Logeren voor Kashī
Bij de oppas thuis
6 jaar oud Groenendael reu. Hij is heel rustig en sociaal en hij luistert heel goed. Hij kan goed met kinderen en andere honden.
Leticia · een dag geleden
3 AanbiedingenBij de oppas thuis
6 jaar oud Groenendael reu. Hij is heel rustig en sociaal en hij luistert heel goed. Hij kan goed met kinderen en andere honden.
Leticia · een dag geleden
3 AanbiedingenBij de oppas thuis
Wij zoeken een leuk logeeradres met een lieve en actieve oppas voor Bodhi van 18 tot 27 december. Liefst in omgeving Den Haag. Onze vaste oppas kan helaas niet dit keer. Ik zoek een oppasadres zonder katten of andere honden. Bodhi is een grote labradoodle en is binnenshuis erg rustig en vindt het buitenshuis leuk om met de bal te spelen. Lieve hond van 6,5 jaar. Wie heeft een lekker mandje over voor ruim een week?
Jacomijne · 3 dagen geleden
4 AanbiedingenBij de oppas thuis
Hallo hondenliefhebber! Voor Lola, onze grote standaard teckel van ruim 5 maanden, zijn wij op zoek naar een lieve oppas. Niet voor vaste momenten, maar voor zo nu en dan, als we bijvoorbeeld naar de tandarts moeten, of naar het theater gaan. Het gaat dus om zowel overdag als 's avonds. Waarschijnlijk 2 tot 3 keer per maand. En wellicht in de toekomst een keer voor een weekendje weg. Lola is een ontzettend vrolijke hond, ze is dol op andere honden, kinderen en andere mensen. Ze woont samen met 2 andere katten, voor wie ze ontzag heeft en Fred en mij, Petra. Ze houdt ervan om op pad te gaan, of dat nou naar het strand, bos of de Intratuin is. Natuurlijk heeft ze wel haar voorkeur ;-). Ook kunnen we haar prima meenemen naar een restaurant. Dus ook al is ze heel enthousiast/druk, ze kan ook rustig zijn. Zo vindt ze het heerlijk om voor het raam te liggen en naar buiten te kijken. Ze blaft ook nauwelijks, alleen eigenlijk als we gek met haar doen. Lola is bezig met haar 2de puppycursus, of beter gezegd, wij zijn bezig met de 2de cursus... Lola is vooral een stuiterbal tijdens de lessen. Maar thuis is ze enorm leergierig, zo leuk om te zien! Traplopen liever niet, naar beneden zeker niet. Ze weegt nu 8,2 kilo (13 oktober), dus dat is iets om rekening mee te houden voor mensen die ook in een appartement wonen.
Petra · 5 dagen geleden
11 AanbiedingenBij de oppas thuis
Due to our fam I visit in Japan, I am looking for someone to take care of Stella on 29 Dec - 29 Jan from 09:00 to 09:00 in their home. Our dog Stella is a very easygoing girl, friendly to everyone. The date is around New Year’s Eve and Stella doesn't like fireworks at all. So we prefer someone to plan stay at home mostly. We normally ask a dog farm near Amsterdam when we are away this long, but this time we are looking for someone to live in Den Haag. Since the price at the dog farm is around 25euros/day so we kindly ask for that price if possible. Stella will be just a sweet friend for you! Please message me if you have any questions about her 🐶 Thank you!
Seiko · 9 dagen geleden
6 AanbiedingenBij de oppas thuis
Ik ga volgend jaar augustus 2,5 week op vakantie. De afgelopen jaren is Lucky altijd mee geweest op vakantie, maar ik merkte aan hem dat we hem daar gewoon niet blij mee maken. De hitte en de reis, daar wordt hij niet vrolijk van, vaak eet hij dan een aantal dagen niet waardoor hij ziek wordt. Afgelopen jaar is hij voor het eerst thuis gebleven en heeft iemand een weekje op hem gepast. Dat beviel heel goed. Dus ik ben nu op zoek naar iemand die hem in een huiselijke sfeer kan opvangen. Lucky is een hondje die het erg spannend vind met andere honden, hij kan buiten soms heel boos doen naar andere honden, maar als ze te dicht bijkomen dan staat hij achter mijn benen :-). Het is een hondje dat ook heerlijk snel afgeleid kan zijn, ik laat hem nooit los lopen, want als hij een vlinder ziet is hij er vandoor en kan je roepen wat je wil, maar dan heeft hij maar 1 doel. Verder is het ook een lekkere luilak, vooral in het zonnenetje liggen vind hij heerlijk, dus wanneer je een tuin hebt die afgesloten is, is hij al helemaal blij. Wil je verder wat weten over Lucky, stuur me gerust een berichtje en ik probeer zo snel mogelijk terug te reageren. Het belangrijkste vind ik dat Lucky een plekje vind, waar hij tijdens vakanties en misschien ook een keer een weekendje, heerlijk zichzelf kan zijn en kan ontspannen (voor hem is het immers ook vakantie). O nog een laatste puntje, hij is absoluut geen sloper, maar als hij sokken ziet dan verstopt hij ze in zijn mand (ook dan sloopt hij ze niet), dus laat geen sokken slingeren :-).
