Pet Sitting in Leersum

Get personalised offers from sitters near you

Wilma, Pet Sitting in Leersum

Wilma

5.0 (9)

Echteld · 13.0 km

Doggy daycare
Dog boarding

Relaxte opvang op een prachtige stek in de Betuwe

Ik woon in het buitengebied in een vrijstaand huis met een grote omheinde tuin ( > 2.000 m2). Ik deel dit huis met mijn hondjes Bobje & Betsy. Twee '2de kansjes' die over het algemeen prima met andere honden overweg kunnen en hier een leven leiden als God in Frankrijk. Als het weer het toelaat, staan de terrasdeuren open en kunnen de honden naar buiten wanneer ze dat willen. Het zou mooi zijn als dit ook bij de oppashond(en) zou kunnen, maar heb je liever dat jouw hond binnenblijft, dan kan dat natuurlijk ook. Ik ga 3 keer per dag met de honden wandelen. Dat kan zijn in de uiterwaarden, de boomgaard of het bos. Er is veel water in de omgeving, dus pootjebaden als het warm is (of zelfs zwemmen voor de liefhebbers) behoort tot de mogelijkheden. Wat opvangtijden betreft ben ik heel flexibel; daar komen we altijd uit. Het maximale aantal honden voor de dagopvang is 2 (middelgroot of klein). Het maximale aantal honden voor logeren is 1 middelgrote of 2 kleintjes.

Onze Ridgeback heeft het heel erg leuk gehad bij Wilma en haar twee hondjes. Fijn persoonlijk contact één een erg goed opvangadresje. Heel blij met Wilma.

4 repeat guests

from€30

Gea, Pet Sitting in Leersum

Gea

5.0 (38)

Veenendaal · 8.3 km

Calendar updatedDoggy daycare
Dog boarding
+1

Wij (actief 55+ koppel) passen graag op uw hond

Beiden hebben we veel ervaring met honden. Het grootste deel van ons leven hebben wij zelf honden gehad. Tot ons grote verdriet is onze laatste lieve labrador in mei 2022 overleden. Na lang dubben hebben we besloten zelf geen nieuwe hond te willen, omdat we regelmatig een paar dagen van huis zijn. Dat neemt niet weg dat we de gezelligheid van een hond erg missen. We passen daarom sinds december 2022 regelmatig via Petbnb op (altijd hele leuke) honden. We willen graag anderen uit de brand helpen en een fijn, rustig, veilig plekje bieden aan uw hond. Dat kan een dagje, maar ook meerdere dagen. Eventueel willen we ook een aantal dagen bij u thuis op uw hond passen, zodat deze in zijn of haar eigen omgeving kan blijven. Doordat we allebei parttime werken, zijn we meestal van vrijdag t/m maandag de hele dag beschikbaar voor oppas/logeren. Als uw hond een aantal uren per dag alleen kan zijn (max 5 uur), is hij vaak ook op andere dagen in de week welkom! We houden van wandelen en het bos is op 10 minuten loopafstand. Daarnaast zijn er op 10 minuten rij-afstand losloopgebieden in het bos en op de Ginkelse Heide. Als uw hond bij ons komt logeren, zullen wij daar (uiteraard in overleg met u) dan ook vaak samen met uw hond te vinden zijn. Zoals aangegeven hebben we veel ervaring met honden en één van ons heeft in een ver verleden zelfs hondengehoorzaamheidscursussen gegeven. Voor het opassen/logeren maken we graag kennis met u en uw hond. Bij oppassen op locatie rekenen we bij meer 30 km reisafstand 0,23 cent per km (ook voor kennismaking bij u thuis). We hebben er enorm veel zin in om op uw hond te passen!

Dankjewel dat jullie Madiba zo liefdevol hebben opgevangen op zijn eerste oppasdag bij jullie. Jullie hebben veel aandacht en zorg besteed aan hem en dat was te zien, hij was helemaal relaxed en uitgerust 😀 ik hoop nog vaker Madiba bij jullie te mogen brengen!

8 repeat guests

from€40

Anita, Pet Sitting in Leersum

Anita

5.0 (2)

Driebergen-Rijsenburg · 12.0 km

Doggy daycare
Dog boarding
+2

Hondenliefhebbend gezin: actief en zorgzaam!

