Dog Boarding jobs in Poortugaal

Dog boarding for Nero, Puk

In the sitter's home

When
Nov 6 – Nov 9, 2026 (4 nights)
Where
Schiedam

Wij zoeken een logeeradres voor Puk en Nero tijdens een weekendje weg. Nero is jong, energiek en lomp zoals je mag verwachten van een puber labrador. Puk is een oude man die erg aanhankelijk is en slecht zicht heeft.

Esther · a day ago

3 Offers

Dog boarding for Kamiko

In the sitter's home

When
Oct 25 – Nov 8, 2026 (15 nights)
Where
Rotterdam

Looking for a sweet experienced dogsitter who can cuddle lots with Kami. She is a very sweet doggy who will love to be with you, cuddle and plays a lot. She loves to be near you.

S · 3 days ago

5 Offers

Dog boarding for Billie

In the sitter's home

When
Feb 19 – Feb 28, 2027 (10 nights)
Where
Vlaardingen

Gezocht: fijne en betrouwbare logeeropvang voor Billie 🐾 omgeving Vlaardingen, Schiedam, Rotterdam of Maassluis Voor mijn lieve hond Billie ben ik op zoek naar een fijne plek waar ze af en toe kan logeren. Ik zoek in ieder geval opvang voor de voorjaarsvakantie, maar het zou ook heel fijn zijn als ze vaker welkom zou zijn, bijvoorbeeld voor een lang weekend of tijdens een vakantie. Billie is een Spaanse hond die als pup een nare ervaring heeft gehad met een labradoodle. Sindsdien is ze erg bang voor vreemde honden, en vooral voor labradoodles. Als ze zo’n hond tegenkomt, kan ze erg angstig reageren door aan de riem te gaan hangen en te blaffen. Op zulke momenten is ze soms even moeilijk te bereiken. Het is daarom belangrijk dat ze rustig en met begrip wordt benaderd en dat ze niet zomaar met andere honden in contact hoeft te komen. In huis is Billie juist ontzettend lief en rustig. Ze gaat niet zomaar op de bank zitten, tenzij je aangeeft dat dat mag. Ze kan prima in haar eigen mand slapen en heeft verder niet veel nodig om zich prettig te voelen. Er is wel één belangrijk aandachtspunt: als Billie slaapt of rust, moet ze echt met rust worden gelaten. Als je haar op zo’n moment wilt aaien of wakker maakt, kan ze uit ongemak haar lip optrekken of grommen. Het is daarom belangrijk om haar zelf te laten bepalen wanneer ze contact zoekt en haar rustplek te respecteren. Ik zoek iemand die rustig, geduldig en liefdevol met haar omgaat, haar grenzen begrijpt en haar een veilige plek kan bieden waar ze ontspannen kan verblijven. Het zou fijn zijn om iemand te vinden bij wie Billie zich op haar eigen tempo thuis kan gaan voelen, zodat ze ook voor toekomstige weekenden en vakanties een vertrouwd logeeradres heeft. Denk je dat Billie bij jou zou passen? Dan kom ik graag met je in contact om verder kennis te maken! 🐶

Jessica · 7 days ago

3 Offers

Dog boarding for Homie

In the sitter's home

When
Jan 6 – Jan 29, 2027 (24 nights)
Where
Schiedam

Voor de maand januari zijn wij op zoek naar een fijne en betrouwbare oppas voor onze Shiba Inu van 15 maanden. Omdat hij niet met ons mee kan op vakantie, zoeken we iemand bij wie hij zich veilig en op zijn gemak kan voelen. Hij is een ontzettend leuke, energieke en eigenwijze Shiba met een heerlijk karakter. ❤️ Hij is dol op aandacht, wandelen, snuffelen en lekker bezig zijn. Tegelijkertijd is hij nog jong en kan hij behoorlijk enthousiast en druk zijn. Daarom zoeken we iemand die ervaring heeft met honden en het leuk vindt om hem op een rustige en consequente manier te begeleiden. Een paar aandachtspuntjes: Hij heeft behoefte aan duidelijke structuur en rustmomenten. Hij kan thuis soms erg enthousiast worden en aandacht vragen. Wanneer hij overprikkeld raakt, kan hij wild worden en soms happen/bijten. Op zo'n moment helpt het juist om hem even rustig apart te zetten. Meestal is hij na ongeveer 10–15 minuten weer helemaal rustig. Hij kan behoorlijk graven als hij zich verveelt of veel energie heeft. Hij doet het goed met duidelijke grenzen, rust en een voorspelbaar ritme. Tijdens onze vakantie eerder dit jaar heeft hij juist laten zien dat hij ook heerlijk rustig kan zijn wanneer hij voldoende ruimte, beweging en afleiding heeft. We zoeken daarom iemand die geduldig is, ervaring heeft met honden en niet schrikt van een jonge, energieke Shiba. ❤️ Het liefst zouden we vooraf een paar keer kennismaken en eventueel een proefdagje/nachtje doen, zodat hij én de oppas rustig aan elkaar kunnen wennen. Lijkt het je leuk om op hem te passen of ken je iemand die hier goed bij zou passen? Stuur ons gerust een berichtje met wat informatie over jezelf en je ervaring met honden. 🐕

