Seniorenopvang in Zwartsluis

Ontvang gepersonaliseerde aanbiedingen van oppassen in de buurt

Stanislava, Seniorenopvang in Zwartsluis

Stanislava

5,0 (1)

Zwolle · 11,2 km

Dagopvang
Logeren

Petsitting by Stana and Michael

Hoi! Wij zijn Stana en Michael en wonen in Stadshagen, Zwolle, samen met onze golden retriever Cooper. We zijn allebei echte dierenliefhebbers en hebben ons hele leven huisdieren gehad. Ik, Stana, kom oorspronkelijk uit Slowakije en spreek Nederlands, maar Engels is voor mij nog iets makkelijker. Michael is Nederlands. We werken allebei, maar Michael werkt veel vanuit huis. Daardoor is er vaak iemand thuis en krijgt je hond veel aandacht. Cooper is een echte golden retriever met een groot karakter. Hij is vrolijk, speels en houdt ervan om te wandelen, spelen, nieuwe trucjes te leren en samen op pad te gaan. We vinden het leuk om hem gezelschap te geven en zouden het gezellig vinden als hij tijdens het oppassen een vriendje bij krijgt. 🐶 Bij ons krijgt je hond veel liefde, aandacht, knuffels en natuurlijk genoeg wandelingen en speeltijd. We behandelen iedere hond alsof het onze eigen hond is en vinden het belangrijk dat hij of zij zich veilig en ontspannen voelt bij ons thuis. Voordat we voor de eerste keer oppassen, maken we graag eerst kennis. Zo kunnen we rustig kijken of je hond en Cooper goed met elkaar kunnen opschieten en kunnen we alles over de verzorging en gewoontes van je hond bespreken. We kijken ernaar uit om kennis te maken met jou en je viervoeter! 🐾

Lieve oppas, onze Simba heeft het heel leuk gehad. Hij komt vast snel nog eens!😊

vanaf€ 20

Franzi, Seniorenopvang in Zwartsluis

Franzi

Zwolle · 12,0 km

Agenda bijgewerktDagopvangUitlaatservice

Liefdevolle hondenoppas met oog voor gedrag

Ik bied een warme en betrouwbare oppasplek waar elke hond welkom is, ongeacht karakter of achtergrond. Ik zorg voor persoonlijke aandacht, rust en een veilige omgeving waarin jouw hond zich op zijn gemak kan voelen. Heeft jouw hond "probleemgedrag" waardoor hij niet overal welkom is? Dan is hij bij mij op de juiste plek. Mijn focus ligt op het bieden van een fijne, liefdevolle plek voor álle honden. Ik ben opgeleid tot hondengedragsdeskundige en heb mijn eigen bedrijf, waardoor ik precies weet hoe ik op het gedrag en de behoeften van iedere hond moet inspelen. Qua dagen ben ik flexibel inzetbaar, maar altijd in overleg. Ik werk deels thuis, waardoor ik naast mijn eigen hond ook nog op een tweede hond kan passen. In de weekenden ben ik meestal ook beschikbaar.

