Hans

Den Hoorn

5.0

6 repeat guests

Cares for: DogsNot offered: Cats, Rabbits, Birds, Reptiles, Small mammals, Fish

Services

In Hans's home

Dogs only

Your dog stays overnight or for the day at their place.

Doggy daycare

in Hans's home

€12

per day

Dog boarding

in Hans's home

€15

per night

About Hans

10 years experience

Actief jong gezin als tof logeeradres

We zijn een gezin met twee jonge dochters dat dol is op honden het liefste zelf ook een hond zou hebben. Door school en werk zou een hond echter lange dagen alleen zijn, wat we een hond niet aan willen doen. In mijn jeugd heb ik zelf met mijn ouders een hond gehad, geen ras, maar leek op een Stabij. Ook komt regelmatig een hond in de familie logeren. De meiden zijn er dol op en willen het liefste de hele dag spelen, knuffelen en wandelen. Ook de honden in de buurt zijn geliefd en worden regelmatig verwend. Het lijkt ons leuk om in weekenden met een hond er op uit te trekken en lekker te gaan wandelen. Ook zouden verschillende doordeweekse dagen mogelijk zijn, als we thuis werken. We hebben een heel aantal weekenden geblokt in de kalender. We merken dat we flink wat aanvragen krijgen en op deze manier kunnen we zelf ook een keer wat inplannen zonder hond in het weekend. Maar daar kunnen we best wat in schuiven. Je mag dus altijd een aanvraag doen, ook al is het voor een moment dat de kalender aangeeft dat we niet beschikbaar zijn. Maar hou er dan wel rekening mee dat het antwoord dan ook nee kan zijn :).

Hans's track record

2
years on Petbnb
32
bookings
6
repeat guests
~5h
response time
99%
response rate
ID verified Passed assessment

Reviews

5.0

·

19 reviews

Cynthia

August 2026

Thorin heeft het naar zn zin gehad bij dit gezin. Hij was gewoon zichzelf bij ophalen en bij thuiskomst. Updates ontvangen en alles is prettig verlopen. Voor herhaling!

Doggy daycare for Thorin

Response from Hans

bedankt voor je beoordeling. we hebben het naar ons zin gehad met Thorin.

Maria

July 2026

We are very happy with Hans and his family. This was the first time our puppy stayed at their home, and they made the experience easy and stress-free for both him and us ☺️. Hans kept us updated with really nice photos, and it was lovely to see Pistachio so relaxed, sleeping in the sun in the garden, going on walks, and feeling comfortable. We would definitely book with Hans again and highly recommend him. Thank you for taking care of Pistacho!

Doggy daycare for Pistacho

Response from Hans

Thank you for your wonderful review. we loved having him.

Petra

March 2026

Er is wederom goed voor Max gezorgd.Max heeft het goed naar zijn zin

Doggy daycare for Max

Susanne

January 2026

We worden goed op de hoogte gehouden dmv foto's. Er worden regelmatig wandelingen gemaakt.

Doggy daycare for Lola

Response from Hans

Bedankt voor je beoordeling. Het ging weer prima met Lola, we mochten haar aan het eind zelfs een beetje aaien.

Jordy

December 2025

Wij konden onze hond Bailey op korte termijn brengen vanwege een uitje naar de Efteling. We hebben Bailey laten logeren en dat ging helemaal goed. In de ochtend hebben we nog wat foto’s gekregen. Bailey is een hond die veel beweging nodig heeft, nou dat heeft ze ook zeker hier gekregen ;)

Dog boarding for Bailey

Response from Hans

Dank voor je beoordeling. We hebben het leuk gehad met Bailey.

Tanja

December 2025

Hans, Martine en hun kinderen waren superrlief voor ons oude hondje. We kregen dagelijks een berichtje en foto met update. Heel fijn!

Dog boarding for Harvey

Response from Hans

Graag gedaan. Ze was in het begin wat onwennig, maar daarna heeft ze voornamelijk in haar mandje gelegen en kwam er regelmatig uit voor een aai.

Hans looks after

Dogs

Size
SmallMediumLarge
Rather notXL
Ages
Puppies to seniors
Neutering & seasons
Unneutered malesSpayed females
Rather notFemales in heat
Breed experience
Bolognese DogBoomerGriffon BruxelloisJack Russell TerrierLabrador RetrieverMixed Breed

Hans's home and house rules

About Hans's home

House
Fenced outside space
Has no dogs
No smoking household
Has children

When your pet stays in Hans's home

Pets can go on the couch
Pets can't go on the bed
Potty breaks every 2 - 4 hours

Hans's additional skills

  • Can administer oral medication
  • Can administer injected medication

Hans's neighbourhood

Petbnb Protection

Insurance Included

Every booking is automatically covered by our premium insurance.

24/7 Support

Our customer support team is available around the clock, throughout the entire booking.

Verified Sitters

All sitters are ID-verified and individually reviewed by our Trust & Safety team before going live.

Regular Updates

Receive photos and messages from your sitter during the booking, so you always know how your pet is doing.

We value your privacy

We use cookies to keep Petbnb working smoothly, improve the site and show you relevant content and ads. You choose what to allow and can change it at any time.