Dog boarding for Kamiko
In the sitter's home
Looking for a sweet experienced dogsitter who can cuddle lots with Kami. She is a very sweet doggy who will love to be with you, cuddle and plays a lot. She loves to be near you.
S · 3 days ago
5 OffersIn the sitter's home
Looking for a sweet experienced dogsitter who can cuddle lots with Kami. She is a very sweet doggy who will love to be with you, cuddle and plays a lot. She loves to be near you.
S · 3 days ago
5 OffersIn the sitter's home
Django is thuis een ouwe goedzak, mijn 2 kinderen zijn volledig veilig bij/met hem. met uitlaten (aan de riem) vind hij andere hondjes wat moeilijk om mee om te gaan (is beschermend)
lilian · 5 days ago
6 OffersIn lilian's home
ik onderzoek de mogelijk heden voor oppas in ons huis of bij jou thuis. Django is thuis echt een ouwe goedzak, buiten heeft hij moeite met andere hondjes als hij aan de lijn loopt.
lilian · 5 days ago
3 OffersIn the sitter's home
Voor mijn lieve Roxy (Nova Scotia Duck Tolling Retriever) zoek ik in de kerstvakantie een oppas adres. Roxy kan goed met andere (kleine) honden en ook met katten die honden gewend zijn. Ook kinderen geen enkel probleem, zeker niet met een bal in de buurt ;-). In overleg is het ook mogelijk dat je gebruik maakt van mijn huis om op Roxy te passen, als dat meer vrijheid geeft. Ik kom graag met Roxy een keertje kennismaken om verder af te spreken.
Michel · 7 days ago
4 OffersIn the sitter's home
Ik zoek een oppas aan thuis voor mijn hond in December 02 tot 08 Hij is nog een puppy dus heel actief en nog kan thuis op training mat plaasen
Yulia · 19 days ago
8 OffersIn the sitter's home
Lief kat-oppas gezocht voor Mickey (21 december – 22 januari) Wij gaan een maand op reis met ons gezin en zoeken een warm, liefdevol onderkomen voor onze kat Mickey. Over Mickey: Mickey is een lieve kat van 9 jaar. Ze kijkt in nieuwe situaties eerst rustig de kat uit de boom, maar eenmaal op haar gemak is ze heerlijk aanhankelijk en gezellig. Ze is een echt makkelijk katje: geen streken, krabt niet aan meubels, en gedraagt zich overal keurig. Mickey is bovendien heel gewend aan logeren, ze heeft al bij 4 verschillende oppasadresjes gelogeerd en past zich steeds prima aan. Wat we zoeken: - Iemand die veel thuis is - Ruimte en tijd om haar liefde en aandacht te geven - Een rustige, veilige omgeving - Bij voorkeur in centrum Rotterdam Periode: 21 december t/m 22 januari (1 maand) Ben jij een echte kattenliefhebber met een gezellig thuis en tijd over? Dan zou Mickey dolgraag bij jou komen logeren. Stuur gerust een berichtje voor meer info of om kennis te maken.
Lorraine · 24 days ago
8 OffersIn the sitter's home
Ik ben op zoek naar een fijne, betrouwbare oppas voor mijn twee adoptiehonden, Mina en Vosje. De ingevulde datum is fictief; ik zoek iemand voor af en toe. Het is belangrijk dat je ervaring hebt met rescuehonden met een rugzakje. Vosje is erg bang voor onbekenden en heeft tijd nodig om iemand te leren vertrouwen. Daarom is geduld en begrip voor angstige honden echt noodzakelijk. Ik zoek iemand met een omheinde tuin, zonder kinderen of kleinkinderen in huis. Het liefst iemand die alleen woont. Rust en een voorspelbare omgeving zijn voor mijn honden belangrijk. Ik zou graag eerst rustig kennismaken en eventueel een paar keer samen wandelen, zodat Vosje op zijn eigen tempo aan je kan wennen. Het kan dus even duren voordat hij zich helemaal op zijn gemak voelt. Heb je geen ervaring met rescuehonden, dan graag niet reageren. Lijkt het je leuk om af en toe op Mina en Vosje te passen en voldoe je aan bovenstaande voorwaarden? Stuur me dan gerust een berichtje met wat meer informatie over jezelf, je ervaring en waar je woont.
