€15 / nacht
PuppyopvangHond€18 / nacht
SeniorenopvangHond€18 / nacht

Veelgestelde vragen over Hondenopvang in Amersfoort

Wat kost hondenopvang in Amersfoort?
De gemiddelde prijs voor hondenopvang in Amersfoort is €26 per dag. Met meerdagenkorting betaal je vanaf €21 per dag. De prijs hangt af van de oppas en de geboden zorg.
Welke activiteiten krijgt mijn hond tijdens de opvang?
Tijdens de opvang geniet je hond van wandelingen, speeltijd, socialisatie met andere honden (indien gepast) en veel persoonlijke aandacht. Oppassen bieden een veilige, huiselijke omgeving waar je hond kan ontspannen en plezier maken terwijl jij aan het werk bent.
Hoeveel boekingen neemt een oppas tegelijk aan?
Dat verschilt per oppas. Sommige oppassen nemen maar één boeking tegelijk aan, andere verzorgen kleine groepen. Je kunt filteren op oppassen die maar één baasje tegelijk accepteren. In elk profiel staat hoeveel boekingen de oppas aankan.
Is mijn hond verzekerd tijdens de opvang?
Ja, alle boekingen via Petbnb vallen automatisch onder onze premiumverzekering. Onze klantenservice is bovendien tijdens de hele boeking 24/7 bereikbaar.
Hoe boek ik hondenopvang op Petbnb?
Zoek oppassen voor hondenopvang in Amersfoort, vergelijk profielen en beoordelingen en plan een gratis kennismaking. Heb je de juiste oppas gevonden, boek dan veilig online via Petbnb.