Hondenopvang in Lith

Ontvang gepersonaliseerde aanbiedingen van oppassen in de buurt

Melissa, Hondenopvang in Lith

Melissa

5,0 (52)

Maren Kessel · 4,4 km

Agenda bijgewerkt

Dieren maken de dag altijd leuker!

Jouw beste vriendje kan rekenen op zijn/haar eigen vakantie terwijl jij weg bent. Natuurlijk word je op de hoogte gehouden dmv foto's en video's, als je dit wilt. Jouw maatje word verwelkomt door een vrolijke jonge meid, een maltezer van 3 jaar oud. Sinds mijn 11e heb ik ervaring met verschillende rassen. Mijn eerste beste vriendinnetje was een Bernersennen hond, 2e en 3e idem. Vervolgens kwam er een tervuerense herder bij en een sheltie. Ook gemixte niet geregistreerde rassen zijn meer dan welkom! Beschikbaarheid altijd in goed overleg en de wensen van de baasjes worden altijd serieus genomen. Samen met Pixie hoop ik ook jouw beste vriend een geweldige tijd te mogen geven.

George heeft weer de tijd van zn leven gehad! Thanks !

21 vaste gasten

vanaf€ 35per dag

Daniek, Hondenopvang in Lith

Daniek

5,0 (1)

Oss · 5,6 km

Agenda bijgewerkt

Liefdevolle hondenoppas in Oss

Welkom bij mijn oppas- en uitlaatservice! Ik ben een grote hondenliefhebber en help graag met het uitlaten van jouw hond of kom langs voor een leuk speelmomentje bij jou thuis. Ook kan jouw hond gezellig een dagje komen spelen bij mij thuis. Ik heb ervaring met verschillende rassen. Bij mij thuis loopt een lieve, vrolijke Golden Retriever van 4 jaar rond en ik heb vroeger een Welsh Springer Spaniel en een Collie gehad. Daarnaast heb ik regelmatig Teckels van vrienden en familie om me heen, die ik graag vertroetel. Iedere hond is anders. Daarom neem ik de tijd om jouw hond te leren kennen en pas ik de wandeling, het speelmoment of dagje opvang aan aan zijn of haar karakter, leeftijd en energieniveau. Of jouw hond nu houdt van een actieve wandeling, rustig snuffelen of lekker spelen in de tuin of woonkamer, ik zorg ervoor dat hij of zij de aandacht en beweging krijgt die nodig zijn. Bij mij staat het welzijn van jouw hond altijd voorop en ik behandel iedere hond alsof het mijn eigen hond is. Ik vind het belangrijk dat jouw hond zich veilig en op zijn of haar gemak voelt. Daarom volg ik de dagelijkse routine en eventuele instructies zorgvuldig op. Na afloop van de wandeling of het speelmoment en tijdens de dagopvang stuur ik met plezier een update met wat leuke foto's en/of filmpjes, zodat je weet hoe het is gegaan/gaat. Een wandeling die geboekt wordt onder de uitlaatservice duurt gemiddeld 30 minuten. Voor wandelingen tijdens de dagopvang geldt in principe hetzelfde, behalve als we een lekker lange boswandeling gaan maken. Blijven we in de buurt van mijn huis, dan gaan we wandelen in het grote park hier direct naast de deur. Om de 2 à 4 uur gaan we naar buiten. Ik woon in een rustige wijk aan de buitenrand van Oss. Met veel liefde, geduld en aandacht zorg ik ervoor dat jouw hond een fijne tijd heeft. Ik kijk ernaar uit om jou en jouw hond te ontmoeten!

Heel fijne en betrouwbare oppas. De communicatie is duidelijk en prettig, en ze houdt zich goed aan de gemaakte afspraken. Ik heb er een goed gevoel bij en zou haar zeker opnieuw vragen om op mijn hond te passen!

2 vaste gasten

vanaf€ 35per dag

Yves, Hondenopvang in Lith

Yves

5,0 (6)

Alphen · 2,9 km

Animal life deserves place 1.