Hallo, wij zijn een gezin met 4 kinderen (van 7 tot 12 jaar) en houden allemaal van honden. We hebben helaas te weinig tijd voor een eigen hond, maar willen via deze weg toch graag af en toe op een hond passen, samen uitlaten en lekker knuffelen. We houden van buiten zijn en wonen vlak bij het bos in Driebergen, met veel mooie uitlaatroutes. We hebben dus niet zelf een hond (gehad), maar in de loop der jaren wel veel ervaring opgedaan met honden en inmiddels twee keer 10 dagen oppassen via Petbnb. Daarnaast bijvoorbeeld bij familie of vrienden met honden en een keer in een vakantiehuisje met een hond erbij. De kinderen zijn erg enthousiast en helpen graag mee met verzorgen, uitlaten en (buiten) spelen. Oppassen op onze Petbnb logeerhonden was heel gezellig en is ons erg goed bevallen! We geven de voorkeur aan kleine of middelgrote honden, maar het belangrijkste is dat ze kindvriendelijk zijn en niet heel waaks of agressief. Energiek is geen probleem, dat zijn we zelf ook :). Wij zijn beschikbaar voor alle Petbnb activiteiten, maar het liefst passen we een week op, bijvoorbeeld tijdens jouw vakantie. We willen graag een paar keer per jaar oppassen. Onze kalender staat gewoon helemaal open, maar dat betekent wel dat we soms helaas nee moeten zeggen als we toch andere verplichtingen hebben of er teveel aanvragen zijn. Stuur ons gewoon een berichtje en dan kijken we wat er mogelijk is. We zijn heel benieuwd naar jouw hond, we horen graag van je! Groetjes van Anita, Erik, Marijn, Eva, Arend en Lieke

Niet alleen wij hebben genoten van onze vakantie, maar Ollie heeft zelf ook een weekje vakantie gehad. Alle aandacht voor Ollie, er is lekker met hem gewandeld en veel gespeeld met de kinderen. Dagelijks werden we voorzien van updates en leuke foto's en filmpjes.

1 repeat guest

from€5

Yvet, Pet Sitting in Leersum

Yvet

4.9 (28)

Woudenberg · 7.8 km

Doggy daycare
Dog boarding
+3

welkom bij ons in: gezellige en bosrijke omgeving

Hoi ik ben Yvet, zoek jij een oppas voor je hond of kat en anderen dieren. Samen met mijn man,zoontje en onze lieve kater Quick en onze poes zoëy. Wonen wij tussen amersfoort en Utrecht. We hebben thuis beide altijd honden gehad en mijn ouders hebben er nog steeds eentje die regelmatig hier over de vloer komt en zo nu en dan blijft logeren. We zouden graag zo nu en dan op een lieve rustige hond willen passen die wel overweg kan met onze rustige kat en onze schattige kitten. We vinden het leuk om wandelingen te gaan maken en genieten van zijn aanwezigheid. We zijn beschikbaar op aanvraag . Fijn voor als je even een dagje weg wilt of weekendje bijvoorbeeld maar je de hond niet mee mag nemen. Maar als je met spoed of onverwachts doordeweeks een oppas nodig hebt mag je zeker contact opnemen. Een dagje proef op bezoek komen of blijven slapen kan natuurlijk ook. voor katten en andere huisdieren, kom ik zelf even bij je langs om ze te verzorgen.

Erg tevreden; op hele korte termijn konden we al kennismaken en was er ruimte om op te starten passen! Heel vriendelijk, lief voor onze Moos en ook superleuk om halverwege de dag even een update te krijgen! Voor herhaling vatbaar dus!

10 repeat guests

from€15

Jordy, Pet Sitting in Leersum

Jordy

5.0 (7)

Tiel · 12.6 km

Doggy daycare
Dog boarding
+2

Geen tijd? Geen probleem! Ik help je graag!

Hoi! Heb jij even geen tijd om je trouwe viervoeter uit te laten? Geen probleem! Ik doe het graag voor je. Het maakt mij niet uit hoe lang de wandel is, wat voor weer of wat voor hond je hebt. Samen kijken we naar wat past voor ons beide! Wil je een dag/avond/nacht opvang? Dat kan! Maar dan moet je viervoeter wel met andere honden en jonge kinderen/baby’s kunnen. Ik ben groot gebracht met verschillende honden, in mijn privé omgeving heb ik te maken met verschillende rassen en zelf heb ik een Zwitserse Witte Herder. Verder doe ik vrijwilligerswerk in het dierenasiel bij de hondjes. Ik ben niet professioneel, ik kan simpel weg goed met honden omgaan en ik ben een echte hondenliefhebber. Jouw hond voelt zich snel thuis bij mij!