Nathalie · 13 dagen geleden
3 AanbiedingenBij de oppas thuis
🇳🇱 Hallo, dit is Duke, onze whippet! Wij zijn van 23 december tot en met 4 januari op vakantie en zoeken een fijn gezin of een lieve oppas bij wie Duke in deze periode kan logeren. Duke is een makkelijke, ontspannen hond en heerlijk gezelschap tijdens de feestdagen! Hij houdt van lekker luieren en dutjes doen, maar is ook altijd in voor spelen en plezier. En mooi meegenomen rond de jaarwisseling: hij is niet bang voor knalvuurwerk of siervuurwerk! Heb je plek voor Duke? We maken graag kennis! 🇬🇧 Hello, meet Duke, our whippet! We’ll be on holiday from 23 December to 4 January and are looking for a lovely family or caring sitter who could welcome Duke into their home during this time. Duke is easy-going, low-maintenance and wonderful company over the festive season! He’s a champion sleeper who loves to lounge around and chill, but he’s also always up for some fun and playtime. And a handy bonus for New Year’s Eve: he isn’t afraid of firecrackers or fireworks! Do you have room for Duke? We’d love to hear from you!
OLGA · 18 dagen geleden
6 AanbiedingenBij de oppas thuis
Wij zoeken een logeeradresje voor Joe. Joe is een kruising Mechelse herder en Samajeed van 7 jaar. Wij, mijn vrouw en ik met onze twee studerende zoons (18 en 21) en onze poes 'Pushka' wonen bij de Reinkenstraat in Den Haag. Joe is een enthousiaste hond met een enorm lief karakter maar lang alleen thuis blijven vindt hij niet zo fijn. Mijn vrouw en ik willen een paar dagen naar Italië en aangezien onze zonen de hele dag studeren zoeken we een fijne plek waar hij een paar dagen kan logeren. Met vriendelijke groet, Nicky
Nicky · 20 dagen geleden
8 Aanbiedingen30 minuten wandeling
Vanwege mijn wisselende diensten zoek ik iemand die met mijn rooster mee kan bewegen. Een oppas die Aiko de aandacht kan geven die hij verdiend, lief is, geduldig is en ook houdt van knuffelen.
Manouk · 21 dagen geleden
5 AanbiedingenBij Lisa thuis
We zijn op zoek naar iemand die in ons huis op onze hond Caramel zou kunnen passen tijdens de zomerXXXXX (data staan nog nietXXXX% vast dit kan in overleg). We hebben een ruim appartement in VoorburgXXXXXm2) waar je volledig gebruik van zou kunnen maken. Caramel is een rescue vanuit Turkije, vooraf even kennismaken zou fijn zijn.
Lisa · een maand geleden
3 AanbiedingenBij de oppas thuis
Ik zoek iemand om op Flipje en Miso te passen op 9 dec. - 31 dec. van 16:00 tot 16:00. Geen aanvragen boven €35,- per hond per overnachting
Kajal · een maand geleden
12 AanbiedingenBij de oppas thuis
Wij zijn op zoek naar een lieve oppas die wel om weet te gaan met onze 2 druktemakers. Oppassen bij jou thuis. Liefst zelf geen andere dieren in huis. Baco en Kiki zijn gewend om een paar uurtjes per dag alleen te zijn dus dat is geen probleem, zolang ze maar worden uitgelaten ervoor en erna. Ze slapen dan samen in hun bench (net als snachts) en zijn des te blijer als je weer terug bent ;) Ze zijn kinderen gewend, klein en groot. Maar ze zijn allebei wat onbehouden en lomp dus de kindjes moeten sws wel honden gewend zijn. Liefst brengen we ze de avond voor ons vertrek en halen we ze de dag van aankomst ' s avonds weer op. Baco en Kiki kunnen allebei niet loslopen want dan zijn ze pleite bij het uitlaten. Zeker niet op het strand of in het bos. Als het klikt dan hopen we dat we ook gelijk in overleg de zomervakantieXXXXX vast kunnen leggen (15 tm 31 juli)
Familie · 3 maanden geleden
4 AanbiedingenResultaten 1–11 van 11
4.98
Gemiddelde beoordeling
93 beoordelingen in Rijswijk Zh met een gemiddelde score van 4.98
2701 geverifieerde oppassen in Rijswijk Zh
Zoek je werk voor dierenoppas in Rijswijk Zh? Sluit je aan bij de community van betrouwbare Petbnb-oppassen en verdien bij op jouw voorwaarden.
| Dienst | Huisdier | Gem. verdiensten | Actieve oppassen |
|---|---|---|---|
| Hondenoppas | Hond | €16 / nacht | 488 |
| Dagopvang | Hond | €26 / dag | 254 |
| Logeren bij oppas | Hond | €35 / nacht | 241 |
| Oppas aan huis | €38 / nacht | 245 | |
| Uitlaatservice | Hond | €14 / wandeling | 174 |
| Huisbezoek | €15 / bezoek | 182 | |
| Kattenoppas | Kat | €15 / nacht | 251 |
| Puppyopvang | Hond | €16 / nacht | 416 |
| Seniorenopvang | Hond | €16 / nacht | 450 |
Petbnb rekent per boeking een kleine servicevergoeding.
Maak gratis een profiel aan op Petbnb, voeg je diensten en beschikbaarheid toe en stel je tarieven in. Zodra je profiel actief is, kunnen baasjes in Rijswijk Zh je vinden en rechtstreeks boeken.
Je verdiensten hangen af van je tarieven, beschikbaarheid en de vraag in Rijswijk Zh. Bekijk de verdienstentabel hierboven voor actuele gemiddelden in jouw omgeving.
Formele ervaring is niet vereist, maar ervaring met dieren helpt je om meer boekingen te krijgen. Beoordelingen van baasjes helpen je een goede reputatie op te bouwen.
Baasjes betalen bij het boeken via het Petbnb-platform. Na afloop van de boeking ontvang je je betaling, verminderd met een kleine servicevergoeding.
Ja, elke boeking via Petbnb valt onder onze verzekering. Die beschermt zowel jou als het baasje bij onverwachte incidenten.
Absoluut. Je hebt volledige controle over je beschikbaarheid, de diensten die je aanbiedt en de prijzen die je rekent. Je kunt deze op elk moment aanpassen.