Senior Dog Care in Luttenberg

Get personalised offers from sitters near you

Lisanne, Senior Dog Care in Luttenberg

Lisanne

5.0 (2)

Deventer · 15.8 km

Doggy daycareDrop-in visits

Net als je hond, ben ik ook liever samen ;)

Hoi! Ik ben Lisanne, 32 jaar en woon in Deventer. Ik heb zelf vroeger als huisdieren konijnen gehad, en nu al een paar jaar een reptiel als huisdier (een gekko). Ik zou graag een hond voor mezelf willen hebben, want ik ben dol op honden, maar door omstandigheden is dat er nooit van gekomen. Ik ben afgelopen jaar door longcovid werkloos geraakt en daardoor heb ik heel veel tijd over! En waarom alleen thuiszitten als ik ook anderen kan helpen. Ik ben niet in staat om lang te wandelen met een hond, maar ik heb een grote tuin van 160m2 waarin voldoende rondgerend kan worden. Hele energieke honden zullen dus niet de beste match zijn, maar een hond die vooral heel veel knuffels zoekt is van harte welkom. Daarnaast ben ik hobby fotograaf, dus wie weten komen er af en toe ook nog leuke foto's bij ;) Mochten er meer vragen zijn, aarzel vooral niet om contact op te nemen! Groetjes, Lisanne

Lisanne is een lieve oppas, heel vriendelijk en prettig in de communicatie. Ze reageert snel, is flexibel en ze stuurde me regelmatig een berichtje met een foto. Mijn hond heeft het naar haar zin gehad bij haar! We komen graag nog eens terug.

from€8

Astrid, Senior Dog Care in Luttenberg

Astrid

5.0 (4)

Olst · 12.5 km

Doggy daycare
Dog boarding

Ik ben gek op dieren en heb er veel voor over!

Vind het belangrijk dat de dieren het naar hun zin hebben samen met mijn hondjes. Ga graag wandelen om andere honden te ontmoeten. Stap ook regelmatig met ze op de trein om ergens anders te gaan wandelen. Pas wel graag op wat kleinere honden omdat ikzelf twee dwerg teckels heb. Ik ga graag naar het bos of een omheind losloop veldje. De honden mogen ook veel in de tuin, lekker in de zon. Ook spelen met een bal of floss is mogelijk. Met de auto gaan we er ook wel op uit. Ze krijgen ook verschillende kluifjes en speeltjes om mee te spelen. Je bent bij mij aan het juiste adres voor een rustig plek voor je hond.

Was leuke oppas Voor het eerst meegeweest in de trein. Gaf nog een paar goede tips. Snoopy heefthet volgens mij wel leuk gehad. Viel bij thuiskomst direct in slaap

1 repeat guest

from€10

Dimitri, Senior Dog Care in Luttenberg

Dimitri

5.0 (2)

Deventer · 14.8 km

Doggy daycare
Dog boarding

Gezellig gezin zoekt (leen)hond

Als kind ben ik altijd opgegroeid met honden en ik gun dit ook graag aan mijn kinderen (3 en 7 jaar) Zij zijn ook honden gewent en mijn schoonouders hebben nog steeds een hond 😊 Fulltime een hond vinden wij de kinderen nog te klein voor maar zo af en toe oppassen brengt ze toch alvast de verantwoordelijkheid bij en het plezier van een huisdier 😊 De opbrengst van het oppassen stoppen wij dan ook in de spaarpotten van de kinderen. Wij hebben een tijd onze kat Bob gehad maar deze is helaas overleden. Door allergie partner hebben wij nooit een nieuwe kat geadopteerd. Wij passen dus graag op honden die kinderen gewent zijn en tegen drukte in huis kunnen. Makkelijk in omgang, geen agressie naar andere dieren (zowel vast als los), niet constant blaft en goed te houden is aan de riem 😊 Ingeent en behandeld tegen vlooien is ook vereist. (De foto’s zijn onze overleden huisdieren en onze kinderen met hond)

Laatste oppas op 9 juni 2026 is weer prima verlopen. Taro heeft het prima naar zijn zin. Contact met oppasgezin is uitstekend.