Leuke match met de hond van Jordy. Jordy is lief voor Aslan en maakt leuke foto's

from€15

Monique, Pet Sitting in Leersum

Monique

5.0 (8)

Driebergen-Rijsenburg · 10.7 km

Doggy daycare
Dog boarding
+1

Nature and dog lover understand them well.

I live with dogs since I was little, so i know how to make them happy comfortable, rest and also play as they need. Give them attention, petting, sleeping together in the bed or leave them in their bed are also an option. Whatever makes them comfortable. I used to have golden retriever, american cocker spaniel and now i have my shipoo (shitsu pooodle) at home. I prefer medium to small dog for easier to handle at the same time with my dog. Every dogs has their own character and habits, tell me about yours then I can treat them well with love.

Paco is voor het eerst uit logeren geweest. En wat heeft Monique hem goed aangevoeld. Paco is erg eenkennig en niet gewend bij vreemden maar Monique en lieve dolfie hebben hem helemaal thuis laten voelen. Langzaam werd Paco steeds vertrouwder. Elke dag kreeg ik filmpjes en fotos en zag ik dat het steeds beter ging. Paco zal zeker terug komen logeren bij Monique en Dolfie (als monique onze knuffelbeer en stuiterbal nog wilt :sweat_smile:)

2 repeat guests

from€10

Sarah, Pet Sitting in Leersum

Sarah

5.0 (3)

Veenendaal · 8.4 km

Doggy daycare
Dog boarding

Lieve, zorgzame oppas

Ik ben Sarah, getrouwd met Martin en samen hebben we 2 grote kinderen, een jongen van 13 jaar en een meisje van 11 jaar. Mijn man en ik wisselen onze thuiswerkdagen met elkaar af, waardoor er altijd iemand thuis is. Het lijkt ons erg leuk om af en toe eens een hondje te verzorgen. Graag volgen we de wensen en aanpak van de eigenaar op, zodat de hond zich snel op z'n gemak voelt. We wonen dichtbij het bos en hebben genoeg uitlaatmogelijkheden in onze woonwijk. We houden van wandelen en vinden het leuk om met de hond te spelen! Mijn ouders hadden een labrador en als kind liet ik graag honden in de buurt uit. Ervaring genoeg!

Doortje heeft het fantastisch gehad bij Sarah en haar gezin! Er is veel met haar geknuffeld, gespeeld en gewandeld. Ook het contact verliep heel makkelijk en prettig. Een fijner logeeradres kunnen wij niet bedenken!

2 repeat guests

from€20

sandra, Pet Sitting in Leersum

sandra

5.0 (4)

Woudenberg · 7.7 km

Calendar updatedDoggy daycare
Dog boarding
+1

Ik zal zorgdragen voor een fijne omgeving.

Honden hebben eigenlijk altijd bij mijn leven gehoord. Door de jaren heen heb ik drie honden gehad: een lieve labrador die 14 jaar is geworden, een energieke Jack Russell die maar liefst 16 jaar is geworden en een Mechelse herder. Inmiddels heb ik zo’n 30 jaar ervaring met honden en weet ik hoe verschillend iedere hond kan zijn, met zijn eigen karakter, gewoontes en behoeften. Nu ik zelf geen hond meer heb, lijkt het me ontzettend leuk om mijn huis en aandacht te delen met de hond van iemand anders. Als jouw hond bij mij verblijft, vind ik het vooral belangrijk dat hij zich veilig, welkom en op zijn gemak voelt. Natuurlijk krijgt hij de aandacht en verzorging die hij gewend is, en gezelligheid hoort daar wat mij betreft ook bij. Ik werk onregelmatig, waardoor mijn beschikbaarheid soms wisselt en ik dit op Petbnb niet altijd goed vooruit kan aangeven. Stuur me daarom gerust een berichtje om te overleggen. Vaak kunnen we samen wel iets vinden dat past. Ik hoop dat mijn huis voor jouw hond een vertrouwd tweede plekje kan worden, waar jij hem met een goed gevoel kunt achterlaten.

