Seniorenopvang in Oss

Ontvang gepersonaliseerde aanbiedingen van oppassen in de buurt

Daniek, Seniorenopvang in Oss

Daniek

5,0 (1)

Oss · 1,7 km

Agenda bijgewerktDagopvang
Logeren
+2

Liefdevolle hondenoppas in Oss

Welkom bij mijn oppas- en uitlaatservice! Ik ben een grote hondenliefhebber en help graag met het uitlaten van jouw hond of kom langs voor een leuk speelmomentje bij jou thuis. Ook kan jouw hond gezellig een dagje komen spelen bij mij thuis. Ik heb ervaring met verschillende rassen. Bij mij thuis loopt een lieve, vrolijke Golden Retriever van 4 jaar rond en ik heb vroeger een Welsh Springer Spaniel en een Collie gehad. Daarnaast heb ik regelmatig Teckels van vrienden en familie om me heen, die ik graag vertroetel. Iedere hond is anders. Daarom neem ik de tijd om jouw hond te leren kennen en pas ik de wandeling, het speelmoment of dagje opvang aan aan zijn of haar karakter, leeftijd en energieniveau. Of jouw hond nu houdt van een actieve wandeling, rustig snuffelen of lekker spelen in de tuin of woonkamer, ik zorg ervoor dat hij of zij de aandacht en beweging krijgt die nodig zijn. Bij mij staat het welzijn van jouw hond altijd voorop en ik behandel iedere hond alsof het mijn eigen hond is. Ik vind het belangrijk dat jouw hond zich veilig en op zijn of haar gemak voelt. Daarom volg ik de dagelijkse routine en eventuele instructies zorgvuldig op. Na afloop van de wandeling of het speelmoment en tijdens de dagopvang stuur ik met plezier een update met wat leuke foto's en/of filmpjes, zodat je weet hoe het is gegaan/gaat. Een wandeling die geboekt wordt onder de uitlaatservice duurt gemiddeld 30 minuten. Voor wandelingen tijdens de dagopvang geldt in principe hetzelfde, behalve als we een lekker lange boswandeling gaan maken. Blijven we in de buurt van mijn huis, dan gaan we wandelen in het grote park hier direct naast de deur. Om de 2 à 4 uur gaan we naar buiten. We wonen in een rustige wijk aan de buitenrand van Oss. Met veel liefde, geduld en aandacht zorg ik ervoor dat jouw hond een fijne tijd heeft. Ik kijk ernaar uit om jou en jouw hond te ontmoeten!

Heel fijne en betrouwbare oppas. De communicatie is duidelijk en prettig, en ze houdt zich goed aan de gemaakte afspraken. Ik heb er een goed gevoel bij en zou haar zeker opnieuw vragen om op mijn hond te passen!

2 vaste gasten

vanaf€ 13

Miranda, Seniorenopvang in Oss

Miranda

5,0 (31)

Nistelrode · 6,6 km

Agenda bijgewerktDagopvang
Logeren
+3

Huiselijke opvang aangeboden voor jullie hond

Wij bieden een gezellige opvang aan bij ons in huis. Oppassen op locatie met de zorg voor andere dieren is bespreekbaar. We wonen op korte afstand van de bossen en het water en zijn dol op honden. Helaas hebben we onze golden retriever na ruim 13 jaar moeten laten gaan. Dit betekend dat wij heel veel liefde, knuffels en energie over hebben voor jouw huisdier. We geven individuele aandacht aan jouw huisdier(en) dit betekend dat we maar voor een huishouden tegelijk opvang aanbieden. Daarbij is het wel een voorwaarde dat de hond moet kunnen omgaan met oudere kinderen. We willen altijd eerst kennismaken om te zien of wij de ideale match zijn voor jullie huisdier. Wij zijn vrij flexibel en hebben ervaring met het toedienen van medicijnen echter is dit heel erg afhankelijk hoe de hond hierop reageert bij een vreemde. Veel dingen zijn bespreekbaar. Mochten er meerdere honden uit een gezin zijn kunnen we eventueel korting berekenen. Voor oppas op de dinsdag is het wel van belang dat de hond een paar uur alleen moet kunnen zijn. Staan er data niet open, maar wil je toch graag informeren of we beschikbaar zijn dan mag je altijd contact opnemen dan kan ik hem open zetten.

