Seniorenopvang in Groet

Ontvang gepersonaliseerde aanbiedingen van oppassen in de buurt

Eveline, Seniorenopvang in Groet

Eveline

5,0 (4)

Koedijk · 8,1 km

Agenda bijgewerktUitlaatserviceDierenoppas

Ervaren dierenverzorger

Hallo, ik ben Eveline ik ben 39 jaar, alleenstaande moeder van een dochtertje van 5 jaar oud en ik heb mijn hele leven al katten. Ik ben vrijwilliger bij de dierenbescherming en werk daar met verschillende knaagdieren o.a. konijnen, cavia's, ratten, hamsters, muizen, gerbils, chinchillas en degoes. Ik heb ook altijd honden om me heen gehad in de familie en vind het ook erg leuk om met honden te gaan wandelen in het bos of naar het strand te gaan. Van beroep ben ik doktersassistente al 17 jaar. Ik ben m.n. opzoek naar oppas adresjes voor onder de schooltijden van mijn dochtertje of in de weekenden. Ik pas op honden, katten en knaagdieren. Stuur gerust een berichtje voor meer informatie.

Eveline heeft duidelijk ervaring met dieren. Ze is lief voor Cuzco, reageert snel en is flexibel. Ik ga haar nog vaak vragen een rondje met Cuzco te wandelen.

3 vaste gasten

vanaf€ 15

Laura, Seniorenopvang in Groet

Laura

4,8 (11)

Alkmaar · 11,0 km

Agenda bijgewerktDagopvang
Logeren
+1

Gezellige honden opvang.

Mijn naam is Laura en ik woon met mijn man en twee kinderen (5 en 11 jaar oud) in Alkmaar. Wij wonen in een eengezinswoning met afgesloten tuin. Ik ben altijd al gek geweest op honden en heb in het verleden een opleiding tot dierenartsassistente gevolgd. Onze eigen hond hebben we helaas moeten laten inslapen, we zijn daarom ook nog niet klaar voor een nieuwe eigen hond maar ik mis zelf heel erg de wandelingen en gezelschap in huis. Daarom lijkt het mij super leuk om op honden te passen en/of met ze te wandelen. Honden die bij ons komen moeten wel met kinderen kunnen uiteraard, dat is een voorwaarde! Honden die bij ons komen kunnen dus rekenen op een hoop knuffels en heerlijke wandelingen in het bos, duinen of op het strand. Alles is hier dichtbij gelukkig, ideaal dus! Ik kijk er naar uit om een fijn oppas adres te zijn voor jouw trouwe viervoeter!

Kiara heeft een week bij Laura (en haar gezin) gelogeerd. Erg fijn contact en heel geruststellend om te zien (via foto’s en berichtjes) dat Kiara erg op haar gemak was. Mochten we in de toekomst nog een keer gebruik maken van Petbnb, is Laura de eerste die we benaderen.

5 vaste gasten

vanaf€ 12

Patrycja, Seniorenopvang in Groet

Patrycja

5,0 (7)

Callantsoog · 12,6 km

Agenda bijgewerktDagopvang
Logeren
+3

Liefdevolle, persoonlijke aandacht.

Vanuit huis ben ik opgegroeid met honden. Na mijn studie verpleegkunde heb ik regelmatig op verschillende soorten honden, katten en tamme ratjes gepast. Ik heb ook enige ervaring met konijnen. Alle dieren zijn welkom bij mij thuis zolang ze in mijn huis of tuin passen, ze voldoende ruimte en aandacht kunnen krijgen, en gesocialiseerd zijn. Wel moet het dier ook eens 6 uur alleen thuis kunnen blijven. Voor het geval mijn werkrooster en die van mijn vriend een enkele keer niet goed aansluiten. Maar meestal is uw huisdier niet langer dan 4 a 5 uur alleen thuis. Ik kan 4 uitlaatmomenten per dag garanderen. Thuis passen we op honden vanaf 2 jaar oud die uit de puberteit zijn. Voor jongere honden kom ik wel aan huis voor uitlaatservice. Ook kom ik graag aan huis voor uitlaat/oppasmomenten. Hierover maak ik graag persoonlijke afspraken. Ik probeer zo veel mogelijk tegemoet te komen aan de behoeften van het dier en zijn dagelijkse gewoonten door mijn (vrije) dagen daarop aan te passen. Waar mogelijk uiteraard. Als je kiest voor mij als oppasser weet je zeker dat je huisdier veel persoonlijke, liefdevolle aandacht krijgt. In een ruimtelijke woning met 2 tuinen, vlakbij het strand van Callantsoog

Joep heeft het fantastisch gehad bij jullie! Dank je wel.

