Dog Sitting in Lith

Get personalised offers from sitters near you

Dante, Dog Sitting in Lith

Dante

5.0 (49)

rosmalen · 13.2 km

Calendar updatedDog walkingDrop-in visits

Persoonlijke aandacht voor jouw hond kat of konijn

Sinds November 2017 werk ik als vrijwilliger bij een dierenasiel in de buurt en in Juni 2021 heb ik mijn diploma gehaald van de opleiding Dier en Ondernemen. Tijdens deze opleiding heb ik stage gelopen bij o.a. een honden dagopvang, een manege, en bij St. Hulphond. Ook heb ik bij DogVision de opleiding tot Kynologisch Instructeur gevolgd. Zelf heb ik een Labrador waarmee ik 3x per week naar training ga voor Detectie, Hoopers en G&G. Ik heb ook al jaren konijnen en ervaring met het geven van medicatie aan konijnen. Ik weet hoe veel mijn dieren voor mij betekenen en zie het dan ook als een grote eer als ik voor uw dier mag zorgen. Indien uw dier medicatie, speciale aandacht of iets anders nodig heeft is dit zeker mogelijk. Graag bespreek ik met u wat uw wensen zijn om ervoor te zorgen dat het uw dier aan niets ontbreekt. Naast honden kunt u mij zeker ook vragen om te zorgen voor uw kat, konijn of ander dier. Twijfel niet en vraag mij naar de mogelijkheden.

Mijn oude hond kwam meteen uit zijn mand voor hem. Dante begreep de aandacht die hij nodig heeft bij zijn wandeling perfect en was betrouwbaar over zijn beschikbaarheid.

13 repeat guests

from€10

Daniek, Dog Sitting in Lith

Daniek

5.0 (1)

Oss · 5.6 km

Calendar updatedDoggy daycare
Dog boarding
+2

Liefdevolle hondenoppas in Oss

Welkom bij mijn oppas- en uitlaatservice! Ik ben een grote hondenliefhebber en help graag met het uitlaten van jouw hond of kom langs voor een leuk speelmomentje bij jou thuis. Ook kan jouw hond gezellig een dagje komen spelen bij mij thuis. Ik heb ervaring met verschillende rassen. Bij mij thuis loopt een lieve, vrolijke Golden Retriever van 4 jaar rond en ik heb vroeger een Welsh Springer Spaniel en een Collie gehad. Daarnaast heb ik regelmatig Teckels van vrienden en familie om me heen, die ik graag vertroetel. Iedere hond is anders. Daarom neem ik de tijd om jouw hond te leren kennen en pas ik de wandeling, het speelmoment of dagje opvang aan aan zijn of haar karakter, leeftijd en energieniveau. Of jouw hond nu houdt van een actieve wandeling, rustig snuffelen of lekker spelen in de tuin of woonkamer, ik zorg ervoor dat hij of zij de aandacht en beweging krijgt die nodig zijn. Bij mij staat het welzijn van jouw hond altijd voorop en ik behandel iedere hond alsof het mijn eigen hond is. Ik vind het belangrijk dat jouw hond zich veilig en op zijn of haar gemak voelt. Daarom volg ik de dagelijkse routine en eventuele instructies zorgvuldig op. Na afloop van de wandeling of het speelmoment en tijdens de dagopvang stuur ik met plezier een update met wat leuke foto's en/of filmpjes, zodat je weet hoe het is gegaan/gaat. Een wandeling die geboekt wordt onder de uitlaatservice duurt gemiddeld 30 minuten. Voor wandelingen tijdens de dagopvang geldt in principe hetzelfde, behalve als we een lekker lange boswandeling gaan maken. Blijven we in de buurt van mijn huis, dan gaan we wandelen in het grote park hier direct naast de deur. Om de 2 à 4 uur gaan we naar buiten. Ik woon in een rustige wijk aan de buitenrand van Oss. Met veel liefde, geduld en aandacht zorg ik ervoor dat jouw hond een fijne tijd heeft. Ik kijk ernaar uit om jou en jouw hond te ontmoeten!

