Opdrachten voor Hondenoppas in Düsseldorf

Logeren voor Baka

Bij de oppas thuis

Wanneer
22 dec – 3 jan 2027 (12 nachten)
Waar
Schiedam

Wij zijn op zoek naar een betrouwbare en ervaren oppas voor Baka van 22 december t/m 3 januari. Baka is binnenshuis een ontzettend lieve, aanhankelijke en fijne hond. Ze houdt van aandacht, rust en gezelligheid en is in huis echt een heel prettig hondje. Buiten is ze helaas niet altijd goed in te schatten in haar reactie op andere honden. We volgen hiervoor trainingen met haar en zijn hier actief mee bezig, maar we willen absoluut geen risico nemen met andere honden of kinderen. Daarom zoeken wij specifiek iemand: * zonder andere honden in huis * zonder kinderen * die haar buiten niet in contact laat komen met andere honden * die haar dus ook niet laat spelen of kennismaken met andere honden * die rustig, duidelijk en consequent met haar om kan gaan Baka heeft eerder een vaste oppas gehad via Petbnb en dat is altijd heel goed gegaan. Helaas verhuist deze oppas vanaf december terug naar een ander land, waardoor wij nu op zoek zijn naar iemand nieuws. Mocht je graag recensies of ervaringen willen zien van haar eerdere verblijven bij die oppas, dan is dat natuurlijk geen enkel probleem. Een kennismaking vooraf vinden wij belangrijk, zodat we rustig kunnen kijken of het voor beide kanten goed voelt en of er vertrouwen is. Heb je ervaring met wat sterkere/reactieve honden en ben je in deze periode beschikbaar? Dan horen wij heel graag van je 😊

Patrycja · 2 dagen geleden

2 Aanbiedingen

Logeren voor Charlie

Bij de oppas thuis

Wanneer
19 jul – 28 jul 2027 (9 nachten)
Waar
Barendrecht

Ik zoek iemand om op Charlie te passen 19 jul - 28 jul (inchecken om 10:00, uitchecken om 16:30) Hij heeft en krijgt alle vaccinaties maar is NIET gecastreerd. Uiteraard eerst even kijken of de klik in orde is en 1 a 2 per maand 1x laten overnachten ( tegen betaling uiteraard ) om tr kijken of het voor hond en oppas te doen is. Groetjes Mick

Mick · 6 dagen geleden

3 Aanbiedingen

Logeren voor Homie

Bij de oppas thuis

Wanneer
6 jan – 29 jan 2027 (23 nachten)
Waar
schiedam

Voor de maand januari zijn wij op zoek naar een fijne en betrouwbare oppas voor onze Shiba Inu van 15 maanden. Omdat hij niet met ons mee kan op vakantie, zoeken we iemand bij wie hij zich veilig en op zijn gemak kan voelen. Hij is een ontzettend leuke, energieke en eigenwijze Shiba met een heerlijk karakter. ❤️ Hij is dol op aandacht, wandelen, snuffelen en lekker bezig zijn. Tegelijkertijd is hij nog jong en kan hij behoorlijk enthousiast en druk zijn. Daarom zoeken we iemand die ervaring heeft met honden en het leuk vindt om hem op een rustige en consequente manier te begeleiden. Een paar aandachtspuntjes: Hij heeft behoefte aan duidelijke structuur en rustmomenten. Hij kan thuis soms erg enthousiast worden en aandacht vragen. Wanneer hij overprikkeld raakt, kan hij wild worden en soms happen/bijten. Op zo'n moment helpt het juist om hem even rustig apart te zetten. Meestal is hij na ongeveer 10–15 minuten weer helemaal rustig. Hij kan behoorlijk graven als hij zich verveelt of veel energie heeft. Hij doet het goed met duidelijke grenzen, rust en een voorspelbaar ritme. Tijdens onze vakantie eerder dit jaar heeft hij juist laten zien dat hij ook heerlijk rustig kan zijn wanneer hij voldoende ruimte, beweging en afleiding heeft. We zoeken daarom iemand die geduldig is, ervaring heeft met honden en niet schrikt van een jonge, energieke Shiba. ❤️ Het liefst zouden we vooraf een paar keer kennismaken en eventueel een proefdagje/nachtje doen, zodat hij én de oppas rustig aan elkaar kunnen wennen. Lijkt het je leuk om op hem te passen of ken je iemand die hier goed bij zou passen? Stuur ons gerust een berichtje met wat informatie over jezelf en je ervaring met honden. 🐕