5 vaste gasten

vanaf€ 18

Jente, Seniorenopvang in Groet

Jente

5,0 (12)

Alkmaar · 10,6 km

Agenda bijgewerktDagopvang
Logeren
+3

26-jarige zoekt lieve viervoeter(s)

Hoi! Mijn naam is Jente, 26 jaar oud en ik woon in Alkmaar. Ik heb altijd honden/katten/paarden in mijn omgeving gehad. Daarnaast heb ik een groot verantwoordelijkheidsgevoel en ga ik voorzichtig met jouw dier en spullen om. Mijn vriend, Alan (28 jr), en ik wonen in Alkmaar. Omdat we helaas nog geen ruimte voelen voor een eigen hond, passen we graag op jouw hond. We hebben hier beiden veel ervaring mee en vinden het fantastisch om lange wandelingen te maken in Bergen, Schoorl en Groet. Beiden werken we veel vanuit huis en zijn we enkel op maandagen de hele dag weg. We hebben drie katten maar die verblijven op de bovenverdieping(en) van ons huis. Dus mocht uw hond niet met katten samen kunnen, dan hoeven ze elkaar niet te zien. Onze katten vinden het overigens prima. Wie weet tot snel!

Onze katten hebben het ontzettend fijn gehad met Jente! Ze stuurde regelmatig foto’s en hield ons goed op de hoogte van hoe het met ze ging. De communicatie verliep heel soepel en ze reageerde snel. We zouden haar de volgende keer zeker weer vragen!

1 vaste gast

vanaf€ 10

Sanne, Seniorenopvang in Groet

Sanne

5,0 (1)

Alkmaar · 10,8 km

Agenda bijgewerktDagopvang
Logeren
+1

Hondenliefde

Ik ben Sanne, 40 jaar, en woon samen met mijn partner en zoon Boris van 6 jaar. Boris en ik zijn gek op dieren en wij willen dan ook heel graag op honden passen. Omdat we wel naar school en werk gaan, zal dit dat met name om weekenden gaan en misschien in vakanties. Ik ben opgegroeid met honden en katten en pas regelmatig op de pup (1jaar) van mijn ouders. Mijn hobby is paardrijden wat ik wekelijks doe. Boris is 1 met de pup en wil alleen maar meer. Hij kijkt enorm uit om voor zijn 'eigen' weekend-hond te zorgen. Zeker nu onze poes is overleden.

.

1 vaste gast

vanaf€ 8

Engele, Seniorenopvang in Groet

Engele

4,9 (115)

Bergen · 6,0 km

Dagopvang
Logeren
+1

Loop graag twee keer per dag een uur in het bos.

Ik ben flexibel bij brengen. Ik loop graag, maar helaas is ons Dobertje Aserah in september 2022 overleden. Je hond is dus welkom en zal ontvangen worden als een prins of prinses. Voor honden die dingen slopen heb ik het liefst een hond die gewend is aan de bench. Sloopt hij of zij niks dan is een kleed of mand ook prima. Ik heb volop ervaring met honden en ben heel relaxt. Ik maak 's ochtend graag wandelingen in het Bergerbos of op het strand. s middags wijk ik regelmatig uit naar een ander losloopgebied in bijv. Heiloo of de Geestmerambacht. Honden die niet los kunnen lopen hebben niet mijn voorkeur. Voor een dagje vind ik dat niet erg. Ook mijn kinderen van 13, 15 en 17 vinden het leuk om met honden te spelen.