vanaf€ 20

Dean, Seniorenopvang in Zwartsluis

Dean

Zwolle · 11,0 km

Dagopvang
Logeren
+3

Ervaren, zorgzaam en gek op dieren

🐾 Een tweede thuis voor jouw hond Mijn naam is Dean, ik ben 49 jaar en honden en katten zijn mijn hele leven al een belangrijk onderdeel van mijn leven geweest. Op dit moment hebben we zelf geen hond meer, en we missen het gezelschap van een trouwe viervoeter. Daarom willen mijn zoon en ik af en toe honden bij ons thuis verwelkomen. Maximaal twee honden tegelijk, zodat iedere hond voldoende aandacht, rust en persoonlijke zorg krijgt. 🏡 Gewoon gezellig bij ons thuis Bij ons verblijft een hond niet in een kennel of ren. Hij of zij maakt gewoon deel uit van ons dagelijks leven. De hond kan vrij rondlopen in huis en, wanneer hij/zij dat wil, ook naar de tuin. Er is natuurlijk volop tijd voor knuffels, aandacht en spelen. En als een hond ’s nachts liever niet alleen is, vinden we dat ook geen probleem. We vinden het belangrijk dat een hond zich zo snel mogelijk veilig en ontspannen voelt. Daarom kijken we vanaf het eerste contact naar wat jouw hond nodig heeft. Vooraf maken we altijd rustig kennis met elkaar en bespreken we de gewoontes, het karakter, het dagelijkse ritme en eventuele bijzonderheden van jouw hond. 🚶 Veel beweging en aandacht We wandelen minimaal twee keer per dag ongeveer een uur. Daarnaast kan de hond natuurlijk op zijn eigen momenten gebruikmaken van de tuin. Omdat we maximaal twee honden tegelijk opvangen, kunnen we echt aandacht besteden aan de individuele behoeften van iedere hond. 🍖 Eigen voer meenemen We vragen je om altijd het vertrouwde eigen voer van je hond mee te brengen. Een andere omgeving kan voor een hond al spannend genoeg zijn. We willen daarom niet ook nog ineens van voeding veranderen. Door het vertrouwde voer en zoveel mogelijk het normale ritme aan te houden, proberen we onnodige stress en maag- en darmproblemen te voorkomen. 🏠 Liever thuis blijven? Niet iedere hond vindt het prettig om ergens anders te logeren. Voor sommige honden is het veel fijner om gewoon in hun eigen huis te blijven. Daarom kan mijn zoon ook bij jullie thuis op de hond passen. Hij kan daar blijven slapen, de hond voeren, uitlaten en gezelschap houden, zodat de hond in zijn vertrouwde omgeving en volgens zijn eigen ritme kan blijven. 🚶‍♂️ Ook honden uitlaten Daarnaast kan mijn zoon in Zwolle en omgeving honden uitlaten, wanneer je bijvoorbeeld overdag werkt of zelf even geen tijd hebt voor een lange wandeling. ❤️ Ons uitgangspunt is simpel: iedere hond is anders. We willen niet alleen zorgen dat je hond goed verzorgd wordt, maar vooral dat hij of zij zich veilig, ontspannen en welkom voelt. Daarom bespreken we vooraf altijd wat voor jouw hond het beste werkt en welke vorm van opvang het minst stressvol is. Kennismaking vooraf is altijd mogelijk en wat ons betreft ook belangrijk.

vanaf€ 15

suzanne, Seniorenopvang in Zwartsluis

suzanne

5,0 (8)

Zwolle · 10,8 km

Dagopvang
Logeren
+2

Hondenoppas

Hoi, wij zijn Pascal, Suzanne, Néla(3) en vanaf feb 2027 is er nog een klein meisje bij. Pascal werkt onregelmatige diensten en is opgegroeid met 3 shih tzus. Ik, Suzanne, ben opgegroeid met een golden retriever. Ook heb ik een jackrussel gehad. Ik heb eerder hondenoppaswerk gedaan toen ik zelf nog een hond had en een grote ruime tuin had. Nu passen we af en toe op honden van de familie of via petBnB. Vanaf kerst 2026 tot en met april 2027 passen we daarom een tijdje niet op (nieuwe) honden vanwege verlof. Het is voor ons wel belangrijk dat honden die bij ons komen kinderen gewend zijn, dat ze niet schrikken van wat meer geluid van kinderen en onverwachtse bewegingen. Een kennismaking met de hond vind ik belangrijk, zodat we kunnen zien hoe jullie hond en onze dochter(s) op elkaar reageren. Sommige honden vind ze erg spannend. dan passen we liever niet op, omdat we dan de hond niet de juiste aandacht kunnen geven. Dit is voornamelijk bij drukke enthousiaste honden, die groter dan haar zijn. Dit gaat gelukkig al steeds beter door al haar harige vriendjes die hier komen spelen en logeren. We hebben een omheinde tuin. In de omgeving genoeg groen om lekker te gaan wandelen. Vanwege beperkte ruimte passen we niet op grote honden met veel energie. Een grote, rustige hond is nog in overleg. Wij passen hoofdzakelijk op in de weekenden en/of onze vakanties/vrije dagen, maar in overleg is er veel mogelijk. Zijn wij volgens de agenda niet beschikbaar, doe even een berichtje, dan kijken we samen wat mogelijk is. (ivm onregelmatig werken van Pascal) We verwachten in ieder geval van onze gastdieren dat ze zindelijk zijn en dus ook overweg met kinderen kunnen. Ook al laat ik de hond niet zonder toezicht in de buurt van onze dochters. Dierenoppas aan huis ook mogelijk voor bijvoorbeeld verschonen/voeren knaagdieren: konijnen, cavia’s, vissen en hamsters. Reptielen doe ik niet.

