Pet Sitting in Leerbroek

Get personalised offers from sitters near you

Maud en Wim, Pet Sitting in Leerbroek

Maud en Wim

5.0 (35)

leerdam · 3.4 km

Calendar updated
Dog boarding

Verzorging net zo goed als thuis

We zijn een gepensioneerd echtpaar. In het verleden zelf een hond gehad, overleden op 15 jarige leeftijd. Sindsdien op huisdieren van kennissen, collegae en familie gepast. Daar genieten we altijd erg van. We zijn lief voor de dieren maar ook consequent. Drukke, speelse en / of ondeugende honden.....kom maar op hoor. Wij wandelen veel. Wij houden van allerlei soorten honden maar klein of middelgroot heeft de voorkeur. We hebben een heerlijk omheinde grote tuin en veel wandelgebied om ons heen. "Ongelukjes" in en om het huis kunnen gebeuren, dus ook puppies of oudere honden zijn welkom. Je hond heeft vast een top tijd bij ons. Om de hond alle aandacht te kunnen/willen geven passen wij liever op 1 hond tegelijk, indien honden uit 1 gezin komen kunnen we in overleg gaan. Ook specifieke wensen zijn bespreekbaar. Waar wij naar streven is dat baasjes lekker op vakantie kunnen gaan ondanks dat een hondje bepaalde aandacht of aanpassingen nodig heeft Wij hanteren een minimale verblijfsduur van 3 nachten. Als je twijfelt of het kan, vraag het dan. Vaak staat onze kalender geblokt, dit omdat we heel veel aanvragen krijgen en baasjes ook al een jaar vooruit vastzetten. Maar soms is er best nog wel een plekje ondanks dat het geblokt staat. Tip: doe een optie op een datum die openstaat en stuur een berichtje mee .om welke data het gaat en we geven je snel duidelijkheid.

Onze Teun heeft weer een fantastische tijd gehad bij Maud en Wim. Met berichtjes, filmpjes en foto's die wij regelmatig kregen zagen wij hoezeer Teun genoot. Maud en Wim zijn toppers, zo liefdevol. Het is zo heerlijk en geruststellend als je weet dat je hondje in goede handen is. We zijn ontzettend dankbaar voor de geweldige en professionele zorg

11 repeat guests

from€19

Marian, Pet Sitting in Leerbroek

Marian

5.0 (10)

Hoogblokland · 5.4 km

Dog boarding

Oppas Moeke Marian – een warm thuis voor uw hond

Wat fijn dat u mijn advertentie leest, dit is het gezicht achter ‘Oppas Moeke Marian’. Mijn naam is Marian, ik ben 62 jaar, getrouwd met Arie, moeder van zeven kinderen en trotse oma van zeven kleinkinderen. Zorgen, aandacht geven en een warm thuis creëren zit mij in het hart. Sinds 1 januari ben ik gestopt met werken buitenshuis vanwege blijvende rugklachten. Nu ik meer thuis ben en wandelen juist goed voor mij is, lijkt het mij fijn om een gezellig (wandel)maatje om mij heen te hebben. Een hond brengt leven in huis, gezelligheid én een fijne dagelijkse routine. Samen met mijn man Arie en twee volwassen kinderen woon ik in een ruime boerderijwoning met volop plek, zowel binnen als buiten. Ons huis ligt aan een rustige polderweg waar we prachtig kunnen wandelen in de natuur. Als gezin hebben wij al meerdere keren met veel plezier opgepast op honden van vrienden. Eén van onze kinderen is daarnaast enthousiaste oppasser via Petbnb en heeft ons geïnspireerd om zelf ook deze stap te zetten. Hoewel we zelf nog nooit een eigen hond hebben gehad, lijkt het ons heel waardevol om op deze manier onze liefde en zorg voor honden te mogen geven. Wij passen bij voorkeur op een lieve, sociale en trouwe viervoeter die zich prettig voelt in een huiselijke omgeving met volwassenen en (kleine) kinderen die regelmatig over de vloer komen. Omdat we het belangrijk vinden om echt een band op te bouwen, geven wij de voorkeur aan langere opvangperiodes. Uw hond zal bij ons niets tekortkomen: volop aandacht, liefdevolle zorg en voldoende beweging zijn vanzelfsprekend. Wilt u kennismaken en kijken of er een goede klik is? U bent van harte welkom om langs te komen. Wij kijken ernaar uit om u en uw hond te ontmoeten! 🐾

