Bewertungen

5,0 • 3 Bewertungen
Margreet
Hundebetreuung über Nacht | 11-06-23

Verifizierte Bewertung
Superblij met Miranda, onze Nova heeft een hele gezellige logeerdate gehad. Miranda is kundig en relaxed, en daardoor brachten we onze hond in het volste vertrouwen weg!
Nova, Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Weiblich, 2 Jahre 10 Monate
Linda
Hundebetreuung über Nacht | 04-06-23

Verifizierte Bewertung
Miranda is heel vriendelijk en spontaan en we hebben met een vertrouwd gevoel onze Moses achtergelaten. Ze heeft veel kennis, is enthousiast met hem bezig, laat tussendoor weten hoe het met hem gaat en is actief met hem op pad geweest. Wij zijn blij!
Moses, Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Männlich, 4 Jahre 10 Monate
Laura
Hundetagesbetreuung | 05-10-22

Verifizierte Bewertung
Super! Fijn en welkom ontvangen en prettig contact. Absoluut aan te bevelen. Heel goed gevoel om mijn hondje achter te laten.
Nel, Kurzhaar-Dachshund
Weiblich, 5 Jahre 3 Monate

Antwort Miranda

dankjewel Laura. Geheel wederzijds. Nel is ook zooo leuk!

Über mich

10 langjährige Erfahrungen

Honden thuis

Met een mopshondje en 2 katten in huis zijn wij al erg blij. Woonzaam in een zeer groene en bosrijke omgeving. In 2008 afgestudeerd aan de opleiding diergezondheid en manager incl 2de graads docent bevoegdheid. sinds vorig jaar zelf begonnen met een baan als Hogeschool docent voor de opleiding: Diergezondheid en management. Hier is er nog ruimte en tijd om mijn hobby verder op te pakken. Door mijn opleiding, stages, baan en eigen dieren ruimschoots ervaren met honden en honden gedrag. Mijn liefde voor honden is groot. Onze voorkeur gaat uit naar klein-middel grote honden. Als gezin van 4 leden met 2 jongens van 5 en 8 die ook dol zijn op dieren. Wees welkom en vraag gerust naar de mogelijkheden. VRGR Miranda

Weitere Fähigkeiten
Erste Hilfe für Hunde
Kann Medikamente mit einer Spritze verabreichen
Kann Medikamente oral verabreichen

Verfügbar Nicht verfügbar
Kalender aktualisiert: vor mehr als einer Woche
Stornierungsbedingungen:

Miranda kümmert sich um

  • Klein (0-10 kg)
  • Mittelgroß (11-25 kg)
  • Groß (26-45 kg)
  • Sehr groß (> 45 kg)
  • Katze
Weitere Präferenzen
Keine Welpen (unter 1 Jahr)
Kümmert sich um erwachsene Hunde (1-8 Jahre)
Kümmert sich um ältere Hunde (ab 8 Jahren)
Keine nicht kastrierten Rüden
Passt auf nicht sterilisierte Hündinnen auf
Keine läufigen Hündinnen
Rassen, mit denen Miranda Erfahrung hat:
Australian Shepherd · Boston Terrier · Französische Bulldogge · Stabyhoun · Kurzhaar-Dachshund · Mops · Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Miranda Profil Information

Sitter-Training abgeschlossen
Kalender aktualisiert: vor mehr als einer Woche

Haus
Garten mit Zaun
Nichtraucher-Haus
Hat Kinder
Hat Katzen
Hat keine Tiere im Käfig
Hat 1 Hund(e)
Zorro
Mops, Männlich
13 Jahre 2 Monate

Wenn dein Hund bei Miranda Zuhause ist

Hunde sind nicht auf der Couch erlaubt
Hunde dürfen nicht aufs Bett
Gassi-Service alle 2-4 Stunden

Karte

Alle Buchungen über Petbnb beinhalten eine Garantie zur Deckung der medizinischen Kosten und den Kundenservice Rund um die Uhr. Erfahre mehr