Heel fijne en betrouwbare oppas. De communicatie is duidelijk en prettig, en ze houdt zich goed aan de gemaakte afspraken. Ik heb er een goed gevoel bij en zou haar zeker opnieuw vragen om op mijn hond te passen!

2 repeat guests

from€15

Fabio, Dog Sitting in Lith

Fabio

5.0 (12)

's-Hertogenbosch · 14.5 km

Calendar updatedDoggy daycare
Dog boarding
+2

Samen Actief in de Bossche Natuur 🐕🌲

Hoi! Wij zijn Fabio en Catalina, een jong stel uit de Buitenpepers in Den Bosch. We houden allebei ontzettend van honden en zijn ermee opgegroeid; we hebben dan ook veel ervaring en liefde daarvoor. Fabio volgt momenteel ook een opleiding tot Kynologisch Instructeur bij de Martin Gauss Academie (Edupet), waardoor we goed begrijpen wat verschillende rassen en honden nodig hebben. We kunnen tijdens het oppassen ook werken aan training zou je dat willen. We werken allebei grotendeels vanuit huis en plannen ons werk zo dat er altijd iemand thuis is. Hierdoor is er de hele dag door genoeg tijd voor aandacht, spel en natuurlijk de nodige knuffels. Zo is jouw hond nooit alleen 💕 We nemen jouw hond graag elk 2 uur mee naar buiten, en 1 à 2x per dag op een langere wandeling van 5 km door een prachtig natuurgebied (Heinis), zodat hij/zij regelmatig 5-10 km per dag beweging krijgt. Kan jouw hond mee in de auto? Dan is er ook de mogelijkheid om hem/haar mee te nemen voor langere natuurwandelingen (tot wel 20km!) in de omgeving zoals de Loonse Duinen, Vughtse Heide, Moerputten of langs de Maas 🌲 We hebben ook een volkstuintje op 10 minuten loopafstand in het Heinis-gebied, waar jouw hond lekker buiten kan spelen en snuffelen in een omheinde tuin. Uiteraard sturen we tussendoor veel updates en foto's, zodat je met een gerust hart van je vakantie kunt genieten of aan het werk kunt gaan. Ben jij op zoek naar een betrouwbare en actieve oppas voor je hond? Stuur ons gerust een berichtje, dan maken we kennis! 🐾

Desi heeft weer genoten. Ze is in super goede handen bij jullie

6 repeat guests

from€8

alice, Dog Sitting in Lith

alice

5.0 (25)

Tricht · 14.9 km

Calendar updatedDoggy daycare
Dog boarding

Hondenoppas Lingeleut

Wij (Alice en Ruud) zijn gepensioneerd en hebben altijd honden gehad. De laatste 20 jaar waren we de trotse baasjes van Bobbie en Bella 2 border terriërs. We zijn dus gewend aan actieve honden. We wonen in een klein dorp in de Betuwe, aan de rivier de Linge. In onze tuin kunnen honden vrij rondlopen. Aan de voorzijde, de straatkant, staat een hek. Aan beide zijkanten een schutting en een heg. Wij maken graag lange wandelingen en vinden het leuk om dat samen met uw hond te doen. Omdat we op maandag altijd op onze kleinzoon passen is het belangrijk dat er dan alleen honden kunnen logeren die met kinderen overweg kunnen.

Alice en familie heeft duidelijk verstand van honden. Ze is duidelijk en heeft overwicht. Dat was te merken aan de manier hoe Juno zich in haar huis gedroeg. We zijn meer dan tevreden met deze oppas geweest.

9 repeat guests

from€20

Melissa, Dog Sitting in Lith

Melissa

5.0 (52)

Maren Kessel · 4.4 km

Calendar updatedDoggy daycare
Dog boarding

Dieren maken de dag altijd leuker!

Jouw beste vriendje kan rekenen op zijn/haar eigen vakantie terwijl jij weg bent. Natuurlijk word je op de hoogte gehouden dmv foto's en video's, als je dit wilt. Jouw maatje word verwelkomt door een vrolijke jonge meid, een maltezer van 3 jaar oud. Sinds mijn 11e heb ik ervaring met verschillende rassen. Mijn eerste beste vriendinnetje was een Bernersennen hond, 2e en 3e idem. Vervolgens kwam er een tervuerense herder bij en een sheltie. Ook gemixte niet geregistreerde rassen zijn meer dan welkom! Beschikbaarheid altijd in goed overleg en de wensen van de baasjes worden altijd serieus genomen. Samen met Pixie hoop ik ook jouw beste vriend een geweldige tijd te mogen geven.