29 vaste gasten

vanaf€ 25

Jolande, Seniorenopvang in Groet

Jolande

Alkmaar · 9,5 km

Agenda bijgewerktDagopvang
Logeren

Hondenoppas in Alkmaar

Ben je op zoek naar een ervaren betrouwbare oppas voor je hond overdag? Ik bied dagopvang voor honden bij mij thuis in Alkmaar, in een appartement met een tuin. Hier kunnen de honden lekker spelen, rusten en genieten van persoonlijke aandacht in een rustige huiselijke sfeer. Ik woon aan het park met dus voldoende uitlaatmogelijkheden. Zelf heb ik een beagle van 8 jaar die met alle honden makkelijk is. Kennis maken van te voren wordt gewaardeerd. 🐕 Alleen kleine honden 🕓 Beschikbaar voor dagopvang 🌿 Veilige tuin & gezellige huiselijke omgeving 💬 Kennismaking – ik laat graag zien waar je hondje verblijft! 📍 Locatie: Alkmaar

vanaf€ 25

Helene, Seniorenopvang in Groet

Helene

Heerhugowaard · 13,8 km

Nieuwe oppasAgenda bijgewerktDagopvang
Logeren
+3

Oppas in Heerhugowaard

Hallo allemaal, Bent u opzoek naar een liefdevol adres voor uw hond als u een dagje of langer weg wilt gaan? Dan bent u bij mij aan het juiste adres! Moeder van 2 kinderen en verpleegkundige die gek is op dieren en ook altijd honden heeft gehad! In verband met mijn werk kan ik zelf geen hond houden maar vind het heerlijk om er wel mee bezig te kunnen zijn! Ik ben echt een natuurliefhebber dus zal veel naar buiten gaan en op pad! Ik hou niet van thuiszitten. Ik doe aan flexibele opvang dus niet aan vaste opvang en in overleg is er veel mogelijk. Stuur mij een berichtje voor meer informatie en kennismaking. Groetjes, Helene

vanaf€ 15

Jelle, Seniorenopvang in Groet

Jelle

5,0 (4)

Alkmaar · 12,4 km

Dagopvang
Logeren

Hondenoppas in Alkmaar

In ons appartement verwelkomen wij graag honden die het leuk vinden om lekker te spelen en een rondje door het park of de stad te lopen. De honden krijgen alle aandacht die ze nodig hebben. Ook lopen we graag met de honden. Dit kan op het strand zijn, de stad, een park of door een bos. Net wat de hond leuk vindt. Het is altijd fijn om de hond eerst even te ontmoeten voordat deze blijft overnachten, zodat we weten of er een klik is. Dit kan uiteraard bij ons thuis in overleg. We kijken er naar uit om uw hond te ontvangen!

Toby heeft een fantastische tijd gehad bij deze kanjers. Ik zal zeker nogmaals gebruik maken van hun diensten. Nogmaals bedankt Jelle :partying_face:

vanaf€ 24

Leen, Seniorenopvang in Groet

Leen

5,0 (3)

Alkmaar · 10,7 km

Dagopvang
Logeren
+2

Zorgzame oppas die goed voor uw hond of kat zorgt

Ik ben een echte dierenvriend die graag samen is met een hond of een poes. Omdat ik voor mn werk regelmatig in het buitenland ben lukt het helaas niet meer om zelf voor een huisdier te zorgen maar gelukkig is deze oppasservice een goed alternatief! Zelf hebben we lange tijd voor poezen en een hond gezorgd en nu de kinderen de deur uit zijn is er ook alle tijd om uw huisdier alle aandacht te geven. Ik wandel graag in het bos dus mijn voorkeur gaat uit naar actieve honden die wel van een stevige wandeling houden maar alle dieren zijn welkom. Lekker op de bank met een poes knuffelen doe ik ook graag :-) Aangezien ik veel thuis werk en dit werk flexibel is ben ik ruim beschikbaar voor oppas. In mijn huis is de woonkamer op de eerste etage maar beneden heb ik ook een ruimte waar uw hond eventueel kan verblijven.

