Hondenopvang in Stadshagen, Zwolle

Ontvang gepersonaliseerde aanbiedingen van oppassen in de buurt

Stanislava, Hondenopvang in Stadshagen, Zwolle

Stanislava

5,0 (1)

Zwolle · 4,3 km

Petsitting by Stana and Michael

Hoi! Wij zijn Stana en Michael en wonen in Stadshagen, Zwolle, samen met onze golden retriever Cooper. We zijn allebei echte dierenliefhebbers en hebben ons hele leven huisdieren gehad. Ik, Stana, kom oorspronkelijk uit Slowakije en spreek Nederlands, maar Engels is voor mij nog iets makkelijker. Michael is Nederlands. We werken allebei, maar Michael werkt veel vanuit huis. Daardoor is er vaak iemand thuis en krijgt je hond veel aandacht. Cooper is een echte golden retriever met een groot karakter. Hij is vrolijk, speels en houdt ervan om te wandelen, spelen, nieuwe trucjes te leren en samen op pad te gaan. We vinden het leuk om hem gezelschap te geven en zouden het gezellig vinden als hij tijdens het oppassen een vriendje bij krijgt. 🐶 Bij ons krijgt je hond veel liefde, aandacht, knuffels en natuurlijk genoeg wandelingen en speeltijd. We behandelen iedere hond alsof het onze eigen hond is en vinden het belangrijk dat hij of zij zich veilig en ontspannen voelt bij ons thuis. Voordat we voor de eerste keer oppassen, maken we graag eerst kennis. Zo kunnen we rustig kijken of je hond en Cooper goed met elkaar kunnen opschieten en kunnen we alles over de verzorging en gewoontes van je hond bespreken. We kijken ernaar uit om kennis te maken met jou en je viervoeter! 🐾

Lieve oppas, onze Simba heeft het heel leuk gehad. Hij komt vast snel nog eens!😊

vanaf€ 20per dag

Dean, Hondenopvang in Stadshagen, Zwolle

Dean

Zwolle · 4,2 km

Ervaren, zorgzaam en gek op dieren

🐾 Een tweede thuis voor jouw hond Mijn naam is Dean, ik ben 49 jaar en honden en katten zijn mijn hele leven al een belangrijk onderdeel van mijn leven geweest. Op dit moment hebben we zelf geen hond meer, en we missen het gezelschap van een trouwe viervoeter. Daarom willen mijn zoon en ik af en toe honden bij ons thuis verwelkomen. Maximaal twee honden tegelijk, zodat iedere hond voldoende aandacht, rust en persoonlijke zorg krijgt. 🏡 Gewoon gezellig bij ons thuis Bij ons verblijft een hond niet in een kennel of ren. Hij of zij maakt gewoon deel uit van ons dagelijks leven. De hond kan vrij rondlopen in huis en, wanneer hij/zij dat wil, ook naar de tuin. Er is natuurlijk volop tijd voor knuffels, aandacht en spelen. En als een hond ’s nachts liever niet alleen is, vinden we dat ook geen probleem. We vinden het belangrijk dat een hond zich zo snel mogelijk veilig en ontspannen voelt. Daarom kijken we vanaf het eerste contact naar wat jouw hond nodig heeft. Vooraf maken we altijd rustig kennis met elkaar en bespreken we de gewoontes, het karakter, het dagelijkse ritme en eventuele bijzonderheden van jouw hond. 🚶 Veel beweging en aandacht We wandelen minimaal twee keer per dag ongeveer een uur. Daarnaast kan de hond natuurlijk op zijn eigen momenten gebruikmaken van de tuin. Omdat we maximaal twee honden tegelijk opvangen, kunnen we echt aandacht besteden aan de individuele behoeften van iedere hond. 🍖 Eigen voer meenemen We vragen je om altijd het vertrouwde eigen voer van je hond mee te brengen. Een andere omgeving kan voor een hond al spannend genoeg zijn. We willen daarom niet ook nog ineens van voeding veranderen. Door het vertrouwde voer en zoveel mogelijk het normale ritme aan te houden, proberen we onnodige stress en maag- en darmproblemen te voorkomen. 🏠 Liever thuis blijven? Niet iedere hond vindt het prettig om ergens anders te logeren. Voor sommige honden is het veel fijner om gewoon in hun eigen huis te blijven. Daarom kan mijn zoon ook bij jullie thuis op de hond passen. Hij kan daar blijven slapen, de hond voeren, uitlaten en gezelschap houden, zodat de hond in zijn vertrouwde omgeving en volgens zijn eigen ritme kan blijven. 🚶‍♂️ Ook honden uitlaten Daarnaast kan mijn zoon in Zwolle en omgeving honden uitlaten, wanneer je bijvoorbeeld overdag werkt of zelf even geen tijd hebt voor een lange wandeling. ❤️ Ons uitgangspunt is simpel: iedere hond is anders. We willen niet alleen zorgen dat je hond goed verzorgd wordt, maar vooral dat hij of zij zich veilig, ontspannen en welkom voelt. Daarom bespreken we vooraf altijd wat voor jouw hond het beste werkt en welke vorm van opvang het minst stressvol is. Kennismaking vooraf is altijd mogelijk en wat ons betreft ook belangrijk.

