Hondenpension in Meerkerk

Ontvang gepersonaliseerde aanbiedingen van oppassen in de buurt

Maud en Wim, Hondenpension in Meerkerk

Maud en Wim

5,0 (34)

Leerdam · 7,3 km

Agenda bijgewerkt

Verzorging net zo goed als thuis

We zijn een gepensioneerd echtpaar. In het verleden zelf een hond gehad, overleden op 15 jarige leeftijd. Sindsdien op huisdieren van kennissen, collegae en familie gepast. Daar genieten we altijd erg van. We zijn lief voor de dieren maar ook consequent. Drukke, speelse en / of ondeugende honden.....kom maar op hoor. Wij wandelen veel. Wij houden van allerlei soorten honden maar klein of middelgroot heeft de voorkeur. We hebben een heerlijk grote tuin en veel wandelgebied om ons heen. "Ongelukjes" in en om het huis kunnen gebeuren, dus ook puppies of oudere honden zijn welkom. Je hond heeft vast een top tijd bij ons. Om de hond alle aandacht te kunnen/willen geven passen wij liever op 1 hond tegelijk, indien honden uit 1 gezin komen kunnen we in overleg gaan. Ook specifieke wensen zijn bespreekbaar. Waar wij naar streven is dat baasjes lekker op vakantie kunnen gaan ondanks dat een hondje bepaalde aandacht of aanpassingen nodig heeft Wij hanteren een minimale verblijfsduur van 3 nachten. Als je twijfelt of het kan, vraag het dan. Vaak staat onze kalender geblokt, dit omdat we heel veel aanvragen krijgen en baasjes ook al een jaar vooruit vastzetten. Maar soms is er best nog wel een plekje ondanks dat het geblokt staat. Stuur een berichtje om welke data het gaat en we geven je snel duidelijkheid.

Luna heeft het altijd ontzettend goed bij Maud en Wim. Toen we Luna voor onze zomervakantie brachten (2e keer) was Luna helemaal blij om Maud en Wim weer te zien. Dat is voor ons een ontzettend goed teken en zo kunnen wij, ondanks dat we haar natuurlijk wel missen, genieten van onze vakantie. Bedankt!

10 vaste gasten

vanaf€ 19per nacht

Philip, Hondenpension in Meerkerk

Philip

5,0 (16)

Hoogblokland · 5,0 km

Agenda bijgewerkt

Ons gezin vindt het fijn om voor uw hond te zorgen

Wij als gezin vinden het fijn om voor uw hond te zorgen! Zo krijgt uw hond voldoende persoonlijke aandacht. Wij wonen in een vrijstaand huis met een ruime omheinde tuin. Wij hebben voldoende mogelijkheden uw hond in onze omgeving uit te laten. Wij als gezin mochten wij 10 jaar genieten van onze lieve Duitse herder, welke een jaar geleden helaas is overleden. Wij missen de gezelligheid, het lijkt ons leuk op deze manier wat voor een andere hond te kunnen betekenen. Ik vader van het gezin ben opgegroeid met verschillende honden en kan inmiddels 40 jaar ervaring op mijn CV schrijven:)

Puck is weer een weekendje wezen logeren, wat een fijn en warm gezin waar onze kleine lieverd lekker mag spelen en knuffelen. Ben blij dat het gezin van Philip op onze Puck wil passen.

5 vaste gasten

vanaf€ 25per nacht

Mirthe, Hondenpension in Meerkerk

Mirthe

Gorinchem · 9,6 km

Agenda bijgewerkt

Oppas nodig?

