Reviews
Joy & Marijn
Dog Boarding | 01-06-26
Verified Stay
Net zoals de vorige keer werd Rocky goed verzorgd. Ik heb enorm van mijn weekend kunnen genieten samen met mijn vriend en had geen moment van zorgen. Nicole had foto's gestuurd van Rocky waar je ook echt kon zien dat hij zichzelf kon zijn en op zijn gemak was. Toen ik hem deze keer ophaalde liep hij weer terug naar binnen, als het aan hem lag wilde hij nog wel een extra dagje blijven.
Heel erg bedankt dat jullie weer op Rocky wilden passen! :)
Rocky, Mixed Breed
Male, 14 years 1
Male, 14 years 1
Herman
Dog Boarding | 30-05-26
Verified Stay
Jessie werd heel warm ontvangen en ze heeft het super naar haar zin gehad. Een fijne plek met genoeg ruimte, rust en aandacht wat Jessie wel waardeert. Fijn dat we af en toe een foto en korte update kregen. Hele goede ervaring, zeker voor herhaling vatbaar. Dankjewel Nicole!
Jessie, Mixed Breed
Female, 11 years 11 months
Female, 11 years 11 months
odile
Doggy Day Care | 12-05-26
Verified Stay
Super!
Mollie, Mixed Breed
Female, 1 year 0 month
Female, 1 year 0 month
About me
15 years experience
De ruimte voor jou hond!
Hallo,
Ik ben Nicole en ik woon samen met mijn gezin op onze boerderij. Hier is altijd leven in de brouwerij: ponyās, een grote wei, konijnen, kippen Ć©n natuurlijk onze hond Joep ā een lieve heidewachtel.
Wij zijn vaak thuis en heel flexibel in opvang. Het mooiste is natuurlijk als uw hond gezellig met Joep kan optrekken, maar apart opvangen is ook geen probleem.
š¾ Wat uw hond bij ons kan verwachten
- Veel ruimte en vrijheid: los wandelen over het erf en spelen in de wei
- 3 wandelingen per dag (bij dagopvang 2)
- Gezellig binnen of buiten liggen, meegaan over het erf ā afgestemd op de dynamiek tussen Joep en uw hond
- Ervaring met verschillende hondenrassen en een consequente, rustige aanpak
- Altijd een vriendelijk woord en aandacht voor elke hond
š¶ Over Joep
Joep is een beetje een gevoelig type lief maar angstig. Hij is dol op mensen, maar kijkt bij andere honden eerst even de kat uit de boom. Meestal kan hij gewoon goed met een andere hond en gebeurd er weinig, Joep is na even kennismaken vaak weer op zichzelf. Bij sommige honden geeft hij zijn grenzen aan met een grom of een subtiel gebaar. Honden die dat respecteren, kunnen fijn met hem. Hij houdt niet van honden die te aanhoudend dichtbij blijven snuffelen. maar verder past hij zich goed aan.
š¾ De boerderij
Onze boerderij is ingericht zodat honden hun gang kunnen gaan.
- Het konijn mag besnuffeld worden (Joep doet dat ook graag), maar kan zich terugtrekken wanneer hij wil
- De kippen zitten veilig achter een hek
- De ponyās lopen in de wei, waar Joep ook mee in wandelt.
šØāš©āš¦ Ons gezin
Ik en mijn man hebben twee jonge kinderen (5 en bijna 3 jaar). Zij zijn gewend om met dieren om te gaan en weten dat je dieren met respect behandelt. Uw hond zal nooit onbegeleid met hen zijn.
Tot snel op onze boerderij ā we kijken ernaar uit om uw hond een fijne, veilige plek te bieden!
Hartelijke groet,
Nicole
Nicole looks after
-
Small (0-10 kg)
-
Medium (11-25 kg)
-
Large (26-45 kg)
-
X-large (> 45 kg)
-
Cats
Additional preferences
Small Münsterländer · Italian Greyhound · Labrador Retriever · Border Terrier · Mixed Breed · English Cocker Spaniel · Newfoundlander · Vizsla · Flat Coated Retriever · Jack Russell Terrier · Medium Labradoodle · English Springer Spaniel · Shorthaired Vizsla
Nicole on Petbnb
Passed assessment
Calendar updated:
1 week ago
Nicole's home
Nicole's pet
Joep
Small Münsterländer, Male
7 years 0 month
Small Münsterländer, Male
7 years 0 month