George heeft weer de tijd van zn leven gehad! Thanks !

21 repeat guests

from€35

Miranda, Dog Sitting in Lith

Miranda

5.0 (31)

Nistelrode · 13.7 km

Calendar updatedDoggy daycare
Dog boarding
+3

Huiselijke opvang aangeboden voor jullie hond

Wij bieden een gezellige opvang aan bij ons in huis. Oppassen op locatie met de zorg voor andere dieren is bespreekbaar. We wonen op korte afstand van de bossen en het water en zijn dol op honden. Helaas hebben we onze golden retriever na ruim 13 jaar moeten laten gaan. Dit betekend dat wij heel veel liefde, knuffels en energie over hebben voor jouw huisdier. We geven individuele aandacht aan jouw huisdier(en) dit betekend dat we maar voor een huishouden tegelijk opvang aanbieden. Daarbij is het wel een voorwaarde dat de hond moet kunnen omgaan met oudere kinderen. We willen altijd eerst kennismaken om te zien of wij de ideale match zijn voor jullie huisdier. Wij zijn vrij flexibel en hebben ervaring met het toedienen van medicijnen echter is dit heel erg afhankelijk hoe de hond hierop reageert bij een vreemde. Veel dingen zijn bespreekbaar. Mochten er meerdere honden uit een gezin zijn kunnen we eventueel korting berekenen. Voor oppas op de dinsdag is het wel van belang dat de hond een paar uur alleen moet kunnen zijn. Staan er data niet open, maar wil je toch graag informeren of we beschikbaar zijn dan mag je altijd contact opnemen dan kan ik hem open zetten.

Juna was weer helemaal thuis bij Miranda en haar gezin. Miranda stuurde ook af ertoe wat foto’s, waardoor wij een hele fijne ontspannen en zorgeloze vakantie hebben gehad. Helemaal super!!!

12 repeat guests

from€15

Wilma, Dog Sitting in Lith

Wilma

5.0 (9)

Echteld · 12.0 km

Doggy daycare
Dog boarding

Relaxte opvang op een prachtige stek in de Betuwe

Ik woon in het buitengebied in een vrijstaand huis met een grote omheinde tuin ( > 2.000 m2). Ik deel dit huis met mijn hondjes Bobje & Betsy. Twee '2de kansjes' die over het algemeen prima met andere honden overweg kunnen en hier een leven leiden als God in Frankrijk. Als het weer het toelaat, staan de terrasdeuren open en kunnen de honden naar buiten wanneer ze dat willen. Het zou mooi zijn als dit ook bij de oppashond(en) zou kunnen, maar heb je liever dat jouw hond binnenblijft, dan kan dat natuurlijk ook. Ik ga 3 keer per dag met de honden wandelen. Dat kan zijn in de uiterwaarden, de boomgaard of het bos. Er is veel water in de omgeving, dus pootjebaden als het warm is (of zelfs zwemmen voor de liefhebbers) behoort tot de mogelijkheden. Wat opvangtijden betreft ben ik heel flexibel; daar komen we altijd uit. Het maximale aantal honden voor de dagopvang is 2 (middelgroot of klein). Het maximale aantal honden voor logeren is 1 middelgrote of 2 kleintjes.

Onze Ridgeback heeft het heel erg leuk gehad bij Wilma en haar twee hondjes. Fijn persoonlijk contact één een erg goed opvangadresje. Heel blij met Wilma.

