Petbnb Puppyopvang St. Willebrord

Puppyopvang in St. Willebrord

Ontvang gepersonaliseerde aanbiedingen van oppassen in de buurt

Charles, Puppyopvang in St. Willebrord

Charles

5,0 (6)

Etten-Leur · 7,9 km

Dagopvang
Logeren

huislijke sfeer

Goedemiddag wij zijn Charles en Liesbeth, hebben een zoon die graag met honden speel en graag knuffelt . er is altijd iemand aanwezig. hebben zelf een golden retriever van ruim 5 jaar die goed met andere honden overweg kan en graag speelt. waar wij wonen zijn meerdere uitlaat plaatsen waar honden los mogen. wonen 5 minuten rijden met de auto van het bos. lijkt het je leuk om je hond een speelkammeraatje te geven terwijl jij werkt en of even weg moet neem dan gerust contact op dan gaan we kijken of het klikt tot snel

Voor onze Dobby zochten we een fijn en vertrouwd logeeradres. Als hij een keer niet mee kan op vakantie, of we hebben tijdelijk een plek nodig, is het wel zo fijn dat hij goed terecht kan. De eerste indruk met Liesbeth en Gijs, bij de kennismaking op een veldje, was ontzettend prettig en heel snel vertrouwd. Gijs en Dobby kunnen het prima met elkaar vinden. Dobby heeft een nachtje gelogeerd en dat ging fantastisch. Heerlijk wandelen, lekker spelen en aandacht krijgen, vervolgens moe en voldaan lekker slapen. Prettig contact, een kort verhaaltje met enkele foto's en video stelden ons helemaal gerust. Dank en complimenten aan Liesbeth, Charles en Gijs. Het is natuurlijk voor ons ook heerlijk om te horen dat Dobby een gast is waar zij ook veel plezier aan hebben beleefd ;) Een waardering van 5 poten zeker verdiend!

3 vaste gasten

vanaf€ 25

Roland, Puppyopvang in St. Willebrord

Roland

Prinsenbeek · 5,5 km

Dagopvang
Logeren
+1

Roland & Nova, Kleinschalige opvang in Prinsenbeek

Hoi! Ik ben Roland uit Prinsenbeek. Honden zijn voor mij veel meer dan een hobby. Ik krijg energie van het werken met honden, ben graag buiten in de natuur en geloof dat honden het gelukkigst zijn wanneer ze de ruimte krijgen om echt hond te zijn. Zelf heb ik Nova, een zeer sociale teef en een bijzondere kruising tussen een Saarlooswolfshond en een Newfoundlander. Ze is vriendelijk naar andere honden en mensen en vindt het heerlijk om samen op pad te gaan. Soms is ze nog wat enthousiast, maar juist daardoor vind ik het belangrijk om goed te kijken welke honden bij elkaar passen. Kleinschalige opvang Ik kies bewust voor kleinschaligheid. Bij de dagopvang vang ik maximaal twee honden tegelijk op, naast Nova. Hierdoor kan ik iedere hond persoonlijke aandacht geven en goed rekening houden met karakter, leeftijd, energieniveau en behoefte aan rust. Mijn tuin is volledig omheind met een hekwerk van ongeveer 1,80 meter hoog. Wandelen en eropuit Voor wandelingen ga ik graag naar het Liesbos, Mastbos en andere geschikte natuurgebieden in en rond Prinsenbeek en Breda. Afhankelijk van de hond kunnen we in overleg natuurlijk ook ergens anders naartoe. Een nieuwe hond loopt bij mij eerst aan een lange lijn. Zo kunnen we elkaar rustig leren kennen en kan ik goed zien hoe de hond reageert op mij, Nova, andere honden en de omgeving. Pas als ik de hond goed genoeg ken én het baasje ermee instemt, kan een hond eventueel loslopen. Voor extra zekerheid kan ik daarbij een tracker aan de halsband bevestigen. Eerst kennismaken Ik geloof dat niet iedere hond automatisch bij iedere andere hond past. Daarom maak ik altijd eerst kennis met jou en je hond voordat we starten. Zo kunnen we samen beoordelen of er een goede klik is tussen jouw hond, Nova en mijzelf. Alleen wanneer iedereen zich prettig voelt, gaan we verder. Dat zorgt voor de beste ervaring voor alle betrokken honden én hun baasjes. Iedere hond heeft zijn eigen karakter en behoeften. Door bewust te kiezen voor kleinschaligheid en persoonlijke aandacht wil ik een rustige, veilige en vertrouwde omgeving bieden waarin jouw hond zichzelf mag zijn. Haal- en brengservice In overleg kan ik je hond ook ophalen en weer thuisbrengen. Zo hoeft opvang of een fijne wandeling niet afhankelijk te zijn van de mogelijkheid om je hond zelf te brengen. Mijn uitgangspunt is simpel: jouw hond moet hier niet alleen goed verzorgd worden, maar vooral met plezier komen en tevreden weer naar huis gaan.

