Seniorenopvang in Lewenborg, Groningen

Ontvang gepersonaliseerde aanbiedingen van oppassen in de buurt

Laura, Seniorenopvang in Lewenborg, Groningen

Laura

5,0 (4)

Groningen · 4,1 km

Dagopvang
Logeren
+2

Hondenliefhebbend gezin bij natuurgebied Kardinge

Hallo! Wij zijn Laura en Marthijs en samen met onze twee kinderen wonen we aan de rand van Groningen, bij het natuurgebied Kardinge. We zijn echte hondenliefhebbers en maken graag lange wandelingen in de natuur. Laura is opgegroeid met Border Collies en daardoor gewend aan actieve honden. In de familie passen we regelmatig op de honden van Laura's broer: een Golden Retriever (2 jaar) en een Border Collie (4 jaar). Ook komt de hond van de zus van Marthijs - een Spaanse mix (13 jaar) - regelmatig logeren. We hebben dus ervaring met verschillende soorten honden, leeftijden en karakters. Bij ons krijgen honden naast mooie wandelingen veel aandacht, knuffels en duidelijke structuur. We vinden het belangrijk dat jouw hond zich veilig en op zijn gemak voelt bij ons thuis. Omdat we snappen dat logeren/verblijven bij een nieuwe oppas spannend kan zijn voor zowel jou als je hond sturen we regelmatig even een update met een foto of filmpje. Goed om te weten: wij passen op één hond tegelijkertijd. Zo weten we zeker dat we deze alle aandacht kunnen geven die hij/zij nodig heeft. In ons profiel vind je wat foto's van ons huis en de nabije wandelomgeving. Wil je meer weten of heb je vragen? Stuur gerust een berichtje!

Laura en Marthijs zijn geweldige lieve mensen met een groot dierenhart! Moos komt altijd vrolijk weer thuis van de wandelingen . Dikke aanrader!

1 vaste gast

vanaf€ 12

Nakii, Seniorenopvang in Lewenborg, Groningen

Nakii

Groningen · 3,8 km

DagopvangOppas aan huis
+2

Hondenliefhebber: grote,kleine en energieke honden

Hii, mijn naam is Nakii. Ik ben een betrouwbare en enthousiaste hondenliefhebber met ervaring met zowel grote als kleine hondenrassen, waaronder Blue Nose Pitbulls, Rhodesian Ridgebacks, Shih Tzu's en Cocker Spaniel. Elke hond verdient aandacht, geduld, beweging en liefde, en ik zorg ervoor dat ze zich veilig en gelukkig voelen tijdens elke wandeling. Ik pas mij aan aan het energieniveau en de persoonlijkheid van uw hond, of ze nu speels, rustig of extra actief zijn. Het welzijn de veiligheid en het plezier van uw hond staan bij mij altijd op de eerste plaats🐕 Neem contact met mij voor een afspraak

vanaf€ 7

Marcel, Seniorenopvang in Lewenborg, Groningen

Marcel

Groningen · 3,9 km

Oppas aan huisUitlaatservice
+1

Geen tijd voor uw beest? Fijn dat ik ben geweest!

Hallo, ik ben Marcel! Ik ben 36, woon in een ruime hoekwoning met tuin in Lewenborg en heb een groot hart voor dieren. Al sinds ik klein ben houd ik van dieren. Zo had ik vogels, hamsters en vissen waar ik voor zorgde. Grotere huisdieren waren helaas niet mogelijk omdat er nogal wat allergie voorkwam in ons gezin. Nadat ik het ouderlijk huis verliet heb ik direct een aantal beestjes in huis gehaald. Ik ben sociaal en betrokken, zowel met mens als dier. Wandelen doe ik graag, dus het is voor mij een kleine moeite om uw hond mee te nemen wanneer u datzelf even niet uitkomt. Het lijkt me leuk en dankbaar om me in mijn vrije tijd in te zetten om u te helpen met uw huisdier wanneer het uzelf even niet uitkomt. Dit kan in de vorm van wandelen met uw hond, het verzorgen van de katten tijdens vakanties, of eventuele andere vormen van oppas. In overleg is er veel mogelijk. Ondanks dat ik zelf geen hond heb heb ik wel ruime ervaring met honden. Zo ging ik vaak met mijn vriendin mee naar de hondentraining van haar appenzeller, en wandel ik al een hele tijd met de labrador van een buurtgenoot. Woont u in Lewenborg of omstreke en bent u op zoek naar hulp met uw huisdier? Laat het me weten!

