Dierenoppas in Wekerom

Ontvang gepersonaliseerde aanbiedingen van oppassen in de buurt

Heather & Rene, Dierenoppas in Wekerom

Heather & Rene

4,9 (79)

ede · 9,8 km

Agenda bijgewerkt
Logeren
Dagopvang

🐾 A Loving Home Away From Home!

Wij bieden persoonlijke hondenopvang en dagopvang aan bij ons thuis in een rustige, veilige en liefdevolle gezinsomgeving, met onze eigen hond Lottie en onze 2 katten Ollie & Molly. We houden het aantal boekingen beperkt en omdat dit Heather’s baan is & René fulltime thuis werkt, krijgt elke hond voldoende individuele aandacht, knuffels, wandelingen en zorg. We nemen de tijd om de persoonlijkheid en routine van elke hond te leren kennen, zodat ze zich bij ons helemaal thuis voelen terwijl u weg bent. ❤️ Uw hond zal genieten van: 🐶 Een liefdevolle thuisomgeving ♥️ Veel aandacht & knuffels 🌳 Regelmatige wandelingen & buiten tijd 🏡 Een rustige, veilige & comfortabele omgeving 📸 Updates & foto's tijdens hun verblijf We bespreken voorafgaand aan het verblijf graag de routine, persoonlijkheid, het voedingsschema en eventuele speciale behoeften van uw hond. *** Puppies nemen we aan op basis van individuele beoordeling, afhankelijk van hun leeftijd en zorgbehoeften. Er geldt een toeslag van €5 per puppy per opvangdag of overnachting. Ons doel is simpel: dat uw hond zich veilig, gelukkig en thuis voelt terwijl u weg bent - want uw hond logeert niet zomaar bij ons, hij maakt deel uit van het gezin! Prijzenoverzicht: 🏠 Overnachting (Boarding): * €25/nacht * €45/nacht voor 2 honden uit hetzelfde gezin ☀️ Dagopvang (Daycare): * €20/dag * €35/dag voor 2 honden uit hetzelfde gezin 🐶 Puppy Toeslag: geaccepteerd per geval +€5/nacht/dag 🧳 Schoolvakanties: €28/nacht of €23/dag * Voorjaarsvakantie: 15 februari - 28 februari * Meivakantie: 20 april - 10 mei * Zomervakantie: 15 juli - 31 augustus * Herfstvakantie: 15 oktober - 31 oktober * Kerstvakantie: GESLOTEN! We kijken ernaar uit om uw geliefde huisdier als gast te mogen verwelkomen!

Warme plek voor mijn hond Bella. Je voelt bij Heather en Rene de liefde voor de hondjes. Tot de volgende.

31 vaste gasten

vanaf€ 20

Gea, Dierenoppas in Wekerom

Gea

5,0 (38)

Veenendaal · 15,5 km

Agenda bijgewerkt
Logeren
Dagopvang
+1

Wij (actief 55+ koppel) passen graag op uw hond

Beiden hebben we veel ervaring met honden. Het grootste deel van ons leven hebben wij zelf honden gehad. Tot ons grote verdriet is onze laatste lieve labrador in mei 2022 overleden. Na lang dubben hebben we besloten zelf geen nieuwe hond te willen, omdat we regelmatig een paar dagen van huis zijn. Dat neemt niet weg dat we de gezelligheid van een hond erg missen. We passen daarom sinds december 2022 regelmatig via Petbnb op (altijd hele leuke) honden. We willen graag anderen uit de brand helpen en een fijn, rustig, veilig plekje bieden aan uw hond. Dat kan een dagje, maar ook meerdere dagen. Eventueel willen we ook een aantal dagen bij u thuis op uw hond passen, zodat deze in zijn of haar eigen omgeving kan blijven. Doordat we allebei parttime werken, zijn we meestal van vrijdag t/m maandag de hele dag beschikbaar voor oppas/logeren. Als uw hond een aantal uren per dag alleen kan zijn (max 5 uur), is hij vaak ook op andere dagen in de week welkom! We houden van wandelen en het bos is op 10 minuten loopafstand. Daarnaast zijn er op 10 minuten rij-afstand losloopgebieden in het bos en op de Ginkelse Heide. Als uw hond bij ons komt logeren, zullen wij daar (uiteraard in overleg met u) dan ook vaak samen met uw hond te vinden zijn. Zoals aangegeven hebben we veel ervaring met honden en één van ons heeft in een ver verleden zelfs hondengehoorzaamheidscursussen gegeven. Voor het opassen/logeren maken we graag kennis met u en uw hond. Bij oppassen op locatie rekenen we bij meer 30 km reisafstand 0,23 cent per km (ook voor kennismaking bij u thuis). We hebben er enorm veel zin in om op uw hond te passen!