vanaf€ 20

Debbie, Puppyopvang in St. Willebrord

Debbie

4,7 (6)

Breda · 3,0 km

Agenda bijgewerktDagopvang
Logeren

Jouw nieuwe beste (mensen)vriendje!

Hey harige vierpoter! Ik vind het ontzettend leuk en gezellig om af en toe een viervoeter in huis te hebben. Dus jij bent welkom! Ik ben een (meestal) rustig, maar enthousiast type die het vooral belangrijk vindt dat jij het naar je zin hebt. Als jij wilt slapen, gaan we slapen. Als jij wilt wandelen, gaan we wandelen. Als jij wilt bankhangen, gaan we bankhangen ;-) Ik ben goed in: - pootjes geven - luisteren naar jou - spelen met jou - knuffelen - je met rust laten als je dat wilt - met jou wandelen - voor jou zorgen Wat je moet weten: - ik woon in een appartement zonder lift (50 treden). - ik vind het niet fijn als je veel blaft, want ik heb buren onder, boven en naast me wonen. - je mag overal in huis komen, mi casa es su casa. - ik woon tegenover een groen parkje, dus je kunt in no-time tegen jouw nieuwe favoriete boom of in het gras plassen ;-) - als je het leuk vindt in de auto en als je behoefte hebt om op pad te gaan (en als jouw baasje dat ook goed vind), vind ik het prima om met je op pad te gaan. Naar het bos, naar een snuffelmarkt, naar het strand 100 kilometer verderop. Jij mag zeggen waarheen... - Ik vind het leuk en belangrijk om bij jou te zijn en dat jij je veilig en op je gemak voelt, ik zal je daarom niet alleen laten, ook niet om even boodschappen te doen. - Als ik op jou ga passen, zal ik vrij nemen van mijn werk of misschien wat thuis werken; jij gaat dan dus echt voor! Het is daarom een win-win-win situatie: jij blij, jouw baasje blij en ik blij! Ervaring: Ik heb veel ervaring met het samenwonen met katten en poezen. Op dit moment heb ik er zelf geen, misschien over een jaartje weer. Ik heb zelf ook geen hond. Zou het wel willen, maar ik vind dat je dan veel thuis moet zijn en dat gaat niet met mijn fulltime baan. Dus daarom leen ik andermans hondjes ;-) Zowel als baasje als oppasser heb ik ervaring met jouw harige soortgenootjes. Ik heb in mijn jeugd samengewoond met 2 golden retrievers en later met 2 eigenwijze beagles. Sinds 2018 laat ik wekelijks een yorkshire terrier uit de wijk uit. Regelmatig ben ik ook zijn dagopvang en hij blijft ook meerdere keren per jaar een paar nachtjes bij mij logeren. En nu via PetBnB heb ik ook weer wat nieuwe hondenvriendjes gemaakt, superleuk! Wil je nog iets van mij weten, stuur me dan gerust een berichtje! Pootje, Debbie

Superfijn contact vooraf en tijdens het oppassen! Duidelijke communicatie. Voelt fijn en betrouwbaar.