Hallo iedereen, Ikzelf ben een levendig diertje wat al veel van de wereld heeft verkend. Mijn persoonlijke passie naast groei en uitdaging ligt voornamelijk bij helpen en begeleiden. Naast Deels mantelzorg voor mijn moeder ben ik een ondernemer die van het leven geniet en ook kan genieten. Heb zelf een loft gebouwd van gerecycled materiaal waar ik momenteel in Nederland in woon. Doordat mijn bedrijven goed lopen kan ik veel met de benen omhoog zitten en lekker vanaf thuis veel realiseren. Mijn woning is daarnaast geschikt voor honden van alle maten en leeftijden. De woning is volledig gelijkvloers met een open ruimte van bijna 120 vierkante meter speelgrond. daarnaast loopt de tuin 270 graden om de woning heen met een perceel van bijna 600 meter oppervlakte. Dit is volledig omheind en daarom uitermate geschikt voor vrijheid en blijheid. De omgeving zelf hier is ook fantastisch voor welzijn van natuur en dier. Weinig verkeer, tussen de rivieren, veel groen en oneindig wandel dan wel speel gebied. kerst en vakantie periodes is er een toeslag 25 euro voor korte boekingen 1 t/m 3. voor lange boekingen van een week plus is er een toeslag van 75

Onze twee Newfoundlanders hebben een heerlijke tijd gehad bij Yves en zijn vriendin. De communicatie verliep heel goed, en Yves stelt zich flexibel op. Onze honden waren duidelijk erg op hun gemak en zijn supergoed verzorgd. Het is voor ons een eind rijden, maar voor een volgende vakantie kijken we zeker weer of de honden hier terecht kunnen.

2 vaste gasten

vanaf€ 45per dag

Carla, Hondenopvang in Lith

Carla

Oss · 7,1 km

Agenda bijgewerkt

Dog sister in Oss

I am a responsible, attentive, and caring person with a genuine love for animals. I have experience caring for dogs and understand their daily needs, from regular walks and proper feeding to providing constant attention and affection. I always prioritize the safety and comfort of the animals, making sure they feel secure and relaxed while their owners are away. I am patient and empathetic, able to quickly build trust with animals regardless of their temperament.I pay close attention to details and can notice any changes in behavior or overall condition. My goal is to ensure that each pet feels happy, safe, and well cared for at all times.

vanaf€ 25per dag

Karolina, Hondenopvang in Lith

Karolina

oss · 8,3 km

Loving Family Home For Your Pet❤️

Hi! My name is Karolina, I’m 29 years old and Im from Poland. I live with my fiancé, our daughter, and our friendly Jack Russell Terrier. We are a family of animal lovers, especially when it comes to dogs. Although we have only recently started providing pet sitting professionally, caring for dogs has always been part of our lives. We have already welcomed few dogs into our home and truly enjoy giving them a safe, loving, and comfortable place to stay. We decided to become pet sitters because we simply love being around animals. We would love to have more pets ourselves, but because we travel quite often, that’s not possible. When your dog(or other pet) stays with us, they become a part of our family. We don’t believe in keeping dogs separated from us—they are welcome to enjoy our entire home and spend time wherever we are. If your dog is used to sleeping on the bed with their family, they’re more than welcome to sleep in our bed too. They will receive plenty of attention, playtime, walks, cuddles and lots of love throughout their stay. Our home is a safe and welcoming environment where dogs can feel free. We are happy to care for friendly, vaccinated dogs of different breeds( preferred small and medium size) . We understand how important it is to leave your pet with someone you can trust, and we’ll make sure you receive regular updates and photos so you can relax while you’re away. We look forward to meeting you and your friend! 🐶💛

vanaf€ 15per dag

Lisa, Hondenopvang in Lith

Lisa

Heesch · 9,7 km

Agenda bijgewerkt

Lieve dierenoppas voor je maatje(s)