Dankjewel dat jullie Madiba zo liefdevol hebben opgevangen op zijn eerste oppasdag bij jullie. Jullie hebben veel aandacht en zorg besteed aan hem en dat was te zien, hij was helemaal relaxed en uitgerust 😀 ik hoop nog vaker Madiba bij jullie te mogen brengen!

8 vaste gasten

vanaf€ 40

Koert, Dierenoppas in Wekerom

Koert

5,0 (1)

Barneveld · 8,0 km

Agenda bijgewerkt
Logeren

Gezellig jong gezin past graag op jouw hond.

Hoi wij zijn Sanne (32) , Koert (35), Evi (8) en Juul (4). Wij hebben vroeger zelf altijd een hond / huisdieren gehad thuis toen we klein waren. En we willen graag de kinderen ook opvoeden met huisdieren. We willen op deze manier kijken en ervaren wat voor hond er in ons huis past voor we een grote verplichting aangaan. We werken beide vanuit huis en de kinderen gaan naar school. We kijken erg uit om op lieve honden op te passen. We zijn flexibel en we passen ons natuurlijk aan, aan de wensen van de hond en het baasje. Heb je vragen, stuur gerust een bericht.

Wat een fantastisch oppasgezin zijn ze. Onze hond heeft er een geweldige tijd gehad, voelde zich vanaf het eerste moment meteen thuis. Ze hebben hem met alle liefde verzorgd dat was wel duidelijk. En hoe leuk, bij het ophalen ontvangen we nog een leuk dagboekje voorzien van allerlei leuke foto’s!

vanaf€ 25

Paige & Wesley, Dierenoppas in Wekerom

Paige & Wesley

5,0 (8)

Ede · 9,3 km

Dagopvang
Logeren
+2

Dierenliefhebbers zonder eigen huisdieren🐾

Hoi! Wij zijn Wesley en Paige en zijn echte dierenliefhebbers. Van huis uit beiden opgegroeid met hondjes en hebben af en toe een logeerhondje in huis. Wij hebben geen kinderen en geen eigen huidieren. Wel een paard, maar die ligt doorgaans niet bij ons op de bank. We hebben heel veel liefde en knuffels te geven en mocht de hond gewend zijn om een klein stukje in de auto te rijden, gaan we zeker naar het bos en/ of de hei voor de wandelingen! Zo niet, geen probleem, dan houden we het lekker bij wandelen in het park en spelen in de afgesloten tuin♥️

Onze cockerspaniël Molly begint van enthousiasme al te piepen als we de straat inrijden van Page en Wesly, ze kan niet wachten om de auto uit te springen en naar binnen te rennen. We zijn heel blij en tevreden met zo’n fijn oppasadres. We laten ons hondje dan ook met een gerust hart achter. Eunice en Peter.

2 vaste gasten

vanaf€ 15

Sarah, Dierenoppas in Wekerom

Sarah

5,0 (3)

Veenendaal · 16,0 km

Logeren
Dagopvang

Lieve, zorgzame oppas

Ik ben Sarah, getrouwd met Martin en samen hebben we 2 grote kinderen, een jongen van 13 jaar en een meisje van 11 jaar. Mijn man en ik wisselen onze thuiswerkdagen met elkaar af, waardoor er altijd iemand thuis is. Het lijkt ons erg leuk om af en toe eens een hondje te verzorgen. Graag volgen we de wensen en aanpak van de eigenaar op, zodat de hond zich snel op z'n gemak voelt. We wonen dichtbij het bos en hebben genoeg uitlaatmogelijkheden in onze woonwijk. We houden van wandelen en vinden het leuk om met de hond te spelen! Mijn ouders hadden een labrador en als kind liet ik graag honden in de buurt uit. Ervaring genoeg!