Juna was weer helemaal thuis bij Miranda en haar gezin. Miranda stuurde ook af ertoe wat foto’s, waardoor wij een hele fijne ontspannen en zorgeloze vakantie hebben gehad. Helemaal super!!!

12 vaste gasten

vanaf€ 15

Melissa, Seniorenopvang in Oss

Melissa

5,0 (52)

Maren Kessel · 9,9 km

Agenda bijgewerktDagopvang
Logeren

Dieren maken de dag altijd leuker!

Jouw beste vriendje kan rekenen op zijn/haar eigen vakantie terwijl jij weg bent. Natuurlijk word je op de hoogte gehouden dmv foto's en video's, als je dit wilt. Jouw maatje word verwelkomt door een vrolijke jonge meid, een maltezer van 3 jaar oud. Sinds mijn 11e heb ik ervaring met verschillende rassen. Mijn eerste beste vriendinnetje was een Bernersennen hond, 2e en 3e idem. Vervolgens kwam er een tervuerense herder bij en een sheltie. Ook gemixte niet geregistreerde rassen zijn meer dan welkom! Beschikbaarheid altijd in goed overleg en de wensen van de baasjes worden altijd serieus genomen. Samen met Pixie hoop ik ook jouw beste vriend een geweldige tijd te mogen geven.

George heeft weer de tijd van zn leven gehad! Thanks !

21 vaste gasten

vanaf€ 35

Dante, Seniorenopvang in Oss

Dante

5,0 (49)

Rosmalen · 13,4 km

Agenda bijgewerktUitlaatserviceDierenoppas

Persoonlijke aandacht voor jouw hond kat of konijn

Sinds November 2017 werk ik als vrijwilliger bij een dierenasiel in de buurt en in Juni 2021 heb ik mijn diploma gehaald van de opleiding Dier en Ondernemen. Tijdens deze opleiding heb ik stage gelopen bij o.a. een honden dagopvang, een manege, en bij St. Hulphond. Ook heb ik bij DogVision de opleiding tot Kynologisch Instructeur gevolgd. Zelf heb ik een Labrador waarmee ik 3x per week naar training ga voor Detectie, Hoopers en G&G. Ik heb ook al jaren konijnen en ervaring met het geven van medicatie aan konijnen. Ik weet hoe veel mijn dieren voor mij betekenen en zie het dan ook als een grote eer als ik voor uw dier mag zorgen. Indien uw dier medicatie, speciale aandacht of iets anders nodig heeft is dit zeker mogelijk. Graag bespreek ik met u wat uw wensen zijn om ervoor te zorgen dat het uw dier aan niets ontbreekt. Naast honden kunt u mij zeker ook vragen om te zorgen voor uw kat, konijn of ander dier. Twijfel niet en vraag mij naar de mogelijkheden.

Mijn oude hond kwam meteen uit zijn mand voor hem. Dante begreep de aandacht die hij nodig heeft bij zijn wandeling perfect en was betrouwbaar over zijn beschikbaarheid.

14 vaste gasten

vanaf€ 10

Lisa, Seniorenopvang in Oss

Lisa

Heesch · 3,5 km

Agenda bijgewerktDagopvang
Logeren
+2

Lieve dierenoppas voor je maatje(s)

​Met 13 jaar ervaring ben ik een echte dierenliefhebber. Als trotse katteneigenaar van mijn eigen maatjes Pip & DeeJee, weet ik precies hoe belangrijk persoonlijke aandacht en zorg zijn voor een kat, maar ook door wekelijkse ervaring van oppassen en uitlaten van honden. Vanwege mijn ervaring word ik vaak door buren, vrienden en familie gevraagd om langs te komen om hun huisdieren te voeren, te verzorgen en uitgebreid met ze te spelen. Ik ben betrouwbaar, geduldig en zorg er altijd voor dat ze zich op hun gemak voelt in de eigen vertrouwde omgeving terwijl jij weg bent. Zullen we kennismaken?

vanaf€ 10

Marina, Seniorenopvang in Oss

Marina

5,0 (1)

Uden · 13,0 km

Dagopvang
Logeren
+3

Gek op honden! Bij mij kunnen ze heerlijk spelen.