2 repeat guests

from€15

Annemarie, Senior Dog Care in Luttenberg

Annemarie

Heino · 6.9 km

Calendar updatedDoggy daycareDrop-in visits

Wandelmaatjes

Mijn naam is Annemarie Gerritsen. Ik ben 62 jaar en woon in het centrum van Heino. Ik ben als kind opgegroeid met honden en later had ik zelf katten. Sinds 2022 heb ik een hondje (Doortje) uit Portugal in huis. Hierdoor heb ik ervaring met een hondje dat opgroeide in een asiel en daardoor wat angstig was. Met Doortje heb ik de Puppytrainig gevolgd en twee vervolgcursussen. Allen succesvol afgerond. Omdat ik in een appartement woon pas ik bij voorkeur op niet al te grote honden. Het is fijn als de hond mee kan in de auto. Ik ga namelijk regelmatig naar het (omheinde) hondenlosloopgebied in de Punthorst. In de omgeving van Heino is het echter ook goed wandelen.

3 repeat guests

from€7

Willy, Senior Dog Care in Luttenberg

Willy

5.0 (22)

Holten · 11.8 km

Calendar updatedDoggy daycare
Dog boarding

Word jij mijn nieuwe wandelmaatje?

Hallo! Ik ben Willy, 65 jaar en woon samen met mijn man in het kleine maar mooie Dijkerhoek (groene omgeving tussen Holten & Deventer). We hebben zelf jaren lang Rottweilers gehad waar we met veel liefde voor gezorgd hebben. Op dit moment hebben we geen hond meer. Wij genieten van de vrijheid die we daardoor nu hebben, maar missen het soms ook om een viervoeter in huis te hebben. Dit is daarom voor ons de ideale manier om toch af en toe een hond om ons heen te hebben om voor te mogen zorgen, mee te spelen en te wandelen. We wonen mooi in een vrijstaand huis met een omheinde tuin. De hond heeft alle ruimte om zich te bewegen, en om met ons buiten te spelen. Ik vind het erg leuk om lange wandelingen te maken, en neem jouw hond graag mee naar het bos. Ik kijk ernaar uit om op jouw hond te passen!

Met een gerust hart laten we Gijs hier achter. Dank voor de goede zorgen.

10 repeat guests

from€25

Rianne, Senior Dog Care in Luttenberg

Rianne

5.0 (5)

Nijverdal · 11.7 km

Doggy daycare
Dog boarding
+1

Liefdevol logeeradres voor jouw hondje!

Wie ben ik? Ik ben Rianne, 31 jaar. Van jongs af aan hebben wij thuis altijd honden gehad dus ik kan me geen leven voorstellen zonder een hondenvriendje of -vriendinnetje in huis. Toen ik met mijn man ging samen wonen duurde het dan ook niet lang voordat we zelf een hondje kregen. Luna is inmiddels alweer 7 jaar, ze is een vrolijke cocker Spaniël x Friese stabij. Ik heb met Luna meerdere cursussen gevolgd en ze is dan ook de ideale gezinshond voor ons. Lief maar zeker ook een beetje eigenwijs. Thuissituatie Ik woon samen met mijn man en twee kindjes in een eengezinswoning in Nijverdal. Onze twee kindjes zijn nog jong, namelijk 3 en 5 jaar. We zoeken dan ook oppashondjes die gewend zijn aan kleine kinderen. Wij bieden plek voor 1 hond tegelijk van maximaal 15 kg. Wat bied ik aan? Ik bied me aan als dag- of logeeropvang voor jouw hond. Wij wonen aan de rand van Natuurgebied de Sallandse Heuvelrug. We hoeven dus niet ver van huis voor een heerlijke wandeling. Dagelijks zal ik een wandeling maken van minimaal 30 minuten. Daarnaast hebben we een ruime tuin waar de hondjes ook kunnen spelen. Om de hondjes na een wandeling even bij te laten komen hebben we mogelijkheid om de honden apart te laten slapen maar natuurlijk mag dit ook samen. Dit hangt af de persoonlijke wensen van jouw hond. Uiteraard is onze hond gevaccineerd en wordt zij regelmatig ontwormd. Datum reseveren? Het lijkt me fijn om dan eerst even met elkaar kennis te maken om te zien of het van beide kanten klikt. Deze kennismaking zal dan bij mij thuis plaatsvinden, zodat zowel u als uw hond ook kennis kan maken met ons huis en de omgeving. Na de kennismaking kunnen we kijken of een proefdag daarna nog gewenst is.

