Kattenoppas in Maurik

Ontvang gepersonaliseerde aanbiedingen van oppassen in de buurt

Gea, Kattenoppas in Maurik

Gea

5,0 (38)

Veenendaal · 10,8 km

Agenda bijgewerktDagopvang
Logeren
+1

Wij (actief 55+ koppel) passen graag op uw hond

Beiden hebben we veel ervaring met honden. Het grootste deel van ons leven hebben wij zelf honden gehad. Tot ons grote verdriet is onze laatste lieve labrador in mei 2022 overleden. Na lang dubben hebben we besloten zelf geen nieuwe hond te willen, omdat we regelmatig een paar dagen van huis zijn. Dat neemt niet weg dat we de gezelligheid van een hond erg missen. We passen daarom sinds december 2022 regelmatig via Petbnb op (altijd hele leuke) honden. We willen graag anderen uit de brand helpen en een fijn, rustig, veilig plekje bieden aan uw hond. Dat kan een dagje, maar ook meerdere dagen. Eventueel willen we ook een aantal dagen bij u thuis op uw hond passen, zodat deze in zijn of haar eigen omgeving kan blijven. Doordat we allebei parttime werken, zijn we meestal van vrijdag t/m maandag de hele dag beschikbaar voor oppas/logeren. Als uw hond een aantal uren per dag alleen kan zijn (max 5 uur), is hij vaak ook op andere dagen in de week welkom! We houden van wandelen en het bos is op 10 minuten loopafstand. Daarnaast zijn er op 10 minuten rij-afstand losloopgebieden in het bos en op de Ginkelse Heide. Als uw hond bij ons komt logeren, zullen wij daar (uiteraard in overleg met u) dan ook vaak samen met uw hond te vinden zijn. Zoals aangegeven hebben we veel ervaring met honden en één van ons heeft in een ver verleden zelfs hondengehoorzaamheidscursussen gegeven. Voor het opassen/logeren maken we graag kennis met u en uw hond. Bij oppassen op locatie rekenen we bij meer 30 km reisafstand 0,23 cent per km (ook voor kennismaking bij u thuis). We hebben er enorm veel zin in om op uw hond te passen!

Dankjewel dat jullie Madiba zo liefdevol hebben opgevangen op zijn eerste oppasdag bij jullie. Jullie hebben veel aandacht en zorg besteed aan hem en dat was te zien, hij was helemaal relaxed en uitgerust 😀 ik hoop nog vaker Madiba bij jullie te mogen brengen!

8 vaste gasten

vanaf€ 50

Cynthia, Kattenoppas in Maurik

Cynthia

Doorn · 9,8 km

Oppas aan huis

Makkelijk inzetbaar & relaxte dierenliefhebber

Hoi dierenliefhebber, Ik ben Cynthia (43) uit Doorn & heb een hart voor dieren. Na een tip van vrienden met drie katten ben ik hier op zoek naar nieuwe pluizige vriendschappen! Als vrijwilliger bij het dierenasiel in Rotterdam (katten) en bij een dierenkliniek op Aruba (honden & katten) leerde ik medicijnen toedienen, rustig blijven bij een angstig of soms agressief dier, en tientallen verblijven brandschoon houden, naast heel veel knuffelen, natuurlijk. Thuis woonde ik met Ronin en Ofira (katten), aanhankelijke beestjes. Ook paste ik op vele honden van vrienden of bij een oppasopdracht die af en toe reactief zijn naar andere honden. (o.a. pitbull, Zwitserse herder, Australische herder, toller, Engelse Bulldogs, cane corso, chihuahua, schnauzer). Daardoor weet ik precies hoe je een gevoelige hond rust en vertrouwen geeft, zonder plezier te verliezen. Ik ben het hele jaar door beschikbaar, ook in het buitenland, vanaf 1 week. Als je weg bent, stuur ik foto's en updates, en je huis komt netter terug dan je het achterliet :) Wij hadden vroeger ook oppassers voor onze dieren in huis, dus ik begrijp het belang van spullen behandelen alsof ze van jezelf zijn. Mijn recensies van een andere grote dierenoppassite in NL en certificaten deel ik graag op aanvraag. Ook vragen opdrachtgevers mij terug, wellicht zegt dat veel! Ik ben een niet-roker met eigen vervoer, geen kinderen. Dankzij mijn sabbatical heb ik superveel tijd voor je pluizige vriend. Voorheen had ik een baan als bedrijfsjurist, nu woon ik in Italië en reis ik de wereld rond met mijn man. Tot snel! 🐾