Sinds mijn 14e heb ik altijd honden gehad. Eerst toen ik nog thuis woonde en daarna ook toen ik op mezelf ging wonen. Ik ben gek op honden en knuffel het liefst de hele dag met ze. Door omstandigheden is het voor nu niet mogelijk om zelf een hond te nemen. Ik zorg soms voor de hond van mijn ouders en van mijn beste vriendin. Meestal zijn ze dan een paar dagen bij mij en daar geniet ik ontzettend van. Ik houd er ook van om lekkere lange wandelingen te maken en de hond(en) mee te nemen naar het bos.

Marina is een hele lieve hondenliefhebster die vandaag met veel zorg en aandacht op onze Senna heeft gepast. Ondanks dat Senna het spannend vindt ging ze toch lekker op de bank liggen en zelfs uiteindelijk wat brokjes eten. Een heel fijne opvang , jammer dat we niet dichter bij elkaar wonen zodat het vaker zou kunnen. Bedankt Marina!

vanaf€ 18

Esmée, Seniorenopvang in Oss

Esmée

Oss · 2,3 km

Oppas aan huisUitlaatservice
+1

Liefdevolle zorg voor jouw huisdier!

Thuis heb ik zelf hondjes waarvoor ik dagelijks zorg: ik laat ze lekker spelen in onze tuin en speel regelmatig met ze. Daardoor heb ik veel ervaring met het herkennen van gedrag, routines en behoeften van honden. Tijdens mijn afstudeerstage ben ik vooral in het weekend beschikbaar, maar vanaf 3 juli kan ik ook doordeweeks vaker oppassen. Ik werk altijd bij het baasje thuis, aangezien mijn hondjes niet met elke hond om kunnen gaan. Ik kan goed omgaan met verschillende karakters van honden. Met mijn geduldige aanpak en oog voor detail kunnen baasjes erop vertrouwen dat hun huisdier in goede handen is.

vanaf€ 10

Tess, Seniorenopvang in Oss

Tess

5,0 (2)

Uden · 13,4 km

Dagopvang
Logeren
+3

Met veel liefde en aandacht zorg ik voor jou maatje.

Hoi! Ik ben Tess , 42 jaar Ik woon samen met mijn dochter van 20 in Uden. In mijn omgeving zijn mooie wandel gebieden dus aan beweging geen gebrek! Op dit moment fulltime thuis, dus genoeg tijd en aandacht voor een hond. Ervaring met shih tzu , Frans buldog, golden retriever , angstige hondjes worden ook liefdevol opgevangen. Mocht u hond een medicatie nodig hebben dan is het ook geen probleem. Graag wel een hond vlo- vrij en schoon brengen. Ik ben flexibel dus brengen en halen in overleg. Ik zie jullie graag voor de kennismaking. Hopelijk tot snel !!

Fijne, lieve en kundige oppas!

2 vaste gasten

vanaf€ 15

Tamara, Seniorenopvang in Oss

Tamara

5,0 (1)

Rosmalen · 11,1 km

Dagopvang
Logeren
+2

Betrouwbare oppas in Rosmalen

Mijn man en ik (33 jaar) wonen samen met onze 12-jarige lieve en rustige Pomeriaan. Hij is een ongecastereerd mannetje. Wij werken thuis en kunnen dus de gehele dag toezicht houden op, en aandacht geven aan jouw trouwe viervoeter! We zijn rustige mensen en echte dierenliefhebbers. Jullie hond en/of kat zal veel aandacht krijgen tijdens zijn logeerpartij en we houden de baasjes altijd goed op de hoogte met foto's en video's. Zo kunnen jullie met een gerust hart even weg! Wij wonen vlakbij een honden veldje en lopen regelmatig een rondje van +- 1 kilometer zodat de hondjes vaak even frisse lucht kunnen nemen.

great people, great care and the dog was happy ;)