Fijne ervaring Eddi heeft het enorm naar zijn gehad komt snel een vervolg

2 repeat guests

from€25

Priscila, Pet Sitting in Leerbroek

Priscila

5.0 (11)

Houten · 15.4 km

Doggy daycare
Dog boarding

Your new Dog’s Friend

I am Priscila and I am a person who loves dogs. And now I have Onyx as my own. Onyx is a Goldendoodle and she is with us since March 2022. We are still learning with her and we love her very much. She is so cute and amazing, and I think that having other dogs over is a good way for her to make new friends and also socialize with other dogs. She is now more than a year old and loves to play. If you have any interest, just let me know. Met vriendelijke groeten Priscila en Onyx.

3 repeat guests

from€30

Erica, Pet Sitting in Leerbroek

Erica

5.0 (6)

Noordeloos · 8.5 km

Calendar updatedDoggy daycare
Dog boarding
+1

Een vakantievriendje

wij zijn Erica, Leon, ons zoontje Tjibbe (0 jaar) en Koper de Vizsla (ongecastreerde reu). Wij genieten enorm van onze hond en zouden het leuk vinden om er voor hem een maatje bij te hebben. Maar voor vast, vinden wij 2 honden wat veel. Erica werkt in het onderwijs waardoor Koper in de vakantie periodes alle aandacht krijgt. Hoe leuk is het als daar een vakantievriendje bij komt die net zo verwend wordt?! We wonen achteraf en hebben een ruime tuin. De polder ligt om de hoek waar het standaard rondje wordt gedaan door de weilanden. Ook wordt de auto regelmatig gepakt om een ander wandel gebied op te zoeken. Voor het vakantievriendje (mag natuurlijk ook een weekend of een nachtje/dagje zijn) zijn we opzoek naar een hond die sociaal is naar mens & hond en die de standaard commando's goed beheerst. Heb je nog een vraag? Stuur gerust een berichtje.

Fonne heeft het weer goed gehad bij jullie. Dank voor de zorg en flexibiliteit!

1 repeat guest

from€30

Philip, Pet Sitting in Leerbroek

Philip

5.0 (16)

Hoogblokland · 6.1 km

Doggy daycare
Dog boarding

Ons gezin vindt het fijn om voor uw hond te zorgen

Wij als gezin vinden het fijn om voor uw hond te zorgen! Zo krijgt uw hond voldoende persoonlijke aandacht. Wij wonen in een vrijstaand huis met een ruime omheinde tuin. Wij hebben voldoende mogelijkheden uw hond in onze omgeving uit te laten. Wij als gezin mochten wij 10 jaar genieten van onze lieve Duitse herder, welke een jaar geleden helaas is overleden. Wij missen de gezelligheid, het lijkt ons leuk op deze manier wat voor een andere hond te kunnen betekenen. Ik vader van het gezin ben opgegroeid met verschillende honden en kan inmiddels 40 jaar ervaring op mijn CV schrijven:)

Puck is weer een weekendje wezen logeren, wat een fijn en warm gezin waar onze kleine lieverd lekker mag spelen en knuffelen. Ben blij dat het gezin van Philip op onze Puck wil passen.

5 repeat guests

from€25

Mirthe, Pet Sitting in Leerbroek

Mirthe

Gorinchem · 8.7 km

Doggy daycare
Dog boarding
+3

Oppas nodig?

Ik ben gek op honden van kleine dondersteentjes tot grote knuffelberen! Zodra ik een hond zie, begin ik spontaan te glimlachen. Oppassen op hondjes voelt voor mij niet als een taak, maar als quality time met een harige vriend. Ik vind het heerlijk om samen te wandelen, te spelen in het gras of lekker te chillen met een hond op schoot. Bij mij krijgen ze volop aandacht, liefde en gezelligheid. Ik zorg ervoor dat ze zich meteen op hun gemak voelen, alsof ze op vakantie zijn. Dus zoek je een oppas die je hond echt begrijpt én verwent? Dan ben ik jouw persoon! 🐾💛

from€20

Maria, Pet Sitting in Leerbroek

Maria

5.0 (3)

IJsselstein · 11.6 km

House sittingDog walking
+1

Ik houd super veel van honden en vermaak ze graag!