Doortje heeft het fantastisch gehad bij Sarah en haar gezin! Er is veel met haar geknuffeld, gespeeld en gewandeld. Ook het contact verliep heel makkelijk en prettig. Een fijner logeeradres kunnen wij niet bedenken!

2 vaste gasten

vanaf€ 20

meggie, Dierenoppas in Wekerom

meggie

5,0 (2)

Uddel · 12,8 km

Agenda bijgewerktAlleen kattenDierenoppasOppas aan huis

enthousiaste dierenoppas met hart voor dieren

Met enige regelmaat pas ik al met veel liefde op huisdieren van anderen. Ik heb 4 vaste adressen om op verschillende katten en honden te passen. En daarbij vind ik het ook niet erg om op meerdere dieren tegelijk te passen. Ik ben altijd opgegroeid met meerdere (herders) honden en katten. Zo af en toe vind ik het dan ook heerlijk om weer even omringd te zijn met dieren. goed om te weten: katten oppas kan ik combineren met werk. Honden niet, hierdoor heb ik besloten enkel op katten te passen. ik woon zelf in Apeldoorn, maar werk in Utrecht. Oftewel voldoende mogelijkheden om op te passen in/rondom volgende steden: Apeldoorn, Amersfoort, Utrecht, Ede, Amsterdam, Soest, Hilversum.

Fijne oppas voor mijn twee Maine Coon katers. De communicatie verliep heel goed en Meggie gaf ons foto's met updates. Zo konden wij onbezorgd vakantie vieren. Dank! :)

1 vaste gast

vanaf€ 10

Jennyta, Dierenoppas in Wekerom

Jennyta

4,9 (8)

Ede · 9,5 km

Agenda bijgewerktUitlaatservice

Ervaren hondenliefhebber,geniet van honden&natuur!

Al vanaf kind af aan, ben ik een grote dierenliefhebber die zich gaande weg in het leven inzet voor het welzijn van dieren. Inmiddels heb ik mogen genieten van fantastische diverse honden die mijn leven hebben mogen verrijken. Momenteel wordt ik gezelschap gehouden door een rescue hond (teefje, 9 jaar) uit het asiel (uit NL) ruim 7 jaar. Elke dag ben ik te vinden in de bossen of de heide, waarvan ik volop geniet. Dit gun ik het liefst iedere hond en wil hierin graag mijn bijdrage leveren. Vandaar dat ik mogelijk een match ben met hond en eigenaar om hierin te ondersteunen! Ik beschik over een auto en in overleg zijn er verschillende mogelijkheden. Ik wens geen honden met een zeer korte snuit en gecoupeerde staart/oren. Mocht u interesse hebben, neem gerust contact met mij op. Beschikbaar op dinsdag, woensdag en donderdag. (Indien gewenst in overleg de andere dagen soms mogelijk.) Hartelijke groet, Jennyta en een poot van Huggy!

Hartstikke bedankt voor de paar nachtjes bij jullie mocht slapen. Het ging goed echt een top oppas

3 vaste gasten

vanaf€ 14

Mieke, Dierenoppas in Wekerom

Mieke

Ede · 9,9 km

Logeren
Dagopvang
+2

Enthousiaste hondenoppas in Ede

Hoi! Ik ben Mieke, 31 jaar, werkzaam in onregelmatige diensten voor de overheid en een echte hondenliefhebber. Ik ben opgegroeid met labradors en vanuit mijn werk heb ik enige ervaring met herders. Helaas heb ik niet de tijd en ruimte om zelf een hond een fijn thuis te bieden, maar oppassen en wandelen kan wel! Als huis-en dierenoppas op Curaçao, waar ik een aantal maanden heb gewoond, heb ik op allerlei honden en katten gepast. Ik heb een voorliefde voor labradors, labradoodles, herders en golden retrievers, maar iedere hond - groot en klein - is heel welkom! Ik ben regelmatig thuis en heb een groot bos om de hoek. De dagen met kwispelende viervoeter om me heen zijn mijn favoriet!