2 vaste gasten

vanaf€ 17

Emma, Puppyopvang in St. Willebrord

Emma

5,0 (3)

Breda · 1,7 km

Agenda bijgewerktDagopvang
Logeren
+3

Lifelong pet lover, flexible hours, all breeds

Hello my name is Emma. I'm here to help with your pets many needs :) Growing up, my home always had multiple pets, two Australian Shepherds, cats, and even chickens. I was involved in training and caring for all of them from a young age, including managing multiple animals on walks and trips at the same time. Now studying in Breda, I'm looking for part-time work doing something I genuinely love. My schedule is flexible and I work around your dog's needs, not the other way around. I'm available during the day and at night, for regular walks, drop-in visits, or overnight care. I don't set a fixed walk time. I walk as long as your dog needs. If they want to keep going, so do I (I enjoy walking daily). I'm comfortable handling multiple dogs at once and at ease with all breeds, sizes, and energy levels. I also have experience with cats and other animals.

Emma is een hele fijne oppas. Ze denkt heel goed mee om met de juiste oplossing te komen. Het contact verloopt uitstekend, ze reageert snel en duidelijk. Davos voelde zich meteen thuis bij haar.

2 vaste gasten

vanaf€ 5

Maarten, Puppyopvang in St. Willebrord

Maarten

4,6 (5)

Breda · 2,7 km

Agenda bijgewerktDagopvang
Logeren

Een liefdevol tweede thuis voor jouw hond in Breda

Hallo! Wij zijn Maarten en Emma, en we wonen samen in Breda in een gezellig appartement (100m2) op de begane grond, op 2 minuten lopen van het prachtige Valkenbergpark. Zelf hebben we op dit moment geen huisdieren, maar we zijn dol op honden en dromen ervan om er in de toekomst zelf eentje te hebben. Bij ons krijgt jouw hond een fijne, rustige plek om te verblijven, met alle aandacht die hij/zij verdient. We bieden overnachtingen aan tot maximaal 10 dagen en laten de hond 4 tot 5 keer per dag uit – vaak combineren we dat met een heerlijke wandeling door het park. Binnen mag de hond vrij rondlopen, maar we houden de bank en het bed liever hondenvrij. We vangen bewust maar één hond tegelijk op, zodat jouw hond alle aandacht krijgt. Met mijn ervaring vanuit mijn jeugd (altijd honden gehad) zorg ik niet alleen speels en liefdevol, maar ook met oog voor goede opvoeding. We vinden het belangrijk om positief gedrag te stimuleren op een leuke en ontspannen manier. Heb je vragen of wil je kennismaken? Stuur gerust een berichtje!

Na 2x een dagje wennen, heeft Puk 6 dagen gelogeerd bij Emma en Maarten. De rust die ze uitstraalde maakte dat ook onze gevoelige Friese Stabij snel op haar gemak was. We kregen iedere dag een update waaruit we opmaakte dat ze Puk goed aanvoelde en dat ze het naar haar zin had. Hierdoor konden we met een gerust hart op vakantie. Bedankt!

vanaf€ 30

suzanne, Puppyopvang in St. Willebrord

suzanne

5,0 (3)

Breda · 1,7 km

Agenda bijgewerktDagopvang
Logeren
+2

Een grote dierenvriend die graag op honden past

Ik ben van thuis uit honden gewend. Ik wil heel graag zelf een hond, alleen moet ik daar nog even voor sparen. De laatste jaren pas ik vooral veel op op honden van vrienden. Ik vind het heerlijk om met een hond naar het bos te gaan, of lekker naar het strand. Ik heb sinds een eigen huis met een fijne tuin, dus ik heb nu ook de ruimte voor een hond, en ik vind het vooral ook gezellig en leuk om een dier in huis te hebben. Mocht je geen beschikbaarheid zien in mijn agenda mag je me altijd een persoonlijk berichtje sturen!