Onze hond heeft een fijne tijd gehad bij Leen! Hij heeft goed oog gehad voor wat fijn is voor haar en ze leken een goede klik te hebben. De hond kwam ontspannen en in goede doen terug.

vanaf€ 15

Melanie, Seniorenopvang in Groet

Melanie

5,0 (1)

Alkmaar · 10,2 km

Dagopvang
Logeren
+3

👩🏼Dierenartsassistente🩺uitlaten🐕‍🦺oppas🐶🐱🐰

Welkom bij Dierenverzorging Noord-Holland! Dierenverzorging aan huis, uitlaten & opvang en oppas. 👩🏼 Melanie, 30 jaar, Alkmaar gezellige huurwoning met ruime afgesloten tuin 🏠 , 2 speelse mini pomsky dames mellow en lizzy 🐺 🐾🐾 Dierenartsassistente-paraveterinair sinds 2016. 🩺💊💉 Naast 3dagen op de dierenarts praktijk werken (di/do/vrij) (operaties assisteren, spoed, anesthesie, spreekuur tot baliewerkzaamheden, diabetes/gewichts en bloeddrukconsulente) Kom ik ook in mijn vrije tijd thuis in de vertrouwde omgeving van het dier om u te helpen (denk aan huisbezoeken met verzorging voeren verschonen, nagels knippen, medicijnen geven, anaalklieren legen) Ook doe ik met veel plezier honden uitlaten als ik vrij ben op ma wo za zo (individueel of groeps) en honden oppassen bij mij thuis voorkeur als ik vrij ben dus za zo ma wo en of vakantie heb (Dag en vakantie opvang) maar ze mogen ook evt op mijn wel werkdagen mee naar de kliniek en op kantoor met andere hondjes spelen. We wandelen in de pauzes met collega’s en hun hondjes. Dierenartsassistente aan huis: Nagels knippen 18,50 ✂️ Anaalklieren legen 19,50 💩✨ Glucose checks 🩸insuline toedienen💉 vacht wegscheren, oren reinigen, voorgeschreven medicatie helpen ingeven etc. Vanaf 10,-💊 Vakantieverzorging aan huis of op stal 🏝️ voeren verschonen insuline of medicatie toedienen en of aandacht geven. Alle dieren welkom. 🐹 🐰 🐦 🦎 🐱 🐴 Minimaal 15min. geschikt voor knagers en vogels en reptielen 12,50 per bezoek. Minimaal 30 min. Geschikt voor katten 20,- per bezoek. (Of dieren die genieten van meer aandacht) Honden uitlaten: Beschikbaarheid ma wo za zo. Tm 17 aug alle dagen mogenlijk ivm vakantie. Ik doe geen honden los. Alle honden welkom klein tot groot! Sociaal en niet sociaal. Hond uitlaten 1op 1 30 min 17,50- 🐕‍🦺 Hond uitlaten 1 op 1 60 min 30.- 🦮 Hond uitaten groep 60 min incl ophaal en breng service naar bos duin of park 30.- 🐩 (grote honden niet mogelijk ivm kleine auto, alleen sociaal) Hond oppas en opvang in warme huiselijke sfeer vanaf 30 euro pd. Kleine hond 1-10kg 30 euro per dag Medium hond 10-20 kg 35 euro per dag 20-30kg 40 euro per dag Officiele feest en schoolvakantie dagen komt er een toeslag bij van 5 euro per dag. Toch nog niet zindelijke honden toeslag 5 euro per dag. Loopse teven of verlatingsangst toeslag 5 euro per dag. Graag wel vooraf doorgeven. Wij zijn 22/24 uur thuis. Beschikbaar jaarrond ma wo za zo en nu tm 17 augustus vakantie alle dagen beschikbaar. Ook kerstvakantie 2 weken alle dagen beschikbaar. Hond ophalen 10 euro ex reiskosten Hond brengen 10 euro ex reiskosten Voordelen: geen kennels of hokken max 1 hondje per keer erbij lekker los in huis scharrelen spelen in de omheinde tuin, wandelingen, bijna nooit alleen, mogen op de bank en in de slaapkamer, word beschouwd net als onze hondenkinders als gezinslid en geen dier. Een warm huis waar uw dier zich relaxed voelt. Mocht u toch de overige dagen oppas nodig hebben dat ik werk kan ik overleggen de 3 dagen dat ik werk di do vrij mee naar kantoor en wandelen in de pauzes met collega’s en hun hondjes (mijn en andere hondjes zijn altijd mee). Juli tm 17 aug zelf helemaal vrij en oppashonden welkom om te logeren en spelen. Kerstvakantie ook 🎄 Hond dagopvang Hond dag en nachtopvang 🐕 Evt ophalen en brengen is mogenlijk tegen toeslag. Max 1 hond per keer neem ik aan. Of 2 uit 1 gezin Eisen sociaal zindelijk, alleen klein tot medium hondjes! Liefst teefjes of alleen gecastreerde reutjes 2x per jaar mogenlijk als mijne loops zijn. Loopse teven of toch niet zindelijk of erge verlatingsangst komt een kleine toeslag bij. Graag vooraf doorgeven. Altijd vrijblijvend een kennismaking vooraf. En het liefst ook bij langere logees een wendag of proefdraainachtje (tegen normaal tarief) Let op ik ben geen dierenarts en geef geen consulten , help alleen met handelingen die u als eigenaar ook mag doen. De eigenaar moet het dier zelf goed vast houden maar nemen alle tijd om het zo een prettig mogelijke ervaring te maken. Kijk voor meer info en een sfeerimpressie op www.dierenverzorgingnoordholland.nl Ik heb ook een kvk nummer Liefs Melanie🩷 en lizzy en mellow 🐺 🐺