Ik vind alle honden geweldig, als ik er een tegenkom wil ik hem altijd aaien. Ik heb al sinds kleins af aan veel voor verschillende honden gezorgd. Ik ben wel de grotere honden gewend, maar heb zeker geen afweer voor de kleintjes. Ik houd ze graag bezig, maar ook met de wat rustigere honden kan ik een hele gezellige tijd mee hebben! Uitlaat rondes zijn altijd minimaal 30 min, tenzij jouw hond andere behoeftes heeft. Ik werk vooral in het weekend en in de avond, voor oppas, uitlaat en vermaak service. En als het uit komt, is een last minute geen probleem!

1 repeat guest

from€5

Tineke, Pet Sitting in Leerbroek

Tineke

Giessenburg · 12.6 km

Calendar updatedDoggy daycareDrop-in visits

Honden oppas voor u, bij u

Als kind hadden wij een leuk hondje een kruising tussen een Boxer en een Herder. Later heb ik zelf een aantal katten gehad en ook honden. Waaronder een Whippet kruising. Ik heb nu ook een kruising. Wij komen graag bij u langs als u een middel grote , of grote hond heeft. Mijn hondje Bobby komt dan mee en wij blijven dan tot u weer terug komt. kleine honden kunnen wel bij ons vertoeven. Dit i.v.b de ruimte. Bobby is 1 jaar (5 juli 2025). Als jullie bij mij komen is er een mooi park op loop afstand om wandelen. Ik ben zelf een rustige jonge vrouw van boven de 50. wij hebben een grasveld vlak voor het huis. Dus een puppy zit in no time op de pot.

from€30

Pedro, Pet Sitting in Leerbroek

Pedro

5.0 (7)

Culemborg · 13.7 km

Doggy daycare
Dog boarding
+2

Couple looking for dogs to care

Me and my girlfriend have our dog for three and half years now and we love him to bits, we do everything to make him happy. We have learned lots of things about dogs and how to deal with them. We are currently living in Culemborg, originally from Portugal, we work from home most of the time so we are able to have multiple walks throughout the day and be flexible in the schedule. We live near to big parks where your dog can run freely. We will send you lots of videos and photos throughout the day so you can be at ease when away. If you would prefer we can schedule something so you get to know us and our dog.

Pedro en Ines zijn fantastische hosts. Ze zijn vriendelijk, behulpzaam en enorm gastvrij. Mijn hond Ollie voelt zich altijd direct op zijn gemak bij hen en speelt graag met hun hond Scott. Ik kan Ollie met een gerust hart achterlaten, wetend dat hij alle zorg en aandacht krijgt die hij nodig heeft. Ik zou hem zonder enige zorgen altijd weer bij Pedro en Ines onderbrengen. Een absolute aanrader!

2 repeat guests

from€8

Denise, Pet Sitting in Leerbroek

Denise

Sleeuwijk · 12.9 km

House sittingDog walking
+1

huisdier oppas in sleeuwijk

hoi ik ben Denise uit Sleeuwijk ik bied mij aan als honden oppas om dat ik erg veel van honden hou en het erg leuk vind om op ze te passen lekker wandelen in de natuur spelen met een bal eventueel als ze zwemmen leuk vinden naar het water en verwennen met lekkers knuffelen vertroetelen genieten van het uitlaten de aandacht die ze verdienen en een fijne plek waar ze hond mogen zijn rusten op zen tijd lange of korte wandelingen altijd even leuk lekker rennen spelen dollen altijd thuis labradors gehad bij mij ouders nog steeds eentje van 8 een lieve teef die ook graag speelt en van wandelingen houd ik houd van alle dieren en pas graag op honden ik werk zelf met paarden en heb in het verleden met o.a. herders , bordercollies , poedels enz honden coaching gehad en dat was erg leuk hier mag een hond echt hond zijn en zich eigen echt thuis voelen ze zijn iedergeval van harte welkom groetjes Denise uit sleeuwijk

from€10

Faizel, Pet Sitting in Leerbroek

Faizel

IJsselstein · 11.5 km

Doggy daycare
Dog boarding
+2

Weekend oppassen voor uw hond

Bent u op zoek naar een hondenoppas op zaterdag en zondag? Ik heb ervaring met verschillende rassen, waaronder Cane Corso, Rottweiler en Staffordshire Terriër. Momenteel ben ik zelf eigenaar van een jonge Cane Corso reu (1 jaar), waardoor ik gewend ben aan sterke, energieke en waakse honden. Uw hond heeft de mogelijkheid om bij mij in de tuin te spelen en er zijn meerder wandelgebieden in de directe omgeving. Ik begrijp dat iedere hond uniek is en zijn eigen aanpak nodig heeft. Daarom neem ik graag de tijd om kennis te maken en te bespreken wat uw hond nodig heeft. Veiligheid, duidelijkheid en liefde staan bij mij centraal.