1 vaste gast

vanaf€ 25

emma, Seniorenopvang in Oss

emma

Rosmalen · 10,7 km

Dagopvang
Logeren
+2

Dierenvriend

Wij zijn een pasgetrouwd nederlands/indiaas koppel Na altijd omringt te zijn door honden, mis ik het nu heel erg een hond bij me te hebben. Helaas laat de levenstijl van mij en mijn man met veel reizen het niet toe om permanent een hond te houden. Ik hou erg van rustige knuffel honden, maar een enthousiaste hond is ook leuk. Wij wonen in een met natuur omringt gebied en hebben een tuin. Ik heb voldoende ervaring met gedrag van honden. Geen honden die extreem veel blaffen, agressief zijn of niet goed zindelijk, of t huis afbreken. Gewoon een fatsoenlijk getrainde hond. Liefst word ik een vaste oppas, zodat er wederzijds vertrouwen kan ontstaan. Mijn beschikbaarheid is wisselend, door een onregelmatige baan Graag de hond zelf langsbrengen en ophalen

vanaf€ 7

jade, Seniorenopvang in Oss

jade

5,0 (7)

Rosmalen · 13,7 km

Dagopvang
Logeren

sportieve jonge dierenliefhebbers

Hoi! Wij zijn Mark en Jade. We houden erg van de gezelschap van honden, maar een eigen hond past nog niet in onze levensstijl. Ik (Jade) heb een paar jaar geleden mijn schapendoes laten inslapen vanwege ouderdom en sindsdien pas ik veel op andere honden. Mark is vroeger ook met een hond opgegroeid. We hebben een afgesloten tuin waar de hond kan rondlopen en daarnaast wonen vlakbij twee grote plassen waar we veel kunnen wandelen. We vinden het leuk om met de honden te wandelen, te spelen en te knuffelen natuurlijk en geven hem/haar graag persoonlijke aandacht. Omdat we vaak vanuit huis werken, is oppassen overdag geen probleem. We vinden het fijn om eerst even kennis te maken, zodat jij je hond met een gerust hart bij ons achter kunt laten. Voor ons is het belangrijk dat elke hond zich welkom en veilig voelt, en dat jij als eigenaar met een gerust hart weg kunt gaan. We kijken ernaar uit om je hond te leren kennen en samen veel plezier te hebben!

Osito heeft het heel leuk gehad. er is goed voor hem gezorgd . De dieren staan bij jade op nr 1.

1 vaste gast

vanaf€ 25

Ylona, Seniorenopvang in Oss

Ylona

4,8 (43)

Geffen · 2,4 km

Logeren

Oppas Omg Oss

Als je vind dat je hond beter in een huissituatie kan slapen ipv in een pension, dan kan dat bij ons. We hebben zelf meer dan 20 jaar honden, geven hondentrainingen en werken op hoog niveau met onze honden. Oppashonden wonen bij ons in huis, samen met onze honden. Dus als het type niet goed zou passen bij onze honden, dan willen pas na kennismaking (zonder de hond) beslissen of het oppassen voor beide partijen leuk wordt. We hebben een stabiele groep sociale honden. Dus met onze ervaring komt het eigenlijk altijd wel tot een leuke (speel)match met jouw hond. Veel is mogelijk of bespreekbaar, maar alles in overleg.

Joshua heeft een hele fijne tijd gehad bij Ylona. Alle ruimte om lekker te spelen en voor de toekomst een fijn tweede thuis.

14 vaste gasten

vanaf€ 42

Yves, Seniorenopvang in Oss

Yves

5,0 (6)

Alphen · 7,4 km

Dagopvang
Logeren
+1

Animal life deserves place 1.