vanaf€ 25per dag

suzanne, Hondenopvang in Stadshagen, Zwolle

suzanne

5,0 (8)

Zwolle · 4,3 km

Hondenoppas

Hoi, wij zijn Pascal, Suzanne, Néla(3) en vanaf feb 2027 is er nog een klein meisje bij. Pascal werkt onregelmatige diensten en is opgegroeid met 3 shih tzus. Ik, Suzanne, ben opgegroeid met een golden retriever. Ook heb ik een jackrussel gehad. Ik heb eerder hondenoppaswerk gedaan toen ik zelf nog een hond had en een grote ruime tuin had. Nu passen we af en toe op honden van de familie of via petBnB. Vanaf kerst 2026 tot en met april 2027 passen we daarom een tijdje niet op (nieuwe) honden vanwege verlof. Het is voor ons wel belangrijk dat honden die bij ons komen kinderen gewend zijn, dat ze niet schrikken van wat meer geluid van kinderen en onverwachtse bewegingen. Een kennismaking met de hond vind ik belangrijk, zodat we kunnen zien hoe jullie hond en onze dochter(s) op elkaar reageren. Sommige honden vind ze erg spannend. dan passen we liever niet op, omdat we dan de hond niet de juiste aandacht kunnen geven. Dit is voornamelijk bij drukke enthousiaste honden, die groter dan haar zijn. Dit gaat gelukkig al steeds beter door al haar harige vriendjes die hier komen spelen en logeren. We hebben een omheinde tuin. In de omgeving genoeg groen om lekker te gaan wandelen. Vanwege beperkte ruimte passen we niet op grote honden met veel energie. Een grote, rustige hond is nog in overleg. Wij passen hoofdzakelijk op in de weekenden en/of onze vakanties/vrije dagen, maar in overleg is er veel mogelijk. Zijn wij volgens de agenda niet beschikbaar, doe even een berichtje, dan kijken we samen wat mogelijk is. (ivm onregelmatig werken van Pascal) We verwachten in ieder geval van onze gastdieren dat ze zindelijk zijn en dus ook overweg met kinderen kunnen. Ook al laat ik de hond niet zonder toezicht in de buurt van onze dochters. Dierenoppas aan huis ook mogelijk voor bijvoorbeeld verschonen/voeren knaagdieren: konijnen, cavia’s, vissen en hamsters. Reptielen doe ik niet.

Laat onze hond uit, we zijn daar erg blij mee! Goed in communiceren, leuke kennismaking en snel beschikbaar!

2 vaste gasten

vanaf€ 18per dag

Resultaten 1–3 van 3

5,00

Gemiddelde beoordeling

Oppassen in Stadshagen, Zwolle kregen 13 beoordelingen, met gemiddeld 5,00 sterren

Waarom Hondenopvang kiezen in Stadshagen, Zwolle?