Onze Hunter heeft het fantastisch gehad bij Suzanne! Ze heeft Hunter vrijwel overal mee naartoe genomen. We werden van hun avonturen op de hoogte gehouden met o.a. filmpjes en foto's. Wij gunnen elke hond een oppas zoals Suzanne.

vanaf€ 15

Mariola, Puppyopvang in St. Willebrord

Mariola

5,0 (5)

Breda · 5,2 km

Agenda bijgewerktDagopvangOppas aan huis
+2

cats and dogs

Hi, my name is Mariola and Im passionate animal lover who can take care of your cat or dog! Im an owner of amazing Norway forest cat and she is three years old. Since I was a child I grew up around animals such as dogs, cats and horses. I love cats and dogs and I can visit your animal and play with them! I can also walk with dog, no problem! I have experience with amstaff and central asian shepherd dog(alabai) and of course with cats. During my studies I took care of a German Shepherd. I know how hard it is to organize care for your pet during absence/vacation and I will be happy to help you with that. I love activity including walks and I will be happy to combine it with care of your pet! If you want to meet me please leave your message!!!;)

Mariola heeft uitstekend voor onze twee katten gezorgd tijdens de vakantie. Het contact verloopt soepel en we werden dagelijks op de hoogte gehouden. Ontzettend blij dat je dit voor ons wilde doen, nogmaals bedankt!

2 vaste gasten

vanaf€ 10

Caressa, Puppyopvang in St. Willebrord

Caressa

4,8 (4)

Ooosterhout · 7,9 km

Oppas aan huisUitlaatservice
+1

Cares.co

🐾Ik bied liefdevolle huisdierenoppas en uitlaatservice voor honden en katten, met aandacht, betrouwbaarheid en rust. Ik ben gespecialiseerd in de behoeften van jouw huisdier en zorg ervoor dat jouw dier zich veilig, prettig en op zijn gemak voelt wanneer jij er even niet bent. Wandelingen, oppas of extra zorg aan huis, ik bied persoonlijke begeleiding die past bij het karakter en de wensen van jouw huisdier. 📷Daarnaast is huisdierenfotografie een extra optie, zodat je ook nog mooie herinneringen krijgt aan jouw trouwe maatje. 🤍Bij mij staat persoonlijke service centraal, met oprechte liefde voor dieren en oog voor wat jouw huisdier nodig heeft.

Onze afspraken worden perfect nagekomen. Caressa kan zeer goed met onze hond omgaan. Bedankt!

vanaf€ 25

Jesper, Puppyopvang in St. Willebrord

Jesper

Breda · 1,4 km

Agenda bijgewerktDagopvang

Dierenliefhebber met een passie voor honden 🐶

Van huis uit ben ik altijd gewend geweest aan honden, vooral jack russels. Mijn partner en ik zijn inmiddels tien jaar samen en hebben ook altijd honden gehad. Op dit moment hebben we een lieve en makkelijke Schapendoes van vijf jaar, die heel goed overweg kan met andere honden. Daarnaast passen we regelmatig op honden van familie en vrienden. We wonen in de Zandberg, met meerdere hondenuitlaatveldjes in de buurt en een ruime tuin waar de honden lekker kunnen spelen. Uiteraard zijn ze ook gewoon gezellig bij ons in huis. Ik werk meestal op maandag, dinsdag en donderdag thuis. Mijn beschikbaarheid staat in de agenda.

vanaf€ 20

Tessi & Bart, Puppyopvang in St. Willebrord

Tessi & Bart

5,0 (3)