vanaf€ 10

Georgina, Dierenoppas in Wekerom

Georgina

Ede · 11,0 km

Nieuwe oppasAgenda bijgewerktUitlaatserviceDierenoppas
+1

My passion for pets

I’ve had both dogs and cats as pets my entire life, and for the past 4 years I have also been pet sitting. I care deeply for animals and have a passion for taking care of them and helping people out whenever I can. I currently have a lot of flexibility and free time on my hands and I would love to use it to do something helpful, productive, and fun! I believe there is beauty in any animal of any age, size or, personality and I hope I have the privilege of getting to know your furry friend!

vanaf€ 10

Lotte, Dierenoppas in Wekerom

Lotte

5,0 (1)

Ede · 8,8 km

Agenda bijgewerkt
Logeren
Dagopvang

Verantwoordelijke Dierenliefhebbers Ede centrum

Hallo hondeneigenaar! Verantwoordelijk stel (42 en 44) met twee shelties en een kat die boven woont (voorheen nog een kat en een paard) heeft ruimte en liefde over voor oppas of logeren van lieve kleine of middelgrote hondjes. Voorwaarde is dat het klikt met onze eigen 2 vriendelijke middelgrote honden. De kat leeft boven, uw hond heeft daar in principe geen contact mee. Elke 4 a 5 uur wandelen we (minstens) een half uur: om 07:45 in de ochtend, even na het middaguur, na of net het avondeten (hoe het uitkomt) en voor het slapengaan. Als het even kan zoeken we een park of boomrijke route uit. Volledig beschikbaar op woensdagen, vrijdagen en in het weekend. Op de andere weekdagen zijn we wel voor werk van huis maar kom ik in de middag terug naar huis om de honden uit te laten. Als uw hond enige tijd alleen kan zijn bij (of apart) van mijn honden, dan zijn de maandag, dinsdag en donderdag ook bespreekbaar. Ook wordt er veel geknuffeld, gespeeld met knuffels of de bal en brokjes zoeken, net wat uw hond leuk vindt. Maatwerk is mogelijk, stel uw vragen gerust! Groetjes Lotte

Top!

vanaf€ 17

Yvette, Dierenoppas in Wekerom

Yvette

voorthuizen · 9,8 km

Agenda bijgewerkt
Logeren
Dagopvang

Als u een liefdevolle en zorgzame oppas zoekt

Wij hebben zelf 15 jaar honden gehad. Een Golden Retriever (12 geworden) en een Berner Sennen (10 geworden). Van de laatste hebben we pas 3 weken geleden afscheid genomen. Het is nu erg stil in huis, ik mis de gezelligheid en de zorg. We hebben regelmatig op andere Berners gepast. Wat bieden wij?: een ruim huis met grote afgesloten tuin waar lekker in gerent of gechilled kan worden. Op loopafstand zijn er meerdere bossen om in te wandelen. Ook kan ik met de auto naar losloopgebieden in de buurt gaan. (loopplank aanwezig) Er is eigenlijk altijd iemand thuis; mijn man heeft kantoor aan huis. Maar het zou prettig zijn als je hond wel even alleen kan zijn mocht dat een keer nodig zijn. Ik vind het heerlijk om met de hond een eind te wandelen, te spelen of lekker knuffelen. De dagen dat ik beschikbaar ben zijn: maandag, woensdag, donderdag en meestal in het weekend.

vanaf€ 10

Etoile, Dierenoppas in Wekerom

Etoile

Ede · 8,8 km

Oppas aan huisUitlaatservice
+1

Your Furry Friend's Trusting Sitter

Hello there! Are you in need of a reliable and compassionate pet sitter? Look no further ! My name is Etoile and I am excited to care for your beloved furry companions when you are busy with other things. With numerous years of experience in growing up with all kinds of pets and pet sitting for neighbors, I discovered that I have a natural understanding for animal’s needs and behaviors. I treat every pet as a sentient being, having their own language and emotions. I care about their comfort and happiness. Message me if you need care for your pet on your behalf. I’m flexible to make schedules currently.