4 repeat guests

from€30

Monika and Francisco, Dog Sitting in Lith

Monika and Francisco

5.0 (1)

's-Hertogenbosch · 17.0 km

Calendar updatedDoggy daycare
Dog boarding
+3

Pet SIIIUtters

We’re Monika and Francisco, a dependable couple who believe pet care should feel joyful, calm, and worry-free. We provide attentive, loving care while respecting each pet’s routine, personality, and needs. Our approach is simple: good communication and affection. Caring as a team allows us to offer more reliability and flexibility, whether it’s daily walks, feeding, playtime, medication, or quiet companionship. We pay close attention to details and follow instructions carefully, so pets feel safe, comfortable, and at ease while you’re away. We will do everything we can to create a relaxed and joyful environment where pets are well cared and owners can enjoy their peace of mind.

Ze waren zo ontzettend lief voor Lilo, hij vindt nieuwe mensen altijd spannend maar ze hebben hem heel erg op zn gemak gesteld, en hij heeft het super fijn gehad.

from€19

Lisa, Dog Sitting in Lith

Lisa

Heesch · 9.7 km

Calendar updatedDoggy daycare
Dog boarding
+2

Lieve dierenoppas voor je maatje(s)

​Met 13 jaar ervaring ben ik een echte dierenliefhebber. Als trotse katteneigenaar van mijn eigen maatjes Pip & DeeJee, weet ik precies hoe belangrijk persoonlijke aandacht en zorg zijn voor een kat, maar ook door wekelijkse ervaring van oppassen en uitlaten van honden. Vanwege mijn ervaring word ik vaak door buren, vrienden en familie gevraagd om langs te komen om hun huisdieren te voeren, te verzorgen en uitgebreid met ze te spelen. Ik ben betrouwbaar, geduldig en zorg er altijd voor dat ze zich op hun gemak voelt in de eigen vertrouwde omgeving terwijl jij weg bent. Zullen we kennismaken?

from€10

Jaini, Dog Sitting in Lith

Jaini

5.0 (1)

's-Hertogenbosch · 17.4 km

Doggy daycare
Dog boarding
+3

Professional Pet care | DenBosch Centre and West

🏖HOLIDAY SURCHANGES OF 25% applies between December 19, 2026 – January 3, 2027 Hi, I'm Jaini I've been professionally pet sitting for about over 5 years, experience caring for both cats and dogs and I’m also a proud cat mom myself. I have volunteered at DOA, animal shelter in Amsterdam, where I worked with animals of all temperaments. I gained hands-on experience in not only walking shelter dogs, but I also did dog behavior training, worked on cat socialisation and their care. This background allows me to confidently care for pets with different needs — whether they’re shy, energetic, elderly, or have specific behavioral quirks. I now also have CPR certification for both cats and dogs (by Emma Warren-Brown) ❤️and also admitting injection for diabetic cats (Caring For Diabetic Cats led by Dr. Kelly Debaene, Amsterdam) I believe in giving pets the choice to engage at their own pace, with plenty of enrichment and calm companionship. I’ll tailor each visit to your pets needs, whether your pet is shy, playful, or full of personality. Available for both regular visits and last-minute plans — just send me a message! 🐾 What You Can Expect During My Visits🐾 🐶🐕‍🦺 Dog Walks / Dog drop-in visit: 30-45min Walks tailored to your dog’s age, energy level, and routine Include potty-pee break, sniffy strolls, brisk exercise, or slow, relaxed walks for seniors I prioritize safety: dogs are always walked on-leash and off-leash only in the dedicated area if the dog is responsive to recall. Fresh water refills after every walk, paws cleaned after muddy walks, and basic check-ins after the walk Updates with photos and notes on how your dog is doing 🏠🐕☀️ Doggy daycare for Dogs: maximum 10 hour, additional cost for every +30min Potty breaks (if required, every 0-2 hours) and walks, feeding (as per diet only, please provide all treats and food for the stay) and water refresh Playtime, cuddles, and enrichment activities (puzzle toys, basic training reinforcement if desired) Medication (oral/topical) if needed, in consultation only Daily updates with photos and notes on how your dog is doing NOTE: Only dogs that are use to being around cats are welcomed. Unfortunately I do not take hunting and herding breed dogs. 🏠🐕☀️🌙 Dog boarding (overnight stay at my house): maximum 24 hour, additional cost for every +1 hour ***maximum stay of 4 days with a booking is taken Potty breaks (as required- every 0-2 hours) and walks, feeding (as per diet only, please provide all treats and food for the stay) and water refresh Playtime, cuddles, and enrichment activities (puzzle toys, basic training reinforcement if desired) Medication (oral/topical) if needed, in consultation only - no injections Daily updates with photos and notes on how your dog is doing NOTE: Only dogs that are use to being around cats are welcomed. Unfortunately I do not take hunting and herding breed dogs. 🐱🪀 Drop-in visits for Cats: 30-45min (for each visit) Feeding and fresh water Litter box cleaning and general tidy-up around their space, checking their general health Enrichment through play, brushing, or just quiet companionship — depending on your cat’s mood Does your cat go for walks? we can discuss how to accommodate this Daily updates with photos and notes on how your cat is doing ?🏡🐱🐶 House sitting your pets at your home: maximum 18 hour out of 24 hour I will be at your home (this is to be discussed) ***maximum stay of 4 days with a booking is taken. If you are travelling longer. Combination of House sitting, drop-in visit is recommended. This service is specially recommended for anxious dogs and cats (I do not recommend boarding for cats, they are territorial animals) Note: ✅️ 2-3 visits a day in recommended 👌 I encourage this specially for your cats ❌️❌️❌️ No alternative day visits to save money. Your pets' well-being comes first. 📍my area of work is Den bosch West and Centre (see images) Outside this region ? Additional 6€ of travel charge per day is charged (irrespective of how many visits) I try to accomodate to your pets routine as much as possible.🐾🐕‍🦺🐈🐾 Please message me in case of last minute plans. I can always try to accomodate if possible. For any future long term arrangement we can discuss what's best for your pet Looking forward to meeting you and your furry friend!🐱🐶🐾