Brengen, ontvangst, ophalen, communicatie was allemaal top. De momenten dat ik er niet was kreeg ik updates van activiteiten en ook vragen/overleg over wel of niet dingen doen of geven. Erg prettige oppas. Aanrader.

from€10

Jenna, Pet Sitting in Leersum

Jenna

Austerlitz · 10.8 km

Doggy daycare

liefdevol en zorgzaam

Ik ben een echte dierenliefhebber en vind het heerlijk om mijn liefde en aandacht met dieren te delen. Van jongs af aan ben ik opgegroeid met dieren; zo heb ik altijd drie Bouviers gehad, en ook katten en vogels maakten deel uit van mijn dagelijkse leven. Hierdoor weet ik hoe belangrijk aandacht, geduld en liefde zijn voor elk dier. Ik ben graag buiten en wil meer gaan wandelen, daarom lijkt het mij extra leuk om dat samen met een hond te doen. Of het nu gaat om een lange wandeling, spelen of gewoon lekker samen zijn, ik zorg ervoor dat jouw hond zich op zijn of haar gemak voelt en het naar zijn of haar zin heeft. Zelf heb ik twee katten. Indien nodig kunnen zij apart gehouden worden van de hond. Daarnaast beschik ik over een dakterras, waardoor de hond ook buiten het wandelen om even naar buiten kan.

from€25

Cynthia, Pet Sitting in Leersum

Cynthia

Doorn · 6.4 km

House sitting

Makkelijk inzetbaar & relaxte dierenliefhebber

Hoi dierenliefhebber, Ik ben Cynthia (43) uit Doorn & heb een hart voor dieren. Na een tip van vrienden met drie katten ben ik hier op zoek naar nieuwe pluizige vriendschappen! Als vrijwilliger bij het dierenasiel in Rotterdam (katten) en bij een dierenkliniek op Aruba (honden & katten) leerde ik medicijnen toedienen, rustig blijven bij een angstig of soms agressief dier, en tientallen verblijven brandschoon houden, naast heel veel knuffelen, natuurlijk. Thuis woonde ik met Ronin en Ofira (katten), aanhankelijke beestjes. Ook paste ik op vele honden van vrienden of bij een oppasopdracht die af en toe reactief zijn naar andere honden. (o.a. pitbull, Zwitserse herder, Australische herder, toller, Engelse Bulldogs, cane corso, chihuahua, schnauzer). Daardoor weet ik precies hoe je een gevoelige hond rust en vertrouwen geeft, zonder plezier te verliezen. Ik ben het hele jaar door beschikbaar, ook in het buitenland, vanaf 1 week. Als je weg bent, stuur ik foto's en updates, en je huis komt netter terug dan je het achterliet :) Wij hadden vroeger ook oppassers voor onze dieren in huis, dus ik begrijp het belang van spullen behandelen alsof ze van jezelf zijn. Mijn recensies van een andere grote dierenoppassite in NL en certificaten deel ik graag op aanvraag. Ook vragen opdrachtgevers mij terug, wellicht zegt dat veel! Ik ben een niet-roker met eigen vervoer, geen kinderen. Dankzij mijn sabbatical heb ik superveel tijd voor je pluizige vriend. Voorheen had ik een baan als bedrijfsjurist, nu woon ik in Italië en reis ik de wereld rond met mijn man. Tot snel! 🐾

from€20

Annabel, Pet Sitting in Leersum

Annabel

5.0 (2)

Austerlitz · 10.8 km

House sittingDog walking
+1

Ik heb een passie en liefde voor dieren.

Ik ben echt een liefhebber van alle dieren. Maar ik kan het beste met grote honden en grote katten. Ik ben opgevoed met meer dan 20 katten en een hond. Ik heb mijn VMBO-GT in de groene sector gedaan met dierverzorgende vakken en stage's bij kinderboerderijen en dierentuinen. En ik ga in September beginnen aan de opleiding Eco & Wildlife bij Yuverta. Verder pas ik vaak op de dieren van familie en vrienden. Bijvoorbeeld afgelopen maand nog 3 weken op 5 katten van mijn schoonouders terwijl zei op vakantie zijn en een tijdje terug een weekendje op de kat van mijn tweelingzus.