Charlie heeft het ontzettend leuk gehad, voelde zich gelijk thuis door Melanie! Ik liet Charlie met een gerust hart achter en werd ook op de hoogte gehouden met foto’s en appjes. Heel fijn en ik ga Melanie zeker vaker vragen mocht het nodig zijn!

1 vaste gast

vanaf€ 17

Fiorella, Seniorenopvang in Groet

Fiorella

5,0 (5)

Alkmaar · 11,3 km

Dagopvang
Logeren

Former dog owner, and animal lover

Hi! I am Fiorella, I come from Peru, and I live with my boyfriend in Alkmaar. We both are animal lovers and enjoy the company of having guest pets in our home. I’ve been doing dogsitting for more than a year full time but I currently have limited availability during the week so I’m mainly available on the weekends or some holidays. I don’t have pets of my own right now so your pet will receive my full attention. I don’t have a garden but over the weekends I have full availability for walks, potty breaks, and play sessions. I don’t mind pets walking around the house while I’m present. In my experience, a well exercised pet is not really a problem inside the house :) I can keep you updated by text with pictures or videos as often as possible. I got my first dog in 2013, a Weimaraner. He taught me a lot of being a pet owner. I understand the importance of a good diet, a good amount of exercise, as well as dog language. I know the impact of having rest time before and after meals when exercise is involved. If they’re active dogs, I know running exercises are good but impact activities such as jumping could affect their hips. I know how to keep their teeth and ears clean, as well as the key to avoid excessive shedding is brushing their coats constantly. I am also able to potty train puppies and teach them basic commands like sitting, waiting, going to their bed or crate, or leaving stuff they shouldn’t grab or eat. Of course this is not done in one day and consistency is key for training a puppy. Senior dogs are not as active any more but they still require gentle walks, potty breaks, and of course, respecting their own space since they enjoy some peace and quite.

vanaf€ 30

Casper, Seniorenopvang in Groet

Casper

4,9 (50)

Alkmaar · 12,8 km

Agenda bijgewerkt
Logeren

Kalm, geleerd en ervaren

Honden zijn in een groot deel van mijn leven aanwezig geweest en inmiddels ken ik niet beter dan samen te leven met ze. Grote en kleine roedels voelen dan ook niet meer als werk maar als familie. In alle tijd die ik heb mogen spenderen met ze heb ik enorm veel kunnen leren. Niet alleen over honden maar ook over de baasjes - of zoals ik ze graag noem, de meesters. Immers ben ik graag voor de hond een meester en geen baas. Inmiddels spendeer ik een groot deel van mijn tijd in het helpen bij het versterken van de relatie tussen mens en hond. Ofwel het meesterschap in het begrijpen en communiceren met honden. Dit doe ik zowel in opvang/rehabilitatie als in privé sferen. Slechte honden bestaan niet, alleen onbegrepen honden. Alle honden met baasjes zijn welkom voor een kennismaking! Voor enige verzoeken krijg ik graag een bericht, ook als er vragen zijn hoor ik deze graag. Voor elke hond bied ik graag de beste plek die ik bieden kan. En zeker voor de onbegrepen 'probleem' honden ben ik graag van dienst. Momenteel bestaat mijn dag voornamelijk uit het geven van trainingen door heel Nederland, de honden gaan vaak mee en krijgen zo ook veel te leren op een dag. Een kennismaking is dus ook wel van belang om te zorgen dat ik de beste matches kan maken en de honden goed in de roedel/mijn leefstijl passen.