​Met 13 jaar ervaring ben ik een echte dierenliefhebber. Als trotse katteneigenaar van mijn eigen maatjes Pip & DeeJee, weet ik precies hoe belangrijk persoonlijke aandacht en zorg zijn voor een kat, maar ook door wekelijkse ervaring van oppassen en uitlaten van honden. Vanwege mijn ervaring word ik vaak door buren, vrienden en familie gevraagd om langs te komen om hun huisdieren te voeren, te verzorgen en uitgebreid met ze te spelen. Ik ben betrouwbaar, geduldig en zorg er altijd voor dat ze zich op hun gemak voelt in de eigen vertrouwde omgeving terwijl jij weg bent. Zullen we kennismaken?

vanaf€ 20per dag

Ellen, Hondenopvang in Lith

Ellen

5,0 (9)

Oss · 7,6 km

Agenda bijgewerkt

Opvang voor kleine hondjes, net als thuis!

Als dierenliefhebber heb ik veel ervaring met het verzorgen van veel soorten honden sinds ik ben opgegroeid met meerdere huisdieren. Daarnaast heb ik een eigen bedrijf waarin ik mij specialiseer in kleine honden. Dit maakt dat ik in de afgelopen jaren veel kennis heb opgedaan met betrekking tot gedrag, voeding, hygiëne en speeltijd voor de dieren. Het is mijn passie om ervoor te zorgen dat elk dier goed wordt verzorgd, gelukkig en gezond is. Ik geloof dat huisdieren waardevolle leden van onze familie zijn en met vriendelijkheid en liefde moeten worden behandeld. Ik heb zelf 2 kleine honden en 2 kinderen. Mijn kinderen zijn dol op honden en hebben hier ruime ervaring mee. Dagopvang op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag is zonder kinderen aanwezigheid tussen 8.30 uur en 18.00 uur. Mocht jouw viervoeter dus niet met kinderen kunnen, is een aangepaste dagopvang nog steeds mogelijk. Wij wonen in een rijtjes woning op steenworp afstand van een omheind uitlaat veldje. Daarnaast hebben wij een afgesloten tuin. Wil je meer weten? Dan mag je me altijd een berichtje sturen. LET OP: Tijdens vakantie periodes hanteren we een STRENG annuleringbeleid aangezien wij onze vakantie hier altijd om heen plannen. De rest van het jaar hanteren we een GEMIDDELD annuleringsbeleid. Omdat je dit niet kunt instellen, staat ons oppas standaard ingesteld op streng, via petbnb kunnen wij hier van af wijken indien wij dit aangeven na een annulering. Gemiddeld: Volledige restitutie bij annulering minimaal 5 dagen voorafgaand aan het oppassen. Als het oppassen bijvoorbeeld op vrijdag start dan moet er geannuleerd zijn op de donderdag de week daarvoor (voor 23:59 uur); 50% restitutie bij annulering daarna; geen restitutie bij annulering na aanvang van de eerste dag van het oppassen. Streng: Volledige restitutie bij annulering minimaal 10 dagen voorafgaand aan het oppassen. Als het oppassen bijvoorbeeld op een vrijdag start dan moet er geannuleerd zijn op de zondag 10 dagen daarvoor en (voor 23:59 uur); 50% restitutie bij annulering daarna; geen restitutie bij annulering na aanvang van de eerste dag van het oppassen. Meer dan 3 nachten verblijven in de vakantie periodes? Dan vragen we jou minimaal 2 maanden vantevoren te betalen zodat wij zeker weten dat we je plaatsje kunnen bevestigen.

Van kennismaking met Ellen tot en met het 3 weken verzorgen van Tommie tijdens mijn vakantie een hele prettige ervaring gehad,met regelmatige update met foto’s en duigelijke vragen en een liefdevolle opvang van Ellen. Een aanrader wat mij betreft. Grtjes Peter en Tommie

2 vaste gasten

vanaf€ 25per dag

Jordy, Hondenopvang in Lith

Jordy

5,0 (7)

Tiel · 10,3 km

Geen tijd? Geen probleem! Ik help je graag!