Ik ben gek op honden van kleine dondersteentjes tot grote knuffelberen! Zodra ik een hond zie, begin ik spontaan te glimlachen. Oppassen op hondjes voelt voor mij niet als een taak, maar als quality time met een harige vriend. Ik vind het heerlijk om samen te wandelen, te spelen in het gras of lekker te chillen met een hond op schoot. Bij mij krijgen ze volop aandacht, liefde en gezelligheid. Ik zorg ervoor dat ze zich meteen op hun gemak voelen, alsof ze op vakantie zijn. Dus zoek je een oppas die je hond echt begrijpt én verwent? Dan ben ik jouw persoon! 🐾💛

vanaf€ 50per nacht

Marian, Hondenpension in Meerkerk

Marian

5,0 (9)

Hoogblokland · 2,6 km

Agenda bijgewerkt

Oppas Moeke Marian – een warm thuis voor uw hond

Wat fijn dat u mijn advertentie leest, dit is het gezicht achter ‘Oppas Moeke Marian’. Mijn naam is Marian, ik ben 62 jaar, getrouwd met Arie, moeder van zeven kinderen en trotse oma van zeven kleinkinderen. Zorgen, aandacht geven en een warm thuis creëren zit mij in het hart. Sinds 1 januari ben ik gestopt met werken buitenshuis vanwege blijvende rugklachten. Nu ik meer thuis ben en wandelen juist goed voor mij is, lijkt het mij fijn om een gezellig (wandel)maatje om mij heen te hebben. Een hond brengt leven in huis, gezelligheid én een fijne dagelijkse routine. Samen met mijn man Arie en twee volwassen kinderen woon ik in een ruime boerderijwoning met volop plek, zowel binnen als buiten. Ons huis ligt aan een rustige polderweg waar we prachtig kunnen wandelen in de natuur. Als gezin hebben wij al meerdere keren met veel plezier opgepast op honden van vrienden. Eén van onze kinderen is daarnaast enthousiaste oppasser via Petbnb en heeft ons geïnspireerd om zelf ook deze stap te zetten. Hoewel we zelf nog nooit een eigen hond hebben gehad, lijkt het ons heel waardevol om op deze manier onze liefde en zorg voor honden te mogen geven. Wij passen bij voorkeur op een lieve, sociale en trouwe viervoeter die zich prettig voelt in een huiselijke omgeving met volwassenen en (kleine) kinderen die regelmatig over de vloer komen. Omdat we het belangrijk vinden om echt een band op te bouwen, geven wij de voorkeur aan langere opvangperiodes. Uw hond zal bij ons niets tekortkomen: volop aandacht, liefdevolle zorg en voldoende beweging zijn vanzelfsprekend. Wilt u kennismaken en kijken of er een goede klik is? U bent van harte welkom om langs te komen. Wij kijken ernaar uit om u en uw hond te ontmoeten! 🐾

Marian en haar familie zijn echte honden mensen. De communicatie en afspraken verlopen goed en snel. Ondanks dat Puk even moest wennen ben ik ervan overtuigd dat ze bij Marian echt haar plekje heeft gevonden. Dat geeft mij en mijn gezin de gelegenheid gerust op vakantie te kunnen gaan zonder me zorgen te hoeven maken hoe het met ons hondenkind gaat ;-).

2 vaste gasten

vanaf€ 25per nacht

Georgia, Hondenpension in Meerkerk

Georgia

5,0 (28)

Nieuwegein · 13,7 km

Agenda bijgewerkt

dog person spotted <3

Hello!! I am one of those girls that you usually meet while walking your dog and they ask if they can pet your dog. If I was rich I could have 10 dogs but now that I am not I have only my little Bono. He is a miniature pincher that loves the company of other small dogs. So if you choose me as a pet sitter you can offer my baby dog company to play! Except for that, I love walking with small dogs or at least dropping by and checking for them (and petting them a bit -this is my extra payment- :p) I hope that I will see you and your dog soon :D

Excellent care and attentions to Toto, we are delighted to count on Georgia and Kostas. Toto loves them and found a friend in Bono as well. Thank you so much.