Jeremy · een maand geleden

10 Aanbiedingen

Logeren voor Pippa

Bij de oppas thuis

Wanneer
18 dec – 27 dec 2026 (9 nachten)
Waar
Rotterdam

Hallo, wij zijn Bart, Lotte, Noor en Saar en zoeken oppas voor onze labrador Pippa, omdat we een week op skivakantie gaan van vrijdag 18 december tot zondag 27 december. Zij is bijna 1 jaar en heel lief en energiek, maar ze kan ook heerlijk bij je liggen en luieren...... We zoeken iemand die haar liefdevol wil opvangen en meerdere keren op een dag met haar gaat wandelen. Voor die tijd kunnen we dan nog afspreken, zodat jullie aan elkaar kunnen wennen. We hebben de voorkeur voor iemand die een beetje in de buurt van Rotterdam woont. Zodat we voor het wennen makkelijk kunnen afspreken.

Lotte · 2 maanden geleden

6 Aanbiedingen

Logeren voor Flipje, Miso

Bij de oppas thuis

Wanneer
9 dec – 31 dec 2026 (22 nachten)
Waar
Pijnacker

Ik zoek iemand om op Flipje en Miso te passen op 9 dec. - 31 dec. van 16:00 tot 16:00. Geen aanvragen boven €35,- per hond per overnachting

Kajal · 2 maanden geleden

12 Aanbiedingen

Oppas aan huis voor Coco, barney

Bij Seema thuis

Wanneer
10 dec – 20 dec 2026 (10 nachten)
Waar
Barendrecht

looking for some one sit our two senior beagles. woukld want ntyhe persom to do 8 am until; 7 pm, they dont need to sleep oin the house as our friend will sleep at ni9ght with dogs. I am looking for some one to be with the dogs during the day as they are not bused to being alone/. we have a lovely houser with a garden that you could enjoy.

Seema · 4 maanden geleden

5 Aanbiedingen

Logeren voor Harrie

Bij de oppas thuis

Wanneer
6 jun – 22 jun 2027 (16 nachten)
Waar
Rotterdam

Hidihi beste oppassers, Mijn naam is Harrie Ik ben 4 1/2 jaar oud en ben een kruising Lab/box/cane corso. Ik draag een klein rugzakje dat gevuld is met het volgende * probleempje; Ik ben op 1 jarige leeftijd aangevallen door een agressieve dronken man die wilde mij grijpen en slaan. Ik heb dit goed opgeslagen in mijn hoofdje. Mijn baasjes hebben daar gelijk op geanticipeerd door een gedragsdeskundige in te schakelen em mij laten beoordelen. Die vertelde dat ik een goede neus heb voor lieve en slechte mensen,en mijn baasjes hebben tips gekregen hoe ik met mijn probleem om kan gaan en hun ook. Ik moet een soort van haltie muilkorf dragen Mensen die direct op mij aflopen, moet ik gelijk gaan zitten tot de persoon voorbij is. Springende kinderen vindt ik niet leuk. Motoren haat ik,kan niet tegen dat geluid,wil dan naar huis. In huis ben ik rustig of eerder gezegt lui haha Ik speel af en toe met mijn speelgoed en knuffel ( met piepertje is mijn favoriet) Of ik knaag graag aan een kluifje of oortje . Maar voor de rest doe ik wat ik moet doen wandelen,slapen eten drinken slapen Ik zoek voor mijzelf én mijn baasjes; Iemand met veel ervaring met grote hond met gedrags problemen. vanaf 40+ leeftijd. Een Zeer stabiele man of vrouw die lief is en met mij weet om te gaan en mij kan houden met mijn 37 kilootjes. Geen kinderen,geen eigen hond,of katten. Heb zelf wel 2 Kattenvriendjesdat zijn me maatjes,maar alleen hun haha. Baasjes weten niet hoe ik reageer op een ander zijn kat. Ook geen andere honden,Harrie heeft hier wel een paar hondenvriendjes maar hij mag een hond of niet net als mensen. Dus voor de zekerheid 1 op 1 oppassen en logeren. Mocht er iemand reageren en we spreken af, dan is het eerst voor een weekend proef te draaien.of 2 weekenden wat nodig is om te banden. Mocht het voor alle partijen een Super match zijn dan willen we graag Harrie uit laten logeren bij de oppas voor minimaal 18 dagen in JuniXXXXX en afsprekenom te boeken. Ik hoop dat er wat leuke lieve mensen zullen reageren om mij Harrie te willen ontmoeten en mijn leuke lieve baasjes graag in Rotterdam of tot 10 km erbuiten. Harrie zat voorheen bij een vaste oppas, maar wordt te ver. Dus willen jullie mij graag ontmoeten én mijn baasjes dan horen en zien wij jullie graag voor een kennismaking en vandaar uit verder indien er een match is. dikke lebber van Harrie

