Beoordelingen
Marlinde
Dagopvang | 29-10-25
Geverifieerde beoordeling
Na een kennismaking, is Baco vandaag een dagje gaan oefenen bij Tanja, MathƩ en Jackie.
Het voor gesprek met Tanja en MathƩ was erg prettig en duidelijk merkbaar dat zij ervaring hebben met honden.
Baco vind nieuwe situaties best spannend, maar de rust en aandacht die hij heeft gekregen, in combinatie met het spelen met Jackie maakte dat ik hem met een gerust hart achter kon laten. Hierna volgende nog een up date en filmpje. Heel fijn om zo te zien hoe hij daadwerkelijk reageert als je weg bent. Nu eenmaal thuis hebben we geen hond aan hem. Al het spelen met Jackie heeft gemaakt dat na wat knuffels hij heerlijk is gaan slapen.
Wij raden Tanja en MathƩ zeker aan!
Baco, Labradoodle - Medium
Mannetje, 3 jaar en 0 maand
Mannetje, 3 jaar en 0 maand
Damaris
Logeren | 31-08-25
Geverifieerde beoordeling
Ook het tweede logeerpartijtje van Otis heeft supergoed uitgepakt! Het was zelfs zo hij eigenlijk niet eens mee wilde en weer lekker in zijn mand ging liggen.
Heel fijn gevoel voor ons dat Otis het ook goed en gezellig heeft. We maken graag weer een keer gebruik van de gastvrijheid van Tanja, MathƩ en Jacky!
Otis, Labradoodle - Medium
Mannetje, 1 jaar 10 maanden
Mannetje, 1 jaar 10 maanden
Marcel
Logeren | 15-06-25
Geverifieerde beoordeling
Wij zijn super tevreden over Tanja, onze hond Bowy heeft het er erg naar haar zin gehad.
Ze stuurt leuke filmpjes van de hond, en houdt je lekker op de hoogte hoe het gaat.
Ze is zelfs aangekomen, een heel goed teken mede omdat onze hond weinig eet als wij er niet zijn. Ze is zeker een aanrader voor je hond.
Wat ons betreft zeker voor herhaling vatbaar, een dikke 10.
Bowy, Labradoodle - Medium
Vrouwtje, 4 jaar en 1
Vrouwtje, 4 jaar en 1
Over mij
17 jaren ervaring
Oppas boerderij Zeewolde, genoeg ruimte, aandacht
We zijn hondenliefhebbers en wonen op een boerderij in Zeewolde. We hebben Berner Sennen honden en een Jack Russel gehad. En altijd opgepast op andere honden van familie/vrienden. We vinden het altijd leuk en gezellig om op honden te passen. We hebben nu weer een Jack Russeltje. Ze is 1 jaar en nog wel een beetje speels dus oudere honden moeten daar wel tegen kunnen. De honden krijgen alle aandacht en mogen gewoon naar binnen. Een deel van de tuin is omheind waar de honden los kunnen lopen. Op ons eigen kavelpad en nabije omgeving kunnen we lekker gaan wandelen met de honden . De honden slapen in de bijkeuken of (inpandige)garage. We werken grotendeels thuis dus de honden zijn niet vaak/lang alleen. En we hebben ervaring met het geven van medicijnen.
Lijkt het je gezellig om een keer kennis te maken of wil je meer informatie? Stuur ons dan een berichtje.
Lijkt het je gezellig om een keer kennis te maken of wil je meer informatie? Stuur ons dan een berichtje.
Overige vaardigheden
Tanja's beschikbaarheid
Tanja past op
-
Klein (0-10 kg)
-
Middel (11-25 kg)
-
Groot (26-45 kg)
-
Reus (> 45 kg)
-
Katten
Overige voorkeuren
Jack Russel Terrier Ā· Kruising Ā· Labrador retriever Ā· Australian shepherd Ā· Berner sennenhond Ā· Cocker spaniel Ā· Golden retriever Ā· Labradoodle - Medium Ā· Toypoedel
American staffordshire terrier Ā· Dobermann Ā· Pittbull Terrier Ā· Rottweiler Ā· Siberische husky
Tanja op Petbnb
Oppas training voltooid
Kalender bijgewerkt:
Vandaag
Tanja's woning
Tanja's huisdier
Jacky
Jack Russel Terrier, Vrouwtje
1 jaar 4 maanden
Jack Russel Terrier, Vrouwtje
1 jaar 4 maanden
