Dierenoppas in Ijselbuurt, Amsterdam

Ontvang gepersonaliseerde aanbiedingen van oppassen in de buurt

Alexandra, Dierenoppas in Ijselbuurt, Amsterdam

Alexandra

Amsterdam · 2,8 km

Dagopvang
Logeren
+3

Dol op honden – wandelen & knuffelen in Ams

Ik ben opgegroeid met honden en ben echt een enorme hondenliefhebber. Thuis hadden we twee lieve labradoodles, dus wandelen, spelen, verzorgen en vooral heel veel knuffelen met honden is voor mij altijd heel vanzelfsprekend geweest. 🐾 Met mijn baan als consultant lukt het me helaas niet om zelf fulltime een hond te hebben, hoe graag ik dat ook zou willen. Juist daarom vind ik het extra leuk om via Petbnb op honden te passen en zo toch regelmatig een gezellige viervoeter om me heen te hebben. Ik pas nog vaak op de honden van mijn ouders wanneer zij op vakantie zijn en in Amsterdam zorg ik ook regelmatig voor de honden van vrienden. Ik heb daardoor veel ervaring met het verzorgen van honden en weet hoe belangrijk het is dat een hond zich veilig, ontspannen en op zijn gemak voelt bij iemand anders. Ik wandel zelf graag en vind het heerlijk om samen op pad te gaan, maar ben minstens zo blij met een gezellige avond op de bank en een hond die graag komt knuffelen. Voor mij is oppassen dan ook echt iets waar ik veel plezier uit haal – en niet alleen een manier om een extra zakcentje te verdienen 🐶

Aanbeveling

Zo ontzettend fijn om onze hond Louie bij Alexandra achter te laten. Ze is zo zorgzaam, lief en gek op hondjes! Zeker aan te raden!

vanaf€ 15

Romée, Dierenoppas in Ijselbuurt, Amsterdam

Romée

5,0 (4)

Amsterdam · 2,8 km

Dagopvang
Logeren
+3

Huisdieren liefhebber!

Van jongs af aan ben ik opgegroeid met honden en katten. Van een puberende meubilair opetende Saarlooswolfshond, rondrennende Bordercollie tot geadopteerde hondjes uit diverse landen. Niks is voor mij te gek. Ik hou ontzettend van wandelen en doe dat natuurlijk liever met een hond erbij. Naar het park, op het strand, noem maar op. Momenteel woon ik in Amsterdam, vlakbij een groot park. Zo nu en dan ben ik ook in Leeuwarden te vinden (mochten daar ook petbnb opties zijn). Als freelancer richt ik mijn eigen dagen in en werk ik zo nu en dan ook thuis. Genoeg ruimte en tijd dus om voor uw huisdier te zorgen! :)

Luc had het erg naar zijn zin bij Romée. Romée is erg enthousiast en is goed bereikbaar.

2 vaste gasten

vanaf€ 10

Berber, Dierenoppas in Ijselbuurt, Amsterdam

Berber

5,0 (5)

Amsterdam · 2,8 km

Dagopvang
Logeren
+1

Toegewijde, liefdevolle oppas

Ik als oppas: Ik vind het heerlijk om met de hond te gaan wandelen, maar geniet ook al van alleen zijn/haar aanwezigheid in huis. Ik hoor graag wat de voorkeuren van de hond zijn zodat ik daarop aan kan passen. Kort over mij: Ik kom oorspronkelijk uit Utrecht. Heb Media&Cultuur gestudeerd in Amsterdam en ben nu aan het werk in de filmwereld. Zelf ben ik opgegroeid met katten, maar heb altijd een liefde voor honden gehad. Momenteel heb ik niet de middelen en tijd om zelf een hond te nemen, maar word erg gelukkig van de aanwezigheid van dieren en zou daarom graag af en toe oppassen! Woonsituatie: Ik woon met één huisgenoot in de Rivierenbuurt. We wonen op de eerste verdieping (trap), hebben een balkon en verschillende plekken in de buurt om lekker te wandelen.

Our pup stayed with Berber for 5 days and came back very happy, clearly having had a good time! Will book again :smiling_face_with_3_hearts:

3 vaste gasten

vanaf€ 12

Sophia, Dierenoppas in Ijselbuurt, Amsterdam

Sophia

Amsterdam · 2,9 km

Dagopvang

Liefdevol plekje

Sinds kleins af aan heb ik een enorme passie en liefde voor honden. 16 jaar lang heb ik mijn eigen hond gehad: een labradoodle. Ik ben gek op honden en zullen dan ook veel liefde en aandacht krijgen. Ook woon ik in een fijne buurt waar je goed en rustig kan wandelen. Tegenover mijn huis zit ook een plein met een hondenparkje voor als de hond van spelen houdt! Ik pas vaak op op honden van vrienden en familie voor een weekje, zo heeft mijn broer ook een hondje, die vaak is komen logeren. Ik heb veel tijd voor het zorgen van een hond.

vanaf€ 15

Naz, Dierenoppas in Ijselbuurt, Amsterdam

Naz

Amsterdam · 2,9 km

Alleen kattenDierenoppas

Cat sitting student!