Breda · 1,9 km

Agenda bijgewerktDagopvang
Logeren

Hondenliefhebbers op zoek naar oppashond

Wij (Bart & Tessi, 29 & 28 jaar) hebben 1,5 jaar een hulphondje opgeleid voor Stichting Hulphond. Nu ons hondje aan het werk is als therapiehond passen we graag op honden van familie, vrienden en buurtgenoten. We gaan dan graag met de hond(en) naar het bos en het hondenuitlaatveldje, maar nemen hondjes ook graag mee op pad want we hebben een actief leven. Daarom vinden we actieve en sociale honden het leukst! Thuis hebben we twee konijntjes zitten. Normaal gesproken zitten ze los in huis, maar als er honden in huis zijn zetten we er graag voor de zekerheid een ren omheen. We kunnen niet wachten tot ons eigen hondje in huis rondloopt, maar tot die tijd passen we heel erg graag op jouw trouwe viervoeter! 🐾 Thuissituatie: we wonen in een rijtjeshuis met een grotere woonkamer en een kleine omheinde tuin. Ervaring: we hebben zelf zo’n 20 jaar konijnen & cavia’s gehad en in de familie honden gehad. Ons hulphondje hadden we in 2023&2024 in huis en sindsdien passen we regelmatig op oppashonden. Breng- en haaltijden zijn bij ons flexibel. Stuur gerust een berichtje en dan kijken we samen wat er wel en niet kan!

Lily was heerlijk rustig na ze bij Bart en Tessie is geweest. Heel fijn!

vanaf€ 25

Emma, Puppyopvang in St. Willebrord

Emma

5,0 (9)

Breda · 1,6 km

Agenda bijgewerktDagopvang
Logeren
+3

Maatje voor je hond in Breda

English below 😊 Ik ben opgegroeid met honden en merk dat ik de laatste tijd gezellige viervoeters om mij heen mis. Door mijn werk kan ik helaas niet fulltime voor een eigen hond zorgen, maar ik heb wél genoeg ruimte, tijd en liefde om zo nu en dan op een hond te passen. Omdat ik graag wandel, vind ik het heerlijk om dit te combineren met het gezelschap van een hond. Ik woon in Breda, in de omgeving van Princenhage. Vanuit mijn huis loop ik zo het Zaartpark in en ook het Mastbos ligt op steenworp afstand: perfect voor fijne wandelingen. Ik woon in een appartement op de begane grond. Er zijn enkele traptreden (of een lift) om het appartement te bereiken. Daarnaast heb ik een afgesloten balkon van 25 m² waar een hond veilig kan liggen of rondlopen. Omdat ik regelmatig thuiswerk, ben ik flexibel met tijden en kan er zowel doordeweeks als in het weekend worden opgepast. Eerder brengen of opvang in de avonduren is in overleg mogelijk. Een berichtje sturen om af te stemmen mag altijd. ⸻ I grew up with dogs and lately I’ve really been missing having furry friends around me. Due to my work, I’m not able to take full-time care of a dog of my own, but I do have plenty of space, time and love to look after a dog from time to time. As I enjoy walking, I love combining this with the company of a dog. I live in Breda, in the Princenhage area. From my home, I can easily walk to the Zaartpark, and the Mastbos forest is also just around the corner: perfect for relaxed walks. I live in a ground-floor apartment. There are a few steps (or an elevator) to enter the apartment. I also have a secure, enclosed balcony of 25 m² where a dog can safely relax. As I regularly work from home, I’m flexible with timings and available for dog sitting both during the week and on weekends. Early drop-offs or evening care can be discussed. Feel free to send me a message to align on the details.

Prettige ervaring. Emma is heel vriendelijk naar ons en heel relaxed in de omgang met onze hond. Hij voelde zich meteen op zijn gemak. Emma stuurde ons een filmpje tussendoor zodat we zagen dat alles goed ging. Emma denkt mee en stelt zich flexibel op. Onze hond kwam heel blij terug. Hij had het goed naar zijn zin gehad.

