nienke

Naaldwijk

5.0

Bronze sitter

Cares for: DogsNot offered: Cats, Rabbits, Birds, Reptiles, Small mammals, Fish

Services

In nienke's home

Dogs only

Your dog stays overnight or for the day at their place.

Doggy daycare

in nienke's home

€25

per day

Dog boarding

in nienke's home

€35

per night

About nienke

10 years experience

Honden gezin met veel buitenruimte

beste honden eigenaren, wij wonen heerlijk vrij met een grote omheinde tuin en hebben zelf altijd honden gehad. we hebben 3 jonge kinderen van de leeftijden 0-7 jaar. helaas hebben wij recent onze hond in moeten laten slapen en mis ik uiteraard een leuke hond om ons heen. ik ben veel thuis en ik weet hoe fijn het is om een oppas te hebben waar je je hond zonder zorgen naar toe kan brengen. hier wordt de hond vertroeteld met wandelingen, veel aandacht en gezelligheid. ik wandel altijd in de ochtend, rond lunchtijd en later in de middag. de kinderen hebben altijd honden gehad en zijn heel relaxed en vinden het hartstikke leuk als er een hond is. hierdoor passen we alleen op honden die kleine kinderen ook gewend zijn en geen medische aandoening hebben. uiteraard medicijnen kan zeker wel. onze voorkeur gaat uit naar vakantie oppas en niet naar wekelijks vaste dagen. zo kunnen we zelf kiezen wat wanneer past en is het geen verplichting. zeker buiten de schoolvakanties. wij zouden het heel leuk vinden om de hond wat langer in huis te hebben. dus zoek je een fijn thuis voor je hond tijdens vakanties? neem dan contact op!

nienke's track record

4
bookings
85%
response rate

Bronze level

This level reflects how strongly this sitter performs on quality signals like reviews, repeat guests and responsiveness.

ID verified Passed assessment Calendar updated 3 days ago

Reviews

5.0

·

4 reviews

Sonja

October 2026

Vanaf de eerste kennismaking tot aan het ophaal moment voelde het goed. Met af en toe een update +foto🥰 en een uitgebreide slot update hadden wij een onbezorgde vakantie 🙏🏼 Riva heeft voor ons gevoel genoten van haar “vakantie” bij Nienke en niet te vergeten haar mannen.

Dog boarding for Riva

Rene

August 2026

Lex heeft het super naar zijn zin gehad bij Nienke, Tim en hun kinderen. Lex heeft ervan genoten en ook wij vonden het superfijn dat hij goed verzorgd werd. Nienke hield ons ook regelmatig op de hoogte hoe het ging met Lex.

Dog boarding for Lex

Anneke

May 2026

Xxx

Dog boarding for Banjer

Susan

February 2026

Guus heeft een geweldige anderhalve dag gehad bij Nienke en Tim. Zoveel gespeeld met de jongens, in de tuin gerend. Er is goed voor hem gezorgd. Hij ligt nu heerlijk te slapen.

Dog boarding for Guus

nienke looks after

Dogs

Size
All sizes
Ages
AdultsSeniors
Rather notPuppies
Neutering & seasons
Unneutered malesSpayed females
Rather notFemales in heat
Breed experience
Bernese Mountain DogBorder TerrierDachshundFrench BulldogLabrador RetrieverMedium Labradoodle

nienke's home and house rules

About nienke's home

House
Fenced outside space
Has no dogs
No smoking household
Has children

When your pet stays in nienke's home

Pets can't go on the couch
Pets can't go on the bed
Potty breaks every 2 - 4 hours
Takes only one client at a time
Advance notice: Same day
Book up to 4 months ahead

nienke's additional skills

  • Knows pet first aid/CPR
  • Can administer oral medication
  • Can administer injected medication

nienke's neighbourhood

Petbnb Protection

Insurance Included

Every booking is automatically covered by our premium insurance.

24/7 Support

Our customer support team is available around the clock, throughout the entire booking.

Verified Sitters

All sitters are ID-verified and individually reviewed by our Trust & Safety team before going live.

Regular Updates

Receive photos and messages from your sitter during the booking, so you always know how your pet is doing.

We value your privacy

We use cookies to keep Petbnb working smoothly, improve the site and show you relevant content and ads. You choose what to allow and can change it at any time.