Hoi! Heb jij even geen tijd om je trouwe viervoeter uit te laten? Geen probleem! Ik doe het graag voor je. Het maakt mij niet uit hoe lang de wandel is, wat voor weer of wat voor hond je hebt. Samen kijken we naar wat past voor ons beide! Wil je een dag/avond/nacht opvang? Dat kan! Maar dan moet je viervoeter wel met andere honden en jonge kinderen/baby’s kunnen. Ik ben groot gebracht met verschillende honden, in mijn privé omgeving heb ik te maken met verschillende rassen en zelf heb ik een Zwitserse Witte Herder. Verder doe ik vrijwilligerswerk in het dierenasiel bij de hondjes. Ik ben niet professioneel, ik kan simpel weg goed met honden omgaan en ik ben een echte hondenliefhebber. Jouw hond voelt zich snel thuis bij mij!

Leuke match met de hond van Jordy. Jordy is lief voor Aslan en maakt leuke foto's

vanaf€ 20per dag

Willemijn, Hondenopvang in Lith

Willemijn

Tiel · 7,9 km

Dierenliefhebber, zorgzaam, wandelaar, warm huis

Dieren zijn een rode draad in mijn leven. Opgegroeid met konijnen en honden en binnen ons gezin (man en 3 jongens van 13 en ouder) ruim 10 jaar een Berner Sennen gehad. Sinds 3,5 jaar onze lieve Koda (Golden Retriever) in ons leven waar ik graag lange wandelingen mee maak. Door mijn werkzaamheden vanuit huis houden we elkaar altijd gezelschap en is een lieve logè van harte welkom. Belangrijk uiteraard is dat er een match is tussen Koda en jouw hond, maar daar komen we tijdens een kennismaking vanzelf achter. De mogelijkheden per dag zijn verschillend maar zeker flexibel en bespreekbaar.

1 vaste gast

vanaf€ 25per dag

Wilma, Hondenopvang in Lith

Wilma

5,0 (9)

Echteld · 12,0 km

Relaxte opvang op een prachtige stek in de Betuwe

Ik woon in het buitengebied in een vrijstaand huis met een grote omheinde tuin ( > 2.000 m2). Ik deel dit huis met mijn hondjes Bobje & Betsy. Twee '2de kansjes' die over het algemeen prima met andere honden overweg kunnen en hier een leven leiden als God in Frankrijk. Als het weer het toelaat, staan de terrasdeuren open en kunnen de honden naar buiten wanneer ze dat willen. Het zou mooi zijn als dit ook bij de oppashond(en) zou kunnen, maar heb je liever dat jouw hond binnenblijft, dan kan dat natuurlijk ook. Ik ga 3 keer per dag met de honden wandelen. Dat kan zijn in de uiterwaarden, de boomgaard of het bos. Er is veel water in de omgeving, dus pootjebaden als het warm is (of zelfs zwemmen voor de liefhebbers) behoort tot de mogelijkheden. Wat opvangtijden betreft ben ik heel flexibel; daar komen we altijd uit. Het maximale aantal honden voor de dagopvang is 2 (middelgroot of klein). Het maximale aantal honden voor logeren is 1 middelgrote of 2 kleintjes.

Onze Ridgeback heeft het heel erg leuk gehad bij Wilma en haar twee hondjes. Fijn persoonlijk contact één een erg goed opvangadresje. Heel blij met Wilma.

4 vaste gasten

vanaf€ 30per dag

Tamara, Hondenopvang in Lith

Tamara

5,0 (1)

Rosmalen · 10,5 km

Betrouwbare oppas in Rosmalen

Mijn man en ik (33 jaar) wonen samen met onze 12-jarige lieve en rustige Pomeriaan. Hij is een ongecastereerd mannetje. Wij werken thuis en kunnen dus de gehele dag toezicht houden op, en aandacht geven aan jouw trouwe viervoeter! We zijn rustige mensen en echte dierenliefhebbers. Jullie hond en/of kat zal veel aandacht krijgen tijdens zijn logeerpartij en we houden de baasjes altijd goed op de hoogte met foto's en video's. Zo kunnen jullie met een gerust hart even weg! Wij wonen vlakbij een honden veldje en lopen regelmatig een rondje van +- 1 kilometer zodat de hondjes vaak even frisse lucht kunnen nemen.

