Bewertungen

4,8 • 33 Bewertungen
Erica
Hundetagesbetreuung | 19-09-25

Verifizierte Bewertung
Voor Gijs de eerste keer dat hij een dagje ging logeren. Gijs was meteen enthousiast over Julia. Het was best spannend voor hem maar alles is goed gegaan. Julia is een lief mens met het hart op de goede plaats voor honden. Dank je wel Julia.
Gijs, Englischer Cocker Spaniel
Männlich, 1 Jahr 0 Monat
Bert
Hundebetreuung über Nacht | 20-07-25

Verifizierte Bewertung
Afgelopen weekend heeft Julia voor het eerst op onze hond Sjakie gepast. Ze hebben o.a. lekker gewandeld in het bos en bij onze thuiskomst was hij heel relaxed. Het is wederzijds goed bevallen en wij zullen zeker nog eens een beroep op Julia doen als we oppas nodig hebben!
Sjakie, Gemischte Rasse
Männlich, 7 Jahre 0 Monat
Christian
Hundebetreuung über Nacht | 19-06-25

Verifizierte Bewertung
Heel fijn oppasadres! Julia en haar vriend hebben een week voor onze Franse Bulldog gezorgd. Julia is zeer vriendelijk, heel open en erg lief naar onze hond. Ik denk dat onze hond het niet erg had gevonden als hij nog een weekje had moeten blijven. Als we nog een keer een oppas nodig hebben zal Julia de eerste zijn waaraan we dat zullen vragen.
Toby, Französische Bulldogge
Männlich, 7 Jahre 0 Monat

Über mich

20 langjährige Erfahrungen

Enthousiaste dierenvriend op zoek naar een maatje!

Hallo baasjes!

Ik ben Julia en zou me graag even voorstellen. Ik ben opgegroeid in een groot huis met veel verschillende dieren onder één dak. Ik heb mijn hele leven voor honden en katten gezorgd en met heel veel liefde en plezier. Daarnaast hadden we thuis ook vogels, konijnen en woestijnratjes, wat allemaal heel goed samen leefden. We hebben 2 honden gehad en beiden Jack Russel, leuke, drukke gezellige en betrouwbare honden. Ik heb ook veel ervaring met andere hondenrassen door de honden in mijn omgeving, waar ik ook oppas voor ben, zoals een Engelse en Franse Bulldog, Shiba, diverse terriërs en poedels en heel veel andere rassen en kruisingen. Ik ben een echt hondenmens maar ook een echt kattenmens, maar de meeste andere dieren vind ik ook heel leuk! Ik ga graag wandelen en naar buiten. Ik woon naast een wandelgebied, en verderop een loslooppark, perfect voor grote wandelingen. Ik sta open voor kortere periodes oppassen (max 2 weken achter elkaar), maar ook zeker voor een vaste oppashond die wekelijks 1 of 2 x langs komt (als jij naar je werk moet bijvoorbeeld). Stuur me een berichtje voor een eventuele kennismaking!

Verfügbar Nicht verfügbar
Kalender aktualisiert: vor mehr als einer Woche
Stornierungsbedingungen:

Julia kümmert sich um

  • Klein (0-10 kg)
  • Mittelgroß (11-25 kg)
  • Groß (26-45 kg)
  • Sehr groß (> 45 kg)
  • Katze
Weitere Präferenzen
Kümmert sich um Welpen (<12 Monate)
Kümmert sich um erwachsene Hunde (1-8 Jahre)
Kümmert sich um ältere Hunde (ab 8 Jahren)
Passt auf nicht kastrierte Rüden auf
Passt auf nicht sterilisierte Hündinnen auf
Keine läufigen Hündinnen
Rassen, mit denen Julia Erfahrung hat:
Amerikanische Bulldogge · Australian Shepherd · Beagle · Border Collie · Boxer · Chihuahua · Cocker Spaniel · Deutscher Schäferhund · Zwergpudel · Englische Bulldogge · Stabyhoun · Großer Goldendoodle · Keeshond Groß · Jack Russell Terrier · Gemischte Rasse · Mittlerer Labradoodle · Labrador Retriever · Malteser · Mittelgroßer Pudel · Mops · Alte Englische Bulldogge · Pekinese · Samojede · Shiba Inu · Sibirischer Husky · Schweizer Berger Blanc · Französische Bulldogge · Englischer Cocker Spaniel · Wolfsspitz

Julia Profil Information

Sitter-Training abgeschlossen
Kalender aktualisiert: vor mehr als einer Woche

Haus
Garten mit Zaun
Nichtraucher-Haus
Hat keine Kinder
Hat keine Katzen
Hat keine Tiere im Käfig
Hat keinen eigenen Hund

Wenn dein Hund bei Julia Zuhause ist

Hunde sind auf der Couch erlaubt
Hunde dürfen aufs Bett
Gassi-Service alle 2-4 Stunden

Karte

Alle Buchungen über Petbnb beinhalten eine Garantie zur Deckung der medizinischen Kosten und den Kundenservice Rund um die Uhr. Erfahre mehr