Jaini was really the best! Super professional, and she helped our very old dog, who was sick that week, with immense patience. She was cleaning her beds and the dog, helped her walked, and spent a lot of time with her, so her way to recovery was the best possible. I don't know what I would have done without her. She really is a superhero!

1 repeat guest

from€20

Glenn, Dog Sitting in Lith

Glenn

's-Hertogenbosch · 15.0 km

Calendar updatedDoggy daycareHouse sitting
+2

Glenn’s oppas en uitlaatservice.

Honden zullen de dagen bij mij geweldig vinden omdat ik met veel plezier aandacht geef aan de dieren en daarnaast ook ze hun rust gun als ze daarom vragen. Gedurende de dag ga ik met mijn eigen hond om de 3 uur een wandeling maken. Waarbij de ochtend en eind middag wandeling altijd minimaal een half uur is met uitgebreid spelen in een grote hondenren of aan een plas. Afhankelijk of de hond goed los luistert. Ik ben het vanuit vroeger gewend om op meerdere honden te passen van klein tot groot. Ik vind het van belang dat de hond waarop ik pas sociaal is en goed om kan gaan met andere honden. Dit zodat het verblijf of de wandelmomenten voor beide zo aangenaam mogelijk is.

from€13

Carla, Dog Sitting in Lith

Carla

Oss · 7.1 km

Calendar updatedDoggy daycare
Dog boarding
+2

Dog sister in Oss

I am a responsible, attentive, and caring person with a genuine love for animals. I have experience caring for dogs and understand their daily needs, from regular walks and proper feeding to providing constant attention and affection. I always prioritize the safety and comfort of the animals, making sure they feel secure and relaxed while their owners are away. I am patient and empathetic, able to quickly build trust with animals regardless of their temperament.I pay close attention to details and can notice any changes in behavior or overall condition. My goal is to ensure that each pet feels happy, safe, and well cared for at all times.

from€8

Jordy, Dog Sitting in Lith

Jordy

5.0 (7)

Tiel · 10.3 km

Doggy daycare
Dog boarding
+2

Geen tijd? Geen probleem! Ik help je graag!