Hallo iedereen, Ikzelf ben een levendig diertje wat al veel van de wereld heeft verkend. Mijn persoonlijke passie naast groei en uitdaging ligt voornamelijk bij helpen en begeleiden. Naast Deels mantelzorg voor mijn moeder ben ik een ondernemer die van het leven geniet en ook kan genieten. Heb zelf een loft gebouwd van gerecycled materiaal waar ik momenteel in Nederland in woon. Doordat mijn bedrijven goed lopen kan ik veel met de benen omhoog zitten en lekker vanaf thuis veel realiseren. Mijn woning is daarnaast geschikt voor honden van alle maten en leeftijden. De woning is volledig gelijkvloers met een open ruimte van bijna 120 vierkante meter speelgrond. daarnaast loopt de tuin 270 graden om de woning heen met een perceel van bijna 600 meter oppervlakte. Dit is volledig omheind en daarom uitermate geschikt voor vrijheid en blijheid. De omgeving zelf hier is ook fantastisch voor welzijn van natuur en dier. Weinig verkeer, tussen de rivieren, veel groen en oneindig wandel dan wel speel gebied. kerst en vakantie periodes is er een toeslag 25 euro voor korte boekingen 1 t/m 3. voor lange boekingen van een week plus is er een toeslag van 75

Onze twee Newfoundlanders hebben een heerlijke tijd gehad bij Yves en zijn vriendin. De communicatie verliep heel goed, en Yves stelt zich flexibel op. Onze honden waren duidelijk erg op hun gemak en zijn supergoed verzorgd. Het is voor ons een eind rijden, maar voor een volgende vakantie kijken we zeker weer of de honden hier terecht kunnen.

2 vaste gasten

vanaf€ 45

Carla, Seniorenopvang in Oss

Carla

Oss · 1,1 km

Agenda bijgewerktDagopvang
Logeren
+2

Dog sister in Oss

I am a responsible, attentive, and caring person with a genuine love for animals. I have experience caring for dogs and understand their daily needs, from regular walks and proper feeding to providing constant attention and affection. I always prioritize the safety and comfort of the animals, making sure they feel secure and relaxed while their owners are away. I am patient and empathetic, able to quickly build trust with animals regardless of their temperament.I pay close attention to details and can notice any changes in behavior or overall condition. My goal is to ensure that each pet feels happy, safe, and well cared for at all times.

vanaf€ 8

Lente, Seniorenopvang in Oss

Lente

Uden · 13,6 km

UitlaatserviceDierenoppas

Huidierenoppas!

Mijn naam is Lente en ik ben 20 jaar oud. Ik woon in Uden, maar ben voor mijn opleiding ook vaak in Eindhoven te vinden! Op dit moment zit ik in het laatste jaar van mijn studie Mediavormgeven. Ik hou super veel van dieren en omdat ik zelf helaas geen huisdieren heb, vind ik het geweldig om voor andere huisdieren te zorgen! Ik laat vaak honden uit van vrienden of familie, en heb ook regelmatig katten verzorgd. Het geeft me veel plezier om tijd door te brengen met dieren en ze de aandacht te geven die ze verdienen. Ik ben betrouwbaar, zorgzaam en zorg er altijd voor dat de dieren zich comfortabel en veilig voelen! Daarnaast wandel ik erg graag, dus lange wandelingen met honden zijn voor mij absoluut geen probleem! Ik zou het leuk vinden om jouw huisdier(s) een fijne tijd te bezorgen wanneer je er even niet bent :)

vanaf€ 10

San, Seniorenopvang in Oss

San

5,0 (2)

Oss · 1,4 km

Oppas aan huisUitlaatservice
+1

Echte dierenvriend

Het kan mij niet te gek genoeg kwa honden elke hond verdient alle liefde die er maar is en daar wil ik graag een steentje aan bijdragen. Zelf hebben wij als gezin 2 honden 1 amerikaanse stafford (13), 1 shit tzu's (5). Ik speel,knuffel wandel balletjes gooien (mits ze los kunnen/mogen lopen) graag met honden en natuurlijk hoort daar ook iets lekkers bij na afloop. Ik ben gewend om met honden te lopen die wat moeilijker zijn in omgang ook leer ik graag honden/puppy's nieuwe dingetjes bv speciale wensen die u heeft als bijv een deur leren openen etc. Of gewoon lekker de standaard dingetjes zoals af/lig, zit, blijf, toemaar. Bent u nieuwsgierig geworden naar mij en wil u graag dat ik op uw hondje pas of gewoon even tusse de middag met de ga wandelen neem dan contact met me op en we spreken mekaar dan waarschijnlijk snel.