1 vaste gast

vanaf€ 14

Pedro, Puppyopvang in St. Willebrord

Pedro

Breda · 1,9 km

Agenda bijgewerkt
Logeren

Love any kind of animals

When I was young I had lots of dogs and cats at my parents house, and was fun to play with them. Now that I have my own place I would like to fill this gap. I'm full availability to take care of your pet, normally one day a week I'm not at home for 8 hours straight, if you have any questions I will be happy to answer, thank you! I'm living 3 min walking distance from park valkernbeg, and I have a big appartement 82m2, the balcony is a wall of 1 meter high I can play with a ball, walking around the neighbourhood, at home I like to do catch and run games, do (try to do) exercises with them

vanaf€ 24

Irene, Puppyopvang in St. Willebrord

Irene

5,0 (1)

Breda · 1,6 km

Oppas aan huisUitlaatservice
+1

Your cat will thank you 🩷

Hi! I’m Irene! I’m a student here in Breda and I’m here because as a student I need a side-hustle! 😜 I’m currently a cat-mom my baby’s name is Toast and before him I had another cat back home. I’m from Italy, and when I was living there I used to do cat-sitting as well. I’m open to do all the tasks necessary for the care of your cat! I like to play with cats and make them run around, they are funny little menaces. I can give them basic medication if needed. clean their litter boxes and maintain the house soace clean.

Irene was heel lief voor Mena en heeft me mega goed op de hoogte gehouden

vanaf€ 15

Nathalie, Puppyopvang in St. Willebrord

Nathalie

5,0 (24)

Breda · 0,4 km

Dagopvang
Logeren
+1

Liefdevolle hondenoppas in Breda 🐾

Na een mooie reis door Zuid-Amerika ben ik nu thuis in Breda! Nu heb ik wat extra tijd om te doen waar ik blij van word: tijd doorbrengen met honden! Mijn hele leven ben ik al omringd geweest door honden, van groot tot klein (je spot ze ook op mijn foto’s: de energieke Mechelaar en mijn ondeugend “vuilnisbakje” (dat letterlijk álles opeet). Samen met mijn vriend woon ik in een ruim appartement met balkon, op steenworp afstand van het bos. Perfect voor fijne, lange wandelingen! We hebben een rustig huishouden waarin jouw maatje veel aandacht en zorg krijgt. Doordeweeks ben ik meestal thuis, dus jouw hond krijgt volop aandacht. Mijn vriend werkt doordeweeks buitenshuis, dus de verzorging ligt volledig bij mij. In de afgelopen jaren heb ik in Den Haag al veel ervaring opgedaan met het oppassen op honden, van allerlei rassen en karakters. Daardoor kan ik goed inspelen op wat jouw hond nodig heeft of dat nu veel beweging is, rust, of gewoon extra knuffels. 🐶 Beschikbaarheid - Doordeweeks: vaak beschikbaar ivm flexibel thuiswerken! - Weekenden: meestal volgepland, alleen voor bekende oppasadresjes! En je mag altijd vragen. Voor mij is het belangrijk dat jouw hond zich echt op zijn gemak voelt. Daarom plannen we altijd eerst een kennismaking in, zodat we kunnen kijken of er een goede klik is en alle wensen kunnen bespreken. Ik kijk ernaar uit om nieuwe viervoeters in Breda te leren kennen! 🐕

Benji heeft het super naar z'n zin gehad! Fijne communicatie en geweldige locatie bij het bos. Tot snel!