Onze Jill heeft een heel fijn weekend gehad! Nogmaals bedankt voor de goede zorgen!:smiling_face_with_3_hearts:

from€25

Cindy, Senior Dog Care in Luttenberg

Cindy

Schalkhaar · 12.6 km

Doggy daycare
Dog boarding
+2

Oppas met twee jonge kinderen in Schalkhaar

Jong gezin met twee kinderen van 7 en 5 jaar dat veel van honden en katten houdt en het heel leuk vindt om voor hen te zorgen tot de tijd dat we zelf een hond of kat nemen. We wandelen graag in het bos en hebben een ruim huis met een afgesloten tuin. De kinderen houden ervan om met dieren te spelen, maar er is in huis ook ruimte voor een eigen plek voor een hond of kat. De kinderen zijn gewend om met honden en katten om te gaan bij familie. We kijken er naar uit om een kat of hond in huis te hebben of naar hen toe te gaan om hun eigen huis.

from€8

Pink, Senior Dog Care in Luttenberg

Pink

5.0 (5)

Raalte · 2.0 km

Dog boarding

Heerlijk rustig adres voor wat oudere hondjes!!

Mijn hele leven heb ik honden gehad, als kind en daarna als volwassene. Na 3 Airedale Terriers en 2 Yorkshire terriers heb ik sinds 2016 een ontzettend lieve Flatcoated/Setter kruising reu, genaamd Teun. Teun en ik vinden het erg leuk om af en toe een hond als logé te hebben. Ze kunnen lekker spelen en zonnebaden op het terras en rennen in het bos dat vlakbij mijn huis ligt. U kunt met een gerust hart op vakantie gaan. Teun en ik willen graag, liefst oudere, goed gesocialiseerde kleine honden (max. 10 kg) in huis opvangen. Wel is het belangrijk dat jouw hond niet agressief naar andere honden is in het voorbijgaan, niet op elk geluid aanslaat, welopgevoed en gemakkelijk in de omgang is en zindelijk is. Ook vind ik het belangrijk dat jouw hond goed aan de lijn kan lopen en niet voortdurend loopt te trekken. Ik spreek altijd even af om hier thuis te kijken of het tussen de honden klikt. Ik ga ervan uit dat jouw hond alle vaccinaties (inentingen) heeft gehad en gezond is en voor aankomst behandeld is tegen vlooien.

onze hond Molly is liefdevol opgevangen voor een lang weekend bij Pink en haar lieve hond Teun! De communicatie verliep heel prettig en Molly kwam relaxed weer thuis! We komen graag nog eens terug! Dank je wel Pink!

1 repeat guest

from€22

Sofia, Senior Dog Care in Luttenberg

Sofia

5.0 (2)

Deventer · 15.0 km

Dog walkingDrop-in visits

with love , katten & hond oppas omgeving deventer🌻

Laten we even kennismaken! Ik ben Sofia, ik ben 21 jaar oud en ik ben dol op dieren! Ik heb zelf een hele lieve kater waar ik dol op ben en ik ben het liefst met hem samen. 🥰 Als u een oppas nodig heeft voor uw hond of kat, bent u op de juiste plek! We plannen een kennismaking in, dan kijken we samen wat uw wensen zijn! Ik ga graag te werk op een zorgvuldig manier zodat er duidelijkheid is voor beide partijen. Ondertussen hou ik contact met u om te laten weten hoe het met uw diertje gaat, zodat u met een rustig hoofd van uw dagje weg/vakantie kunt genieten 🥰

Mara was hartstikke goed verzorgd tijdens onze vakantie!