vanaf€ 20

Jacqueline, Dierenoppas in Wekerom

Jacqueline

Voorthuizen · 10,7 km

Logeren
Uitlaatservice
+1

Huiselijke oppas in Voorthuizen

Al van kinds af aan ben ik opgegroeid met honden. Nu ik zelf kinderen heb vind ik het fijn om ze dat weer mee te geven. We genieten van knuffelen en wandelen met de honden. Wanneer we oppassen maken we graag wandelingen met uw hond. We kijken hierbij naar de behoeftes van uw hond, de ene hond zal meer beweging nodig hebben dan de andere. Ook hebben we voldoende hersenwerk in huis om uw hond cognitief uit te dagen. Uw hond gaat bij ons mee in het dagelijkse ritme. Zo gaan we in het weekend vaak een dagdeel de natuur in, bezoeken we een markt of ondernemen we wat anders, al dan niet naar de behoefte van uw hond. Wie zijn wij? Een gezin met moeder Jacqueline, 39 zomers jong. Zoon van 13 jaar, dochter van 11 jaar, allebei fanatiek sporters. We wonen in een tussenwoning in Voorthuizen. Recreatieplas Zeumeren is op loopafstand, daar waaien we graag uit. Het bos is op 5 tot 10 minuten rijden, ook daar komen we graag! We hebben een afgeschermd stuk in de tuin waar de honden komen, met alleen tegels. We hebben zelf poes Tooske, zij gaat naar boven als er een hond in huis is.

vanaf€ 15

Elize, Dierenoppas in Wekerom

Elize

Ede · 8,4 km

Logeren
Dagopvang
+3

Een dag vol aandacht in een studentenhuis!

Thuis ben ik altijd opgegroeid met honden, we hebben momenteel twee Jack Russels. Ik ben dol op knuffelen maar kan goed inschatten wanneer een beestje een grens stelt. Zelf heb ik ook veel ervaring met paarden dus ik ben niet zo snel onder de indruk van gek gedrag. Bij mij zouden ze lekker mee gaan wandelen op de heide en knuffelen op de bank. In Ede woon ik in een rustig studentenhuis met een kleine achtertuin. De honden zouden lekker beneden kunnen liggen op hun matje of naast mij op de bank terwijl ik nog wat weg lees voor de universiteit, win win situatie:)

vanaf€ 10

Irine, Dierenoppas in Wekerom

Irine

4,9 (18)

Dinxperlo · 8,8 km

Logeren
Dagopvang

persoonlijke oppas , gezellig, geen eigen honden

Ik ben aardig voor de honden en hun baasjes.Ik hou me aan de afspraken die van tevoren gemaakt worden. Ik kom mijn afspraken na, ben flexibel (gua tijden, eigen vervoer), ben oplosgericht en klantvriendelijk. In mijn eigen thuis en omgeving (bossen) kunnen de honden zich goed vermaken. Eten en drinken worden op tijd verzorgd en volgens de voorschrift. Ik heb medische achtergrond en dat helpt mij om op tijd de veranderingen in de gezondheid van honden te erkennen en te signaleren. Mijn dochter van 12 jaar oud helpt graag mee. Ze heeft ruim ervaring gua het uitlaten, het verzorgen. Neem gerust contact met mij op om persoonlijke kennis te maken!

Snelle en duidelijke communicatie en afspraken. Biko was in goede handen bij haar!

3 vaste gasten

vanaf€ 18

Marleen, Dierenoppas in Wekerom

Marleen

5,0 (17)

Lunteren · 6,8 km

Logeren

Leuk oppasadres naast het bos

Gezellig oppas- en logeeradres in een ruim huis vlakbij het bos. Zelf hebben wij een altijd vrolijke Vizsla, die dol is op andere honden. We wonen op korte loopafstand van het bos en gaan er meerdere keren per dag met de honden op uit. Het is daar een hondenlosloopgebied waar ze hun energie lekker kwijt kunnen. Daarnaast kunnen ze rustig spelen in onze afgesloten tuin. Elke hond is welkom - groot tot klein, pup tot senior, gecastreerd of niet - zolang hij/zij sociaal tegen andere honden is en goed met kinderen en redelijk met katten kan omgaan. Loopse teefjes vormen daarop de uitzondering. We zorgen voor een fijn logeeradres voor je hond en sturen regelmatig een foto/filmpje van je hond. Van tevoren kennismaken kan uiteraard!