great people, great care and the dog was happy ;)

1 vaste gast

vanaf€ 25per dag

Malou, Hondenopvang in Lith

Malou

zoelen · 12,2 km

Agenda bijgewerkt

Actieve hondenoppas met volop wandelgelegenheid

Wij wonen in de Betuwe aan een boomgaard. Vanaf ons huis kunnen wij lopend naar het bos of met de auto naar een wandelgebied in de buurt om lekker vrij los te lopen. Met onze hond Boaz (27-07-2017 | 20-03-2026) gingen we vaak met de camper een weekend of week weg. Hij was echt onderdeel van het gezin. Wij zijn het gewend om er op uit te gaan en de hond mee te nemen naar verschillende omgevingen, maar vooral de natuur in. En daarna lekker relaxen op de bank of in de tuin. Wij missen het om een hond in huis te hebben en daarom lijkt het ons leuk om met enige regelmaat op een hond(je) te passen. Ons werk is dusdanig flexibel dat we ook veel thuis kunnen werken, dus geen gebrek aan liefde en aandacht.

vanaf€ 20per dag

Sofia, Hondenopvang in Lith

Sofia

Tiel · 8,9 km

Zorgzame en betrouwbare oppas met 7 jaar ervaring.

Ik ben een verantwoordelijke en zorgzame dierenoppas met meer dan 7 jaar ervaring in de verzorging van katten en honden van verschillende rassen, leeftijden en karakters. Voor mij is het belangrijk dat elk huisdier zich veilig, rustig en comfortabel voelt, ook wanneer de eigenaar niet thuis is. Ik besteed veel aandacht aan het welzijn van het dier en probeer een vertrouwensband op te bouwen. Ik volg altijd nauwkeurig de instructies van de eigenaar, zoals het voedingsschema, wandelingen, speeltijd en het toedienen van medicijnen indien nodig. Ik heb ervaring met zowel actieve en speelse dieren als met oudere of meer gevoelige huisdieren. Tijdens de opvang stuur ik regelmatig foto’s en video’s, zodat u met een gerust hart weg kunt zijn. Ik ben punctueel, netjes en behandel elk dier met liefde en respect, alsof het mijn eigen huisdier is.

Aanbeveling

Sofia is kind with animals, thank you for looking after my dog and cat! She fed them, walked them, everything was done wonderfully, she did a great job.

vanaf€ 25per dag

Harsh, Hondenopvang in Lith

Harsh

5,0 (4)

's-Hertogenbosch · 12,5 km

My caring and welcoming nature

Are you looking for a trusted and caring dog sitter to give your furry friend the love and attention they deserve? As a dog lover and enthusiastic animal care learner, I'm excited to offer dog sitting services in Denbosch and surrounding. Although I'm new to professional dog sitting, I'm eager to provide your pet with the same care and compassion I would want for my own. I'm confident that my patience, kindness, and energy will make me a great fit for your dog's needs. I'm happy to learn your dog's routines, habits, and quirks to ensure a comfortable and enjoyable experience for them. Let me give you peace of mind while you're away, knowing your dog is in good hands and receiving the love and attention they deserve! I am originally from India but settled in Denbosch from 2017. I only accept pets which are vaccinated. I have my own house with garden and also lots of dog parks and open walking spaces nearby.

1 vaste gast

vanaf€ 30per dag

Miranda, Hondenopvang in Lith

Miranda

5,0 (31)

