Samantha

Oudenbosch

4.9

5 repeat guests

Cares for: DogsNot offered: Cats, Rabbits, Birds, Reptiles, Small mammals, Fish

Services

In Samantha's home

Dogs only

Your dog stays overnight or for the day at their place.

Doggy daycare

in Samantha's home

€25

per day

Dog boarding

in Samantha's home

€40

per night

At your home

Dogs only

Samantha travels to you — overnight stays, quick visits and walks.

Dog walking

30-minute walk

€17

per walk

About Samantha

20 years experience

Gun je hond meer dan alleen een oppas.

Ik ben 28 jaar en opgegroeid op een boerderij, met koeien, kippen, paarden, katten, konijnen en honden. Sinds 2024 woon ik in oudenbosch. Vanaf 30 maart 2021 heb ik mijn huidige hond overgenomen van een koppel, die Sam meer liefde en aandacht wilden geven. Sam is een vrolijke enthousiaste Border Collie, die gericht is op sport en spel. Ondanks het ras, heeft hij geen drijfinstinct. Sam heeft meerdere gehoorzaamheidstrainingen gehad, zowel bij mij als bij zijn vorige eigenaren. In 2021 heb ik de keuze gemaakt om te beginnen met het oppassen op honden. Wanneer ik op je maatje mag passen, zal ik hem/haar de aandacht geven die deze verdient. Sam heeft enkel oog voor de bal. Dus je eigen hond zal ook de rust kunnen vinden of kunnen meerennen met Sam tijdens dat we op een losloopveld apporteren. (Of zelf apporteren) Ik houd rekening met de wensen die je voor jouw hond hebt, eventuele allergiën en mogelijke trainingsschemas. Tevens zal ik rekening houden met de leeftijd van de hond. Op jongere leeftijd ben ik strenger en daag ik de hond mentaal en fysiek meer uit dan bij een sernioren hond. In principe zal de hond de hele dag druk bezig zijn met spelen, wandelen en knuffelen. Het kan voorkomen dat jouw hondje thuis eerst even wil slapen nadat die bij ons is geweest. Bij oudere honden, houden we er juist rekening mee dat we rustiger aan doen. Mocht je speciale wensen hebben, dan passen we hier de wandelingen en speelmomenten op aan. Geef dus gerust je wensen aan, dan gaan wij proberen dit zo goed mogelijk tot uiting te brengen. Indien je hond gedragsproblemen heeft, horen we dit ook graag. We houden hier dan extra rekenimg mee en zullen de training voortzetten wanneer de hond bij ons is. Wij nemen echter geen honden aan die geen rust in huis kunnen vinden. Dit is voor ons welzijn en voor de andere honden enorm belangrijk. Sam is een stabiele hond en veel jongere honden nemen zijn gedrag vaak over bij ons. Vanaf 1 mei 2025 heb ik de overstap gemaakt om meer met deze passie te doen. Ik werk nu enkele dagen in de week bij een recruitmentbedrijf waar de oppashond (mits rustig binnen) mee mag en waar ik indien nodig vanuit huis kan werken. Verder ben ik nu grotendeels thuis en bezig met het oppassen en uitlaten van honden. Tevens ben ik in bezit van het certificaat houder van honden en katten. Kortom alles wat je nodig hebt om op te kunnen passen op honden! Mocht je interesse hebben in de zomervakantie, neem dan ook contact op.

Samantha's track record

5
years on Petbnb
55
bookings
5
repeat guests
97%
response rate
ID verified Passed assessment

Reviews

4.9

·

17 reviews

Jordy

February 2026

Super fijne ervaring met Samantha! 😊 Ze is leuk, spontaan en heeft duidelijk veel liefde voor honden. Ze stuurde regelmatig foto’s en updates, wat echt heel prettig was. Zelf heeft ze ook een Border Collie, dus ze weet precies wat ze doet — al is een Border Collie natuurlijk wat meer werk 😄. Binck is meer een “lazy collie”, die vooral van knuffelen houdt, en daar had ze perfect gevoel voor. Ik ben echt heel tevreden en zou haar zeker aanraden!

Dog boarding for Binck

Response from Samantha

Jordy, super bedankt voor de mooie reactie. Wij hebben genoten van de knuffels met Binck en zien jullie graag weer terug!

Christian

July 2025

Onze Amore heeft een prima tijd gehad bij Samantha. Ze is lief en zorgzaam voor de honden en houd je op de hoogte met foto’s, filmpjes en berichtjes tijdens de oppasperiode. En de trimbeurt was een leuk extraatje!

Dog boarding for Amore

Response from Samantha

Superlief! Amore was hartstikke lief en het was genieten om hem erbij te hebben.

Marjo

June 2025

Samantha voelt goed aan wat voor type hond het is en hoe hiermee om te gaan. Ze geeft de honden veel aandacht. Puck heeft het super naar z'n zin gehad en ze had echt vertrouwen in Samantha. Wij zijn super tevreden en Puck gaat zeker terug naar Samantha 🐕

Dog boarding for Puck

Response from Samantha

Nogmaals bedankt voor het vertrouwen. Puck is altijd welkom. We missen haar vrolijke koppie en gesnurk nu al. Tot snel!

Monique & Mireille

May 2025

Heel lief voor onze hond, prettige en goede communicatie.

Dog walking for Faye

Jolanda

May 2025

Doggy daycare for Bram

Response from Samantha

Dankjewel! Wij hebben genoten van Bram zijn aanwezigheid. Hij is ontzettend goed getraind voor zijn leeftijd. Ga zo door!

Nina

April 2025

Fijne oppas voor onze Golden Retriever van 6 jaar.

Dog boarding for Harrie

Response from Samantha

Dankjewel voor het vertrouwen! Harrie is een super leuke vriendelijke schattige Harrie! Hij trekt een beetje aan de riem, maar dat laat juist zijn enthousiasme zien. We hebben genoten van zijn aanwezigheid. Harrie is ontzettend rustig in huis. Hij gaat goed met alle honden en mensen samen. Hopelijk tot de volgende keer!

Samantha looks after

Dogs

Size
All sizes
Ages
AdultsSeniors
Rather notPuppies
Neutering & seasons
All welcome
Difficult dogs
Experienced
Breed experience
BoomerBorder collieBoxerChow-chowDwergkeesDwergpoedel

Samantha's pets

Sam

Border Collie

Male 7 Years 1 Month

Samantha's home and house rules

About Samantha's home

House
Open outside space
No smoking household
Has no children

When your pet stays in Samantha's home

Pets can go on the couch
Pets can't go on the bed
Potty breaks every 4 - 8 hours
Takes only one client at a time

Samantha's additional skills

  • Can administer oral medication

Samantha's neighbourhood

Petbnb Protection

Insurance Included

Every booking is automatically covered by our premium insurance.

24/7 Support

Our customer support team is available around the clock, throughout the entire booking.

Verified Sitters

All sitters are ID-verified and individually reviewed by our Trust & Safety team before going live.

Regular Updates

Receive photos and messages from your sitter during the booking, so you always know how your pet is doing.