Mijn 2 ridgebacks hebben bijna 3 weken bij Casper gelogeerd. Ze hebben erg moeite om in een andere omgeving zonder hun vertrouwde mensen te zijn. Dit zag ik dan altijd terug in fysieke en mentale gesteldheid. Dit keer bij Casper kwamen ze beide totaal in balans terug, fysiek en mentaal in uitstekende conditie. Erg blij mee, Casper is goed in zijn vak!

13 vaste gasten

vanaf€ 50

Kate, Seniorenopvang in Groet

Kate

5,0 (2)

Koedijk · 8,4 km

Dagopvang
Logeren
+2

Experienced and loving care for dogs & cats

Our beloved Dalmatian sadly passed away at the age of 14. We are not ready to welcome a new dog of our own yet, but I really miss having dogs in my life. Dog walking and pet sitting give me that special contact again — and some welcome extra exercise too! Friends regularly trust us with their dogs and cats, so I have experience caring for different breeds, ages, personalities and energy levels. I am comfortable with walking, feeding, playing, following individual routines and giving medication when needed. I work mostly from home, which allows me to offer flexible walking times and plenty of attention. We also have a calm 17-year-old cat and children at home. Therefore, dogs staying with us must be friendly and comfortable around both cats and children. Every pet in our home is treated with patience, affection and respect.

Kate is geweldig. Ze kan heel goed omgaan met mijn Mechelse herder. Mika is nu al gek op haar!

vanaf€ 15

Daniela, Seniorenopvang in Groet

Daniela

5,0 (1)

Alkmaar · 12,1 km

UitlaatserviceDierenoppas

Betrouwbare dierenvriend met oog voor detail

Op zoek naar een betrouwbare dierenvriend aan huis? Voor vaste dag(delen), lange of kortere periodes? Ik pas graag op in Alkmaar / Bergen / Schoorl (Heiloo en Egmond-Binnen in overleg). Ervaring met oppaswerk en vooral heel veel liefde voor honden, katten en alle dieren. Ik ben vrijwilliger in het kattenasiel en ik heb een aantal vaste oppasadressen. Omdat mijn werkuren flexibel zijn (ik ben een freelancer), kan ik op verschillende tijden langskomen bij jouw dier(en). Ook in combinatie met licht huishoudelijk werk als ik voor meerdere uren oppas (prijs dan in overleg). Ik pas de agenda op deze site regelmatig aan, dus deze is up to date. Mail gerust om af te stemmen. Leuk om jullie dieren te ontmoeten en wie weet tot ziens!

Daniela is AMAZING! She is super patient and kind. Oreo usually has a hard time with new people and he loved her. I know he was very happy with her walking him and we were so happy that we found someone like her that we can trust! If I could give her 10 starts i would! She is awesome.

vanaf€ 20

Melissa, Seniorenopvang in Groet

Melissa

5,0 (1)

Alkmaar · 11,3 km

UitlaatserviceDierenoppas

Dierenliefhebber op zoek naar leuke honden/katten💌

Hi! Ik ben Melissa, 27 jaar en woon in het centrum van Alkmaar met mijn 2 katten Mango en Sok. Ik ben een groot dierenliefhebber die eigenlijk heel mijn leven al katten heeft gehad en veel mensen om mij heen ook honden. 💛 Ik ben al ruim 4 jaar bezig met het uitlaten en oppassen en momenteel heb ik 7 honden die ik herhaaldelijk uitlaat op vaste en niet vaste momenten. Ook pas ik regelmatig op op verschillende katten bij hun thuis waarbij ik ze veel aandacht geef, natuurlijk alles schoonhoud en eventueel andere kleine dingetjes op orde kan houden zoals de planten water geven of de post uit de brievenbus verzamelen. 💌 Ik ben altijd op zoek naar nieuwe adressen en zou graag kennis met jou willen maken als je iemand zoekt die liefdevol met jouw hond(en) of kat(ten) om zal gaan. Stuur mij gerust een berichtje, hopelijk hoor ik snel van je! 🐶🐱