16 vaste gasten

vanaf€ 25per nacht

regina en jesse, Hondenpension in Meerkerk

regina en jesse

4,8 (5)

Groot-Ammers · 11,7 km

Wij bieden een gezellig en liefdevol thuis

Wij zijn Marco en Regina, en Jesse Noorlandt, ouders en zoon uit Groot-Ammers met een groot hart voor honden. We hebben 12 jaar liefdevol voor onze kleine hond Mike gezorgd, maar deze is helaas kortgeleden overleden. Omdat wij het zelf altijd heel fijn vonden om een persoonlijk plekje te vinden voor ons beestje, tijdens dat we zelf bijv op vakantie waren, willen wij dat nu graag aanbieden aan jullie. We vinden het voornamelijk fijn om met de hondjes te spelen en er een lekker stukje mee te wandelen. Maar het aller belangrijkste vinden we dat we samen met u afstemmen wat uw hond het meest nodig heeft zodat hij zich lekker thuis gaat voelen, want het is tenslotte ook de vakantie van uw trouwe viervoeter. En we houden jullie op de hoogte met foto’ s en filmpjes als jullie dit fijn vinden Onze voorkeur heeft wel wat kleinere tot middelmaat honden. En honden die niet verharen. Spreekt je dit aan? Neem gerust contact op met ons. Wie weet tot snel! Groetjes Jesse en Regina

Bobby heeft het leuk gehad

1 vaste gast

vanaf€ 25per nacht

Anna-Rixt, Hondenpension in Meerkerk

Anna-Rixt

Nieuwegein · 11,4 km

Nieuwe oppas

Hondenvriendje gezocht

Van jongs af aan ben ik opgegroeid met honden en ik weet dan ook hoe gezellig het is om een viervoeter om je heen te hebben. Hoewel ik zelf (nog) niet toe ben aan een eigen hond, lijkt het me ontzettend leuk om af en toe een hondje in huis te verwelkomen. Het lijkt me fijn om op deze manier weer wat hondenliefde in huis te halen en tegelijkertijd een baasje te helpen aan een vertrouwd en liefdevol oppasadres. Omdat ik veel vanuit huis werk, is het oppassen op een hondje goed te combineren met mijn dagelijkse bezigheden. Er is daardoor veel gezelligheid en aandacht in huis en jouw hondje hoeft niet lang alleen te zijn. Tussendoor maak ik graag tijd voor een wandeling, een speelmomentje of wat extra knuffels. Zo kan ik mijn werkdag combineren met de gezelligheid van een viervoeter.

vanaf€ 30per nacht

Erica, Hondenpension in Meerkerk

Erica

5,0 (6)

Noordeloos · 4,8 km

Een vakantievriendje

wij zijn Erica, Leon, ons zoontje Tjibbe (0 jaar) en Koper de Vizsla (ongecastreerde reu). Wij genieten enorm van onze hond en zouden het leuk vinden om er voor hem een maatje bij te hebben. Maar voor vast, vinden wij 2 honden wat veel. Erica werkt in het onderwijs waardoor Koper in de vakantie periodes alle aandacht krijgt. Hoe leuk is het als daar een vakantievriendje bij komt die net zo verwend wordt?! We wonen achteraf en hebben een ruime tuin. De polder ligt om de hoek waar het standaard rondje wordt gedaan door de weilanden. Ook wordt de auto regelmatig gepakt om een ander wandel gebied op te zoeken. Voor het vakantievriendje (mag natuurlijk ook een weekend of een nachtje/dagje zijn) zijn we opzoek naar een hond die sociaal is naar mens & hond en die de standaard commando's goed beheerst. Heb je nog een vraag? Stuur gerust een berichtje.

Fonne heeft het weer goed gehad bij jullie. Dank voor de zorg en flexibiliteit!

1 vaste gast

vanaf€ 45per nacht

Merlijn, Hondenpension in Meerkerk

Merlijn

5,0 (2)