Romy · 25 days ago
5 OffersIn the sitter's home
Hidihi beste oppassers, Mijn naam is Harrie Ik ben 4 1/2 jaar oud en ben een kruising Lab/box/cane corso. Ik draag een klein rugzakje dat gevuld is met het volgende * probleempje; Ik ben op 1 jarige leeftijd aangevallen door een agressieve dronken man die wilde mij grijpen en slaan. Ik heb dit goed opgeslagen in mijn hoofdje. Mijn baasjes hebben daar gelijk op geanticipeerd door een gedragsdeskundige in te schakelen em mij laten beoordelen. Die vertelde dat ik een goede neus heb voor lieve en slechte mensen,en mijn baasjes hebben tips gekregen hoe ik met mijn probleem om kan gaan en hun ook. Ik moet een soort van haltie muilkorf dragen Mensen die direct op mij aflopen, moet ik gelijk gaan zitten tot de persoon voorbij is. Springende kinderen vindt ik niet leuk. Motoren haat ik,kan niet tegen dat geluid,wil dan naar huis. In huis ben ik rustig of eerder gezegt lui haha Ik speel af en toe met mijn speelgoed en knuffel ( met piepertje is mijn favoriet) Of ik knaag graag aan een kluifje of oortje . Maar voor de rest doe ik wat ik moet doen wandelen,slapen eten drinken slapen Ik zoek voor mijzelf én mijn baasjes; Iemand met veel ervaring met grote hond met gedrags problemen. vanaf 40+ leeftijd. Een Zeer stabiele man of vrouw die lief is en met mij weet om te gaan en mij kan houden met mijn 37 kilootjes. Geen kinderen,geen eigen hond,of katten. Heb zelf wel 2 Kattenvriendjesdat zijn me maatjes,maar alleen hun haha. Baasjes weten niet hoe ik reageer op een ander zijn kat. Ook geen andere honden,Harrie heeft hier wel een paar hondenvriendjes maar hij mag een hond of niet net als mensen. Dus voor de zekerheid 1 op 1 oppassen en logeren. Mocht er iemand reageren en we spreken af, dan is het eerst voor een weekend proef te draaien.of 2 weekenden wat nodig is om te banden. Mocht het voor alle partijen een Super match zijn dan willen we graag Harrie uit laten logeren bij de oppas voor minimaal 18 dagen in JuniXXXXX en afsprekenom te boeken. Ik hoop dat er wat leuke lieve mensen zullen reageren om mij Harrie te willen ontmoeten en mijn leuke lieve baasjes graag in Rotterdam of tot 10 km erbuiten. Harrie zat voorheen bij een vaste oppas, maar wordt te ver. Dus willen jullie mij graag ontmoeten én mijn baasjes dan horen en zien wij jullie graag voor een kennismaking en vandaar uit verder indien er een match is. dikke lebber van Harrie
Jannie · 4 months ago
4 OffersShowing results 1 - 8 of 8
4.95
Average rating
222 reviews in Capelle Aan Den Ijssel with an average rating of 4.95
1945 verified sitters in Capelle Aan Den Ijssel
Looking for pet sitting work in Capelle Aan Den Ijssel? Join Petbnb's community of trusted pet sitters and start earning on your own terms.
| Service | Pet | Avg. earnings | Active sitters |
|---|---|---|---|
| Dog Sitting | Dog | €15 / night | 339 |
| Daycare | Dog | €27 / day | 184 |
| Boarding | Dog | €33 / night | 183 |
| House Sitting | €39 / night | 200 | |
| Dog Walking | Dog | €15 / walk | 118 |
| Drop-in Visit | €15 / visit | 139 | |
| Cat Sitting | Cat | €15 / night | 173 |
| Puppy Care | Dog | €15 / night | 298 |
| Senior Dog Care | Dog | €16 / night | 311 |
Petbnb charges a small service fee on each booking.
Create a free profile on Petbnb, add your services and availability, and set your prices. Once your profile is live, pet owners in Capelle Aan Den Ijssel can find you and book directly.
Earnings depend on your rates, availability, and the demand in Capelle Aan Den Ijssel. Check the earnings table above for current averages in your area.
No formal experience is required, but having experience with animals helps you get more bookings. Reviews from pet owners help build your reputation.
Pet owners pay through the Petbnb platform when they book. You receive your payment after the booking is completed, minus a small service fee.
Yes, every booking made through Petbnb is covered by our insurance. This protects both you and the pet owner in case of unexpected incidents.
Absolutely. You have full control over your availability, the services you offer, and the prices you charge. You can update these at any time.