1 repeat guest

from€10

Willemijn, Senior Dog Care in Luttenberg

Willemijn

Heeten · 6.7 km

New sitterDoggy daycare
Dog boarding
+3

Rust, ruimte, speelsheid, liefdevol en zorgzaam

Hoi, Mijn naam is Willemijn, ik ben 36 jaar oud en woon op een rustige plek temidden van natuur. Ik ben een grote dierenvriendin. Mijn werk als parttime dierverzorger op een kinderboerderij vind ik erg leuk. Al van jongs af aan ben ik gek op dieren. We hadden vroeger labradors thuis, die ik heb helpen opvoeden. Omdat ik graag met dieren wilde werken en een zorgzaam type ben, ben ik dierenartsassistente paraveterinair gaan studeren. Daarna heb ik in verschillende dierenklinieken gewerkt. Voor mij dus geen probleem om medische zorg te verlenen aan uw dier als dat nodig is. Ik ben een zorgzame, betrouwbare oppas met een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Ik ben netjes en zorgvuldig . Ik houd er van om met de honden te wandelen en te spelen. En ik geniet er enorm van als ik zie dat de honden genieten en plezier hebben. Als zij tevreden zijn, dan ben ik dat ook. Ik woon op een rustige plek tussen de weilanden, vlakbij het bos, waar het heerlijk wandelen is met de honden. Ik maak makkelijk contact met dieren en ik kan goed met verschillende rassen omgaan. Intuïtief voel ik meestal aan hoe een hond zich voelt en wat ie nodig heeft. Ik heb regelmatig opgepast op honden en katten en andere dieren. Ook in het buitenland. Zelf heb ik een Mastín español, een heel lieve rustige hond met een stabiel karakter. We hebben in Spanje gewoond, maar zijn weer helemaal thuis in Nederland. Ik kijk er naar uit om jullie te ontmoeten en op uw hond te passen .

from€7

Marlou, Senior Dog Care in Luttenberg

Marlou

Raalte · 1.8 km

Doggy daycareHouse sitting
+2

Geduldig, zorgzaam en respectvol voor de lieverds!

Hoihoi! 🐶 Mijn naam is Marlou van Overbeek, 21 jaar oud en een echte hondenliefhebber. Mijn hele leven ben ik al opgegroeid met honden. Vroeger heb ik een Maltezer Leeuwtje gehad en daarna drie Cavalier King Charles Spaniels. Waardoor ik veel ervaring heb met de verzorging, aandacht en liefde die honden nodig hebben. Ik ben zorgzaam, geduldig, respectvol en vind het belangrijk dat een hond zich veilig, vertrouwd en gelukkig voelt. Of het nu gaat om een fijne wandeling, lekker spelen of gewoon gezellig samen zijn. Ik geef iedere hond de aandacht die hij of zij verdient. Ik weet hoe belangrijk het is om je hond met een gerust hart achter te laten. Daarom behandel ik elke hond alsof het mijn eigen hond is. Met veel liefde, geduld en natuurlijk de nodige knuffels.

from€25

jasmijn, Senior Dog Care in Luttenberg

jasmijn

Schalkhaar · 14.1 km

House sittingDog walking
+1

honden liefhebber

grote liefde voor honden! Ik wandel nu ook al veel met honden en ga eigenlijk bijna altijd naar Bussloo. hier omdat je zalig kunt wandelen, de honden los mogen en ze kunnen zwemmen. Als ik op mij heen kijk zie ik alle honden gelukkig zijn en spelen en dit maakt mij eigenlijk het aller gelukkigst. ik zou graag dus grote wandelingen willen maken en veel met ze spelen en knuffelen! haal ze op aan huis en breng ze weer thuis natuurlijk. We kunnen eerst afspreken voor een kennis making en of het klikt natuurlijk! Ik ben erg flexibel qua dagen omdat ik ook nog een beautysalon aan huis heb. Ik plan dus alles zelf in en maak graag tijd voor de hondjes!

from€19

Michelle, Senior Dog Care in Luttenberg

Michelle

5.0 (7)

Okkenbroek · 9.4 km

Doggy daycare
Dog boarding

Een échte dierenvriend; geduldig, zorgzaam, lief!

Hoi! Wat leuk dat je op mijn profiel kijkt. Mijn naam is Michelle Berends, 26 jaar oud en woonachtig in Okkenbroek. Ik ben opgegroeid met honden, katten, kippen, en konijnen en zou mijzelf omschrijven als een echte dierenvriend. Ik woon nu samen met mijn vriend en onze Pomsky van 4 jaar. Een hele lieve, enthousiaste, speelse hond, die heel goed met andere honden op kan schieten! Mocht u op zoek zijn naar een echte dierenvriend, waarbij uw hond in goede handen is, dan bent u bij mij zeker aan het goede adres! Stuur gerust een berichtje en wie weet tot gauw!