Hello :) My name is Naz and I’m a UvA student that is studying Media and Culture. I have two Siberian cats at home named Seaweed and Pickle. I take care of their litter box, feedings, and play time! They are also very high maintenance, so I take good care of their fur and also clean their surroundings quite often. My cat Seaweed also sometimes pees within the house, so I have experince cleaning up after cats. I would love to meet new and experince the cuddles of many cats in Amsterdam :)! I hope to hear from you soon!!

vanaf€ 12

Hance, Dierenoppas in Ijselbuurt, Amsterdam

Hance

Amsterdam · 2,9 km

Oppas aan huisUitlaatservice
+1

Kan niet wachten om jou hond(en) te leren kennen

Hallo, Ik heb 20 jaar ervaring met honden, ik vind het geweldige dieren, maar helaas past het niet in mijn huidige leven ivm te weinig tijd. Ik wandel graag lange rondjes en speel ondertussen met de hond, ik zie het als extra ontspanning. Ik heb zelf altijd een poedel en bouvier gehad, maar heb ook veel ervaring met Boxers. Ik ben altijd beschikbaar op vrijdag, zaterdag en zondag. Nu tijdelijk fulltime beschikbaar Tevens in de avonden na 20 uur. Ik ben een sociaal persoon, en ben graag buiten. Loop graag hard en verder maak ik graag muziek en stop ik daar graag veel energie in.

vanaf€ 17

Emile, Dierenoppas in Ijselbuurt, Amsterdam

Emile

Amsterdam · 2,7 km

Oppas aan huisUitlaatservice
+1

I miss my dog and I want to help with yours!

Since I was I child I have felt a great love for dogs. I grew up playing and taking care of my animal friends. Unfortunately when I moved out to study in The Netherlands 4 years ago, my dog stayed with my family and now I feel that I really miss having a contact with these sweet animals. I have experience taking care of Jack Russell Terrier that is now 10 years old. I am patient and paying attention to their needs. Also I am an active person, I like walking, so it is a really enjoyable activity for me. I am looking forward to meet your dog!

vanaf€ 10

Freke, Dierenoppas in Ijselbuurt, Amsterdam

Freke

Amsterdam · 2,7 km

UitlaatserviceDierenoppas

Actieve dierenvriend die graag op uw huisdier past

Mijn naam is Freke en ik ben 24 jaar. Ik woon in de Rivierenbuurt in Amsterdam. Zelf heb ik een Lagotto Romagnolo gehad die 13 jaar oud is geworden. Ik mis het gezelschap van een huisdier en kom daarom graag op uw huisdier passen. Ik ben een echte dierenvriend. Honden en katten vind ik beide heel leuk. Ik vind het heerlijk om met honden/katten te spelen of ze te vermaken. Ook ben ik een erg actief persoon en vind het daarom heel leuk om honden uit te laten, bijvoorbeeld een lange wandeling in het bos of naar een park toe. Ik kijk erg uit naar het oppassen op uw huisdier!

vanaf€ 20

Resultaten 1–8 van 8

5,00

Gemiddelde beoordeling

Oppassen in Ijselbuurt, Amsterdam kregen 9 beoordelingen, met gemiddeld 5,00 sterren

Waarom Dierenoppas kiezen in Ijselbuurt, Amsterdam?

Wij bij Petbnb zijn zelf dierenliefhebbers en begrijpen hoe stressvol het kan zijn om iemand te vinden die voor je huisdier zorgt als je weg bent. Dierenopvang is niet altijd beschikbaar en vaak ver weg, druk of gewoon niet geschikt voor jouw huisdier.

Petbnb maakt het makkelijk om zonder stress een lokale dierenoppas te vinden. Onze oppassen doorlopen een streng verificatieproces en tonen foto's van hun woonomgeving in hun profiel, zodat je ziet waar je huisdier wordt verzorgd. Ons Trust & Safety-team beoordeelt iedere oppas afzonderlijk en in elk profiel staan beoordelingen van andere baasjes. Zo weet je dat je huisdier net zo liefdevol wordt verzorgd als thuis.

Boek je via Petbnb dierenoppas in Ijselbuurt, Amsterdam, dan krijgt je huisdier persoonlijke zorg die past bij zijn routine en behoeften. Onze oppassen zijn flexibel, volgen je instructies en spreken vooraf met je af waar en hoe de zorg plaatsvindt. Zo weet je precies wat je tijdens de boeking kunt verwachten.

Daarnaast kun je zorgeloos op vakantie, omdat boekingen bij Petbnb gedekt zijn door onze premiumverzekering en onze klantenservice 24/7 beschikbaar is voor jou en de oppas. Dat geeft jou en de oppas een gerust gevoel tijdens de hele boeking.

Hou je van dieren en heb je ruimte en tijd? Word dan dierenoppas in Ijselbuurt, Amsterdam en bied dierenoppas aan. Petbnb biedt 24/7-klantenservice, verzekering en flexibiliteit. Je bepaalt zelf wanneer en hoeveel opvang je aanbiedt. Aanmelden is eenvoudig en we zoeken altijd nieuwe oppassen voor de Petbnb-community.

Wat kost Dierenoppas in Ijselbuurt, Amsterdam?

ServiceDierGem. prijs
HondenoppasHond€14 / nacht
DagopvangHond€21 / dag
Logeren bij oppasHond€37 / nacht
Oppas aan huis€41 / nacht
UitlaatserviceHond€14 / wandeling
Huisbezoek€15 / bezoek
KattenoppasKat€13 / nacht
PuppyopvangHond€14 / nacht
SeniorenopvangHond€14 / nacht