Nistelrode · 13,7 km

Agenda bijgewerkt

Huiselijke opvang aangeboden voor jullie hond

Wij bieden een gezellige opvang aan bij ons in huis. Oppassen op locatie met de zorg voor andere dieren is bespreekbaar. We wonen op korte afstand van de bossen en het water en zijn dol op honden. Helaas hebben we onze golden retriever na ruim 13 jaar moeten laten gaan. Dit betekend dat wij heel veel liefde, knuffels en energie over hebben voor jouw huisdier. We geven individuele aandacht aan jouw huisdier(en) dit betekend dat we maar voor een huishouden tegelijk opvang aanbieden. Daarbij is het wel een voorwaarde dat de hond moet kunnen omgaan met oudere kinderen. We willen altijd eerst kennismaken om te zien of wij de ideale match zijn voor jullie huisdier. Wij zijn vrij flexibel en hebben ervaring met het toedienen van medicijnen echter is dit heel erg afhankelijk hoe de hond hierop reageert bij een vreemde. Veel dingen zijn bespreekbaar. Mochten er meerdere honden uit een gezin zijn kunnen we eventueel korting berekenen. Voor oppas op de dinsdag is het wel van belang dat de hond een paar uur alleen moet kunnen zijn. Staan er data niet open, maar wil je toch graag informeren of we beschikbaar zijn dan mag je altijd contact opnemen dan kan ik hem open zetten.

Juna was weer helemaal thuis bij Miranda en haar gezin. Miranda stuurde ook af ertoe wat foto’s, waardoor wij een hele fijne ontspannen en zorgeloze vakantie hebben gehad. Helemaal super!!!

12 vaste gasten

vanaf€ 17per dag

Franciet, Hondenopvang in Lith

Franciet

5,0 (1)

's-Hertogenbosch · 13,0 km

Senior met hart van goud voor dieren

Hallo, ik ben Franciet een dame van 60 jaar en ik woon alleen. Ik heb eigenlijk altijd huisdieren gehad tot een jaar geleden. Ik wil me nog niet binden aan een nieuw huisdier, maar het is erg stil in mijn huis. Ik zou graag willen oppassen op een hond van iemand anders. Ik wandel veel en vaak en werk 4 dagen per week thuis, en het lijkt me fijn om gezelschap te hebben van een dier. Ik zoek een hond die van een rustige omgeving houdt en graag wandelt en gezelschap wil. Ik hou niet zo van hele kleine hondjes, maar hele grote hoeft ook weer niet, dus een middelmaatje zou ideaal voor mij zijn. Na een geslaagde kennismakingsperiode kan de hond ook bij mij logeren als dat nodig mocht zijn. Ik zie jullie reactie graag tegemoet, en lieve groet.

Pip is een aantal keer bij Franciet geweest en gaat er iedere keer met plezier naartoe en voldaan weer naar huis. Er is goed voor Pip gezorgd en Franciet is goed om gegaan met de uitdagingen van onze Pip (verlatingsangst & allergieën). We komen graag nog een keertje terug!

vanaf€ 25per dag

Fabio, Hondenopvang in Lith

Fabio

5,0 (12)

's-Hertogenbosch · 14,5 km

Agenda bijgewerkt

Samen Actief in de Bossche Natuur 🐕🌲

Hoi! Wij zijn Fabio en Catalina, een jong stel uit de Buitenpepers in Den Bosch. We houden allebei ontzettend van honden en zijn ermee opgegroeid; we hebben dan ook veel ervaring en liefde daarvoor. Fabio volgt momenteel ook een opleiding tot Kynologisch Instructeur bij de Martin Gauss Academie (Edupet), waardoor we goed begrijpen wat verschillende rassen en honden nodig hebben. We kunnen tijdens het oppassen ook werken aan training zou je dat willen. We werken allebei grotendeels vanuit huis en plannen ons werk zo dat er altijd iemand thuis is. Hierdoor is er de hele dag door genoeg tijd voor aandacht, spel en natuurlijk de nodige knuffels. Zo is jouw hond nooit alleen 💕 We nemen jouw hond graag elk 2 uur mee naar buiten, en 1 à 2x per dag op een langere wandeling van 5 km door een prachtig natuurgebied (Heinis), zodat hij/zij regelmatig 5-10 km per dag beweging krijgt. Kan jouw hond mee in de auto? Dan is er ook de mogelijkheid om hem/haar mee te nemen voor langere natuurwandelingen (tot wel 20km!) in de omgeving zoals de Loonse Duinen, Vughtse Heide, Moerputten of langs de Maas 🌲 We hebben ook een volkstuintje op 10 minuten loopafstand in het Heinis-gebied, waar jouw hond lekker buiten kan spelen en snuffelen in een omheinde tuin. Uiteraard sturen we tussendoor veel updates en foto's, zodat je met een gerust hart van je vakantie kunt genieten of aan het werk kunt gaan. Ben jij op zoek naar een betrouwbare en actieve oppas voor je hond? Stuur ons gerust een berichtje, dan maken we kennis! 🐾