vanaf€ 15

Merel, Seniorenopvang in Lewenborg, Groningen

Merel

Groningen · 4,3 km

UitlaatserviceDierenoppas

Vriendelijke ervaren oppas met veel tijd.

Hoi mijn naam is Merel,21 jaar en ik woon in de stad Groningen, wijk lewenborg. Mijn hobby's zijn fotografie, wandelen, bakken en muziek luisteren. Ik ben opgegroeid met dieren. En mijn grootste wens kwam uit toen ik voor mijn negende verjaardag een hond kreeg. Haar naam was Takkie een zwerfhond uit Kroatie. Takkie was een onhandige, lieve hond met hele grote oren. Ze ging altijd mee op vakantie. Mijn liefde voor honden is groot. Na het overlijden van Takkie zijn er twee honden bijgekomen waar ik veel plezier aan beleef Niva en Maja twee jonge blije honden. Maja is als pup bij ons gekomen via mijn tante. We hebben haar geboren zien worden. En Niva hebben we via een stichting voor zwerhonden gevonden. Momenteel heb ik veel tijd omdat ik ben gestopt met mijn opleiding. Die tijd zou ik graag nuttig besteden voor het opassen en uitlaten van honden. Ik word blij van dieren om mij heen, honden geven rust en gezelligheid. Samen wandelen is goed voor mens en dier. Van karakter ben ik rustig, vriendelijk en raak ik niet snel in paniek. Ik heb geen voorkeur voor ras, grootte, mannentje of vrouwtje. Ik ben 1 tot 2 x in de week beschikbaar En ik heb geen rijbewijs Neem gerust contact contact op. Graag kom ik langs voor een kennismakingsgesprek. Ik ben beschikbaar in de ochtend, middag en de avond. Met vriendelijke groet, Merel J.

vanaf€ 16

Resultaten 1–4 van 4

5,00

Gemiddelde beoordeling

Oppassen in Lewenborg, Groningen kregen 4 beoordelingen, met gemiddeld 5,00 sterren

Oppassers voor oudere honden in Lewenborg, Groningen

Vind zorgzame oppassen in Lewenborg, Groningen met ervaring met oudere honden. Oudere honden verdienen rustige, aandachtige verzorging van iemand die hun tempo en behoeften begrijpt.

Speciale behoeften van oudere honden

  • Oudere honden hebben soms op vaste tijden medicatie nodig — ervaren oppassen kunnen die betrouwbaar toedienen.
  • Oudere honden hebben vaak mobiliteitsproblemen en hebben kortere, rustigere wandelingen nodig met meer rust.
  • Een rustige, stille omgeving is essentieel voor oudere honden die angstig of verward kunnen zijn in een nieuwe omgeving.

Voordelen van een lokale oppas in Lewenborg, Groningen

Een oppas bij jou in de buurt in Lewenborg, Groningen beperkt de reistijd voor je oudere hond, houdt je hond in een vertrouwde omgeving en maakt tussentijds contact tijdens een langer verblijf makkelijker.

Wat kost Seniorenopvang in Lewenborg, Groningen?

ServiceDierGem. prijs
HondenoppasHond€15 / nacht
DagopvangHond€27 / dag
Logeren bij oppasHond€30 / nacht
Oppas aan huis€35 / nacht
UitlaatserviceHond€13 / wandeling
Huisbezoek€17 / bezoek
KattenoppasKat€14 / nacht
PuppyopvangHond€13 / nacht
SeniorenopvangHond€13 / nacht