Hoi! Heb jij even geen tijd om je trouwe viervoeter uit te laten? Geen probleem! Ik doe het graag voor je. Het maakt mij niet uit hoe lang de wandel is, wat voor weer of wat voor hond je hebt. Samen kijken we naar wat past voor ons beide! Wil je een dag/avond/nacht opvang? Dat kan! Maar dan moet je viervoeter wel met andere honden en jonge kinderen/baby’s kunnen. Ik ben groot gebracht met verschillende honden, in mijn privé omgeving heb ik te maken met verschillende rassen en zelf heb ik een Zwitserse Witte Herder. Verder doe ik vrijwilligerswerk in het dierenasiel bij de hondjes. Ik ben niet professioneel, ik kan simpel weg goed met honden omgaan en ik ben een echte hondenliefhebber. Jouw hond voelt zich snel thuis bij mij!

Leuke match met de hond van Jordy. Jordy is lief voor Aslan en maakt leuke foto's

from€15

Esmée, Dog Sitting in Lith

Esmée

Oss · 6.4 km

House sittingDog walking
+1

Liefdevolle zorg voor jouw huisdier!

Thuis heb ik zelf hondjes waarvoor ik dagelijks zorg: ik laat ze lekker spelen in onze tuin en speel regelmatig met ze. Daardoor heb ik veel ervaring met het herkennen van gedrag, routines en behoeften van honden. Tijdens mijn afstudeerstage ben ik vooral in het weekend beschikbaar, maar vanaf 3 juli kan ik ook doordeweeks vaker oppassen. Ik werk altijd bij het baasje thuis, aangezien mijn hondjes niet met elke hond om kunnen gaan. Ik kan goed omgaan met verschillende karakters van honden. Met mijn geduldige aanpak en oog voor detail kunnen baasjes erop vertrouwen dat hun huisdier in goede handen is.

from€10

Tamara, Dog Sitting in Lith

Tamara

5.0 (1)

Rosmalen · 10.5 km

Doggy daycare
Dog boarding
+2

Betrouwbare oppas in Rosmalen

Mijn man en ik (33 jaar) wonen samen met onze 12-jarige lieve en rustige Pomeriaan. Hij is een ongecastereerd mannetje. Wij werken thuis en kunnen dus de gehele dag toezicht houden op, en aandacht geven aan jouw trouwe viervoeter! We zijn rustige mensen en echte dierenliefhebbers. Jullie hond en/of kat zal veel aandacht krijgen tijdens zijn logeerpartij en we houden de baasjes altijd goed op de hoogte met foto's en video's. Zo kunnen jullie met een gerust hart even weg! Wij wonen vlakbij een honden veldje en lopen regelmatig een rondje van +- 1 kilometer zodat de hondjes vaak even frisse lucht kunnen nemen.

great people, great care and the dog was happy ;)

1 repeat guest

from€25

jade, Dog Sitting in Lith

jade

5.0 (7)

Rosmalen · 13.7 km

Doggy daycare
Dog boarding

sportieve jonge dierenliefhebbers

Hoi! Wij zijn Mark en Jade. We houden erg van de gezelschap van honden, maar een eigen hond past nog niet in onze levensstijl. Ik (Jade) heb een paar jaar geleden mijn schapendoes laten inslapen vanwege ouderdom en sindsdien pas ik veel op andere honden. Mark is vroeger ook met een hond opgegroeid. We hebben een afgesloten tuin waar de hond kan rondlopen en daarnaast wonen vlakbij twee grote plassen waar we veel kunnen wandelen. We vinden het leuk om met de honden te wandelen, te spelen en te knuffelen natuurlijk en geven hem/haar graag persoonlijke aandacht. Omdat we vaak vanuit huis werken, is oppassen overdag geen probleem. We vinden het fijn om eerst even kennis te maken, zodat jij je hond met een gerust hart bij ons achter kunt laten. Voor ons is het belangrijk dat elke hond zich welkom en veilig voelt, en dat jij als eigenaar met een gerust hart weg kunt gaan. We kijken ernaar uit om je hond te leren kennen en samen veel plezier te hebben!

Osito heeft het heel leuk gehad. er is goed voor hem gezorgd . De dieren staan bij jade op nr 1.