Roos heeft het erg fijn gehad! Super blij zijn we met San

1 vaste gast

vanaf€ 16

Karolina, Seniorenopvang in Oss

Karolina

oss · 1,2 km

Dagopvang
Logeren
+2

Loving Family Home For Your Pet❤️

Hi! My name is Karolina, I’m 29 years old and Im from Poland. I live with my fiancé, our daughter, and our friendly Jack Russell Terrier. We are a family of animal lovers, especially when it comes to dogs. Although we have only recently started providing pet sitting professionally, caring for dogs has always been part of our lives. We have already welcomed few dogs into our home and truly enjoy giving them a safe, loving, and comfortable place to stay. We decided to become pet sitters because we simply love being around animals. We would love to have more pets ourselves, but because we travel quite often, that’s not possible. When your dog(or other pet) stays with us, they become a part of our family. We don’t believe in keeping dogs separated from us—they are welcome to enjoy our entire home and spend time wherever we are. If your dog is used to sleeping on the bed with their family, they’re more than welcome to sleep in our bed too. They will receive plenty of attention, playtime, walks, cuddles and lots of love throughout their stay. Our home is a safe and welcoming environment where dogs can feel free. We are happy to care for friendly, vaccinated dogs of different breeds( preferred small and medium size) . We understand how important it is to leave your pet with someone you can trust, and we’ll make sure you receive regular updates and photos so you can relax while you’re away. We look forward to meeting you and your friend! 🐶💛

vanaf€ 8

Manou, Seniorenopvang in Oss

Manou

Uden · 12,7 km

DagopvangOppas aan huis
+2

Opgegroeid met honden en stopt altijd om te aaien

Ik ben opgegroeid met honden en hou er ontzettend van om met de beestjes te wandelen, knuffelen en spelen. Ik ga regelmatig naar huis om de hond daar te knuffelen en als de hond alleen is ga ik daar graag heen. Ik ben een persoon dat op een feestje met de hond bezig is en daar niet bij weg is te slaan. Ik maak graag tijd om te stoppen wanneer er een hond langs loopt en ben bereid om hierdoor een bus of trein te missen. Wat mijn liefde voor honden weergeeft. Ik zeg dan ook altijd: Zonder hond is het geen thuis. Ik ben op afspraak beschikbaar. Dit in verband met werk. Vooral in de schoolvakanties ben ik beschikbaar. Ook ben ik vaak 1 dag in het weekend beschikbaar.

vanaf€ 8

Carlijn, Seniorenopvang in Oss

Carlijn

Oss · 2,3 km

UitlaatserviceDierenoppas

uitlaatservice

Omdat ik veel vanuit huis werk en flexibel ben in mijn werktijden, bied ik met plezier een betrouwbare en persoonlijke uitlaatservice aan. Wandelen is een grote hobby van mij, en ik neem uw hond graag mee op pad. In de eigen woonwijk, in het bos of, voor honden die behoefte hebben aan rust, naar een rustige plek in de polder. Ik heb ervaring met (grote) honden en met honden die gedragsproblemen hebben. Dankzij mijn geduldige en rustige aanpak zorg ik ervoor dat iedere hond zich veilig en op zijn gemak voelt tijdens de wandeling. Of het nu gaat om extra beweging, structuur of juist een prikkelarme omgeving, ik stem de wandeling af op de behoeften van uw hond. Uw hond is bij mij in goede handen.

vanaf€ 20

Ellen, Seniorenopvang in Oss

Ellen

5,0 (9)

Oss · 1,9 km

Agenda bijgewerktDagopvang
Logeren
+2

Opvang voor kleine hondjes, net als thuis!