Jannie · 4 maanden geleden

6 Aanbiedingen

Logeren voor Django

Bij de oppas thuis

Wanneer
30 nov – 10 dec 2026 (10 nachten)
Waar
Bergschenhoek

Django is thuis een ouwe goedzak, mijn 2 kinderen zijn volledig veilig bij/met hem. met uitlaten (aan de riem) vind hij andere hondjes wat moeilijk om mee om te gaan (is beschermend)

lilian · 24 dagen geleden

6 Aanbiedingen

Resultaten 1–8 van 8

Waarom oppas worden voor Hondenoppas in Düsseldorf?

Zoek je werk voor hondenoppas in Düsseldorf? Sluit je aan bij de community van betrouwbare Petbnb-oppassen en verdien bij op jouw voorwaarden.

  • Bepaal je eigen rooster — werk wanneer het jou uitkomt, of dat nu doordeweeks, in het weekend of tijdens vakanties is.
  • Jij bepaalt je tarieven. Stel je eigen prijzen in op basis van de dienst, je ervaring en het gangbare tarief in Düsseldorf.
  • Elke boeking via Petbnb valt onder onze verzekering. Dat geeft zowel jou als het baasje een gerust gevoel.
  • Word lid van een geverifieerde community van oppassen. Baasjes kunnen vóór het boeken je beoordelingen, foto's en profiel bekijken — en jij kunt hetzelfde doen.

Veelgestelde vragen over werk voor Hondenoppas in Düsseldorf

Hoe ga ik in Düsseldorf aan de slag als oppas voor hondenoppas?

Maak gratis een profiel aan op Petbnb, voeg je diensten en beschikbaarheid toe en stel je tarieven in. Zodra je profiel actief is, kunnen baasjes in Düsseldorf je vinden en rechtstreeks boeken.

Hoeveel kan ik verdienen met hondenoppas in Düsseldorf?

Je verdiensten hangen af van je tarieven, beschikbaarheid en de vraag in Düsseldorf. Bekijk de verdienstentabel hierboven voor actuele gemiddelden in jouw omgeving.

Heb ik ervaring nodig om dierenoppas te worden?

Formele ervaring is niet vereist, maar ervaring met dieren helpt je om meer boekingen te krijgen. Beoordelingen van baasjes helpen je een goede reputatie op te bouwen.

Hoe werkt de betaling op Petbnb?

Baasjes betalen bij het boeken via het Petbnb-platform. Na afloop van de boeking ontvang je je betaling, verminderd met een kleine servicevergoeding.

Is er een verzekering voor dierenoppas?

Ja, elke boeking via Petbnb valt onder onze verzekering. Die beschermt zowel jou als het baasje bij onverwachte incidenten.

Kan ik mijn eigen rooster en prijzen bepalen?

Absoluut. Je hebt volledige controle over je beschikbaarheid, de diensten die je aanbiedt en de prijzen die je rekent. Je kunt deze op elk moment aanpassen.

We waarderen je privacy

We gebruiken cookies om Petbnb goed te laten werken, de site te verbeteren en je relevante content en advertenties te tonen. Jij kiest wat je toestaat en kunt dit altijd aanpassen.