Pets

Frenkie
Ragdoll, Male
7 years 6 months
Hakim
Ragdoll, Male
6 years 9 months

Details

Wij zoeken een oppas voor onze twee ragdolls mannetjes, Frenkie en Hakim, voor tijdens onze huwelijksreis. Het zijn allebei sociale katten die makkelijk zijn in de omgang. Beide hebben een rustig karakter, worden graag geaaid en zijn het liefst in de kamer waar wij zelf ook zijn. Ze volgen je dan ook graag overal waar je naartoe gaat. Op het moment dat je ergens gaat zitten, komen ze vaak in de buurt liggen en ontspannen ze. Het zijn binnenkatten, maar we hebben een afgesloten tuin waarin ze graag liggen als het goed weer is.

We zijn op zoek naar iemand die dagelijks langs kan komen en bij voorkeur meerdere dagen langer kan blijven dan een half uur. Ze hoeven zeker niet de hele tijd vermaakt te worden, maar vinden het vooral fijn om in de omgeving van andere mensen te zijn of even een tijdje in de tuin liggen.

Hier logeren is geen vereiste, en ze zijn ook gewend om niet op de slaapkamer te slapen. Wel, zou het heel fijn zijn als iemand bijvoorbeeld een dag(deel) hier kan werken of gewoon zn eigen ding doet. We hebben een bureau beschikbaar wat zich er prima voor leent, maar iemand die gewoon een serie komt kijken is voor hen al hartstikke fijn.

Map

All stays booked on Petbnb are covered by our premium insurance, 24/7 support and frequent sitter updates Learn more