Laat onze hond uit, we zijn daar erg blij mee! Goed in communiceren, leuke kennismaking en snel beschikbaar!

2 vaste gasten

vanaf€ 13

Vera, Seniorenopvang in Zwartsluis

Vera

Zwolle · 11,5 km

Uitlaatservice

Honden uitlaten door Vera

Ik wil graag een leuke ronde wandelen met jouw hond. Houd jouw hond echt van met een balletje spelen, sta ik daar ook voor open om bij het hondenveld te stoppen om daar te spelen. Zelf heb ik geen hond maar wandel ik wel graag met de hond van familie, die wonen echter iets te ver weg om ze even uit te laten. Mocht je andere verwachtingen hebben dat ze voer krijgen etc. wil ik graag wel dat je mij even duidelijk laat weten wat hierin je wensen zijn. Ik vind het belangrijk dat je hond ook goed naar mij kan luisteren. Graag even een snoepje klaarleggen die ze als beloning mogen na het wandelen. Verder heb ik zelf 2 cavia’s die ik verzorg.

vanaf€ 7

Marissa, Seniorenopvang in Zwartsluis

Marissa

5,0 (1)

Kampen · 15,0 km

Dagopvang
Logeren

Wij zijn een liefdevolle gezellige oppas plek!

Mijn hele leven heb ik thuis hondjes gehad en ben ik daarmee opgegroeid. Inmiddels heb ik zelf twee kindjes en zijn zij ook gek op hondjes! Ze vragen al heel lang of we een hondje thuis mogen hebben. Mijn man en ik vinden het nog een te grote stap op dit moment om zelf een hondje toe te voegen aan ons gezin. Toen hoorden wij van deze oppas mogelijkheid, fantastisch! Dit is een hele mooie kans om toch een dier af en toe weer om ons heen te hebben. Stiekem mis ik het verzorgen en knuffelen van een hondje ontzettend en gun ik het mijn kinderen ook enorm 🤩

Super lieve mensen

vanaf€ 15

Joyce, Seniorenopvang in Zwartsluis

Joyce

Zwartsluis · 0,5 km

Dagopvang
Logeren
+1

jong gezin, flexibel

Wij zijn een jong gezin, met een dochter van 2. We zijn gek op dieren en aangezien de tijd het nog niet toe laat voor een eigen hondje is dit ideaal om zo af en toe toch voor een hondje te kunnen zorgen. Onze wens is een eigen hondje. En om vast wat te wennen, maar ook omdat we gek zijn met honden hebben we ons aangemeld voor deze app. We zijn flexibel, en hebben een huis met tuin, houden van wandelen en uiteraard in overleg is er veel mogelijk. Ik ben benieuwd naar de reacties die er komen. en in overleg is er voor mogelijk

vanaf€ 15

Roos en Binie, Seniorenopvang in Zwartsluis

Roos en Binie

5,0 (1)

Meppel · 9,2 km

Dagopvang
Logeren

Roos en Binie minivakantie voor je hond service

Beste hondenvriend, Graag nodigen wij jouw beste vriend(in) uit in ons huis met grote omheinde achtertuin. Al sinds kind af aan honden gehad en getraind. Onze eigen honden waren Golden retriever, Rhodesian ridgeback en een Turkse herder mix. Op dit moment hebben wij geen eigen honden in huis en krijgt jouw hond alle individuele aandacht. We hebben al veel verschillende hondenrassen mogen verwelkomen in ons huis en daardoor veel ervaring opgedaan in het inzien van de juiste benadering van onze gasten en eigen honden zodat ze zich erg op hun gemak zullen voelen. Graag horen wij van jou wat de wensen zijn van jouw hond zodat we die de beste tijd kunnen geven zodat jouw hond zijn tijd hier ervaart als een mini vakantie.