We hebben veel foto's en informatie ontvangen toen Frits bij Marleen bleef logeren. Hij heeft veel plezier gehad, is verwend met erg veel liefde en aandacht en we overwegen zeker Frits weer terug bij Marleen te laten logeren bij volgende aangelegenheden.

4 vaste gasten

vanaf€ 35

Sharon, Dierenoppas in Wekerom

Sharon

5,0 (9)

Bennekom · 11,8 km

Logeren
Dagopvang

hondenoppas midden in het bos!

Leuk dat je op mijn profiel kijkt! Ik ben Sharon, ik woon in een chaletje midden in het bos in Bennekom. Hier woon ik samen met mijn Golden retriever, Lou (3 jr oud). Daarnaast lopen er ook nog 2 kippetjes rond die ook even apart gezet kunnen worden als jouw hond geen kippen gewend is. We maken graag grote wandelingen in het bos en zijn daar dan ook meerdere keren per dag te vinden. Ik ben dierenarts, en heb daardoor uiteraard veel ervaring met honden en andere dieren. Ik kan dan ook helpen met bepaalde handelingen of medicatie toedienen als dat nodig is. Ik heb als jong meisje altijd al de honden uit onze buurt uitgelaten van allerlei verschillende rassen, daar is mijn liefde en passie voor honden ontstaan. Ik neem alle sociale honden aan, het belangrijkste voor mij is dat het klikt met mijn eigen hond. Honden die erg waaks zijn en daarbij veel blaffen, is geen goede match omdat mijn eigen hond daar erg onrustig van wordt. Ook honden die erg veel dominante gedragingen laten zien in het contact met andere honden, klikt meestal niet zo goed! Ik heb een klein chaletje van 45 m2, waarbij de honden overal mogen komen en een fijne, bossige tuin waar ze lekker kunnen ravotten, zie foto's! En het is dus midden in het bos gelegen, dus de perfecte en rustige omgeving voor honden! Ik ben momenteel even gestopt met het werk als dierenarts en focus me nu vooral op hondengedrag. Ik volg nu een opleiding hondengedrag en door middel van oppashonden leer ik erg veel over hun gedrag. Een positieve opvoeding vind ik belangrijk, net zoals dat alle dieren hier op hun gemak zijn en krijgen waar ze behoefte aan hebben. Voor vragen mag je me altijd een berichtje sturen!

Zij is een hele fijne oppas, zeker voor onze zenuwachtige bordercollie. En ik had een goed contact met Sharon toen Luna bij haar logeerde. Dit is belangrijk!

3 vaste gasten

vanaf€ 30

Mirjam, Dierenoppas in Wekerom

Mirjam

5,0 (7)

Bennekom · 11,8 km

Oppas aan huisUitlaatservice
+1

Jouw hond gaat t superleuk hebben met mij!

Ik ben zelf opgegroeid met een beagle, bastaard keeshond en als laatste een Friese Stabij. Allemaal anders, maar oh zo lief, leuk, eigenwijs en een aanvulling op je leven. . Ook heb jarenlang opgepast op een Drentse Patrijshond en heb toen ik in Arnhem woonde diverse honden uitgelaten, nu ben ik dat aan t afbouwen, omdat ik sinds kort in Bennekom woon. Omdat ik een band heb opgebouwd met de honden vind ik het wel moeilijk, maar ik blijf n beetje in contact. Ik weet beesten goed aan te voelen en weet wat er komt kijken bij opvoeding en ben zeker consequent hierin. Ik hoop via deze website leuke honden te leren kennen in Bennekom om uit te laten.

Mirjam is lief en zorgzaam voor onze hond, maar duidelijk en consequent. Onze hond is altijd blij om haar te zien. Zij is betrouwbaar en altijd op tijd. Ik laat mijn hond met een gerust gevoel achter.

5 vaste gasten

vanaf€ 14

Lauryn, Dierenoppas in Wekerom

Lauryn

Ede · 7,6 km

UitlaatserviceDierenoppas
+1

Student who misses her Cats:)

I grew up with two cats at home, Tinker and Tiger, and my grandparents have always had dogs. So I had the best of both worlds. I would always walk the dogs for my grandparents (a border collie called Flyte and a jack russell/terrier called Baggins) and play with them, my cats on the other hand were just great company and very affectionate. I am studying here so my schedule changes regularly however I am available on weekends, and most evenings during the week. I have no real preference towards any breed of dog or cat, I just would prefer a well trained dog.