Vianen · 10,6 km

Agenda bijgewerkt

Uw hond bij ons thuis: wandelen, knuffels en rust

Hallo!! We zijn Emma (24) en Merlijn (30). We passen nu al op honden van familie en kennissen en willen dit graag uitbreiden. We passen op honden bij ons thuis, het liefst voor minimaal 3 dagen. We wonen in een ruim appartement en wandelen graag en vaak. Hoe lang en hoe intensief hangt af van de hond en wat hij gewend is. We houden ons aan de afspraken die u meegeeft over eten, slapen en wat wel en niet mag. Als het oppassen bevalt van beide kanten zouden we het prettig vinden om vaker op te passen om band te creëren. Er zijn nog wat belangrijke puntjes: Emma gebruikt een elektrische rolstoel, waardoor het van belang is dat de hond er niet bang voor is of vaak onverwachte bewegingen maakt. Mocht u niet weten hoe uw hond hierop reageert kunnen we uiteraard een keer een proefwandeling maken met u erbij. Het is van belang dat uw hond alleen thuis kan zijn, wij werken/studeren namelijk en zijn niet altijd thuis. 1x per week zijn we allebei niet thuis voor zo’n 6 uur. We doen vooraf graag een kennismaking om dit te checken. We nemen liever één hond tegelijk, zodat er genoeg aandacht en rust is, hier kan uiteraard van afgeweken worden als u twee onafscheidelijke honden heeft. Tijdens het oppassen sturen we af en toe een korte update, als u dit fijn vindt. Stuur ons vooral een berichtje als u opzoek bent naar een oppas en ons profiel u bevalt!

Merlijn en Emma zijn heel lief voor onze Whisky geweest. We hebben foto's ontvangen waarop we duidelijk zagen dat hij het naar zijn zin had. De airco was met de tropische dagen een uitkomst voor onze harige viervoeter. We maken graag weer gebruik van hun diensten in de toekomst.

vanaf€ 25per nacht

René & Lara, Hondenpension in Meerkerk

René & Lara

5,0 (3)

Nieuwegein · 15,0 km

Agenda bijgewerkt

Fijne plek in Nieuwegein!

Wij zijn René en Lara. We zijn allebei grote dierenliefhebbers en opgegroeid met honden, waardoor we van jongs af aan gewend zijn om voor honden te zorgen en hun gezelschap om ons heen te hebben. Sinds kort wonen we samen in Nieuwegein. De hond van Lara’s moeder komt hier af en toe logeren, maar zelf hebben we momenteel geen huisdieren. Daardoor kunnen we onze volledige aandacht geven aan de huisdieren die bij ons zouden komen. Uit eigen ervaring weten we hoe fijn het is om met een gerust hart op vakantie of een weekendje weg te kunnen, wetende dat je huisdier in goede handen is. Daarom willen wij graag een liefdevolle, veilige en gezellige plek bieden waar jouw huisdier zich thuis kan voelen. Omdat we beiden onregelmatig werken hoeft hij bij ons bijna nooit alleen te zijn. We kiezen er bewust voor om alleen huisdieren op te vangen op de momenten dat we hier ook echt onze tijd en aandacht voor kunnen hebben. We vinden het belangrijk dat baasjes zich tijdens hun afwezigheid gerust voelen. Daarom houden we, als daar behoefte aan is, graag contact via berichtjes, foto’s en filmpjes, zodat je kunt zien hoe het met jouw huisdier gaat. We kijken ernaar uit om jouw viervoeter te verwelkomen en hem of haar alle aandacht, zorg en knuffels te geven die hij of zij verdient. Groetjes, Lara en René

Wat heeft onze hond Ollie het super gehad bij jullie!! Het contact was ook echt heel erg fijn en zelfs hoe de overdracht was met het volgende oppas adres. Wij hebben hierdoor echt een onbezorgde vakantie gehad. We zullen jullie zeker nog eens benaderen!! Dankjulliewel voor de goede zorgen en liefde voor Ollie.

vanaf€ 25per nacht

Faizel, Hondenpension in Meerkerk

Faizel

IJsselstein · 11,2 km

Weekend oppassen voor uw hond

Bent u op zoek naar een hondenoppas op zaterdag en zondag? Ik heb ervaring met verschillende rassen, waaronder Cane Corso, Rottweiler en Staffordshire Terriër. Momenteel ben ik zelf eigenaar van een jonge Cane Corso reu (1 jaar), waardoor ik gewend ben aan sterke, energieke en waakse honden. Uw hond heeft de mogelijkheid om bij mij in de tuin te spelen en er zijn meerder wandelgebieden in de directe omgeving. Ik begrijp dat iedere hond uniek is en zijn eigen aanpak nodig heeft. Daarom neem ik graag de tijd om kennis te maken en te bespreken wat uw hond nodig heeft. Veiligheid, duidelijkheid en liefde staan bij mij centraal.