Warme ontvangst, ook van Teddy. We kregen filmpjes en foto's. Onze hond - die wat nerveus is - werd prima opgevangen. Fijn!

from€23

Chanty, Senior Dog Care in Luttenberg

Chanty

4.9 (39)

Zwolle · 16.4 km

Doggy daycare
Dog boarding
+2

Are you my new playmate?

Hello.. We are a family with 5 children aged 0 to 18. We have 2 Border Collies ourselves: Jayla, 6 years old, and Sonic, 4 years old. We love animals and enjoy having them around us. We are crazy about walking with the family, whether it is the woods, the park, or the beach. We love being outdoors. We consider it important that our dogs socialize well. But we also expect something from our visitors. - The dog to be looked after must be able to get along with other dogs. - House-trained is a must❗️ - Must be obedient - No barkers due to nuisance for the neighbors. - Is not extremely hyperactive. - Only small dogs... (medium-sized dogs are also welcome during holidays) - If you book a week before boarding is needed, unfortunately there will be no time left for a preliminary introductory meeting. Does our family seem suitable for your furry friend? Then please contact us! WE ALSO LOOK FOR OTHER ANIMALS, E.G. - Cats (home visits only) - Cage animals - Etc…. * ‼️ Need boarding during the summer holidays?? Book early, I am fully booked every year ‼️ *Outside a radius of 5 km, I charge a fee to cover car expenses & travel time. * There may be other dogs present if your dog wishes to stay with us, Especially during holidays. Pickup times after 21:00 are charged as an overnight stay; please request this immediately

Testimonial

Chantal is gek op honden, ze loopt veel met de honden, speelt met de honden. En zorgt goed voor de honden. Haar eigen hond is ook lief voor de andere honden. groetjes ingrid

12 repeat guests

from€14

Melissa, Senior Dog Care in Luttenberg

Melissa

5.0 (16)

Zwolle · 16.5 km

Doggy daycare
Dog boarding

Oppas en trimmer nodig?

Hoi baasjes! Wij zijn Melissa en Vincent. Wij zijn onlangs van Den Haag naar Zwolle verhuisd, samen met onze lieve Australian labradoodle Cody van 1,5 jaar oud (sep 2023). Cody is een super vrolijke en sociale reu die houdt van spelen! Hij kan echter ook wel lekker chillen met rustigere honden, hij past zich makkelijk aan. Hij is niet gecastreerd, dus we nemen geen loopse teefjes aan. Ik kan ook doodles trimmen, dus heeft jouw doodle een oppas en een trimbeurt nodig? Dan doe ik dit graag voor een extra tarief :) (insta @melsdoodles_zwolle). Andere hondjes heb ik nooit getrimd, dus dit doe ik niet. Stuur gerust een berichtje voor een kennismaking en hopelijk tot snel!

Testimonial

Mellisa heeft vaak op mijn hond gepast en ze is nog steeds de eerste persoon die ik vraag voor het oppassen. Bean is altijd enthousiast om erheen te gaan en is altijd erg blij om melisssa te zien. Ik weet dat ik haar kan vertrouwen en dat er goed voor mijn hond wordt gezorgd als zij er is. Ik raad Melissa aan als dogsitter!

6 repeat guests

from€20

Yvonne, Senior Dog Care in Luttenberg

Yvonne

5.0 (1)

Zwolle · 15.8 km

Dog walkingDrop-in visits

Ik heb zelf een honden in verschillende formaten.