1 vaste gast

vanaf€ 6

Jeslynne, Dierenoppas in Wekerom

Jeslynne

5,0 (6)

Ede · 8,9 km

Logeren
Dagopvang
+2

Met aandacht & liefde voor jouw huisdier

Met ruim 15 jaar ervaring als hondenbezitter weet ik hoe belangrijk het is dat jouw huisdier liefdevol en betrouwbaar wordt verzorgd wanneer jij er even niet kunt zijn. Ik heb zelf jarenlang voor twee kleine honden gezorgd, maar ook grotere honden verzorg ik met veel plezier en zelfvertrouwen. Of het nu gaat om een stevige wandeling of een rustig knuffelmoment: ik pas me aan aan de behoeften van jouw hond. Ook katten zijn bij mij in goede handen. Ik bied oppas aan huis, hondenuitlaatservice, én zorg voor voldoende speeltijd, gezelschap en aandacht. Spelen, knuffelen of gewoon aanwezig zijn voor gezelschap – ik doe het met liefde.

Jeslynn heeft super goed voor onze hond Flip gezorgd. We kregen regelmatig een update over hoe het ging en ze heeft veel met hem ondernomen. Al met al een top-oppas!!!

2 vaste gasten

vanaf€ 7

Resultaten 1–20 van 31

5,00

Gemiddelde beoordeling

Oppassen in Wekerom kregen 2 beoordelingen, met gemiddeld 5,00 sterren

Waarom Dierenoppas kiezen in Wekerom?

Wij bij Petbnb zijn zelf dierenliefhebbers en begrijpen hoe stressvol het kan zijn om iemand te vinden die voor je huisdier zorgt als je weg bent. Dierenopvang is niet altijd beschikbaar en vaak ver weg, druk of gewoon niet geschikt voor jouw huisdier.

Petbnb maakt het makkelijk om zonder stress een lokale dierenoppas te vinden. Onze oppassen doorlopen een streng verificatieproces en tonen foto's van hun woonomgeving in hun profiel, zodat je ziet waar je huisdier wordt verzorgd. Ons Trust & Safety-team beoordeelt iedere oppas afzonderlijk en in elk profiel staan beoordelingen van andere baasjes. Zo weet je dat je huisdier net zo liefdevol wordt verzorgd als thuis.

Boek je via Petbnb dierenoppas in Wekerom, dan krijgt je huisdier persoonlijke zorg die past bij zijn routine en behoeften. Onze oppassen zijn flexibel, volgen je instructies en spreken vooraf met je af waar en hoe de zorg plaatsvindt. Zo weet je precies wat je tijdens de boeking kunt verwachten.

Daarnaast kun je zorgeloos op vakantie, omdat boekingen bij Petbnb gedekt zijn door onze premiumverzekering en onze klantenservice 24/7 beschikbaar is voor jou en de oppas. Dat geeft jou en de oppas een gerust gevoel tijdens de hele boeking.

Hou je van dieren en heb je ruimte en tijd? Word dan dierenoppas in Wekerom en bied dierenoppas aan. Petbnb biedt 24/7-klantenservice, verzekering en flexibiliteit. Je bepaalt zelf wanneer en hoeveel opvang je aanbiedt. Aanmelden is eenvoudig en we zoeken altijd nieuwe oppassen voor de Petbnb-community.

Wat kost Dierenoppas in Wekerom?

ServiceDierGem. prijs
HondenoppasHond€17 / nacht
DagopvangHond€24 / dag
Logeren bij oppasHond€30 / nacht
Oppas aan huis€41 / nacht
UitlaatserviceHond€15 / wandeling
Huisbezoek€15 / bezoek
KattenoppasKat€14 / nacht
PuppyopvangHond€15 / nacht
SeniorenopvangHond€17 / nacht

We waarderen je privacy

We gebruiken cookies om Petbnb goed te laten werken, de site te verbeteren en je relevante content en advertenties te tonen. Jij kiest wat je toestaat en kunt dit altijd aanpassen.