Wij zoeken iemand om op Senna te passen aan huis. Wie vindt het leuk om één of twee weken in deze periode bij Senna te komen logeren en met haar te wandelen in een groene/ bosrijke omgeving? We maken graag kennis.
Remko-Arjen
Aanbiedingen worden beoordeeld
Oppas nodig voor:
Alle boekingen via Petbnb zijn inclusief verzekering voor de oppas, dekking via ongevallen garantiefonds en 24/7 klantenservice. Meer weten
Het garantiefonds voor medische kosten van jouw hond of kat opgelopen tijdens het oppassen of uitlaten
Onze klantenservice die 365 dagen per jaar open is
Je kunt niet bij jezelf boeken!
Senna
Middel (11-25kg)
4 jaar en 3 maanden
Vrouwtje
Australian shepherd
Senna is een mix van Australian Shepard / Collie en ergens was haar opa een Berner ;)
Actieve blije hond maar ook slim en heeft wel wat uitdaging nodig.
Senna speelt met elke hond maar kan bij ‘’kleinere actieve honden in de ‘’drijfstand’’ gaan wat de andere hond dan weer niet altijd waardeert.
Senna is opgegroeid met 2 kinderen dus welk wat gewend, een ‘’vreemdeling’’ wordt wel even ‘’getest’’
Wij zijn dan ook wel aanwezig wanneer een nieuw vriendje of vriendinnetje komt spelen.
Senne is graag in het veld, muizen graven, rennen, zwemmen mee met de fiets allemaal prima, auto rijden? Nee bedankt.. dat is geen succes en geeft veel stress (kwijlen)
Oppas aan huis is dus een plus.
Ja
Ja
Ja
Ja
Ja
Nee
4x per dag totaal ca. 2 uur
2x per dag
Ochtend brokken
Avond 1/2 brokken plus nat voer