vanaf€ 30per nacht

Chimène, Hondenpension in Meerkerk

Chimène

Gorinchem · 9,9 km

Pootjes in goede handen 🌸

🧸 Op zoek naar iemand die met liefde en aandacht voor jouw dier zorgt? Dan ben je bij mij aan het juiste adres! Mijn naam is Chimène. Ik ben 24 jaar oud, student en een echte dierenliefhebber. Mijn eigen beestenboel bestaat uit mijn cavia’s Dadel & Donna én een hond (Amerikaanse Akita) genaamd Nova. Daardoor weet ik hoe belangrijk vertrouwen, geduld en duidelijke omgang met elk type dier is. Zowel groot of klein. 🎀 Wat ik bied: • Huisdierenoppas aan huis of opvang bij mij • Hondenuitlaatservice • Persoonlijke aandacht afgestemd op jouw dier • Ook voor de lieverds met een rugzakje • Betrouwbaar, zorgzaam en flexibel Elke wandeling of oppasdienst stem ik af op het karakter en de behoeften van jouw dier. Of het nu gaat om een energieke hond die lekker wil rennen of juist een onzekere hond die behoefte heeft aan rust en structuur. Ik pas mijn tempo, route en aanpak daarop aan. De wandelingen duren gemiddeld 30 tot 60 minuten, afhankelijk van de behoeften en energie van jouw hond. Voor pups of oudere honden pas ik dit uiteraard aan. Ik kan 1 tot 3 keer per dag langskomen, afhankelijk van wat jij en jouw dier nodig hebben. Ik heb ervaring met verschillende karakters en gedragsuitdagingen. Denk hierbij aan angst, onzekerheid of dominantie. Daarbij werk ik met geduldige, maar duidelijke communicatie. Ik weet als geen ander dat ook deze dieren behoefte hebben aan leiderschap. Het verlangen om te volgen. Dit helpt hun zelfvertrouwen op te bouwen en zich veilig en begrepen te voelen. Tijdens het oppassen of uitlaten houd ik je natuurlijk op de hoogte met updates, foto’s en video’s. Zo weet je precies hoe het met jouw dier gaat en kun je hen altijd met een gerust gevoel achtergelaten. Vertrouwen heeft bij mij prioriteit. Geef het vooral aan wanneer dit voor jou niet zo voelt. Daar hecht ik veel waarde aan. 🩷 Jij weg? Ik zorg voor de rest. Alleen kwispels en tevreden snuitjes! Stuur me gerust een berichtje voor eventuele vragen.

vanaf€ 40per nacht

Janine, Hondenpension in Meerkerk

Janine

Gorinchem · 9,8 km

liefdenvolle en betrouwbare dierenoppas met ervari

Betrouwbare en liefdevolle dierenoppas met ervaring 🐾 Mijn naam is Janine, ik ben 22 jaar en woon in Gorinchem. Van jongs af aan ben ik opgegroeid met dieren en daardoor ben ik een echte dierenliefhebber. Thuis hebben we altijd verschillende dieren gehad. Op dit moment hebben we twee honden en twee katten, waarvan de Chow Chow mijn eigen hond is. Door de jaren heen heb ik ervaring opgedaan met verschillende rassen en karakters. Ik pas regelmatig op bij familie, kennissen en verschillende oppasadressen. Ook ben ik gewend om met twee honden tegelijk te wandelen en heb ik meerdere cursussen met mijn eigen honden gevolgd. Hierdoor heb ik veel geleerd over hondengedrag en weet ik hoe belangrijk het is om rustig en met aandacht met een dier om te gaan. Ik ben flexibel in dagen en tijden. Ook in de avonden en weekenden is er veel mogelijk. Ik kijk graag samen naar wat het beste past bij jou en je dier.🤗 Voor mij staat het welzijn van je huisdier altijd voorop. Ik begrijp dat je je dier niet zomaar aan iemand toevertrouwt. Daarom vind ik het belangrijk dat jij met een gerust gevoel weg kunt gaan en weet dat je dier in goede handen is. Wil je graag eerst kennismaken of heb je vragen? Stuur gerust een berichtje. Ik maak graag kennis met jou en je dier! 🐾