Desi heeft weer genoten. Ze is in super goede handen bij jullie

6 vaste gasten

vanaf€ 45per dag

alice, Hondenopvang in Lith

alice

5,0 (25)

Tricht · 14,9 km

Agenda bijgewerkt

Hondenoppas Lingeleut

Wij (Alice en Ruud) zijn gepensioneerd en hebben altijd honden gehad. De laatste 20 jaar waren we de trotse baasjes van Bobbie en Bella 2 border terriërs. We zijn dus gewend aan actieve honden. We wonen in een klein dorp in de Betuwe, aan de rivier de Linge. In onze tuin kunnen honden vrij rondlopen. Aan de voorzijde, de straatkant, staat een hek. Aan beide zijkanten een schutting en een heg. Wij maken graag lange wandelingen en vinden het leuk om dat samen met uw hond te doen. Omdat we op maandag altijd op onze kleinzoon passen is het belangrijk dat er dan alleen honden kunnen logeren die met kinderen overweg kunnen.

Alice en familie heeft duidelijk verstand van honden. Ze is duidelijk en heeft overwicht. Dat was te merken aan de manier hoe Juno zich in haar huis gedroeg. We zijn meer dan tevreden met deze oppas geweest.

9 vaste gasten

vanaf€ 20per dag

jade, Hondenopvang in Lith

jade

5,0 (7)

Rosmalen · 13,7 km

sportieve jonge dierenliefhebbers

Hoi! Wij zijn Mark en Jade. We houden erg van de gezelschap van honden, maar een eigen hond past nog niet in onze levensstijl. Ik (Jade) heb een paar jaar geleden mijn schapendoes laten inslapen vanwege ouderdom en sindsdien pas ik veel op andere honden. Mark is vroeger ook met een hond opgegroeid. We hebben een afgesloten tuin waar de hond kan rondlopen en daarnaast wonen vlakbij twee grote plassen waar we veel kunnen wandelen. We vinden het leuk om met de honden te wandelen, te spelen en te knuffelen natuurlijk en geven hem/haar graag persoonlijke aandacht. Omdat we vaak vanuit huis werken, is oppassen overdag geen probleem. We vinden het fijn om eerst even kennis te maken, zodat jij je hond met een gerust hart bij ons achter kunt laten. Voor ons is het belangrijk dat elke hond zich welkom en veilig voelt, en dat jij als eigenaar met een gerust hart weg kunt gaan. We kijken ernaar uit om je hond te leren kennen en samen veel plezier te hebben!

Osito heeft het heel leuk gehad. er is goed voor hem gezorgd . De dieren staan bij jade op nr 1.

1 vaste gast

vanaf€ 25per dag

Glenn, Hondenopvang in Lith

Glenn

's-Hertogenbosch · 15,0 km

Agenda bijgewerkt

Glenn’s oppas en uitlaatservice.

Honden zullen de dagen bij mij geweldig vinden omdat ik met veel plezier aandacht geef aan de dieren en daarnaast ook ze hun rust gun als ze daarom vragen. Gedurende de dag ga ik met mijn eigen hond om de 3 uur een wandeling maken. Waarbij de ochtend en eind middag wandeling altijd minimaal een half uur is met uitgebreid spelen in een grote hondenren of aan een plas. Afhankelijk of de hond goed los luistert. Ik ben het vanuit vroeger gewend om op meerdere honden te passen van klein tot groot. Ik vind het van belang dat de hond waarop ik pas sociaal is en goed om kan gaan met andere honden. Dit zodat het verblijf of de wandelmomenten voor beide zo aangenaam mogelijk is.

vanaf€ 20per dag

Resultaten 1–20 van 24

Waarom Hondenopvang kiezen in Lith?