Onze faya is ontzettend liefdevol opgevangen, ze heeft het goed na zin gehad en voelde zich erg thuis. Goede afspraken kunnen maken dus voor mij een dikke 5 pootjes waard

vanaf€ 20

Giovanni, Seniorenopvang in Zwartsluis

Giovanni

Zwolle · 11,7 km

Oppas aan huisUitlaatservice
+1

Dierenpret

Tijdens de wandeling ga ik vaak met uw hond spelen, bijvoorbeeld met een bal of frisbee, zodat hij actief blijft en zich gelukkig voelt. Ik probeer ook andere routes te nemen, zodat elke wandeling spannend en nieuw is. Bovendien, als ik uw hond uitlaat, maak ik tijd voor hem en toon ik hoeveel ik om hem geef. Honden zijn loyale en liefdevol. Ik hou van honden en het is belangrijk voor mij om voor hem te zorgen en hem te geven wat hij nodig heeft om een gelukkig en gezond leven te leiden. Door uw hond regelmatig uit te laten, zorg ik ervoor dat hij niet alleen een fijne tijd heeft, maar ook dat hij zich veilig en tevreden voelt. Het is een win-win situatie voor ons beiden: ik geef uw hond de aandacht en zorg die hij verdient, en in ruil daarvoor krijg ik de liefde en vreugde die een hond zo prachtig kan geven.

vanaf€ 10

Lex, Seniorenopvang in Zwartsluis

Lex

Genemuiden · 2,5 km

Dagopvang
Logeren
+2

Geduldige en liefdevolle hondenoppas

Hoi! Ik ben Lex, 24 jaar en woon in Genemuiden. Ik heb sinds mijn 7e tot twee jaar geleden een hondje (maltezer) gehad en eigenlijk zo lang ik me kan herinneren honden om me heen gehad. Meerdere familieleden en kennissen hebben honden waar ik goed mee overweg kan. Ik heb ondertussen opgepast op 3 honden, dat ging hartstikke goed en volgens mij waren de baasjes ook erg tevreden. Als ik anderen mag geloven ben ik geduldig, liefdevol en consequent met honden. Ik heb eigenlijk geen voorkeur voor een ras, het gaat om het innerlijk toch? Hopelijk mag ik snel uw trouwe viervoeter ontmoeten! :)

vanaf€ 8

Resultaten 1–10 van 10

5,00

Gemiddelde beoordeling

Oppassen in Zwartsluis kregen 6 beoordelingen, met gemiddeld 5,00 sterren

Oppassers voor oudere honden in Zwartsluis

Vind zorgzame oppassen in Zwartsluis met ervaring met oudere honden. Oudere honden verdienen rustige, aandachtige verzorging van iemand die hun tempo en behoeften begrijpt.

Speciale behoeften van oudere honden

  • Oudere honden hebben soms op vaste tijden medicatie nodig — ervaren oppassen kunnen die betrouwbaar toedienen.
  • Oudere honden hebben vaak mobiliteitsproblemen en hebben kortere, rustigere wandelingen nodig met meer rust.
  • Een rustige, stille omgeving is essentieel voor oudere honden die angstig of verward kunnen zijn in een nieuwe omgeving.

Voordelen van een lokale oppas in Zwartsluis

Een oppas bij jou in de buurt in Zwartsluis beperkt de reistijd voor je oudere hond, houdt je hond in een vertrouwde omgeving en maakt tussentijds contact tijdens een langer verblijf makkelijker.

Wat kost Seniorenopvang in Zwartsluis?

ServiceDierGem. prijs
HondenoppasHond€14 / nacht
DagopvangHond€26 / dag
Logeren bij oppasHond€29 / nacht
Oppas aan huis€41 / nacht
UitlaatserviceHond€18 / wandeling
Huisbezoek€20 / bezoek
KattenoppasKat€13 / nacht
PuppyopvangHond€15 / nacht
SeniorenopvangHond€14 / nacht