Melisa is an excellent cat sitter! She looked after our cat Mia wonderfully during our 3-week holiday and followed all our agreements perfectly. We highly recommend her and are very grateful for her help.

vanaf€ 15

Cynthia, Seniorenopvang in Groet

Cynthia

5,0 (3)

Heerhugowaard · 13,5 km

Agenda bijgewerktDagopvang
Logeren
+2

Hondenoppas Alkmaar

Hoi! Als kind ben ik opgegroeid met allerlei soorten dieren zoals: honden, katten, vogels, knaagdieren en schildpadden. Iedereen die een dier in huis heeft weet dat dit als familie kan voelen en het fijn is om je huisdier met een gerust hart achter te laten bij iemand die je vertrouwd. Op dit moment heb ik zelf geen huisdieren en zorg ik met liefde voor uw hond(en). Ik ga er graag op uit met mijn dochter, zoals het bos, strand of het park en met uw hond erbij vind ik dat nog veel gezelliger. Neem gerust even contact op om te ervaren of het goed voelt.

Rosie heeft een fijne dag gehad bij Cynthia. De communicatie met Cynthia liep er goed. Cynthia wekte bij ons veel vertrouwen vanwege haar rustige uitstraling naar onze hond.

1 vaste gast

vanaf€ 8

Django, Seniorenopvang in Groet

Django

Alkmaar · 10,8 km

DagopvangUitlaatservice

Wandelen

Hoi! Ik wandel dagelijks met mijn eigen hond: een springer spaniel (Guusje). Ik vind het heerlijk om met honden op pad te zijn of dat nou samen met mijn eigen hond is of tijdens een één-op-één privéwandeling. Ik doe dit omdat ik graag bezig ben, het leuk vind om samen met honden te zijn en omdat ik het interessant vind om verschillende rassen beter te leren kennen. De wandelingen kunnen op verzoek in het bos, de duinen, het park of gewoon in de buurt plaatsvinden, afhankelijk van wat jouw hond fijn vindt. Ook fietsen of hardlopen met de hond is in overleg mogelijk. Door mijn onregelmatige werk heb ik geen vaste dagen beschikbaar, maar juist wisselende vrije momenten – vaak doordeweek. Guusje is een en al vreugde en energie. Zij houdt van spelen met andere honden, al moet dit wel een match zijn. Al kan zij ook prima samen met een hond lopen zonder constant te moeten spelen. Guusje is gek op speuren/detectie en doet dit tijdens een wandeling graag. Guusje gaat alleen mee als wij dit bespreken. De wandeltijd staat op een half uur, dit is niet aan te passen, maar een wandeling is gewoon +- een uurtje. Ik zorg er voor dat de hond voldaan is en ik kan in overleg uiteraard verschillende vormen van spel aanbieden. Ik wandel in en rond Alkmaar en heb een auto en bakfiets tot mijn beschikking. Laat vooral weten wat je zoekt, dan kijk ik graag wat ik kan betekenen!

vanaf€ 20

Sacha, Seniorenopvang in Groet

Sacha

Schoorl · 2,3 km

Dagopvang
Logeren
+1

Honden oppas in de duinen!