vanaf€ 20

Mary Grace, Kattenoppas in Maurik

Mary Grace

Wijk bij Duurstede · 5,7 km

Dagopvang
Logeren
+2

Our family have dogs since I was born. I love them

Hello owners! I am Mary Grace, you can call me "MG". I am from the Philippines and moved in the Netherlands in 2021. I left my dog there (Shih Tzu), her name is Hackee. She is now being taken care by family. I miss taking care of her and playing with her. Now, I'm taking care of dogs for a walk, daycare and boarding. I am a dog-lover and it will be forever. I am available almost everyday at any time for a dog day care, dog walk, and dog boarding. I prefer dropping-in your dog around Wijk bij Duurstede and the nearby areas. I will always make sure that your dog/s is or are always in good hands.

vanaf€ 15

Anouschka, Kattenoppas in Maurik

Anouschka

Culemborg · 12,6 km

UitlaatserviceDierenoppas

Omdat ieder pootje telt 🐾❤️

Hoi, Ik ben Anouschka, ik ben 26 jaar oud en woon in Culemborg. Al sinds ik een klein meisje ben, ben ik gek op dieren. Daarom heb ik ook de keuze gemaakt om de opleiding dierverzorging te volgen en dus mijn kennis over dieren uit te breiden. Ik vind het leuk om met dieren bezig te zijn en om ze veel knuffels en aandacht te geven. Ik zelf heb thuis 1 hond en 4 katten. Ik heb een kruising Cane Corso x Boxer x Labardor en 4 Europese Korthaar katten. Ik ben dus elke dag bezig met de verzorging van mijn eigen huisdieren wat ik ontzettend leuk vind om te doen. Ik ben werkzaam als vast teamlid bij Dierentehuis Vijfheerenlanden (asiel en pension) en ook hier ben ik dus dagelijks bezig met de verzorging van de dieren, en zorgen wij ervoor dat de dieren een goed huis krijgen. Ik heb mij aangemeld omdat het mij ontzettend leuk lijkt om met nog meer dieren te werken en om baasjes te helpen om de zorg over te kunnen nemen van hun huisdier wanneer het nodig is. Ik ben bereid om thuis langs te komen en uw huisdier te verzorgen en aandacht te geven die ze nodig hebben. Ook ga ik graag een stuk wandelen met uw trouwe viervoeter. Ik beschik over een rijbewijs dus ik kan ook uw hond meenemen naar het bos of water om daar lekker te gaan wandelen. Bent u geïnteresseerd geraakt ? Stuur me gerust een berichtje, en dan kijken we samen wat ik voor u en uw viervoeter kan betekenen ! Met vriendelijke groet Anouschka ❤🐶🐱

vanaf€ 20

Catharina, Kattenoppas in Maurik

Catharina

Veenendaal · 11,6 km

UitlaatserviceDierenoppas

Enthousiaste oppas

Ervaring met honden, katten, konijnen en cavia's. Medicatie geven is ook geen probleem. Wandelen van de honden kan in de wijk maar ik rijd ook graag naar het bos voor een grote ronde. Ik ben verantwoordelijk, verzorgend en dol op dieren! Ik stuur je graag foto's met een update tijdens het oppassen of de wandeling. Zelf heb ik een vrolijke, gecastreerde reu van bijna 3 jaar. Hij kan met vrijwel alle honden, alleen grote intacte reuen vindt hij soms nogal spannend dus dat is een minder goede match voor oppas thuis of wandelingen. Ik ben wisselend beschikbaar maar stuur gerust een bericht.

vanaf€ 11

eva, Kattenoppas in Maurik

eva

5,0 (1)

Tiel · 8,1 km

UitlaatserviceDierenoppas

Lieve kattenoppas

Ik ben Eva, en ik ben 19 jaar! Ik woon in de buurt van het station (Den Bosch). Ik hou van katten en heb er zelf ook 3 gehad Regina(een echte koningin) en Misa en Ryuk(broertje en zusje die veel chaos creëerde). Naast dat ik zelf katten heb gehad, heb ik ervaring met oppassen. Katten zijn mijn absolute favoriet! Ik hou van hun speelse energie, zachte vacht en onafhankelijke karakter. Oppassen op katten is voor mij altijd een plezier. Het geeft me de kans om ze te verzorgen, met ze te spelen en te zien hoe ze zich op hun gemak voelen. Elke kat heeft zijn eigen unieke persoonlijkheid, en het is geweldig om ze beter te leren kennen terwijl ik voor ze zorg. Ook hou ik van katten fotograferen (te zien in sommige foto's) Katten maken mijn dag compleet! 🐾