vanaf€ 25per nacht

Noa, Hondenpension in Meerkerk

Noa

Nieuwegein · 13,6 km

Agenda bijgewerkt

Een tweede thuis voor jou hond!

Wij missen allebei onze hondjes uit ons ouderlijk huis en vinden het daarom erg gezellig om af en toe een hondje in huis te hebben. We gaan graag met ze wandelen in het bos of in de duinen en er is natuurlijk ook genoeg tijd voor knuffels. Vanuit huis hebben we ervaring met een Cavapoo en een Australian Doodle. Daardoor kennen we de trekjes van deze hondjes goed. Als jouw hondje bij ons langskomt of blijft logeren, zorgen we altijd voor veel liefde en aandacht. Als er doordeweeks opgepast moet worden, kan de hond mee naar kantoor. Onze voorkeur gaat wel uit naar weekenden, omdat we dan meer tijd hebben om op pad te gaan.

vanaf€ 25per nacht

Idil, Hondenpension in Meerkerk

Idil

5,0 (1)

Asperen · 8,9 km

Animal Lovers United

I have been caring for animals my whole life starting with working at my aunt’s animal rescue farm as a child to pet-sitting in Amsterdam. Although I am new to this app I have been pet-sitting in Amsterdam for 3 years now through various apps and personal contacts. I have cared for young and old cats, very big dogs that are still puppies, sick animals, rodents and bunnies. Apart from that I cared for many sick and abandoned street animals for years. I love all breeds of animals and see them as my friends. My care routine depends a lot on the personality and needs of the animals I care for. For example, an old rescue cat might need their peace and quite with calm natured affection whereas a young Beagle will want me to jump around with them all the time so my approach to my animal friends is decided after meeting with them and having a conversation with their owners about their usual routine. A bit about my services; Right now I am only doing house sitting and daycare options under certain circumstances. Since my place is small and shared by many people, I can only host pets that are not very excited or agitable for a limited amount of hours per day. For house sitting, I apply a discount if it is for consecutive days to make the overall cost more fair for my clients. For 3 days and more I charge 30 euros per day instead. If you would like my help with your little (or big :D) friends send me a message and let’s figure out an arrangement!

Idil has taken care of my dog and cat for 2 nights and 3 days. My dog Freddy is very enthousiastic about Idil. I went away with a good feeling that there was taken care of my animals! Also her boyfriend is very nice to the dog and cat! If I have to go away again, I wil ask Idil!!

1 vaste gast

vanaf€ 50per nacht

Fleur, Hondenpension in Meerkerk

Fleur

Nieuwegein · 13,8 km

Ik ben dol op wandelen en spelen met honden

Ik ben dol op honden en zorg dan ook graag dat elke hond het naar zijn/haar zin heeft bij mij. Wandelen, spelen, knuffelen het zal ze aan aandacht niet tekort komen. Hoewel ik op een appartement zonder tuin woon, ik woon vlakbij een aantal leuke parken waar ik uw hond mee naartoe zal nemen voor voldoende beweging en tijd buiten de deur. Ik heb ervaring met honden en heb in het verleden regelmatig wekenlang op honden gepast van kennissen en familie naast dat ik jaren een eigen hond heb gehad. Verder werk ik een aantal dagen vanuit huis waardoor het vrij flexibel is qua brengen/halen en ik mij kan aanpassen op wat het beste uitkomt.

vanaf€ 21per nacht

Resultaten 1–16 van 16

Waarom Hondenpension kiezen in Meerkerk?