from€5

Sarah, Pet Sitting in Leerbroek

Sarah

heukelum · 4.3 km

Calendar updatedCats onlyHouse sitting

Lieve oppas voor dier en huis

Hoi, mijn naam is Sarah! Ik ben 19 jaar oud. Ik studeer inmiddels al 3 jaar lang sociaal werk in Den Bosch en ik loop mijn stage in Utrecht. Zelf woon ik in een dorpje, maar ik hou ook erg van de grote stad. Steden die mij aanspreken zijn Utrecht, Amsterdam, Den Bosch en bijvoorbeeld Amersfoort. Ik heb afgelopen jaar samen met een vriendin opgepast op een hondje voor een week. Dit is toen zo goed bevallen dat ik mij vervolgens via Huizenoppassite heb aangemeld en nu al 3 keer op verschillende huizen met katten heb gepast. Dit is mij heel erg goed bevallen, vandaar dat ik mijzelf nu ook op deze app heb aangemeld.😊 Zo schrijft Lonneke als recensie: "Sarah is een lieve en betrouwbare kattenoppas, ze stuurde af en toe foto's, dat vond ik erg prettig! Sarah reageerde snel. Toen ik thuis kwam was alles keurig netjes schoon. In het vervolg zou ik Sarah zeker nogmaals vragen." Ik vind het belangrijk een huis ook weer netjes achter te laten en dieren gezelschap te geven als het baasje van huis is. Ik ben flexibel en netjes. Hoe ik een huis aantref zo laat ik het ook graag weer achter. Ik kom graag in contact voor een leuke match! Groetjes Sarah

from€25

Naut, Pet Sitting in Leerbroek

Naut

Houten · 15.4 km

Doggy daycare
Dog boarding
+2

Wandelmaatje gezocht

Vanaf jonge(re) leeftijd ben ik opgegroeid met huisdieren (konijn en hond). Helaas zijn ze er beide niet meer maar merk ik dat ik graag met honden ben. Ik werk full-time waardoor een nieuwe hond niet te managen is, wel werk ik op dinsdag, woensdag en vrijdag thuis. Ik kan gemakkelijk een hond uitlaten gecombineerd met werk en zelfs in overleg bij mij gezelschap houden voor de dag. Ik ben 25 jaar en woon nog in Houten bij mijn ouders die ook ontzettende dierenvrienden zijn. Ik ben heel benieuwd wat voor leuke hondjes ik mag verwelkomen zodat ze niet de hele dag alleen thuis zitten 🐾🐶

from€15

Rik, Pet Sitting in Leerbroek

Rik

Houten · 14.6 km

Doggy daycare
Dog boarding

Honden oppas! 🎉

Ik woon alleen in mijn huis in Houten, en ben met mijn werk erg flexibel waardoor ik veel thuis (kan) werken. Ik ben opgegroeid met Golden Retrievers en mijn ouders hebben er nog steeds een, waar ik op pas wanneer ze maanden weg zijn met de camper. Ik heb een fijn huis met een fijne grote tuin waar ze lekker bij kunnen zijn, voor zowel mij als voor de hond gezellig! Ik woon vlakbij het kanaal waar ik lekker kan lopen met ze, tussen mijn werk door loop ik ongeveer 30 minuten met ze afhankelijk hoe veel ze zelf willen/kunnen.

from€20

Denise, Pet Sitting in Leerbroek

Denise

Sleeuwijk · 12.9 km

Dog walkingDrop-in visits

leuke en lieve honden oppas

Hondenoppas & hondenuitlaatservice 🐾 Hoi! Ik ben Denise, 29 jaar en woon in Sleeuwijk. 🐶 Ik ben gek op honden en bied mij graag aan als hondenoppas en voor het uitlaten van honden. Ik ben opgegroeid met Labradors en bij mijn ouders woont nog steeds een lieve Labrador, met wie ik graag wandel. Ik vind het heerlijk om actief met honden bezig te zijn: lekker wandelen, spelen met de bal, knuffelen en natuurlijk veel aandacht geven. ❤️ Ik ben een echte buitenpersoon en zit niet graag stil. Omdat ik veel vrije tijd heb, lijkt het mij ontzettend leuk om die tijd door te brengen met honden en ze een fijne, gezellige tijd te bezorgen. Ben jij op zoek naar een betrouwbare en enthousiaste hondenoppas of iemand die jouw hond lekker kan uitlaten? Stuur mij dan gerust een berichtje! 🐕🌿 Groetjes, Denise