Ik had sinds ik ongeveer 5 jaar was een kleine hond. Dit was een maletezer. Deze is overleden in 2016 wegens kanker. Hierna hebben wij gekozen voor een groter formaat en bij deze hebben we alweer 3 jaar een super lieve kruising van een Duitse herder en labrador. Ik heb al meerdere keren stage gelopen bij een honden trimsalon en wil hier later ook een baan invinden. Over 2 jaar kan ik beginnen op het hbo en wil ik diermanagement gaan studeren. Dieren betekenen alles voor me! Dus ik hoop om u en uw hond tot dienst te mogen zijn

prima oppas. Vriendelijk en betrouwbaar en je kunt merken dat Yvonne veel ervaring heeft met honden

1 repeat guest

from€7

Alexandra, Senior Dog Care in Luttenberg

Alexandra

5.0 (14)

Deventer · 14.6 km

Doggy daycare
Dog boarding
+3

Huisdieren maatje

Hi! Ik ben Alexandra en ik zorg met heel veel liefde en aandacht voor honden. Dieren zijn altijd een belangrijk onderdeel van mijn leven geweest, zo ben ik onder andere opgegroeid met honden, katten en konijnen. En op een feestje of verjaardag ben ik altijd degene die met de hond gaat knuffelen😉 In 2023 heb ik afscheid moeten nemen van mijn eigen hond (een Amerikaanse Stafford), en via Petbnb heb ik een fijne manier gevonden om toch weer regelmatig met honden bezig te zijn én andere baasjes te helpen. Ik werk vanuit huis en kan mijn werk flexibel indelen. Dat betekent dat jouw hond bij mij alle aandacht krijgt en nooit lang alleen is. We wandelen, spelen en knuffelen veel, maar ook aan rustmomenten wordt voldoende gedacht. Per hond kijk ik daarin wat hij of zij nodig heeft. Ik heb een dochtertje van 6 jaar, die is opgegroeid met dieren. Ze is rustig, zorgzaam en enorm dol op honden. Ze weet zich gemakkelijk aan te passen aan verschillende karakters en veel baasjes geven aan dat hun hond zich ook bij haar snel op zijn gemak voelt. Wat ik heel belangrijk vind: • 🐶 Dat jouw hond zich veilig en ontspannen voelt • 📸 Regelmatige updates met foto’s en video’s • 💬 Fijne, duidelijke communicatie • 🏡 Een huiselijke, rustige omgeving • ❤️ Persoonlijke zorg, alsof het mijn eigen hond is Baasjes geven vaak terug dat ze met een gerust hart weggaan omdat ze weten dat hun hond in goede handen is, en dat is precies wat ik wil bieden! Lijkt het je fijn om kennis te maken of heb je vragen? Stuur me gerust een berichtje, ik denk graag met je mee! *Let op; Wij wonen op de eerste verdieping van een ruim appartement met een heerlijk groot en zonnig terras. Het appartement is alleen bereikbaar via een trap. Wij begeleiden honden met alle liefde en geduld naar boven en beneden, maar voor sommige honden (bijvoorbeeld met mobiliteitsproblemen of die echt geen trap gewend zijn) kan dit minder geschikt zijn.

Onze hond Louis is ruim 2 weken heel goed verzorgd door Alexandra. Zij heeft ons een heel vertrouwd gevoel gegeven en met hart voor het dier voor de hond gezorgd. We zouden Louis graag nog een keer bij haar brengen mocht dit nodig zijn. De communicatie verliep soepel en efficiënt. Heel veel dank Alexandra!

7 repeat guests

from€25

Showing results 1 - 17 of 17

Senior dog sitters in Luttenberg

Find caring pet sitters in Luttenberg experienced with senior dogs. Older dogs deserve gentle, attentive care from someone who understands their pace and needs.

Special needs of senior dogs

  • Senior dogs may need medication administered on schedule — experienced sitters can handle this reliably.
  • Older dogs often have mobility issues and need shorter, gentler walks with more rest.
  • A calm, quiet environment is essential for senior dogs who may be anxious or confused in new settings.

Benefits of a local sitter in Luttenberg

A nearby sitter in Luttenberg reduces travel time for your senior dog, keeps them in a familiar environment, and allows for easy check-ins during longer stays.

How much does Senior Dog Care cost in Luttenberg?

ServicePetAvg. price
Dog SittingDog€16 / night
DaycareDog€22 / day
BoardingDog€28 / night
House Sitting€40 / night
Dog WalkingDog€13 / walk
Drop-in Visit€16 / visit
Cat SittingCat€13 / night
Puppy CareDog€16 / night
Senior Dog CareDog€16 / night