We zijn heel blij met hoe Annabel voor onze twee katten heeft gezorgd tijdens de vakantie! Ze is betrouwbaar en reageert snel als je vragen hebt

1 repeat guest

from€10

Malou, Pet Sitting in Leersum

Malou

Zoelen · 11.0 km

Doggy daycare
Dog boarding

Actieve hondenoppas met volop wandelgelegenheid

Wij wonen in de Betuwe aan een boomgaard. Vanaf ons huis kunnen wij lopend naar het bos of met de auto naar een wandelgebied in de buurt om lekker vrij los te lopen. Met onze hond Boaz (27-07-2017 | 20-03-2026) gingen we vaak met de camper een weekend of week weg. Hij was echt onderdeel van het gezin. Wij zijn het gewend om er op uit te gaan en de hond mee te nemen naar verschillende omgevingen, maar vooral de natuur in. En daarna lekker relaxen op de bank of in de tuin. Wij missen het om een hond in huis te hebben en daarom lijkt het ons leuk om met enige regelmaat op een hond(je) te passen. Ons werk is dusdanig flexibel dat we ook veel thuis kunnen werken, dus geen gebrek aan liefde en aandacht.

from€20

Eva, Pet Sitting in Leersum

Eva

5.0 (5)

Zeist · 14.7 km

Doggy daycare
Dog boarding

ervaren met honden, wandel graag, zorgzaam

Vanaf mijn jeugd ervaren met honden en ook zelf recent nog vele jaren met plezier hond gehad. Zowel groten als kleine honden trek ik graag mee op, zowel om mee te wandelen en te spelen, als zorg voor te dragen. De hond kan blijven logeren. Ook mijn echtgenoot heeft veel met honden op en we zouden het liefst weer zelf een hond willen. Vanaf zijn vroege jeugd is hij opgegroeid met een hond. Het oppassen kan ook op een vaste dag van de week zijn of meerdere dagen in de week (incl. logeren). Neem gerust contact op om kennis te maken.

Eva & Paul were very nice and our dog Hudson had a wonderful stay at their home. Thanks and look forward to her visitinf again!

2 repeat guests

from€20

Mary Grace, Pet Sitting in Leersum

Mary Grace

Wijk bij Duurstede · 7.2 km

Doggy daycare
Dog boarding
+2

Our family have dogs since I was born. I love them

Hello owners! I am Mary Grace, you can call me "MG". I am from the Philippines and moved in the Netherlands in 2021. I left my dog there (Shih Tzu), her name is Hackee. She is now being taken care by family. I miss taking care of her and playing with her. Now, I'm taking care of dogs for a walk, daycare and boarding. I am a dog-lover and it will be forever. I am available almost everyday at any time for a dog day care, dog walk, and dog boarding. I prefer dropping-in your dog around Wijk bij Duurstede and the nearby areas. I will always make sure that your dog/s is or are always in good hands.

from€15

Daphne, Pet Sitting in Leersum

Daphne

Veenendaal · 10.1 km

Doggy daycare
Dog boarding

Betrouwbare hondenoppas

Ben jij of bent u op zoek naar iemand die af en toe of op vaste dagen/tijdstippen op de hond kan passen? Dan help ik graag! Mijn naam is Daphne, ik ben 32 jaar en woon in Veenendaal. Ik ben opgegroeid met honden en heb ook in mijn volwassen leven altijd honden gehad. Daarnaast heb ik in het verleden regelmatig op andere honden gepast, waardoor ik hier ook de nodige ervaring mee heb. Op dit moment heb ik een Engelse Cocker Spaniel, hij is 5 jaar oud, een reu en gecastreerd. Hij is gewend om samen te leven met andere honden en kan goed met andere honden overweg. Toen ik een paar jaar geleden met Bucky naar Veenendaal verhuisde, merkte ik hoe lastig het soms kan zijn om voor een dagje opvang te regelen. Vaak moet je meteen een abonnement afsluiten, terwijl je misschien maar af en toe opvang nodig hebt. Dat zette me aan het denken: er moet toch een makkelijkere en flexibelere manier zijn om betrouwbare opvang voor je hond te vinden? Vandaar dat ik deze advertentie op Petbnb plaats, om te ontdekken of er meer mensen zijn die behoefte hebben aan een flexibele, maar wel betrouwbare oppas voor hun hond. Of het nu gaat om een paar uurtjes, een dagje, een weekend of juist opvang op vaste dagen: in overleg is er veel mogelijk. Benieuwd of het klikt? Stuur gerust een berichtje met wat informatie over jouw/uw hond en wanneer je/u oppas zoekt!