Ben jij op zoek naar een fijn en vertrouwd oppasadresje voor jouw hond? Dan help ik je graag! ❤️ Ik pas met veel liefde op honden en heb zelf een lieve Labradoodle van 1,5 jaar. Hij vindt het gezellig om een maatje over de vloer te hebben! 🐶 Daarnaast ben ik mama van twee kinderen. We zijn graag buiten en maken dagelijks heerlijke wandelingen. We wonen aan de rand van de Schoorlse duinen. Een hond die gezellig mee wil wandelen en onderdeel wil zijn van ons gezin, is dan ook van harte welkom. 🏡 Een gezellige, huiselijke omgeving 🐕 Veel aandacht en liefde 🌳 Dagelijks lekker naar buiten ❤️ Ervaring met honden 👨‍👩‍👦‍👦 Een gezin met twee kinderen 🐶 Een sociale Labradoodle van 1,5 jaar Ik vind het belangrijk dat jouw hond zich bij ons veilig en op zijn gemak voelt. Daarom maak ik graag vooraf even kennis om te kijken of er een goede klik is. Interesse of vragen? Stuur gerust een berichtje! 🐾

vanaf€ 20

Debbie, Seniorenopvang in Groet

Debbie

5,0 (14)

Callantsoog · 12,8 km

Dagopvang
Logeren
+1

Heeft uw hond extra beweging nodig?

Van jongs af aan ben ik een dierengek. Het ras maakt mij niet veel uit. Elke hond is uniek en heeft zijn goede en slechte kanten. Belangrijk is dat hij wel wat wil spelen. Mijn hondjes Lucky en Sky vinden dat helemaal geweldig!! Lucky en Sky heb ik over laten komen uit Spanje, Lucky is op straat is gevonden, waar hij erg mishandeld is geweest. Sky is geboren bij de stichting. Haar moeder is hoogzwanger over het hek gedumpt. Ook Sky heeft een angst voor mensen ontwikkeld. Gelukkig hebben ze hier een heel goed leven en met mijn liefde en geduld, staan hun een mooie toekomst tegemoed. Lucky is van 2017 en vol van energie en Sky is van 2019 Ik heb cursus gevolgd: Hondentraining (klicker training) 2 maal en de vervolg cursus. Homeopathie en bach bloesemtherapie voor dieren en Communiceren met dieren. Staat dit u aan en heeft u hulp nodig om de hond beweging te geven? Neem dan gerust contact op en kunnen we kijken of ik iets voor u kan betekenen. Helaas kan ik geen langere periodes oppassen vanwege mijn werk. Ik werk verschillende dagen en tijden. Tevens komt het regelmatig voor helaas dat ik niet kan reageren, vanwege het systeem. Hoop dat dit probleem snel opgelost word. Mijn excuses als u dus geen reactie terug krijgt. Graag alleen reageren als u hier echt iets mee wilt. Er word erg vaak een aanvraag gedaan en vervolgens hoor je niets meer!!

Noah heeft het hartstikke leuk gehad bij Debbie en Noah brengen is zeker voor herhaling vatbaar! Altijd fijn als je weet dat je je "kindje" bij iemand betrouwbaar kan achterlaten. Tot de volgende keer.

1 vaste gast

vanaf€ 20

Resultaten 1–20 van 29

Oppassers voor oudere honden in Groet

Vind zorgzame oppassen in Groet met ervaring met oudere honden. Oudere honden verdienen rustige, aandachtige verzorging van iemand die hun tempo en behoeften begrijpt.

Speciale behoeften van oudere honden

  • Oudere honden hebben soms op vaste tijden medicatie nodig — ervaren oppassen kunnen die betrouwbaar toedienen.
  • Oudere honden hebben vaak mobiliteitsproblemen en hebben kortere, rustigere wandelingen nodig met meer rust.
  • Een rustige, stille omgeving is essentieel voor oudere honden die angstig of verward kunnen zijn in een nieuwe omgeving.

Voordelen van een lokale oppas in Groet

Een oppas bij jou in de buurt in Groet beperkt de reistijd voor je oudere hond, houdt je hond in een vertrouwde omgeving en maakt tussentijds contact tijdens een langer verblijf makkelijker.

Wat kost Seniorenopvang in Groet?

ServiceDierGem. prijs
HondenoppasHond€16 / nacht
DagopvangHond€24 / dag
Logeren bij oppasHond€33 / nacht
Oppas aan huis€40 / nacht
UitlaatserviceHond€13 / wandeling
Huisbezoek€14 / bezoek
KattenoppasKat€13 / nacht
PuppyopvangHond€14 / nacht
SeniorenopvangHond€16 / nacht