from€8

Lindsey, Pet Sitting in Leerbroek

Lindsey

Gameren · 15.8 km

Doggy daycare
Dog boarding
+2

Hondenliefhebber. ♥️

Hi! Ik ben Lindsey, 27 jaar, samenwonend en beide gek op honden. Van kinds af aan altijd honden thuis gehad en niks zo gezellig als een hondje in huis. 🥰. Ik wandel elke ochtend en avond graag en met een hondje erbij is dat nog gezelliger! Naast dat we thuis altijd honden hebben gehad, heb ik ook al eerder opvang geboden. Doordat ik onregelmatig werk , heb ik nog voldoende ruimte en tijd om opvang te bieden. Stuur me dus gerust een berichtje als je op zoek bent naar een logeerplekje, dagopvang of uitlaatservice! Dan kijk ik graag met je mee wat mogelijk is.

from€20

Janine, Pet Sitting in Leerbroek

Janine

Gorinchem · 10.1 km

Doggy daycare
Dog boarding
+3

liefdenvolle en betrouwbare dierenoppas met ervari

Betrouwbare en liefdevolle dierenoppas met ervaring 🐾 Mijn naam is Janine, ik ben 22 jaar en woon in Gorinchem. Van jongs af aan ben ik opgegroeid met dieren en daardoor ben ik een echte dierenliefhebber. Thuis hebben we altijd verschillende dieren gehad. Op dit moment hebben we twee honden en twee katten, waarvan de Chow Chow mijn eigen hond is. Door de jaren heen heb ik ervaring opgedaan met verschillende rassen en karakters. Ik pas regelmatig op bij familie, kennissen en verschillende oppasadressen. Ook ben ik gewend om met twee honden tegelijk te wandelen en heb ik meerdere cursussen met mijn eigen honden gevolgd. Hierdoor heb ik veel geleerd over hondengedrag en weet ik hoe belangrijk het is om rustig en met aandacht met een dier om te gaan. Ik ben flexibel in dagen en tijden. Ook in de avonden en weekenden is er veel mogelijk. Ik kijk graag samen naar wat het beste past bij jou en je dier.🤗 Voor mij staat het welzijn van je huisdier altijd voorop. Ik begrijp dat je je dier niet zomaar aan iemand toevertrouwt. Daarom vind ik het belangrijk dat jij met een gerust gevoel weg kunt gaan en weet dat je dier in goede handen is. Wil je graag eerst kennismaken of heb je vragen? Stuur gerust een berichtje. Ik maak graag kennis met jou en je dier! 🐾

from€12

Anna-Rixt, Pet Sitting in Leerbroek

Anna-Rixt

Nieuwegein · 10.9 km

Doggy daycare
Dog boarding

Hondenvriendje gezocht

Van jongs af aan ben ik opgegroeid met honden en ik weet dan ook hoe gezellig het is om een viervoeter om je heen te hebben. Hoewel ik zelf (nog) niet toe ben aan een eigen hond, lijkt het me ontzettend leuk om af en toe een hondje in huis te verwelkomen. Het lijkt me fijn om op deze manier weer wat hondenliefde in huis te halen en tegelijkertijd een baasje te helpen aan een vertrouwd en liefdevol oppasadres. Omdat ik veel vanuit huis werk, is het oppassen op een hondje goed te combineren met mijn dagelijkse bezigheden. Er is daardoor veel gezelligheid en aandacht in huis en jouw hondje hoeft niet lang alleen te zijn. Tussendoor maak ik graag tijd voor een wandeling, een speelmomentje of wat extra knuffels. Zo kan ik mijn werkdag combineren met de gezelligheid van een viervoeter.

from€20

Dionne, Pet Sitting in Leerbroek

Dionne

Nieuwegein · 11.0 km

House sittingDog walking
+1

Zorgzame, Spontane en liefhebbende oppas :)