7 vaste gasten

vanaf€ 8

Martyna, Puppyopvang in St. Willebrord

Martyna

Breda · 0,3 km

Oppas aan huisUitlaatservice
+1

Flexibele oppas met hart voor honden. Prijzen tbsp

Hoi! Ik ben 24 jaar en vind het ontzettend leuk om met honden bezig te zijn. Ik ben een rustig, betrouwbaar en verantwoordelijk persoon en zorg er natuurlijk voor dat jouw hond de aandacht en beweging krijgt die hij of zij verdient. Naast mijn fulltime werk (in principe 4 dagen per week) heb ik een wisselend rooster. Daardoor verschillen mijn werkdagen en tijden regelmatig, maar juist daarom ben ik ook erg flexibel. Wil je een keer een wandeling, oppas of bezoekje aan huis? Stuur me gerust een berichtje met de gewenste dag en tijd. Dan kijk ik graag samen met je of het past binnen mijn rooster. Een vaste dag is eventueel ook mogelijk; maandag is hiervoor meestal het makkelijkst. Andere dagen kunnen zeker in overleg! Ik vind het belangrijk dat jij met een gerust gevoel je hond aan mij kunt toevertrouwen. Daarom maak ik graag vooraf even kennis en hoor ik natuurlijk graag wat jouw hond fijn vindt, waar hij/zij behoefte aan heeft en waar ik rekening mee moet houden. 🐾 Stuur gerust een berichtje, ook als je een specifieke dag of tijd in gedachten hebt. Ik denk graag met je mee! 😊

vanaf€ 15

nienke, Puppyopvang in St. Willebrord

nienke

5,0 (1)

Breda · 2,0 km

Oppas aan huisUitlaatservice
+1

ik wil graag wandelen met honden en op katten pas.

Lieve dierenvriend, ik ben Nienke 32 jaar oud en ben katten gek. En hou ook heel erg van honden. Ik loop graag elke dag een rondje en mis echt een hond om af en toe mee te wandelen. Ik ben opgegroeid met een eigenwijze beagle, en mis nu wel een wandelmaatje, ik kan goed met honden omgaan, alleen valse honden sla ik liever over. Ik pas soms op de hond van mijn moeder. Een kruising tussen beagle en pointer. Een zorgekindje. Hij is ook geadopteerd uit cypres, heeft verlatingsangst en is ontzettend bang. verder heb ik ervaring met oppassen op honden en katten en met honden lopen.. Ik zoek dus een leuk wandelmaatje ( een hond) om gezellig mee te wandelen en spelen. Oppassen op katten of honden voor een periode vind ik ook leuk in de omgeving Breda. Dus ben je opzoek naar een oppas tijdens je vakantie voor je hond of kat, zoek je iemand om je hond uit te laten op regelmatige basis voor 1 of meer dagen per week en woon je in of rond het centrum van Breda Stuur me een berichtje!!

Fijn gevoel dat je hond goed uitgelaten wordt. En Ozzy was er ook blij mee.

vanaf€ 18

Marleen, Puppyopvang in St. Willebrord

Marleen

Breda · 3,1 km

Dagopvang

Liefdevolle hondenoppas

Als 29-jarige vrouw met een groot empathisch vermogen en een liefde voor wandelen, knuffelen en spelen, ben ik een ideale hondenoppas. Ik heb veel ervaring met het oppassen op de Jack Russell van goede vrienden en het oppassen op een mix tussen toypoedel x tekkel, dus weet hoe belangrijk het is om een hond structuur, aandacht én plezier te geven. Ik voel dieren goed aan en neem de tijd om hun gedrag te begrijpen, zodat ze zich veilig en vertrouwd bij mij voelen. Lange wandelingen in de natuur zijn voor mij geen verplichting, maar juist iets waar ik zelf van geniet! Jouw hond krijgt dus alle beweging en aandacht die hij of zij nodig heeft. Spelen, knuffelen en zorgen voor een rustige, liefdevolle omgeving horen daar vanzelfsprekend bij. Ik behandel elke hond alsof het mijn eigen maatje is: met liefde, zorg en geduld.

