Reviews

Marloes
05-01-2026
Margot heeft Kaia een aantal weken gefosterd toen zij net uit Roemeniƫ kwam. Sindsdien staat Margot, samen met Karl, altijd voor ons klaar wanneer wij op een langere vakantie gaan. Kaia voelt zich daar enorm op haar gemak en gaat er met plezier naartoe.

Margot en Karl zijn allebei hele lieve, rustige mensen en wonen lekker rustig. Ze hebben zelf vier andere honden en vangen daarnaast regelmatig hondjes op. Alle honden zijn ontzettend lief en Kaia voelt zich lekker thuis! Margot en Karl hebben ook een vakantiehuisje bij het bos waar ze regelmatig met de honden naartoe gaan, wat natuurlijk extra leuk is!

Kaia is niet zo goed in alleen blijven, maar dat is hier geen enkel probleem. Margot en Karl zijn veel thuis en anders is Kaia altijd samen met andere honden. Dat geeft mij enorm veel rust. Ik ga dan ook altijd met een gerust hart op reis, wetende dat Kaia hier in de allerbeste handen is. Ik kan Margot en Karl van harte aanbevelen als hondenoppas.
Joanne
05-01-2026
Uw hond kan het niet beter treffen dan bij Margot, er wordt zo liefdevol en zorgzaam voor ze gezorgd dat ze voor altijd willen blijven!
Daarnaast heeft Margot ± 40 jaar ervaring met onder andere, honden en zal altijd correct en diervriendelijk handelen ongeacht de situatie. 100% aanbevolen!!!!

About me

40 years experience

Huiselijke opvang, met ruime, omheinde tuin.

Wij hebben 4 rescue hondjes uit Gran Canaria en Roemeniƫ en wij hebben veel ervaring met het opvangen voor stichtingen en Dierentehuis Beilen.
Wij wandelen niet met de honden mede omdat wij midden in wolven gebied zitten (wie moet/kan je redden als je een wolf tegenkomt?) maar wij hebben een tuin van 900m2 die goed omheind is en wij zijn veel buiten met de honden. Als het weer het toelaat staat de schuifpui open.
Logeerhondjes moeten matchen qua formaat (12 kilo of lichter) en moeten sociaal zijn. Onze kleine roedel accepteert, normaal gesproken, andere hondjes goed.
Wij hebben ook nog 2 oude krielkipjes. Zij hebben hun eigen verblijf met veilige ren, maar lopen ook regelmatig tussen onze hondjes.

Margot's availability

Available Unavailable
Calendar updated: 1 week ago
Cancellation policy:

Margot looks after

  • Small (0-10 kg)
  • Medium (11-25 kg)
  • Large (26-45 kg)
  • X-large (> 45 kg)
  • Cats
Additional preferences
Will care for puppies (<12 months)
Will care for adult dogs (1-8 years)
Will care for senior dogs (8+ years)
No males that are not neutered
No females that are not spayed
No females that are on heat

Margot on Petbnb

Passed assessment
Calendar updated: 1 week ago

Margot's home

House
Fenced outside space
No smoking household
Has no children
Has no cats
Has no caged pets
Has no dogs

When your dog stays in Margot's home

Dogs allowed on furniture
Dogs allowed on bed
Takes only 1 client at a time
Potty breaks every 8+ hours

Map

All stays booked on Petbnb are covered by our premium insurance, 24/7 support and frequent sitter updates Learn more