Bowie is het meest rustig als hij bij een ander kan logeren vandaar dat ik deze oproep plaats. De tijden zijn in overleg, mocht je eerder of later willen dan kunnen we daar nog een mouw aan aanpassen.
Jordie
Examen des offres
Pet sitter recherché pour :
Toutes les réservations via Petbnb incluent une assurance premium, une assistance 24/7 et notre garantie de réservation. En savoir plus
Les frais de service garantissent que votre réservation est couverte par:
Notre assurance responsabilité civile et accidents Petbnb Premium
Notre garantie vétérinaire Petbnb qui couvre les frais médicaux jusqu'à 500 €
Service client disponible 365 jours par an
You can't book with yourself!
bowie
Moyen (11-25kg)
1 ans et 11 mois
Mâle
Boomer
Hele sociale hond die altijd op de camping gewoond heeft in huis is hij best rust heeft alleen een beetje verlatingsangst vandaar dat ik hem echt naar een oppas moet brengen als ik een dagje weg ga daar went hij 9 van de 10 keer zo aan. Verder is hij heel speels met andere honden hoe groter hoe meer. Als je daar niet zo van houd dan is het handig om hem kort te houden. Heb eventueel meerdere riemen mocht je daar behoefte aan hebben. De rest kun je het beste even vragen, maar het is een scheetje hoor!
Non
Oui
Oui
Oui
Oui
Oui
In theorie is het wandelgedrag vrij indeelbaar. Ik wandel zelf graag dus dan gaat hij wat vaker mee, maar bij slecht weer dan is het wat minder dus dan kan hij ook wat langer zonder. Als ik een tijd moet noemen dan is het ongeveer iedere 4-5 uur dat ik hem uitlaat, maar dat mag gerust een rondje van 5-10 minuten zijn niet iedereen is immers zo actief als ik met 30 minuten wandelen bijwijze van en dat weet hij al goed.
Het is een avond eter ik zet geperste brokken in een bak voor hem klaar in de ochtend maar meestal is het einde middag begin avond voordat hij daarvan begint te eten. Wees dus vooral niet ongerust als ik je overdag boek en hij niet eet, want dat is nu eenmaal de aard van het beestje.
De hond slaapt in principe overal behalve in een mand. Hij ligt normaal gesproken vaak aan me voeten maar afhankelijk van de indeling van je huis kan hij ook op de bank of bed gaan liggen. Als je bekend bent met honden een vinger wijzen en nee zeggen is voldoende dan springt hij al niet op de bank. Miss dat hij het een paar keer probeert maar hij kan goed luisteren