Zoek je hondenopvang in Stadshagen, Zwolle? We weten hoe uitdagend het kan zijn om goede dagopvang te vinden voor je hond als je werkt of boodschappen moet doen. Traditionele opvangfaciliteiten zijn niet altijd handig en bieden misschien niet de persoonlijke aandacht die je hond verdient.

Petbnb maakt het makkelijk om zonder stress een lokale dierenoppas te vinden. Onze oppassen doorlopen een streng verificatieproces en tonen foto's van hun woonomgeving in hun profiel, zodat je ziet waar je huisdier wordt verzorgd. Ons Trust & Safety-team beoordeelt iedere oppas afzonderlijk en in elk profiel staan beoordelingen van andere baasjes. Zo weet je dat je huisdier net zo liefdevol wordt verzorgd als thuis.

Boek je via Petbnb hondenopvang in Stadshagen, Zwolle, dan krijgt je huisdier persoonlijke zorg die past bij zijn routine en behoeften. Onze oppassen zijn flexibel, volgen je instructies en spreken vooraf met je af waar en hoe de zorg plaatsvindt. Zo weet je precies wat je tijdens de boeking kunt verwachten.

Daarnaast kun je zorgeloos op vakantie, omdat boekingen bij Petbnb gedekt zijn door onze premiumverzekering en onze klantenservice 24/7 beschikbaar is voor jou en de oppas. Dat geeft jou en de oppas een gerust gevoel tijdens de hele boeking.

Hou je van dieren en heb je ruimte en tijd? Word dan dierenoppas in Stadshagen, Zwolle en bied hondenopvang aan. Petbnb biedt 24/7-klantenservice, verzekering en flexibiliteit. Je bepaalt zelf wanneer en hoeveel opvang je aanbiedt. Aanmelden is eenvoudig en we zoeken altijd nieuwe oppassen voor de Petbnb-community.

Wat kost Hondenopvang in Stadshagen, Zwolle?

De gemiddelde prijs voor hondenopvang in Stadshagen, Zwolle is €21 per dag.

ServiceDierGem. prijs
HondenoppasHond€13 / nacht
DagopvangHond€21 / dag
Logeren bij oppasHond€33 / nacht
Oppas aan huis€57 / nacht
UitlaatserviceHond€11 / wandeling
Huisbezoek€13 / bezoek
KattenoppasKat€10 / nacht
PuppyopvangHond€15 / nacht
SeniorenopvangHond€13 / nacht

Veelgestelde vragen over Hondenopvang in Stadshagen, Zwolle

Wat kost hondenopvang in Stadshagen, Zwolle?
De gemiddelde prijs voor hondenopvang in Stadshagen, Zwolle is €21 per dag. Met meerdagenkorting betaal je vanaf €21 per dag. De prijs hangt af van de oppas en de geboden zorg.
Welke activiteiten krijgt mijn hond tijdens de opvang?
Tijdens de opvang geniet je hond van wandelingen, speeltijd, socialisatie met andere honden (indien gepast) en veel persoonlijke aandacht. Oppassen bieden een veilige, huiselijke omgeving waar je hond kan ontspannen en plezier maken terwijl jij aan het werk bent.
Hoeveel boekingen neemt een oppas tegelijk aan?
Dat verschilt per oppas. Sommige oppassen nemen maar één boeking tegelijk aan, andere verzorgen kleine groepen. Je kunt filteren op oppassen die maar één baasje tegelijk accepteren. In elk profiel staat hoeveel boekingen de oppas aankan.
Is mijn hond verzekerd tijdens de opvang?
Ja, alle boekingen via Petbnb vallen automatisch onder onze premiumverzekering. Onze klantenservice is bovendien tijdens de hele boeking 24/7 bereikbaar.
Hoe boek ik hondenopvang op Petbnb?
Zoek oppassen voor hondenopvang in Stadshagen, Zwolle, vergelijk profielen en beoordelingen en plan een gratis kennismaking. Heb je de juiste oppas gevonden, boek dan veilig online via Petbnb.