In mijn jongere jaren heb ik eerst enkel katten gehad. Toen ik 7 jaar oud was kregen wij een puppy in huis. Dit was een kruising tussen een beagle en een kooiker. Ze was ontzettend lief en blafte eigenlijk nooit. In de scheiding van mijn ouders is het hondje met mijn vader meegegaan, maar die zie ik niet meer. Ik ben alleen een echt hondenmens en wil er heel graag weer voor eentje zorgen, maar mijn moeder is een kattenmens. Daarom heb ik ook enkel fotos met mijn katten. Mijn profielfoto is een foto van mezelf waar ik een van mijn kat haar kittens vasthoud. Ik heb nu dus zelf 2 katten in huis, wat ook de reden is dat uw hond helaas niet bij mij kan logeren. Ik heb wel veel tijd nu omdat ik net geslaagd ben en nu dus een extra lange vakantie heb. Als u nog vragen over mij heeft hoor ik het heel graag!

from€5

Indigo, Pet Sitting in Leerbroek

Indigo

5.0 (2)

Vianen · 8.7 km

Doggy daycare
Dog boarding
+3

Dierenliefhebber die graag een handje helpt!

Ik ben opgegroeid met katten, honden en konijnen, en ook in mijn omgeving waren altijd dieren. Een leven zonder huisdieren ken ik dus niet. Nu woon ik alleen in een studio zonder huisdier. Daarom bied ik me graag aan als oppas of uitlater: zo kan ik genieten van dieren zonder de volledige verantwoordelijkheid. Win-win! Ik woon op de Uithof in Utrecht, met een prachtige wandelomgeving achter mijn huis en veel fijne plekken in de stad om te lopen en te spelen met honden. Omdat ik wil dat het voor zowel het dier als voor mij fijn voelt, werk ik vooral met kleinere honden en alleen met gecastreerde mannetjes. Voor mij is een eerste ontmoeting altijd belangrijk, zodat we rustig kunnen kennismaken en kijken of er een klik is. Als hooggevoelig persoon vind ik het belangrijk dat er een goede, ontspannen sfeer is – dan hebben zowel jouw hond of kat als ik er het meeste plezier van. Lijkt dit je wat? Neem gerust contact met me op, ik kijk ernaar uit om jou en je hond of kat te ontmoeten!

Jamie heeft bijna 3 weken bij Indigo gelogeerd, gedurende onze vakantie. Indigo heeft goed voor haar gezorgd, veel gewandeld en ons af en toe op de hoogte gehouden. Ik kan Indigo van harte aanbevelen als oppas voor langere en korte tijd.

from€15

Showing results 1 - 20 of 27

5.00

Average Rating

Sitters in Leerbroek have 11 reviews, averaging 5.00 stars

Why choose Pet Sitting in Leerbroek?

We at Petbnb are pet lovers ourselves, and we understand how stressful it can be to find someone to care for your pet when you're away. Pet care services aren't always available, and they're often far away, crowded, or simply not suitable for your pet.

Fortunately, Petbnb makes finding a local pet sitter easy and stress-free. Our sitters go through a strict verification process, and they show photos of their home environment in their profile, so you get a better impression of where your pet will be cared for. Each sitter is individually reviewed by our Trust & Safety team and has reviews from other pet owners on their profile. Most importantly, you can trust that your pet will be cared for as lovingly as at home.

The advantage of booking a Petbnb sitter for pet sitting in Leerbroek is that your pet is cared for in an environment similar to home and receives a lot of personal attention. Additionally, our friendly sitters are very flexible and are happy to follow all your instructions and your pet's routine. This is especially important for pets who feel a bit uneasy when they're away from home for the first time. A routine and familiar environment (such as a private home) help make the pet care experience positive.

Additionally, you can go on vacation worry-free, as bookings at Petbnb are covered by our premium insurance, and our customer support is available 24/7 for you and the sitter. This means peace of mind for you and the sitter throughout the entire booking.

Do you love pets and have space and time? Then consider becoming a pet sitter in Leerbroek and offer pet sitting. We offer 24/7 customer support, insurance, and flexibility. You can choose when and how much pet care you offer. Applying is easy, and we're always looking for new sitters to join the Petbnb community.

How much does Pet Sitting cost in Leerbroek?

ServicePetAvg. price
Dog SittingDog€18 / night
DaycareDog€28 / day
BoardingDog€34 / night
House Sitting€39 / night
Dog WalkingDog€15 / walk
Drop-in Visit€16 / visit
Cat SittingCat€14 / night
Puppy CareDog€17 / night
Senior Dog CareDog€16 / night

We value your privacy

We use cookies to keep Petbnb working smoothly, improve the site and show you relevant content and ads. You choose what to allow and can change it at any time.