from€35

Catharina, Pet Sitting in Leersum

Catharina

Veenendaal · 8.0 km

Dog walkingDrop-in visits

Enthousiaste oppas

Ervaring met honden, katten, konijnen en cavia's. Medicatie geven is ook geen probleem. Wandelen van de honden kan in de wijk maar ik rijd ook graag naar het bos voor een grote ronde. Ik ben verantwoordelijk, verzorgend en dol op dieren! Ik stuur je graag foto's met een update tijdens het oppassen of de wandeling. Zelf heb ik een vrolijke, gecastreerde reu van bijna 3 jaar. Hij kan met vrijwel alle honden, alleen grote intacte reuen vindt hij soms nogal spannend dus dat is een minder goede match voor oppas thuis of wandelingen. Ik ben wisselend beschikbaar maar stuur gerust een bericht.

from€8

Dincer, Pet Sitting in Leersum

Dincer

Veenendaal · 7.7 km

House sittingDog walking
+1

I love dogs

I have two dogs and three cats. They are all adopted and rescued from street and abusers. I've also had a lot of animals treated, rescued and find them forever familly over the years. Of course, this wouldn't have been possible without my wife's help. I prefer spending time with animals to people. Except for my wife, she might be angry if she see this :) I love them, they are so wise and silly at the same time. I grew up with animals from a young age. So I think i have a strong communication with them. I hope it will be a good experience for all of us.

from€10

Demi, Pet Sitting in Leersum

Demi

Soesterberg · 14.6 km

Doggy daycare

Hondenoppas Soesterberg

Opzoek naar een oppas adresje. Stuur ons een berichtje. Wij hebben zelf een pomeriaan van 1 jaar oud. Ook hebben wij als gezin altijd een shih tzu gehad, hij woont bij mijn moeder. Wij hebben een huis met een tuin. En wonen aan de bosrand. Ivm verhuizing zijn wij pas vanaf 3/4e week oktober beschikbaar. Ik zal 2 oppas hondjes max op een dag willen verzorgen. Absolute voorkeur voor kleine hondjes, en hij/zij moet goed met andere honden kunnen en sociaal zijn! Hondjes zijn welkom vanaf 8u in de ochtend, tot en met het avond eten ongeveer. Wij zoeken een hond die vaste oppas nodig heeft, voor woensdag en donderdag. In overleg voor het weekend kan ook, dan wel andere prijzen.

from€25

Showing results 1 - 18 of 18

5.00

Average Rating

Sitters in Leersum have 2 reviews, averaging 5.00 stars

Why choose Pet Sitting in Leersum?

We at Petbnb are pet lovers ourselves, and we understand how stressful it can be to find someone to care for your pet when you're away. Pet care services aren't always available, and they're often far away, crowded, or simply not suitable for your pet.

Fortunately, Petbnb makes finding a local pet sitter easy and stress-free. Our sitters go through a strict verification process, and they show photos of their home environment in their profile, so you get a better impression of where your pet will be cared for. Each sitter is individually reviewed by our Trust & Safety team and has reviews from other pet owners on their profile. Most importantly, you can trust that your pet will be cared for as lovingly as at home.

The advantage of booking a Petbnb sitter for pet sitting in Leersum is that your pet is cared for in an environment similar to home and receives a lot of personal attention. Additionally, our friendly sitters are very flexible and are happy to follow all your instructions and your pet's routine. This is especially important for pets who feel a bit uneasy when they're away from home for the first time. A routine and familiar environment (such as a private home) help make the pet care experience positive.

Additionally, you can go on vacation worry-free, as bookings at Petbnb are covered by our premium insurance, and our customer support is available 24/7 for you and the sitter. This means peace of mind for you and the sitter throughout the entire booking.

Do you love pets and have space and time? Then consider becoming a pet sitter in Leersum and offer pet sitting. We offer 24/7 customer support, insurance, and flexibility. You can choose when and how much pet care you offer. Applying is easy, and we're always looking for new sitters to join the Petbnb community.

How much does Pet Sitting cost in Leersum?

ServicePetAvg. price
Dog SittingDog€19 / night
DaycareDog€23 / day
BoardingDog€30 / night
House Sitting€40 / night
Dog WalkingDog€13 / walk
Drop-in Visit€15 / visit
Cat SittingCat€18 / night
Puppy CareDog€18 / night
Senior Dog CareDog€18 / night