Zoek je een betrouwbaar hondenpension in Meerkerk? We begrijpen hoe belangrijk het is om een vertrouwde plek te vinden waar je hond kan overnachten. Hondenhotels en pensions zijn niet altijd beschikbaar en liggen vaak ver weg, zijn overvol of passen gewoon niet bij je hond.

Petbnb maakt het makkelijk om zonder stress een lokale dierenoppas te vinden. Onze oppassen doorlopen een streng verificatieproces en tonen foto's van hun woonomgeving in hun profiel, zodat je ziet waar je huisdier wordt verzorgd. Ons Trust & Safety-team beoordeelt iedere oppas afzonderlijk en in elk profiel staan beoordelingen van andere baasjes. Zo weet je dat je huisdier net zo liefdevol wordt verzorgd als thuis.

Boek je via Petbnb hondenpension in Meerkerk, dan krijgt je huisdier persoonlijke zorg die past bij zijn routine en behoeften. Onze oppassen zijn flexibel, volgen je instructies en spreken vooraf met je af waar en hoe de zorg plaatsvindt. Zo weet je precies wat je tijdens de boeking kunt verwachten.

Daarnaast kun je zorgeloos op vakantie, omdat boekingen bij Petbnb gedekt zijn door onze premiumverzekering en onze klantenservice 24/7 beschikbaar is voor jou en de oppas. Dat geeft jou en de oppas een gerust gevoel tijdens de hele boeking.

Hou je van dieren en heb je ruimte en tijd? Word dan dierenoppas in Meerkerk en bied hondenpension aan. Petbnb biedt 24/7-klantenservice, verzekering en flexibiliteit. Je bepaalt zelf wanneer en hoeveel opvang je aanbiedt. Aanmelden is eenvoudig en we zoeken altijd nieuwe oppassen voor de Petbnb-community.

Wat kost Hondenpension in Meerkerk?

De gemiddelde prijs voor hondenpension in Meerkerk is €31 per nacht. Met de Petbnb-korting betaal je vanaf €25 per nacht.

ServiceDierGem. prijs
HondenoppasHond€17 / nacht
DagopvangHond€26 / dag
Logeren bij oppasHond€30 / nacht
Oppas aan huis€39 / nacht
UitlaatserviceHond€19 / wandeling
Huisbezoek€18 / bezoek
KattenoppasKat€14 / nacht
PuppyopvangHond€15 / nacht
SeniorenopvangHond€16 / nacht

Veelgestelde vragen over Hondenpension in Meerkerk

Wat kost een hondenpension in Meerkerk?
De gemiddelde prijs voor hondenpension in Meerkerk is €31 per nacht. Met de meerdagenkorting van Petbnb betaal je vanaf €25 per nacht. De prijs verschilt per oppas en hangt af van ervaring, locatie en aangeboden diensten.
Wat is inbegrepen bij het hondenpension?
Hondenpension via Petbnb betekent dat je hond overnacht bij de oppas thuis. Dit omvat slaapplaats, voeding (je brengt het voer mee), wandelingen, speeltijd en veel persoonlijke aandacht. Veel oppassen sturen ook dagelijks foto-updates.
Hoe kies ik de juiste oppas voor hondenpension?
Bekijk de beoordelingen, ervaring en foto's van het huis van de oppas. Plan ook een gratis kennismaking om te zien of je hond zich op zijn gemak voelt. In het profiel vind je informatie over de woonsituatie, andere huisdieren en huisregels.
Is mijn hond verzekerd tijdens het verblijf?
Ja, alle boekingen via Petbnb vallen automatisch onder onze premiumverzekering. Onze klantenservice is bovendien tijdens de hele boeking 24/7 bereikbaar.
Hoe boek ik een hondenpension op Petbnb?
Zoek oppassen in Meerkerk, vergelijk profielen en beoordelingen en plan een gratis kennismaking. Ben je tevreden, dan kun je veilig online boeken. Voor je bescherming verloopt de betaling via Petbnb.