1 repeat guest

from€25

emma, Dog Sitting in Lith

emma

Rosmalen · 9.6 km

Doggy daycare
Dog boarding
+2

Dierenvriend

Wij zijn een pasgetrouwd nederlands/indiaas koppel Na altijd omringt te zijn door honden, mis ik het nu heel erg een hond bij me te hebben. Helaas laat de levenstijl van mij en mijn man met veel reizen het niet toe om permanent een hond te houden. Ik hou erg van rustige knuffel honden, maar een enthousiaste hond is ook leuk. Wij wonen in een met natuur omringt gebied en hebben een tuin. Ik heb voldoende ervaring met gedrag van honden. Geen honden die extreem veel blaffen, agressief zijn of niet goed zindelijk, of t huis afbreken. Gewoon een fatsoenlijk getrainde hond. Liefst word ik een vaste oppas, zodat er wederzijds vertrouwen kan ontstaan. Mijn beschikbaarheid is wisselend, door een onregelmatige baan Graag de hond zelf langsbrengen en ophalen

from€7

Robbert, Dog Sitting in Lith

Robbert

5.0 (6)

Den Bosch · 14.8 km

Doggy daycare
Dog boarding
+3

Hondenliefhebber sinds geboorte

hallo (English below) Als hondenliefhebber in hart en nieren weet ik hoe belangrijk het is dat een hond zich veilig, geliefd en begrepen voelt — zeker wanneer de eigenaar even weg is. Daarom stel ik alles in het werk om elke hond die ik oppas dezelfde zorg, aandacht en liefde te geven als mijn eigen huisdier. Wat mij onderscheidt als hondenoppas: • Betrouwbaarheid en verantwoordelijkheid: Je kunt erop rekenen dat ik afspraken nakom en op tijd ben. De verzorging en veiligheid van jouw hond staan bij mij altijd voorop. • Ervaring met verschillende honden: Ik heb ervaring met honden van verschillende rassen, groottes en karakters. Of het nu gaat om een energieke pup of een rustige seniorhond, ik pas mijn aanpak aan de behoeften van de hond aan. • Geduld en rust: Ik begrijp dat honden tijd nodig hebben om aan iemand nieuw te wennen. Ik ben geduldig en geef de hond de ruimte om in zijn eigen tempo vertrouwen op te bouwen. • Actief en betrokken: Lange wandelingen, spelletjes, knuffelmomenten – ik zorg ervoor dat je hond zowel lichamelijk als mentaal voldoende aandacht krijgt. • Heldere communicatie met het baasje: Tijdens de oppasperiode houd ik je graag op de hoogte met foto’s, updates of korte berichten, zodat je met een gerust hart kunt genieten van je afwezigheid. Kortom: jouw hond is bij mij in goede handen. Met aandacht, zorg en liefde zorg ik ervoor dat je hond zich op zijn gemak voelt en niets tekortkomt. hello As a true dog lover, I understand how important it is for a dog to feel safe, loved, and understood—especially when their owner is away. That’s why I do everything I can to give every dog in my care the same love, attention, and comfort I would give my own pet. What makes me a trustworthy and caring dog sitter: • Reliable and responsible: You can count on me to stick to arrangements and always be on time. The safety and well-being of your dog are my top priority. • Experience with different breeds and personalities: I’ve cared for dogs of all sizes, ages, and temperaments. Whether it’s an energetic puppy or a calm senior, I adapt to each dog’s unique needs. • Patient and calm: I know that dogs may need time to feel comfortable with someone new. I give them the space and calm they need to build trust at their own pace. • Active and engaged: I make sure your dog gets plenty of exercise, playtime, and affection—both physically and mentally. • Clear communication with the owner: While you’re away, I’ll keep you updated with messages, photos, or videos so you can relax knowing your dog is in good hands. In short, your dog will be safe, happy, and well cared for with me. I treat every dog as if they were my own—with kindness, attention, and love.

