About me

30 years experience

Liefdevolle ervaren oppas voor uw huisdieren

Hoi ik ben Wendy, moeder van 2 tieners en vanaf jongs af aan opgegroeid met dieren. Gewerkt in het dierenopvangcentrum en altijd zelf dieren gehad.
Wij wonen met onze 3 katten en dwergkeeshond in een gezinshuis vlakbij de heide. Onze tuin is afgezet en wij gaan, als de logeerhond dit leuk vindt, ook graag wandelen op de heide.
Ik heb ervaring met het geven van medicatie, sondevoeding,dieetvoeding en dergelijken. Ook heb ik ervaring met het passen op honden met ouderdomsproblemen en/of gedragsproblemen.

Samen met mijn dochters geniet ik van huisdieren; wandelen, spelen met de katten of de honden, lekker samen knuffelen op de bank of op bed (mits dit mag van eigenaar) of gewoon simpelweg samen zijn. Thuiskomen met die happy ogen op je gericht.
Ik pas op alle hondenrassen mits ze wel veilig met onze eigen katten kunnen. Vanzelfsprekend kunnen we onze eigen katten apart houden van oppasdieren want het huis is groot genoeg maar als de hond/kat aanvalt door een dicht raam of deur dan kan deze beter niet bij ons logeren. Het moet voor onze eigen huisdieren ook fijn blijven en niet te veel stress veroorzaken. Bovendien lijkt mij dit voor het logerende huisdier ook niet ontspannend dan. We zijn dol op alle dieren en dit is eigenlijk tot nu toe ook altijd wederzijds. Soms moet een hond even wennen en ontdooien maar uiteindelijk komt de klik altijd en zijn ze gewoon als een lid van de familie.
Uw huisdier wordt minimaal 4 keer per dag uitgelaten maar in principe volgen wij gewoon helemaal uw eigen planning en gewoonten zodat uw huisdier zo min mogelijk veranderingen doormaakt. We proberen een ā€œthuis van huisā€ te creĆ«ren en vinden het ook leuk om als jullie op vakantie te zijn jullie op de hoogte te houden met foto’s en korte updates.
Ik ben iedere dag beschikbaar maar donderdag en vrijdag niet alle tijdblokken en dus in overleg.
In de zomervakantie ben ik voor vakantie opvang beschikbaar van 11 juli tot en met 19 augustus 2026.

Mocht je vragen hebben stel ze gerust!

Additional skills
Can administer injected medication
Can administer oral medication
Has experience with difficult dogs

Wendy's availability

Available Unavailable
Calendar updated: Today
Cancellation policy:

Wendy looks after

  • Small (0-10 kg)
  • Medium (11-25 kg)
  • Large (26-45 kg)
  • X-large (> 45 kg)
  • Cats
Additional preferences
Will care for puppies (<12 months)
Will care for adult dogs (1-8 years)
Will care for senior dogs (8+ years)
No males that are not neutered
Will host females that are not spayed
Will host females that are on heat
Breeds Wendy has experience with:
Jack Russell Terrier Ā· Mixed Breed Ā· Labrador Retriever Ā· Maltese Ā· Boomer Ā· Chihuahua Ā· German Shepherd Ā· Pomeranian Ā· Miniature Poodle Ā· Medium Labradoodle Ā· Pug Ā· Shih Tzu Ā· Toy Poodle Ā· Yorkshire Terrier Ā· Norwegian Forest Ā· Ragdoll
Breeds Wendy doesn't look after:
Siberian Husky

Wendy on Petbnb

Passed assessment
Calendar updated: Today

Wendy's home

House
Fenced outside space
No smoking household
Has no children
Has 3 cats
Has no caged pets
Has 1 dog
Wendy's pets
Coco
Pomeranian, Female
0 year 10 months
Brownie
Ragdoll, Female
1 year 11 months
Ayla
Norwegian Forest, Female
9 years 2 months
Flora
Norwegian Forest, Female
9 years 3 months

When your dog stays in Wendy's home

Dogs allowed on furniture
Dogs allowed on bed
Takes only 1 client at a time
Potty breaks every 2 - 4 hours
Advance notice: 1 day
Book up to 1 year in advance

Map

All stays booked on Petbnb are covered by our premium insurance, 24/7 support and frequent sitter updates Learn more