2 vaste gasten

vanaf€ 30

Mohammed, Puppyopvang in St. Willebrord

Mohammed

Etten-Leur · 7,8 km

UitlaatserviceDierenoppas

Gecertificeerd ( bevestigd door de buurt 🐶😸🐰🐹))

Hoi! Mijn naam is Mohammed en ik ben een echte dierenvriend. Van jongs af aan ben ik omringd door dieren ik heb zelf katten, konijnen en hamsters gehad, en ik pas regelmatig op de honden van familie en vrienden. Ook help ik soms een vriendin die honden opvangt die een nieuw, liefdevol thuis zoeken. Dieren geven me rust en plezier; ik vind het heerlijk om met ze te wandelen, te spelen en ze de aandacht te geven die ze verdienen. Of het nu gaat om een energieke wandeling, even knuffelen of een dagelijkse check met wat verzorging ik doe het met liefde en zorg. Ik pas graag op honden, katten, konijnen en knaagdieren. Het aantal dieren maakt me niet veel uit, al is mijn voorkeur maximaal drie tegelijk, met ruimte voor uitzonderingen. Ik sta voor betrouwbaarheid, warmte en geduld, zodat elk dier zich veilig en op zijn gemak voelt bij mij.

vanaf€ 14

Kateryna, Puppyopvang in St. Willebrord

Kateryna

Dongen · 12,8 km

DagopvangOppas aan huis
+2

Nature walks, sea & loving pet care 🐾

I have 2 years of pet care experience and love spending time with animals.I enjoy spoiling pets with attention, long walks, playtime, feeding, basic training, and cleaning their paws after walks if needed. We have great walking areas near my home with nature and the sea nearby. I speak English and Ukrainian. If you need different availability days, feel free to ask me on WhatsApp. Unfortunately, I don’t take large dogs because I have a big dog at home, but he is very friendly. Every pet deserves attention, care, and patience, and I always try to make them feel safe, loved, and comfortable while they stay with me

vanaf€ 5

Nina, Puppyopvang in St. Willebrord

Nina

5,0 (3)

Breda · 3,1 km

UitlaatserviceDierenoppas

Sociale meid die altijd opgegroeid is met dieren

Vanaf een jonge leeftijd altijd opgegroeid met dieren. Honden, katten, paarden, schildpadden, alles hadden wij zo'n beetje aan huis. Ik vind het dan ook heerlijk om honden en katten om me heen te hebben. Zelf baasje van 2 katten. Ik weet hoe moeilijk het kan zijn om alles aan je huisdieren te geven in combinatie met werk of een druk leven, dus ik help medebaasjes graag een handje! Ik vind het zelf heerlijk om een wandeling te maken en laat dat nou gezelliger zijn met en viervoeter erbij. Stuur me gerust een berichtje voor vragen of andere opmerkingen. Tot snel!

super fijne samenwerking !!

2 vaste gasten

vanaf€ 10

Resultaten 1–20 van 39

4,91

Gemiddelde beoordeling

Oppassen in St. Willebrord kregen 90 beoordelingen, met gemiddeld 4,91 sterren

Puppyoppas in St. Willebrord

Vind betrouwbare oppassers in St. Willebrord met ervaring met puppy's. Jonge honden hebben extra aandacht, geduld en een veilige omgeving nodig — onze oppassers bieden precies dat.

Waarom je puppy een gespecialiseerde oppas nodig heeft

  • Puppy's moeten vaak naar buiten en hebben een vaste routine nodig die een ervaren oppas kan aanhouden.
  • Socialisatie is in de puppyfase heel belangrijk — de juiste oppas zorgt voor positieve ervaringen.
  • Jonge honden kunnen op spullen kauwen, happen of ongelukjes hebben — een geduldige oppas gaat daar rustig mee om.

Waarom kiezen voor een lokale oppas in St. Willebrord

Een lokale puppyoppas in St. Willebrord betekent minder reisstress voor je pup, makkelijker kennismaken en een oppas die de hondvriendelijke parken en wandelroutes in de buurt kent.

Wat kost Puppyopvang in St. Willebrord?

ServiceDierGem. prijs
HondenoppasHond€18 / nacht
DagopvangHond€30 / dag
Logeren bij oppasHond€38 / nacht
Oppas aan huis€39 / nacht
UitlaatserviceHond€16 / wandeling
Huisbezoek€17 / bezoek
KattenoppasKat€14 / nacht
PuppyopvangHond€17 / nacht
SeniorenopvangHond€18 / nacht