Avis

5,0 • 1 avis
Nicole
Garderie chiens | 02-06-25

Séjour vérifié
Diantha en haar gezin hebben met veel liefde en plezier op Dorus gepast. Na een warme kennismaking besloten we wederzijds dat er een goede klik was. De eerste afspraak om op te passen was dan ook snel gemaakt. Dorus heeft het heel erg naar zijn zin gehad en kijkt nu al weer uit naar de volgende keer dat Diantha en haar mannen op hem gaan passen. We kregen leuke foto’s en een filmpje van het reilen en zeilen bij hun thuis, waarop zowel de jongens als Dorus dik aan het genieten waren. Heel hartelijk dank voor de goede zorgen voor Dorus.
Dorus, Basset fauve de Bretagne
Mâle, 4 ans et 11 mois

À propos de moi

20 ans d'expérience

Gezin met liefde / aandacht voor jouw hondenvriend

Wij zijn een vierkoppig gezinnetje in Noordwijk. Mijn naam is Diantha en ik woon samen met mijn lieve man Léon en onze zoontjes van 9 en 3,5 jaar.

Wij zijn enorme hondenliefhebbers en hebben in het verleden altijd honden gehad. Heerlijk knuffelen en wandelen in de natuur vinden wij fantastisch.

Wij zouden zo graag zelf weer een hondje in ons gezin toelaten. Echter is voor ons de tijd nog niet rijp om ons volledig te verbinden aan zo'n heerlijke viervoeter. Wij willen oprecht en voldoende aandacht kunnen geven het hele jaar door.

Graag willen wij op andermans hond passen zodat wij zelf ook weer de vreugde van een hond mogen ervaren en daarnaast de eigenaar kunnen helpen met een veilig en liefdevol onderkomen voor de hond.

Wij wonen in een eengezinswoning en 50 meter van de duinen af. Er is vrijwel de hele week iemand thuis. Dus lang alleen hoeft een hond bij ons niet te zijn.

Wij zijn gericht op de kleinere gezelschapshonden zoals Cavaliers, Maltezers, chiaua, corky, cocker spaniel enz.

Wij passen niet op stefford rassen.

Autres compétences
Connaît les premiers secours pour chiens
Peut administrer des médicaments injectables
Peut administrer des médicaments oraux

Disponible Indisponible
Calendrier mis à jour: Aujourd'hui
Politique d'annulation:

Diantha s'occupe de

  • Petit (0-10 kg)
  • Moyen (11-25 kg)
  • Grand (26-45 kg)
  • Géant (> 45 kg)
  • Chats
Autres préférences
Pas de chiots (moins de 12 mois)
Garde les chiens adultes (1-8 ans)
Garde les chiens seniors (8+ ans)
Accepte les mâles non castrés
Accepte les femelles non stérilisées
Pas de femelles en chaleur
Races avec lesquelles le gardien Diantha a de l'expérience:
Basset fauve de Bretagne · Cavalier King Charles Spaniel · Chihuahua · Bichon maltais · Spitz moyen

Diantha Identifiants

Évaluation réussie
Calendrier mis à jour: Aujourd'hui

Maison
Espace extérieur clôturé
Maison non-fumeur
A des enfants
Pas de chats
Pas d'animaux en cage
Pas de chiens

Quand votre chien séjourne chez le gardien Diantha

Animaux autorisés sur les meubles
Animaux non autorisés sur le lit
Pauses pipi toutes les 2-4 heures

Carte

Toutes les réservations via Petbnb incluent une assurance premium, une assistance 24/7 et notre garantie de réservation. En savoir plus