Jeremy · 24 days ago

10 Offers

Dog boarding for Harrie

In the sitter's home

When
Jun 6 – Jun 22, 2027 (17 nights)
Where
Rotterdam

Hidihi beste oppassers, Mijn naam is Harrie Ik ben 4 1/2 jaar oud en ben een kruising Lab/box/cane corso. Ik draag een klein rugzakje dat gevuld is met het volgende * probleempje; Ik ben op 1 jarige leeftijd aangevallen door een agressieve dronken man die wilde mij grijpen en slaan. Ik heb dit goed opgeslagen in mijn hoofdje. Mijn baasjes hebben daar gelijk op geanticipeerd door een gedragsdeskundige in te schakelen em mij laten beoordelen. Die vertelde dat ik een goede neus heb voor lieve en slechte mensen,en mijn baasjes hebben tips gekregen hoe ik met mijn probleem om kan gaan en hun ook. Ik moet een soort van haltie muilkorf dragen Mensen die direct op mij aflopen, moet ik gelijk gaan zitten tot de persoon voorbij is. Springende kinderen vindt ik niet leuk. Motoren haat ik,kan niet tegen dat geluid,wil dan naar huis. In huis ben ik rustig of eerder gezegt lui haha Ik speel af en toe met mijn speelgoed en knuffel ( met piepertje is mijn favoriet) Of ik knaag graag aan een kluifje of oortje . Maar voor de rest doe ik wat ik moet doen wandelen,slapen eten drinken slapen Ik zoek voor mijzelf én mijn baasjes; Iemand met veel ervaring met grote hond met gedrags problemen. vanaf 40+ leeftijd. Een Zeer stabiele man of vrouw die lief is en met mij weet om te gaan en mij kan houden met mijn 37 kilootjes. Geen kinderen,geen eigen hond,of katten. Heb zelf wel 2 Kattenvriendjesdat zijn me maatjes,maar alleen hun haha. Baasjes weten niet hoe ik reageer op een ander zijn kat. Ook geen andere honden,Harrie heeft hier wel een paar hondenvriendjes maar hij mag een hond of niet net als mensen. Dus voor de zekerheid 1 op 1 oppassen en logeren. Mocht er iemand reageren en we spreken af, dan is het eerst voor een weekend proef te draaien.of 2 weekenden wat nodig is om te banden. Mocht het voor alle partijen een Super match zijn dan willen we graag Harrie uit laten logeren bij de oppas voor minimaal 18 dagen in JuniXXXXX en afsprekenom te boeken. Ik hoop dat er wat leuke lieve mensen zullen reageren om mij Harrie te willen ontmoeten en mijn leuke lieve baasjes graag in Rotterdam of tot 10 km erbuiten. Harrie zat voorheen bij een vaste oppas, maar wordt te ver. Dus willen jullie mij graag ontmoeten én mijn baasjes dan horen en zien wij jullie graag voor een kennismaking en vandaar uit verder indien er een match is. dikke lebber van Harrie

Jannie · 4 months ago

4 Offers

Showing results 1 - 5 of 5

4.73

Average rating

15 reviews in Poortugaal with an average rating of 4.73

1698 verified sitters in Poortugaal

Why become a Dog Boarding sitter in Poortugaal?

Looking for dog boarding work in Poortugaal? Join Petbnb's community of trusted pet sitters and start earning on your own terms.

  • Set your own schedule — work when it suits you, whether that's weekdays, weekends, or holidays.
  • You decide what to charge. Set your own rates based on the service, your experience, and the going rate in Poortugaal.
  • Every booking made through Petbnb is covered by our insurance, giving both you and the pet owner peace of mind.
  • Join a verified community of sitters. Pet owners can see your reviews, photos, and profile before booking — and you can do the same.

How much can you earn with Dog Boarding in Poortugaal?

Dog Boarding sitters in Poortugaal earn on average €34 per night.

ServicePetAvg. earnings
Dog SittingDog€15 / night
DaycareDog€27 / day
BoardingDog€34 / night
House Sitting€38 / night
Dog WalkingDog€15 / walk
Drop-in Visit€15 / visit
Cat SittingCat€15 / night
Puppy CareDog€15 / night
Senior Dog CareDog€15 / night

Petbnb charges a small service fee on each booking.

Frequently asked questions about Dog Boarding work in Poortugaal

How do I start as a dog boarding sitter in Poortugaal?

Create a free profile on Petbnb, add your services and availability, and set your prices. Once your profile is live, pet owners in Poortugaal can find you and book directly.

How much can I earn with dog boarding in Poortugaal?

Earnings depend on your rates, availability, and the demand in Poortugaal. Check the earnings table above for current averages in your area.

Do I need experience to become a pet sitter?

No formal experience is required, but having experience with animals helps you get more bookings. Reviews from pet owners help build your reputation.

How does payment work on Petbnb?

Pet owners pay through the Petbnb platform when they book. You receive your payment after the booking is completed, minus a small service fee.

Is there insurance for pet sitting?

Yes, every booking made through Petbnb is covered by our insurance. This protects both you and the pet owner in case of unexpected incidents.

Can I set my own schedule and prices?

Absolutely. You have full control over your availability, the services you offer, and the prices you charge. You can update these at any time.