Hele fijne oppas voor je hond. Neemt de tijd voor een kennismaking en op de dag zelf van brengen en halen ook alle tijd om de hond te laten wennen en na te kletsen hoe het gegaan is. Super fijn! Tijdens ons weekendje weg heeft Cooper 2 nachtjes gelogeerd bij Robbert en Jelica. We werden op de hoogte gehouden met foto's, super leuk om te krijgen en hiermee te zien dat Cooper het naar zijn zin heeft gehad. Robbert en Jelica maken lange wandelingen, nemen je hond mee naar het park en houden zoveel mogelijk rekening met het ritme van jouw hond. Robbert en Jelica, Heel erg bedankt voor de goede zorgen voor Cooper, mede doordat we wisten dat hij in goede handen was, is ons weekend dubbel en dwars geslaagd. Keesjan en Gerda

1 repeat guest

from€15

Harsh, Dog Sitting in Lith

Harsh

5.0 (4)

's-Hertogenbosch · 12.5 km

Doggy daycare
Dog boarding
+3

My caring and welcoming nature

Are you looking for a trusted and caring dog sitter to give your furry friend the love and attention they deserve? As a dog lover and enthusiastic animal care learner, I'm excited to offer dog sitting services in Denbosch and surrounding. Although I'm new to professional dog sitting, I'm eager to provide your pet with the same care and compassion I would want for my own. I'm confident that my patience, kindness, and energy will make me a great fit for your dog's needs. I'm happy to learn your dog's routines, habits, and quirks to ensure a comfortable and enjoyable experience for them. Let me give you peace of mind while you're away, knowing your dog is in good hands and receiving the love and attention they deserve! I am originally from India but settled in Denbosch from 2017. I only accept pets which are vaccinated. I have my own house with garden and also lots of dog parks and open walking spaces nearby.

1 repeat guest

from€10

Ylona, Dog Sitting in Lith

Ylona

4.8 (43)

Geffen · 6.4 km

Dog boarding

Oppas Omg Oss

Als je vind dat je hond beter in een huissituatie kan slapen ipv in een pension, dan kan dat bij ons. We hebben zelf meer dan 20 jaar honden, geven hondentrainingen en werken op hoog niveau met onze honden. Oppashonden wonen bij ons in huis, samen met onze honden. Dus als het type niet goed zou passen bij onze honden, dan willen pas na kennismaking (zonder de hond) beslissen of het oppassen voor beide partijen leuk wordt. We hebben een stabiele groep sociale honden. Dus met onze ervaring komt het eigenlijk altijd wel tot een leuke (speel)match met jouw hond. Veel is mogelijk of bespreekbaar, maar alles in overleg.

Joshua heeft een hele fijne tijd gehad bij Ylona. Alle ruimte om lekker te spelen en voor de toekomst een fijn tweede thuis.

12 repeat guests

from€42

Showing results 1 - 20 of 44

Why choose Dog Sitting in Lith?

We at Petbnb are pet lovers ourselves, and we understand how stressful it can be to find someone to care for your pet when you're away. Pet care services aren't always available, and they're often far away, crowded, or simply not suitable for your pet.

Fortunately, Petbnb makes finding a local pet sitter easy and stress-free. Our sitters go through a strict verification process, and they show photos of their home environment in their profile, so you get a better impression of where your pet will be cared for. Each sitter is individually reviewed by our Trust & Safety team and has reviews from other pet owners on their profile. Most importantly, you can trust that your pet will be cared for as lovingly as at home.

The advantage of booking a Petbnb sitter for dog sitting in Lith is that your pet is cared for in an environment similar to home and receives a lot of personal attention. Additionally, our friendly sitters are very flexible and are happy to follow all your instructions and your pet's routine. This is especially important for pets who feel a bit uneasy when they're away from home for the first time. A routine and familiar environment (such as a private home) help make the pet care experience positive.

Additionally, you can go on vacation worry-free, as bookings at Petbnb are covered by our premium insurance, and our customer support is available 24/7 for you and the sitter. This means peace of mind for you and the sitter throughout the entire booking.

Do you love pets and have space and time? Then consider becoming a pet sitter in Lith and offer dog sitting. We offer 24/7 customer support, insurance, and flexibility. You can choose when and how much pet care you offer. Applying is easy, and we're always looking for new sitters to join the Petbnb community.

How much does Dog Sitting cost in Lith?

ServicePetAvg. price
Dog SittingDog€16 / night
DaycareDog€27 / day
BoardingDog€37 / night
House Sitting€40 / night
Dog WalkingDog€15 / walk
Drop-in Visit€17 / visit
Cat SittingCat€14 / night
Puppy CareDog€16 / night
Senior Dog CareDog€16 / night