Dank je wel Eva voor je goede zorgen, ook heel leuk dat je tijdens mijn vakantie een foto stuurde van Tygo en liet weten hoe het ging met Tygo. Ik ben tevreden en Tygo ook! Indien nodig ga ik je gelijk weer boeken. Dus wellicht tot snel weer :wave_tone2:

vanaf€ 10

Sofia, Kattenoppas in Maurik

Sofia

Tiel · 8,4 km

Dagopvang
Logeren
+3

Zorgzame en betrouwbare oppas met 7 jaar ervaring.

Ik ben een verantwoordelijke en zorgzame dierenoppas met meer dan 7 jaar ervaring in de verzorging van katten en honden van verschillende rassen, leeftijden en karakters. Voor mij is het belangrijk dat elk huisdier zich veilig, rustig en comfortabel voelt, ook wanneer de eigenaar niet thuis is. Ik besteed veel aandacht aan het welzijn van het dier en probeer een vertrouwensband op te bouwen. Ik volg altijd nauwkeurig de instructies van de eigenaar, zoals het voedingsschema, wandelingen, speeltijd en het toedienen van medicijnen indien nodig. Ik heb ervaring met zowel actieve en speelse dieren als met oudere of meer gevoelige huisdieren. Tijdens de opvang stuur ik regelmatig foto’s en video’s, zodat u met een gerust hart weg kunt zijn. Ik ben punctueel, netjes en behandel elk dier met liefde en respect, alsof het mijn eigen huisdier is.

Aanbeveling

Sofia is kind with animals, thank you for looking after my dog and cat! She fed them, walked them, everything was done wonderfully, she did a great job.

vanaf€ 20

Resultaten 1–7 van 7

Waarom Kattenoppas kiezen in Maurik?

Wij bij Petbnb zijn zelf dierenliefhebbers en begrijpen hoe stressvol het kan zijn om iemand te vinden die voor je huisdier zorgt als je weg bent. Dierenopvang is niet altijd beschikbaar en vaak ver weg, druk of gewoon niet geschikt voor jouw huisdier.

Petbnb maakt het makkelijk om zonder stress een lokale dierenoppas te vinden. Onze oppassen doorlopen een streng verificatieproces en tonen foto's van hun woonomgeving in hun profiel, zodat je ziet waar je huisdier wordt verzorgd. Ons Trust & Safety-team beoordeelt iedere oppas afzonderlijk en in elk profiel staan beoordelingen van andere baasjes. Zo weet je dat je huisdier net zo liefdevol wordt verzorgd als thuis.

Boek je via Petbnb kattenoppas in Maurik, dan krijgt je huisdier persoonlijke zorg die past bij zijn routine en behoeften. Onze oppassen zijn flexibel, volgen je instructies en spreken vooraf met je af waar en hoe de zorg plaatsvindt. Zo weet je precies wat je tijdens de boeking kunt verwachten.

Daarnaast kun je zorgeloos op vakantie, omdat boekingen bij Petbnb gedekt zijn door onze premiumverzekering en onze klantenservice 24/7 beschikbaar is voor jou en de oppas. Dat geeft jou en de oppas een gerust gevoel tijdens de hele boeking.

Hou je van dieren en heb je ruimte en tijd? Word dan dierenoppas in Maurik en bied kattenoppas aan. Petbnb biedt 24/7-klantenservice, verzekering en flexibiliteit. Je bepaalt zelf wanneer en hoeveel opvang je aanbiedt. Aanmelden is eenvoudig en we zoeken altijd nieuwe oppassen voor de Petbnb-community.

Wat kost Kattenoppas in Maurik?

ServiceDierGem. prijs
HondenoppasHond€17 / nacht
DagopvangHond€24 / dag
Logeren bij oppasHond€33 / nacht
Oppas aan huis€39 / nacht
UitlaatserviceHond€13 / wandeling
Huisbezoek€16 / bezoek
KattenoppasKat€17 / nacht
PuppyopvangHond€17 / nacht
SeniorenopvangHond€18 / nacht