Zoek je hondenopvang in Lith? We weten hoe uitdagend het kan zijn om goede dagopvang te vinden voor je hond als je werkt of boodschappen moet doen. Traditionele opvangfaciliteiten zijn niet altijd handig en bieden misschien niet de persoonlijke aandacht die je hond verdient.

Petbnb maakt het makkelijk om zonder stress een lokale dierenoppas te vinden. Onze oppassen doorlopen een streng verificatieproces en tonen foto's van hun woonomgeving in hun profiel, zodat je ziet waar je huisdier wordt verzorgd. Ons Trust & Safety-team beoordeelt iedere oppas afzonderlijk en in elk profiel staan beoordelingen van andere baasjes. Zo weet je dat je huisdier net zo liefdevol wordt verzorgd als thuis.

Boek je via Petbnb hondenopvang in Lith, dan krijgt je huisdier persoonlijke zorg die past bij zijn routine en behoeften. Onze oppassen zijn flexibel, volgen je instructies en spreken vooraf met je af waar en hoe de zorg plaatsvindt. Zo weet je precies wat je tijdens de boeking kunt verwachten.

Daarnaast kun je zorgeloos op vakantie, omdat boekingen bij Petbnb gedekt zijn door onze premiumverzekering en onze klantenservice 24/7 beschikbaar is voor jou en de oppas. Dat geeft jou en de oppas een gerust gevoel tijdens de hele boeking.

Hou je van dieren en heb je ruimte en tijd? Word dan dierenoppas in Lith en bied hondenopvang aan. Petbnb biedt 24/7-klantenservice, verzekering en flexibiliteit. Je bepaalt zelf wanneer en hoeveel opvang je aanbiedt. Aanmelden is eenvoudig en we zoeken altijd nieuwe oppassen voor de Petbnb-community.

Wat kost Hondenopvang in Lith?

De gemiddelde prijs voor hondenopvang in Lith is €27 per dag. Met de Petbnb-korting betaal je vanaf €22 per dag.

ServiceDierGem. prijs
HondenoppasHond€16 / nacht
DagopvangHond€27 / dag
Logeren bij oppasHond€37 / nacht
Oppas aan huis€40 / nacht
UitlaatserviceHond€15 / wandeling
Huisbezoek€17 / bezoek
KattenoppasKat€14 / nacht
PuppyopvangHond€16 / nacht
SeniorenopvangHond€16 / nacht

Veelgestelde vragen over Hondenopvang in Lith

Wat kost hondenopvang in Lith?
De gemiddelde prijs voor hondenopvang in Lith is €27 per dag. Met meerdagenkorting betaal je vanaf €22 per dag. De prijs hangt af van de oppas en de geboden zorg.
Welke activiteiten krijgt mijn hond tijdens de opvang?
Tijdens de opvang geniet je hond van wandelingen, speeltijd, socialisatie met andere honden (indien gepast) en veel persoonlijke aandacht. Oppassen bieden een veilige, huiselijke omgeving waar je hond kan ontspannen en plezier maken terwijl jij aan het werk bent.
Hoeveel boekingen neemt een oppas tegelijk aan?
Dat verschilt per oppas. Sommige oppassen nemen maar één boeking tegelijk aan, andere verzorgen kleine groepen. Je kunt filteren op oppassen die maar één baasje tegelijk accepteren. In elk profiel staat hoeveel boekingen de oppas aankan.
Is mijn hond verzekerd tijdens de opvang?
Ja, alle boekingen via Petbnb vallen automatisch onder onze premiumverzekering. Onze klantenservice is bovendien tijdens de hele boeking 24/7 bereikbaar.
Hoe boek ik hondenopvang op Petbnb?
Zoek oppassen voor hondenopvang in Lith, vergelijk profielen en beoordelingen en plan een gratis kennismaking. Heb je de juiste oppas gevonden, boek dan veilig online via Petbnb.