Als dierenliefhebber heb ik veel ervaring met het verzorgen van veel soorten honden sinds ik ben opgegroeid met meerdere huisdieren. Daarnaast heb ik een eigen bedrijf waarin ik mij specialiseer in kleine honden. Dit maakt dat ik in de afgelopen jaren veel kennis heb opgedaan met betrekking tot gedrag, voeding, hygiëne en speeltijd voor de dieren. Het is mijn passie om ervoor te zorgen dat elk dier goed wordt verzorgd, gelukkig en gezond is. Ik geloof dat huisdieren waardevolle leden van onze familie zijn en met vriendelijkheid en liefde moeten worden behandeld. Ik heb zelf 2 kleine honden en 2 kinderen. Mijn kinderen zijn dol op honden en hebben hier ruime ervaring mee. Dagopvang op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag is zonder kinderen aanwezigheid tussen 8.30 uur en 18.00 uur. Mocht jouw viervoeter dus niet met kinderen kunnen, is een aangepaste dagopvang nog steeds mogelijk. Wij wonen in een rijtjes woning op steenworp afstand van een omheind uitlaat veldje. Daarnaast hebben wij een afgesloten tuin. Wil je meer weten? Dan mag je me altijd een berichtje sturen. LET OP: Tijdens vakantie periodes hanteren we een STRENG annuleringbeleid aangezien wij onze vakantie hier altijd om heen plannen. De rest van het jaar hanteren we een GEMIDDELD annuleringsbeleid. Omdat je dit niet kunt instellen, staat ons oppas standaard ingesteld op streng, via petbnb kunnen wij hier van af wijken indien wij dit aangeven na een annulering. Gemiddeld: Volledige restitutie bij annulering minimaal 5 dagen voorafgaand aan het oppassen. Als het oppassen bijvoorbeeld op vrijdag start dan moet er geannuleerd zijn op de donderdag de week daarvoor (voor 23:59 uur); 50% restitutie bij annulering daarna; geen restitutie bij annulering na aanvang van de eerste dag van het oppassen. Streng: Volledige restitutie bij annulering minimaal 10 dagen voorafgaand aan het oppassen. Als het oppassen bijvoorbeeld op een vrijdag start dan moet er geannuleerd zijn op de zondag 10 dagen daarvoor en (voor 23:59 uur); 50% restitutie bij annulering daarna; geen restitutie bij annulering na aanvang van de eerste dag van het oppassen. Meer dan 3 nachten verblijven in de vakantie periodes? Dan vragen we jou minimaal 2 maanden vantevoren te betalen zodat wij zeker weten dat we je plaatsje kunnen bevestigen.

Van kennismaking met Ellen tot en met het 3 weken verzorgen van Tommie tijdens mijn vakantie een hele prettige ervaring gehad,met regelmatige update met foto’s en duigelijke vragen en een liefdevolle opvang van Ellen. Een aanrader wat mij betreft. Grtjes Peter en Tommie

2 vaste gasten

vanaf€ 12

Resultaten 1–20 van 28

4,88

Gemiddelde beoordeling

Oppassen in Oss kregen 32 beoordelingen, met gemiddeld 4,88 sterren

Oppassers voor oudere honden in Oss

Vind zorgzame oppassen in Oss met ervaring met oudere honden. Oudere honden verdienen rustige, aandachtige verzorging van iemand die hun tempo en behoeften begrijpt.

Speciale behoeften van oudere honden

  • Oudere honden hebben soms op vaste tijden medicatie nodig — ervaren oppassen kunnen die betrouwbaar toedienen.
  • Oudere honden hebben vaak mobiliteitsproblemen en hebben kortere, rustigere wandelingen nodig met meer rust.
  • Een rustige, stille omgeving is essentieel voor oudere honden die angstig of verward kunnen zijn in een nieuwe omgeving.

Voordelen van een lokale oppas in Oss

Een oppas bij jou in de buurt in Oss beperkt de reistijd voor je oudere hond, houdt je hond in een vertrouwde omgeving en maakt tussentijds contact tijdens een langer verblijf makkelijker.

Wat kost Seniorenopvang in Oss?

ServiceDierGem. prijs
HondenoppasHond€19 / nacht
DagopvangHond€26 / dag
Logeren bij oppasHond€37 / nacht
Oppas aan huis€41 / nacht
UitlaatserviceHond€15 / wandeling
Huisbezoek€17 / bezoek
KattenoppasKat€14 / nacht
PuppyopvangHond€19 / nacht
SeniorenopvangHond€19 / nacht